Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Soutěž - dvougenerační venkovský dům

Goto down 
+6
Hellohello
Kolikokoli
Havranice
Michaelas
Lucisab
Ludmila
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty12/05/20, 06:58 pm

Tak konečně jsme s Fidgety dotvořily pravidla nové soutěže. Aby to bylo zase něco jiného, zajímavého, stačilo mi rozhlédnout se kolem sebe a pokusit se vytvořit základ typického hanáckého dvougeneračního stavení, u nás se říká "grunt", a to i s výměnkem (hanácky "véměna" Mrkající ). Jak je patrno z obrázků, obě části domu odděluje velký vjezd na dvůr (v tomto případě jsem nenašla pro ilustraci nic lepšího než garážová vrata  Aha  ). Před menší částí bývá zahrada spíše okrasná, před hlavní pak užitková. Na dvoře pak obě části pokračují plynule v prádelny, komory, chlévy atd. Cesta k těmto prostorám je krytá a lemována sloupy, jejichž materiál naznačuje majetnost vlastníka gruntu. Dvůr pak je jakoby uzavřen stodolou (ta se mi nákres nevešla), vzadu pak ještě bývá pole nebo sad.
Tolik k popisu a nyní tedy pravidla :
1. postavíme si podobný statek nebo grunt pro dvě rodiny, jen s tím rozdílem, že mladí (syn s manželkou) prozatím převzali onen menší výměnek a rodiče s dalšími sourozenci stále žijí v hlavní části
2. veškerá modernizace všech prostor povolena, je nutno ponechat vnější půdorys, rozmístění sloupů a oplocení přední zahrady (styl sloupů a oplocení je libovolný)
3. vnitřní rozvržení místností si každý určuje sám
4. možno doplnit i další objekty (stodola, pole, sad ...), ale není to povinné
5. finance a downloady neomezeny
6. počet fotek cca 25
7. je to větší stavba, takže soutěžní příspěvky možno vkládat do 6.6.2020 do půlnoci, pak budeme hodnotit.
A slíbené obrázky :
Soutěž - dvougenerační venkovský dům 1

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 2

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 3

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 4

Pokud je vám něco nejasného, klidně se ptejte, však se vždycky nějak domluvíme Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty12/05/20, 07:11 pm

To vypadá parádně Ludmi! Láska jenom se zeptám, lze měnit střechu? Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty12/05/20, 07:26 pm

Vypadá to úžasně a je fajn,že jsem z Moravy a přesně takovýhle domek má přítel, s (jak se říká u nás) vejminkem a kotci,dlouhým políčkem atd..  Úsměv  Ta střecha by mě tedy také zajímala Úsměv Láska Láska

EDIT: Chci se ještě zeptat, na mě ty prostory působí dosti velké, třeba i ten průjezd mi přijde zbytečně dost široký,nemůže nám být dovolena jedna úprava půdorysu? Prosíím? Červenám se Andílek
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty12/05/20, 08:30 pm

Veškerá modernizace je povolena, tedy samozřejmě lze upravit i střechy. Půdorys bych neměnila, však třeba do toho průjezdu se toho obvykle vejde mnohem víc než jen auto Mrkající A ještě bych chtěla dodat, že dům musí zůstat přízemní a z chlévů lze taky udělat cokoliv jiného.
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty13/05/20, 11:33 am

zajímavé zadání.. mám dotaz, když v hlavní části bydlí rodiče s ostatními sourozenci, kolik je těch ostatních sourozenců? množné číslo napovídá, že minimálně dva.. mi to přijde skoro malé na šest lidí Aha
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty13/05/20, 11:57 am

Havranice napsal:
zajímavé zadání.. mám dotaz, když v hlavní části bydlí rodiče s ostatními sourozenci, kolik je těch ostatních sourozenců? množné číslo napovídá, že minimálně dva.. mi to přijde skoro malé na šest lidí Aha
Pokud počítám dobře, tak jsou to dva lidi v té menší části a dejme tomu 4 lidi v té větší. Což se vejde v pohodě, když využiješ i ty chlévy.

Na soutěž se těším, hned večer se do toho dám Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty13/05/20, 04:23 pm

Počet sourozenců není určen, a jak naznačila Kolikokoli, minimálně 4 Simíci se do té hlavní větší části určitě vejdou Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty13/05/20, 06:30 pm

Chtěla jsem se zeptat, zda musí přesně odpovídat počet čtverečků, případně zda je možno zúžit/rozšířit ten průjezd o 1 čtvereček (aby seděly dveře :D)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty13/05/20, 06:43 pm

Krásný a zajímavý nápad *BRAVO*  jsem ráda, že si budu moct takovou stavbu vyzkoušet. Možná bych šla naopak do historičtějšího stavení, ale uvidíme Úsměv

Co se týká oken a dveří, musíme je umístit přesně tam, kde jsou, že?
Není možné přidávat další okna? Když si třeba rozdělím vnitřní prostor na nějaké menší místnosti, tak v některých by byla tma - napadlo mě, jestli je možné přidat další okna, aby tam šlo denní světlo (což teda u jiných staveb neděláme, když je nutné  dodržet půdorys přesně tak, jak je)

A co se týká toho vjezdu, můžu tam dát třeba bránu místo vrat? Nebo vyřešit nějak jinak?  Nebo je nutné vyloženě udělat příjezdovku a vrata od garáže a mít funkční vjezd pro auto? Kdybych chtěla dělat historické stavení, tak bych raději použila bránu nebo něco jiného (může být na dvůr z ulice vidět? - musí tam být vyloženě zeď?)

Velikost pozemku je libovolná, ale musí být minimálně tak velký, ať se tam vleze tento půdorys?

Omlouvám se za takový příval otázek Červenám se
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty13/05/20, 07:30 pm

Já jsem to pochopila tak, že musíme dodržet stěny=půdorys, přední oplocení a sloupy (akorát sloupy mi teda nevychází,nevím jestli nevím jak na to v ts4,ale nejdou mi dávat jakoby dovnitř čtverečku ale jsou jakoby v tom kříži). Okna a dveře jsem si tedy dala podle své potřeby a kotce jsem v případě 4 členné domácnosti probourala a jsou z nich ložnice. Tak doufám, že to tedy nevadí. Jak okna,dveře,sloupy, tak probourané kotce Vysmátý Brala jsem to jako interiér a ten má být podle nás Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty13/05/20, 07:32 pm

Michaelas napsal:
Já jsem to pochopila tak, že musíme dodržet stěny=půdorys, přední oplocení a sloupy (akorát sloupy mi teda nevychází,nevím jestli nevím jak na to v ts4,ale nejdou mi dávat jakoby dovnitř čtverečku ale jsou jakoby v tom kříži). Okna a dveře jsem si tedy dala podle své potřeby a kotce jsem v případě 4 členné domácnosti probourala a jsou z nich ložnice. Tak doufám, že to tedy nevadí. Jak okna,dveře,sloupy, tak probourané kotce Vysmátý Brala jsem to jako interiér a ten má být podle nás Červenám se
Jojo, v TS4 jdou sloupy na kraj čtvrečku, kdežto v TS2 doprostřed. Okna ani dveře nejsou součást půdorysu. Dělalas ten průjezd 9 čtverečků? Aha
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty13/05/20, 07:34 pm

Já právě vždycky beru umístění oken a dveří jakou součást půdorysu... aspoň u minulých soutěží Úsměv jako že styl libovolný, ale umístění okna nebo dveří přesně na tom čtverečku, jak je to dané na půdorysu.
Tak snad Ludmila nebo Fidgety poradí Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty13/05/20, 07:42 pm

Kolikokoli- nejdříve jsem s tím bojovala a také jsem se tu na to ptala,ale nakonec jsem to udělala přesně podle plánku Andílek

Hellohello- Já doufám, že okna a dveře budou moct být libovolně Vysmátý Láska
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty13/05/20, 08:32 pm

Ano, okna i dveře tentokrát můžou být libovolně, jen na ty přední zahrady se samozřejmě musí obyvatelé nějak dostat. O průjezdu už tu řeč byla, ten se nemění, co se týče velikosti. Jako hlavní vstup můžete použít vrata, bránu, cokoliv - fantazii se meze nekladou ...

Jo, málem jsem zapomněla, Hellohello, ten pozemek může být samozřejmě velký tak, aby se tam vešlo vše, co kdo potřebuje Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty14/05/20, 05:35 am

Děkuju moc, Ludmi! Úsměv to jsem ráda.
A styl střechy teda může být libovolný - je možné třeba tu střechu rozšířit na některých místech a udělat třeba přístřešek / krytý vchod někde na zahradě, navazující na tu střechu (pod tím sloupy)?
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty14/05/20, 05:56 pm

Jo, jo, styl střechy může být taky jakýkoliv, může se samozřejmě i rozšířit, jen ty sloupy, prosím, zachovat.
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty17/05/20, 03:36 pm

Tak jsem ráda, že jsem to stihla za víkend, možná, že ty příští bych se k tomu nedostala.

Do domku vede otevřený průjezd (dá se zaklopit) a je to funkční příjezdovka pro "auto" (vůz s koňmi je taky funkční) Úsměv  Vlevo před výmínkem  je okrasná zahrádka, vpravo před větší částí domu užitková. Vzadu za domem je pole, které se mi bohužel z pozemku nezobrazuje, protože je na bázi efektů v sousedství a z pozemku nejde vidět, vzadu jsou tedy vidět jen stodoly.

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-3

Větší část domu - nachází se tu světnice s kamny a pecí, odtud se přes jednu z ložnic dá vyjít na užitkovou zahradu. Přes druhou ložnici se dá dostat do menší světničky a koupelny/prádelny, která se dá taky vytopit. A odtud jde vyjít přímo na zadní zahradu.

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-15

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-16

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-17

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-20

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-26

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-30

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-35

Menší část - výměnek. Ze vstupní chodby jde projít komorou na okrasnou zahradu. Potom odtud vede ještě vstup do světnice s kamny, potom přes ložnici a dětský pokoj do koupelny, která se dá taky vytápět.

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-41

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-44

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-45

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-46

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-47

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-49

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-50

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-52

Za výměnkem je ustájení pro koně a krávy, kurník, studna a sklípek.

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-54

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-63

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-65

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-66

Za větší částí domu pak malý rybníček, skladiště dřeva a záchod.

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-74

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-75

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-78

Květinová zahrada před výměnkem.

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-87

Půdorys

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Old-Farm-Hana-pudorys1

Je to větší stavení a nedalo se tu ukázat všechno, tak více fotek najdete opět u mě v tématu  Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty17/05/20, 04:22 pm

Tak to je parádní stavba! Láska Láska Jak je to v tom starším stylu tak to vypadá moc krásně Červenám se Andílek
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty17/05/20, 09:12 pm

Moc pěkný první soutěžní příspěvek *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty18/05/20, 05:47 am

Děkuju Úsměv moc se těším na vaše stavby!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty18/05/20, 07:28 pm

Ahoj,
tak přidávám svůj dvougenerační domek. Dům byl původně venkovský statek. Bydlí v něm velká rodina Pokorných - manželé Eva a Jan, jejich synové Ludvík a Richard a dcerka Eliška.
Janovi rodiče na statku chovali prasata, slepice, králíky, kozy a krávu. Zvířata už sice na statku nechovají (pokud tedy nepočítáte dva psy), ale Eva s Janem se nadále starají o užitkovou zahradu a menší sad.
Před asi třiceti lety došlo k první větší rekonstrukci, při které byly zrušeny chlévy v pravé části domku.
Nedávno se Richard oženil a s novomanželkou rekonstruovali i zbývající část domku, včetně kompletní úpravy exteriéru.

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

Část Evy a Jana
Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

Eliščin pokoj
Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

Ludvíkův a Richardův pokoj (Richard už v pokoji nebydlí a Ludvík přes víkend zůstává na škole)
Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

Ložnice
Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

Část Richarda a jeho manželky Patricie (v bytě je ještě jeden pokoj, který momentálně slouží jako sklad, kdo ví, co z něj bude později :) )
Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

Ložnice
Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

A ještě půdorys
Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty19/05/20, 05:00 pm

Domek je nádherný Láska Láska Láska řekla bych přímo "podle mého gusta" Vysmátý Andílek
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty20/05/20, 12:20 pm

Tak i já se přidávám se svou stavbou  Andílek Snad jsem splnila vše, co jsem měla Vysmátý Červenám se

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 1

Starší část pro rodiče a sourozence.
Soutěž - dvougenerační venkovský dům 2

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 3

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 4

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 5

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 6

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 7

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 8

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 9

Novější část pro mladý pár.
Soutěž - dvougenerační venkovský dům 10

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 11

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 20-5-2020-10-53-56

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 12

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 13

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 14

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 15

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 16

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 17

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 19

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 20-5-2020-11-26-09

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 20-5-2020-11-26-36

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 20

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 20-5-2020-11-08-36

Soutěž - dvougenerační venkovský dům 20-5-2020-11-08-41
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty20/05/20, 06:46 pm

Moc povedené Michaelas! Tvůj domek mi připomíná hřebčín, nádhera Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty21/05/20, 05:56 am

Překrásné! Tolik zajímavých detailů Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content





Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Soutěž - dvougenerační venkovský dům
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: