Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Soutěž "Opuštěný dům"

Goto down 
+5
AKM13
Sarah666
Hellohello
Kolikokoli
Ludmila
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
visty
Simpařan
Simpařan
visty


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 02. 12. 20
Location : Česká Lípa

Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Opuštěný dům"   Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty08/01/21, 12:26 pm

Omlouvám se, že jsem tuto soutěž nepostřehla. Asi se nezůčastním. Nic ve zlém. Jak nemám volnou ruku, tak to pro mě není ono. *SORRY*
Ale soutěžní příspěvky jsou moc pěkné Mrkající
@Ludmila Ludmi má spisovatelský sklony a mohla by psát moc pěkné povídky. Možná si to ještě díky jejímu hezkému psaní rozmyslím Pššt
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2845
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Opuštěný dům"   Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty08/01/21, 08:28 pm

Já sice něco mám, ale už to sem dávat nebudu, možná to časem šoupnu do svého vlákna. Jinak souhlasím s Tebou, Fidgety, podobně jsem to navrhla v soutěži s místem pro festivaly. V neděli, nejpozději v pondělí, bych Ti poslala pravidla pro hodnocení této soutěže.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2845
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Opuštěný dům"   Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty12/01/21, 08:59 pm

Bohužel už se nikdo další neozval, po dohodě s Fidgety tedy uzavírám tuto soutěž a budeme hodnotit podle již zaběhnutých pravidel :
- hodnotíme jako vždycky 15 body, rozdělenými na max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený - nutný je jen v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící samozřejmě nehodnotí své vlastní dílo,
- hodnotíme od 12.1. do 31.1. 2021 do půlnoci, pak všechny body sečtu, zprůměruji a zveřejním výsledné pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.

Přehled soutěžících :
- Kolikokoli
- Hellohello
- AKM13
- Sarah666


Takže hurá do toho, ať máme loňské hříchy z krku a můžeme začít přemýšlet nad něčím dalším Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Opuštěný dům"   Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty18/01/21, 03:27 pm

Nikdo do toho nechce jít, a já naprosto objektivně chápu proč. Nejraději bych vám všem dál samé 15b, protože všechny ty příspěvky jsou moc pěkné. Ale ať to má nějakou šťávu, šel jsem (původně) do toho hodnocení s tím, že udělám aspoň dvě pořadí, ať to má smysl... Dvě první místa a dvě druhá. Ale povím vám, že to bylo peklo, a snad nikdy jsem nějakého předsevzetí tak nelitoval. Po hodině čumění se na ty fotky jsem to vzdal, to prostě nešlo. Narovinu řeknu, že jsem zvažoval to další druhé místo mezi Kolikokoli a Sarah666, ale nedokázal jsem se absolutně rozhodnout, a objektivně bych jedné z dam musel ubrat trošku neférově. Takže nakonec 3 první místa a jedno druhé, ale doplním aspoň každé dílo slovním komentářem.

Kolikokoli: 5 + 10 = 15b
Hellohello: 5 + 10 = 15b
AKM13: 5 + 9 = 14b
Sarah666: 5 + 10 = 15b


- Kolikokoli - Moc se mi líbí ten kontrast mezi černobílým a barevným. Jenom technická: Já v té "staré" části prostě nic nevidím, což je fakt škoda, to málo, co vidím, se mi velmi líbí :D . Možná si to chtělo trochu ještě pohrát s nastavením jasu u těchto obrázků? Ale jinak se mi to líbí vážně velmi moc, celý ten zbytek interiéru je fakt pěkně "hravý a barevný".
- Hellohello - Temný skvost. Nápady s oltářem a krvavou lázní, vhodně zvolené vybavení, a to nejen downloady, ale i maxis věci. Skvělé ;)
- AKM13 - Pěkný a útulný malý byt. Líbí se mi "špindírské" zpracování exteriéru, přestože mám drobnou výtku k době focení - na svém monitoru to vidím velmi špatně. Co se týká interiéru - já mám velmi rád barvičky, a tvoje zpracování mi přijde zbytečně jednolité. Možná by tu zelenou a bílou chtělo nějak vhodně rozbít ještě nějakou další barvou, byť třeba jen v podobě jinak barevných obrazů.
- Sarah666 - Nejpěknější "škaredý" exteriér, co jsem snad viděl. To zpracování "příroda si bere zpět, co ji patří" je úžasné! Dlouho jsem dumal, jestli neubrat bod za zadání, toto bych jako "přízemní dům" neoznačil už ani omylem, přestože je to druhé patro jen okrasné. Ale nakonec jsem si řekl, že to vymezená pravidla splňuje, protože dostat se tam nedá. Každopádně dobrá práce.
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Opuštěný dům"   Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty19/01/21, 02:12 pm

Kolikokoli:
Hellohello: 5 + 10 = 15b - hodnotím a honem pryč.. brr :D
AKM13: 5 + 10 = 15b - líbí se mi jak opuštěná, tak nová verze a líbí se mi ten kontrast
Sarah666: 5 + 10 = 15b - líbí se mi, jak je dům vlastně velký a opět chválím před i po.

Hm, to jsem tomu moc nepomohla Červenám se
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Opuštěný dům"   Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty19/01/21, 09:12 pm

Tak já to aspoň malinko zamotám. Ale to jen, že zastávám názor, že jinak by to vlastně ani nemělo smysl Červenám se
- Kolikokoli – 5 + 10 = 15 b. – Dům působí dokonale opuštěně a strašidelně, i to okolí kolem je nádherně ponuré. A dole krásné bydlení, lahodí to oku.
- Hellohello – 5 + 10 = 15 b. – Opět paráda nahoře i dole. Ale teda to obětní místo a krvavá lázeň, no brrrr!!!
- AKM13 – 5 + 9 = 14 b. – Nahoře strašidelné, dole krásně čisté a moderní, stvořené pro elegantní upírku. Jen nahoře mi to nepřijde jako dům (byť je tam postel apod.), ale jako kůlna nebo tak něco.
- Sarah666 – 5 + 9 = 14 b. – Stejně jako Petr jsem přemýšlela, že strhnu bod za pravidla kvůli přízemnímu domu. Ale ve své podstatě je to „jen“ věžička, a nakonec neměla bych pak strhávat holkám body i za okna a vikýře na „půdě“ – není to taky patro? Takže to nechávám být, i když asi se to trochu odráží na dojmu, neboť mi stavba úplně nesedla. Každopádně zarostlé okolí, detaily zatlučených oken už jsou jiná. Stejně tak interiér je perfektně zařízený nad povrchem i pod ním.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Opuštěný dům"   Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty19/01/21, 10:56 pm

Kolikokoli- 5+10-15B veľmi sa mi páči záhrada aj zanedbaná časť. Tie nánosy špiny, pavučinky (ktoré som pre 2-ku nenašla)... super. *THUMBS UP* Tá spodná časť je úplne iná, akoby k domu ani nepatrila. Ale tiež pekne doľadená. Vidím, že je zbláznená do mačiek, všade samá cica

- Hellohello-5+10-15B- ty sa nezdáš, takéto hnusaciny máš v hre. Ale teda ďalší strašidelný hrad z lunaparku, bojim, bojim. Vrch mi trochu pripomína chatu v horách (áno, myslím v podvedomí ten horor),celé to vybavenie ako z 15-teho storočia. Len neviem, či bolo v zadaní myslené, že to má byť starý zanedbaný dom alebo to môže byť aj starý hostinec. Ten spodok je zariadený trochu ako panské sídlo, ale s krvavým pozadím. Čo ma pobavilo, bol ten dvoj obraz, ten naľavo vyzerá ako preoblečený Mr. Bean Chichichi

- AKM13-5+9-14B - ten zanedbaný vrch vyzerá fajn, ten dvor plný harabúrd je super, len si márne lámen hlavu, čo je to na tom dvore búda/stará kadibúdka/stroj času? Nevím Len trošku neviem, čo je kde, skôr mi to pripomína akoby domček na strome. A spodok je na mňa príliš technický a taký jednoliaty. Miestami mi neladia dokopy doplnky. A je tam vlastne ateliér? Ten kovový stojan je maliarsky? A rada na záver, skús fotiť viac zvrchu, ako táto žabia perspektíva, neviem, ako je to v TS3, či tam funguje fotenie cez TAB. Mrkající
- Sarah666
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2845
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Opuštěný dům"   Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty25/01/21, 08:33 pm

Taky přidám své hodnocení, než si to rozmyslím :
- Kolikokoli - 5 + 10 = 15 bodů - pěkný dům, příběh i upírka *THUMBS UP*
- Hellohello - 5 + 9 = 14 bodů - muselo to dát hodně práce, ale toto fakt není můj šálek čaje Aha
- AKM13 - 5 + 10 = 15 bodů - zajímavý kontrast, dostal mě ten komentář "láska nebo svačina" Vysmátý
- Sarah666 - 5 + 9 = 14 bodů - to přízemí jsem si představovala zanedbanější, celkově ovšem zajímavá stavba Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2845
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Opuštěný dům"   Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty31/01/21, 01:30 pm

Ráda bych jen upozornila, že podobně jako v jiných soutěžích i tady by mělo končit hodnocení dnešní půlnocí. Zítra, nejpozději v úterý bych chtěla uveřejnit výsledné pořadí, abychom to už zbytečně nenatahovali. Přidá se tedy ještě někdo k hodnocení ?
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2845
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Opuštěný dům"   Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty02/02/21, 08:54 pm

Žádný další hodnotitel či hodnotitelka se neozval, takže tady je výsledné pořadí této malé soutěže :

1. místo - Kolikokoli - 15,0 bodů,
2. místo - Hellohello - 14,8 bodů,
3. místo - Sarah666 - 14,5 bodů,
4. místo - AKM13 - 14,4 bodů.


Tato soutěž sice neměla velký ohlas, ale všechna dílka byla krásná, hodnocení bylo zjevně velmi těžké (jako snad pokaždé Mrkající ). Myslím, že vítězkou je vlastně každá zúčastněná. Proto všem děkuji a gratuluji Pro Tebe *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Opuštěný dům"   Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty03/02/21, 05:36 am

Byla to super soutěž! Gratuluju Koli ke krásnému čistému výsledku 15 bodů Úsměv Pro Tebe
Všechny domy byly moc povedené! *THUMBS UP*
Za sebe moc děkuju za pěkné ohodnocení (i za tak hnusné hororové zpracování) i připomínky Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Opuštěný dům"   Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty03/02/21, 08:51 am

A ještě jednou gratulace *BRAVO* *THUMBS UP*  Výsledky jsou hodně těsné,  tak je vidět, že to opravdu to byla vyrovnaná soutěž. Placky opět přidělím po vyhodnocení domku ve svahu, ať to dělám při jednom.
Koukala jsem pro jistotu, jestli se neopakuje situace s rozdílným počtem hodnotících. Pravda je, že pokud by hodnotila i AKM13, tak za určitých okolností mohla nastat shoda. Ale jelikož tím "nehodnocením" znevýhodnila sama sebe, nikoli někoho dalšího, nevidím důvod do konečného pořadí zasahovat.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Opuštěný dům"   Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty03/02/21, 09:37 am

Děkuju Šokovaný a taky gratuluji ostatním, tohle bylo hodně těsné a všechny ty domky byly perfektní!
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Opuštěný dům"   Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty03/02/21, 11:02 am

Gratuluji - čistý štít! Pohoda Ale velkou pochvalu samozřejmě zasluhují i všichni ostatní soutěžící ;)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Opuštěný dům"   Soutěž "Opuštěný dům" - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Soutěž "Opuštěný dům"
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: