Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Soutěž - dvougenerační venkovský dům

Goto down 
+6
Hellohello
Kolikokoli
Havranice
Michaelas
Lucisab
Ludmila
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty06/06/20, 06:13 pm

Dnes měla být uzávěrka pro vkládání soutěžních příspěvků, ale 3 příspěvky se mi zdají trochu málo. Já mám už nějakou dobu rozpracováno, je na tom někdo podobně ? Prodloužíme si termín pro zveřejňování ?
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty06/06/20, 07:29 pm

Já jsem určitě pro prodloužení Červenám se nějak jsem se k tomu ještě nedostala, i když už nápad dávno mám Červenám se
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty07/06/20, 12:17 am

Rodina Sedláčkových sa presťahovala na dedinu do starého, už mierne zanedbaného domu, aby začali žiť inak ako doteraz v meste. Kúpili si malý, dvojgeneračný statok. V dome spravili menšie stavebné úpravy, vytvorením priečok, čím vznikol priestor pre kúpelňu s WC. Rodičia si svoju časť nechali v staršom, dedinskom štýle s drevom a dreveným vybavením, iba detskú izbu zariadili v trochu modernejšom štýle. keďže si to dve sestry priali. V dome je aj malá šijacia dielňa s maliarskym stojanom a historickou práčkou.
Ich syn so svojou ženou- mladomanželia s čakajúcim prírastkom si svoju, menšiu časť prerobili v provensálskom štýle. Nechýba teda biela farba, ručne maľované dlaždice v kuchyni či levanduľa v doplnkoch.   V hospodárskej časti zatiaľ umiestnili dva kone, avšak v pláne je vyplniť aj kurník sliepočkami a kuriatkami a plánujú kúpiť nejaké tie prasiatka. Na dvore je časť aj pre posedenie pri ohni a grile, časť pre pestovanie a nachádzajú sa tu aj staré jablone. V hornej časti stajní sa nachádza veľký senník.
Omietka domu však musí počkať na ďalšie financie :)

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-cbe6f34c
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-2be731c2
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-0be72ee1

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-8be72ec8

Časť pre rodičov v starom dedinskom štýle

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-6be6f698
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-4be6f5de
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-8be6f603
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-8be7fbd5
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-ebe6f646
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-abe6f63c

Kúpelňa s oddeleným WC s dekoráciami so slnečnicovým motívom
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-2be6f761

Dielnička so strojom a maliarskym stojanom
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-2be70161

Spálňa pre rodičov (veľká skriňa sa nezmestila do záberu)
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-abe6fa03

Detská izba
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-abe70118

Časť pre mladých, ktorý si svoju časť prerobili v provensálskom štýle.
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-cbe72878
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-4be72afd
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-0be70a0f
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-8be72b2b
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-abe703a0
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-6be70381
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-ebe7038f
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-ebe70247
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-0be7fb77

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-2be70357

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Snapshot-0000000d-6be7fb7f

P.S. Dúfam, že je súťaž predĺžená, kým som vybrala fotky- čo bola drina, aj 40 by mi nestačilo- ejha, už je po polnoci Červenám se
P.S.S Viac fotiek v mojom linku https://thesims234.forumczech.com/t60p75-domy-od-sarah666
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty07/06/20, 01:52 pm

Dobrá tedy, po poradě s Fidgety si prodloužíme termín pro zveřejňování soutěžních příspěvků do 16.6.2020, třeba to bude stačit Mrkající

A díky Sarah666 za pěkný soutěžní domek !
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty16/06/20, 09:34 pm

Promiňte, opět poněkud nestíhám přebrat fotky mého soutěžního výtvoru (podobně jako Sarah666 Mrkající ), dovolím si tedy možnost zveřejňování příspěvků ještě o něco prodloužit. Je tu ještě někdo na tom podobně jako já, třeba Lucisab, abych se podle toho domluvila s Fidgety ?
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty16/06/20, 09:41 pm

Tak já už mám postaveno a akorát fotím Červenám se určitě budu ráda ještě za krátké prodloužení, abych stihla všechno pořádně přebrat Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty17/06/20, 07:31 am

Dámy, prodlužte si, jak je potřeba, já už se na výtvory moooc těším Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty17/06/20, 09:09 pm

Děkuji Ti, Fidgety, takže si dovolím prodloužit termín pro zveřejňování soutěžních příspěvků do konce týden, tedy do 21.6.2020 ! Doufám, že to s Lucisab stihneme a třeba se ještě někdo přidá Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty19/06/20, 08:53 pm

Moc děkuji za prodloužení holky Pro Tebe už se moc těším i na tvoje dílko Ludmi a stejně jako ty doufám, že se ještě někdo přidá Úsměv

Jinak když se tak dívám na vaše dílka, tak si říkám, že co se týká TS4 tak jsem stále takový patlal Vysmátý ale nevadí, nemám už čas to předělávat, takže tady vám představuji své "veledílo" Červenám se

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 001a

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 003a

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 006a

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 007a

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 008a

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 009a

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 011a

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 015a

Vejminek - část, kde žije odrostlý syn s manželkou

Obývací pokoj s koutkem, který nahrazuje pracovnu
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 018a

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 021a

Kuchyň s jídelnou
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 022a

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 023a

Chodba
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 025a

Koupelna
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 026a

Ložnice
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 028a

Hlavní část domu, kde žijí rodiče s nejmladšími členy rodiny, kteří nebyli zrovna plánováni  Chichichi

Obývací pokoj propojený s jídelnou
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 033a

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 035a

Kuchyň
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 036a

Pracovna
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 038a

Chodba
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 041a

Koupelna
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 043a

Dětský pokoj
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 044a

Ložnice
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 048a

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 050a

Půdorys
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 081a


Další foto zde:
https://thesims234.forumczech.com/t156-hokusy-pokusy-od-lucisab#8876
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty21/06/20, 09:19 pm

Tak konečně i můj výtvor :
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 01

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 02

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 03

- rodina sice nemá žádné zvířectvo (když nepočítám psa Mrkající ), zato pole, stodolu a přímo u domu větší ovocný sad
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 04

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 04a

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 04b

V bývalém vejminku bydlí nejstarší syn se svou vyvolenou. Potomstvo prozatím nemají a vybavení jim stačí po babičce - kolekce Ikea by se jim tam prý nehodila Mrkající . Projdeme tedy z okrasné předzahrádky do chodby :
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 05
- z chodby vpravo vejdeme do místnosti, kde si mladá paní přivydělává jako švadlena
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 06
- vlevo je malý obývák
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 07
- rovně pak dojdeme do kuchyně
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 08
- z ní pak opět vpravo můžeme do koupelny
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 09
- a tady je ložnice
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 10a
- a z kuchyně můžeme i rovnou ven na dvůr
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 11
- ze dvora pak můžeme nahlédnout do menší dílny, kde se i skladuje zahradní nábytek na rodinné posezení na dvoře - rodina si na nějaké grilovačky nepotrpí, ale něco uvařit v kuchyni a pak si to naservírovat venku, to je něco jiného
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 12
- a tady je druhá část, kde žijí rodiče se dvěma puberťáky - z užitkové přezahrádky opět do chodby
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 13
- vpravo obývák, vlevo kuchyně
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 14

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 15
- za kuchyní ložnice s oknem do dvora
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 16
- druhá část chodby vede ke koupelně a dětskému pokoji
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 16a

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 17
- pokoj hošanů, se kterými lomcuje puberta a kteří by svůj čas trávili spíš sportem než v sadu
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 18

- a poslední místnost, která ukazuje, že rodina se neživí jen prodejem jablek v pevném stavu Mrkající
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 19

- půdorys na konec
Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 20

Fotek mám mnohem víc, jak už jsem psala, tak doufám, že je brzy dodám do svého vlákna , abyste si mohli udělat ještě lepší obrázek Mrkající


Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty22/06/20, 04:00 am

Moc krásné! Úsměv Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty23/06/20, 07:19 pm

Nikdo další se ohledně prodloužení soutěže neozval, takže po rychlé poradě s Fidgety končím zveřejňování soutěžních příspěvků a budeme hodnotit podle klasických, zaběhnutých pravidel :

- hodnotíme jako vždycky 15 body, rozdělenými na max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený - nutný je jen v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící pochopitelně nehodnotí své vlastní dílo,
- hodnotíme od 23.6. do 4.7.020 do půlnoci, pak všechny body sečtu, zprůměruji a zveřejním výsledné pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.

Přehled soutěžících - nakonec se nás sešlo šest:
- Hellohello
- Kolikokoli
- Michaelas
- Sarah666
- Lucisab
- Ludmila


Tak tedy račte, prosím, hodnotit a zároveň taky diskutovat o další soutěži Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty27/06/20, 09:44 am

Když se k tomu nikdo nemá, dovolím si začít Červenám se  Moc mě mrzí, že jsem se nestihla účastnit, ale když už jsem sedla k simíkům, věnovala jsem se hlavně příběhu a stavebním úpravám pro jeho postavy. Takže smekám před všemi, kdo se do toho pustili, protože je vidět, kolik práce to muselo stát, a opravdu by si všichni zasloužili plný počet, i když jsem nakonec rozhodla malinko jinak *BRAVO*

- Hellohello – 5 + 10 = 15 b. – Musím přiznat, že na první pohled jsem se zarazila, jestli jsem se nepřehlédla, čí je to stavba – překvapilo mě, že ses nepustila do modernizace. A je to dobře, protože i když dům působí z ulice nenápadně, uvnitř je to moc krásně zařízené tradiční stavení (aspoň tak, jak si ho představuji). Ta káď mi připomněla Ranč U Zelené sedmy Úsměv No a ta zahrada, jezírko, všechna ta zvířátka, detaily jako sklípek, to prostě lahodí oku Láska
- Kolikokoli – 5 + 10 = 15 b. – Tak tahle rekonstrukce se moc povedla. Nemám co vytýkat, od prvního pohledu jsem se pásla pohledem, jak je vše krásně vyšperkované Láska
- Michaelas = 5 + 10 = 15 b. – Zase nádhera! Krásně upravená stavba, pěkně zařízené. Tady se mi jen občas tlučou styly nábytku – ať už dekorem dřeva, nebo stylem (hlavně v obytné kuchyni u mladých). Pak jsem ale viděla stodolu, záhonky, pergolu, takže ani kdybych chtěla, tak ten bod dolů dát nejde Úsměv
- Sarah666 – 5 + 9 = 14 b. – Pokud jde o stavbu, upravila bych trochu střechu, takto mi nedává moc smysl (to už je fakt asi moje úchylka). Ale jinak okolí je moc pěkné. Zase spoustu krásných detailů, pergola, paráda. Uvnitř je to také pěkné zařízené, malinko mě tluče do očí ta černá sedací souprava. Prvně jsem navíc nechápala, to divně natočené křeslo (až pak jsem našla tu televizi). Ale moc se mi líbí zařízení domku pro mladé.
- Lucisab – 5 + 10 = 15 b. – Jé, moc krásný hokus pokus v TS4. Venku bych akorát zrušila tu kašnu, ta mi přijde dobře ujetá – ale je fakt, že lidi mají na zahradách kde co, u „nás“ za jedním domem stávalo letadlo. Interiér je zařízený vkusně, krásně to ladí, působí to tak útulně, příjemně. Jen teda věkový rozdíl mezi sourozenci bude asi veliký, když jeden je ženatý a mladší jsou batolátka. Ale i to se stává Úsměv
- Ludmila – 5 + 9 = 14 b. – Paráda! Tady mně zase malinko ruší to hřiště na basket, nějak se mi tam nehodí, nebo když už, dala bych ho do zadního rohu ke zdi. Ale zahrádky jsou moc krásné a je super, že mají i hlídače Úsměv Moc se mi líbí ložnice na vejminku a samozřejmě šicí dílnička.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty01/07/20, 06:32 pm

To zase bylo těžké Aha Červenám se

- Hellohello – 5 + 10 = 15 b. – naprostá paráda, ty detaily, zvířata, nádhera. Drobnou výhradu mám k omítce v domě, která mi přijde spíš modernější (možná, kdyby tam byly aspoň nějaké lišty), ale to je taková drobnůstka, že za to opravdu body nestrhávám :)
- Kolikokoli
- Michaelas = 5 + 10 = 15 b. – skvělá práce, líbí se mi, jak jsi vyřešila vrata do stodoly. Pořád říkám, že Kočky a Psi přinesly nejlepší stavební předměty atd. do TS4 :D.
- Sarah666 – 5 + 9 = 14 b. – stejně jako Fidgety mám problém se střechou. Jako by snad byla vytvořená automaticky? Taky mi nesedí všude stejná tráva, čekala bych pod často používanými věcmi a kolem nich buď jinou texturu trávy nebo hlínu atd., takhle to vypadá moc jednolitě. Co se týče samotné stavby tak se to moc povedlo. Hlavně mě uchvátily drobné detaily (klobouk, květina v umyvadle atd.).
- Lucisab – 5 + 9 = 14 b. – Celkově tam není nic, co by mě uráželo, ale zároveň ani nic, co by mě extra nadchlo. Od stavby tohoto typu bych čekala hodně věcí, všelijaké serepetičky všude atd.
- Ludmila – 5 + 9 = 14 b. – Střecha je na mě hrozně moc vysoká a taky se mi moc nehodí barva oken k červené omítce. Stejně jako u Sarah bych někde změnila texturu trávy (u boudy, pod stromy), ať nevypadá ta plocha tak jednolitě. Líbí se mi, že v tvém podání vypadají obě části domu obrovsky a taky se mi líbí, že sis pohrála s půdorysem a nedala ložnice do těch nejkrajnějších chlívků :).
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty01/07/20, 09:00 pm

Tady jsou po delší úvaze i moje body :
- Hellohello - 5 + 10 = 15 bodů - tohle dílo snad ani nepotřebuje komentář *BRAVO*
- Kolikokoli - 5 + 9 = 14 bodů - na mě modernizováno až moc - moc dlažby, nějak mi tam chybí i ty předzahrádky (i když to nebylo v pravidlech) Nevím
- Michaelas - 5 + 10 = 15 bodů - taky moc pěkné, i když místy jsem se ocitla spíš v Anglii než na Hané Mrkající
- Sarah666 - 5 + 10 = 15 bodů - další dílo podle mého gusta *THUMBS UP*
- Lucisab - 5 + 9 = 14 bodů - promiň, chápu, že už člověk neví, co by na ten velký dvůr vrazil, ale ta kašna ... Aha
- Ludmila - -----
Návrat nahoru Goto down
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty01/07/20, 10:54 pm

Je hrozně nefér to hodnotit tak ostře jako to udělám, protože mi se líbily vážně všechny domy. Ale ať trochu zamotám pořadí, tak jsem to rozhodil na 3 místa. K prvním místům netřeba komentáře, další jsem okomentoval.
PS: Už jsem zapomenul, jak je to hodnocení piplavá práce  Vysmátý

- Hellohello - 5 + 9 = 14b - velmi se mi líbí práce s kamny a exteriér.
- Kolikokoli - 5 + 10 = 15b - skvělá práce
- Michaelas - 5 + 10 = 15b - skvělá práce
- Sarah666 - 5 + 9 = 14b - Jak již bylo řečeno, střecha je zvláštní, a také bojuji s tou jednou pidimidi ložničkou, chápu, že místo zjevně nebylo nazbyt, ale působí to trochu klaustrofobně. Chhálím šicí koutek a hnědou kuchyni (někdo si určitě vzpomene, že jsem byl proti šedým podlahám, ale to je můj problém :D )
- Lucisab - 5 + 8 = 13b - Za sebe bych také kašnu poslal do nebytí :D Celkově mi také přijde interiér vybaven poněkud chudě, oproti ostatním, což je škoda. Exteriér je ale fajn.
- Ludmila - 5 + 8 = 13b - Střechu bych rozhodně snížil pomocí toho cheatu, který už si ani nepamatuju ;) Také se mi nějak nezdá omítka v koupelně, možná by stačilo dát kachličky aspoň do sprchového kouta? Chválím přední zahrádku a vinný koutek.
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty01/07/20, 11:11 pm

Hellohello 5+10-15B ako som ti už písala, úžasná atmosféra pozemku, prenieslo ma to v čase na „selský“ statok, všetko krásne k sebe ladí, interiér je zladený, tie piecky.... krásne. Úplne som si zamilovala ten tvoj dvor, zvieratká, kurín a stajňa super, ešte tá zatrávnená pivnica.... Fakt nádhera *BRAVO* Jediné, čo je trošku nepraktické, je uloženie kúpelne, ale aj tak sú tie spálňa/detská prechodné, tak vždy budú trochu „vadiť“, iba tak návšteva pôjde cez "osobnejšie" priestory

- Kolikokoli 4-10-14B
zase krásne spravená stavba, hneď som sa ocitla na americkom vidieku z 80-tych rokov, množstvo fotiek, doplnkov, a aj tá novšia - modernejšia časť je super. Trochu by som prijala „funkčnejší dvor“, zdá sa mi prázdny. Ale inak sami páči dom.
Jedine neviem, či som správne pochopila pravidlá, že mali zostať predzáhradky tak, ako boli v nákrese, aj s oplotením (bod 2...."je nutno ponechat ....oplocení přední zahrady (styl sloupů a oplocení je libovolný)". Za to som dala dolu -1B, ak som to zle pochopila, ospravedlňujem sa a opravím body

- Michaelas 5+10-15B – ďalší skvost, veľmi sa mi páči, ako si vyriešila vstup z predzahrádky do domu, škoda, že v 2-ke som nenašla oblé ploty. Interiér je pekný, niečo by som upravila inak, ale to je na každého vkuse. Páči sa mi sklípek, len neviem, tá fotka pod tým, či je opustená časť pre zvery. Inak aj exteriér je super, plný zákutí, no fakt, radosť si tam posedieť. Btw. Čo ten kamión? Sťahujete sa?
- Sarah666 - XXX
- Lucisab –5+9-14B
trochu sa mi nesedia štýlovo okná, napr. v spálni. A na dvore tá fontána úplnekričí, je na mňa až taká parková. Možno by som dala skôr jazierko a je mi zvláštny krb vonku, ja by som to dala pod strechu a urobila taký krytý posed. Ale inak to máš veľmi pekne zladené, ale trochu mi tam chýba to „fluidum“ Mrkající

- Ludmila-5+9-14B – Na mňa je tá rúžová príliš „jedovatá“, keby nebola taká intenzívna, páčila sa mi viac. Niektoré časti by som ešte dodekorovala, trošku zaplnila, možno nejakými kvetmi, poličkou alebo fotkami, obrazmi, niekde mi vadí farba. *SORRY* Vidím, že má aj tvoja simka malú šijaciu dielničku. Mne tiež nesedí basketbalový kurt takto na dvore, možno skôr z boku. Ale inak sa mi dvor páči aj predzáhradky. A síce je tá tapeta trochu plnšia, ale do tej spálne sedí a páči sa mi

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty05/07/20, 05:57 pm

Ještě se někdo odhodlá k hodnocení této soutěže nebo už chcete znát vítězku ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty06/07/20, 10:51 am

Já se ještě v rychlosti přidám. Mám nabitý momentálně celý víkend (chystali jsme svatbu bratranci) a tak to tedy vezmu hopem Andílek

Hellohello 5 + 10 = 15b Krása, krásný starodávný styl.

Kolikokoli 5 + 10 = 15b Za mě nejkrásnější stavba!

Michaelas /

Sarah666 5 + 10 = 15b Dokonalost.

Lucisab 5 + 10 = 15b Také nádhera.

Ludmila 5 + 9 = 14b Trošku se mi nelíbí řešení střechy, jak je "jednolitá" a styl sloupů. Jinak také krásná práce.




Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty06/07/20, 08:45 pm

Děkuji všem soutěžícím i hodnotícím a zde jsou konečné výsledky :
1. místo - Michaelas - 15 bodů
2. místo - Hellohello - 14,83 bodu
3. místo - Kolikokoli - 14,6 bodu
4. místo - Sarah666 - 14,4 bodu
5. místo - Lucisab - 14,12 bodu
6. místo - Ludmila - 13,8 bodu.


Moc gratuluji vítězkám, i když všechna soutěžní dílka byla krásná, jen každé prostě nějak jinak Pro Tebe A doufám, že u nové soutěže "Domeček čtvereček" se taky sejdeme v hojném počtu s dalšími krásnými výtvory Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty06/07/20, 09:56 pm

Velká gratulace pro všechny! Láska omlouvám se, že jsem se nestihla vyjádřit se svým hodnocením, ale byla jsem teď docela dlouho mimo internetové připojení a opět jsem měla pocit, že je hodnocení do dneška Červenám se (holt hlava děravá, co si vybírá vlastní data Vysmátý Červenám se ) každopádně to byla naprosto úžasná soutěž a každý domek byl něčím výjimečný  Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty07/07/20, 08:48 pm

Gratuluji vítězce, i ostatním umístěným *BRAVO*  Placky jsou rozdány a nástěnka aktualizována, snad jsem to nedomotala  Aha  - klidně mě hlídejte a ozvěte se, kdyby něco nesedělo Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty07/07/20, 09:22 pm

Gratuluji Pohoda Všichni předvedli skvělou práci Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty08/07/20, 03:34 pm

Také gratuluji všem zúčastněným a moc děkuji Láska Láska Upřímně se mi moje stavba líbila asi nejméně, ale já jsem nespokojená vždycky Vysmátý už se vrhám do další soutěž Andílek
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty08/07/20, 04:06 pm

gratuluju Michaelas i všem soutěžícím Úsměv sice jsem hodnocení prošvihla Červenám se , ale průběžně jsem sledovala všechny stavby a opravdu se všem moc povedly *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž - dvougenerační venkovský dům   Soutěž - dvougenerační venkovský dům - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Soutěž - dvougenerační venkovský dům
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Soutěž "Opuštěný dům"
» Soutěž "Dům Justina Biebera"
» Soutěž "Podzimní dům - farma"
» Soutěž "Tajemná zahrada"
» Soutěž "Malý obchůdek"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: