Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Střípky simáckých životů

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty08/07/21, 10:39 am

Střípky simáckých životů Goth-1

Začínáme r. 2009, kdy Bella opouští za záhadných okolností svůj dům, kde má manžela a dvě krásné děti, jménem Kassandra a Alex. Přesněji, je záhadou, že zmizela a nikdo o ní nic neví. Pravděpodobně nechtěla dál trápit Mortimera svými úlety a pravděpodobně se zaplétá s Donem Juanem, který shodou okolností, oblétá všechny ženy ve městě Krasohlídkov.
Nebyl by to on, kdyby si nevybral i dceru své bývalé milenky-Belly. Je dosti možné, že Bella měla tucha, neboť Don jednoho večera pozval Bellu k sobě a nešikovně samozřejmě, jako chlap zapomněl, že v koupelně jsou šminky Kassandry, která si je nechává u Dona, když od něj pozdě ráno mizí do práce. Matka pozná věci své dcery, že?
Jaká láska to byla! Jen Mortimerovi se nechtělo věřit, že by u jejich dcery jeho záletnictví skončilo. Dceru ale nadevše miloval a bez opory své ženy, těžko na svůj věk utáhl rozmary svých dětí.
Začínám tedy u svatby Kass a Dona, která samozřejmě končí fiaskem a vousáč samozřejmě zdrhá! Zdrcená nevěsta se slzami v očích, končí u tatínka v náručí, přihlíží jí mladší bratr a všichni tři se neubrání pocitu, že smůla se jim od zmizení Belly lepí na paty.
"Kass, srdíčko, já vím, že to bolí...ale...je ti teď jasné, co měl ten grázl za lubem...nikdy se nenechá namotat..." setřel jí slzy z tváří.
"Já tomu nemohu uvěřit, tati,..."špitla jen a dál se utápěla v slzách.
"Sliboval, jak mě neopustí, že jsem jediná žena jeho života.." vzlykala dál.
Malý Alex měl oslavit své narozeniny a tak pozvali jeho učitelku z prestižní školy a tentýž den se konala narozeninová oslava.
Kass odmítala svléknout svatební šaty, každopádně prošla trošičku úpravou a řekla si, že když může Don, proč ne ona.
Alex po pár chvilkách, kdy sfoukl z plného hrdla a všech sil všech 14 svíček, předevšemi vyrostl v typického šprta, který samozřejmě následoval trendy a požádal svou sestru, aby mu též udělala nový look.
Večer, kdy všichni bujaře a v rámci posmutnělé atmosféry oslavili dostatečně narozeniny se přišla podívat i babička Gréta,  Mortimer si všiml již delší dobu, že na zahradě něco šustí a v koutku oka vždy viděl mlhu, riskl situaci se slabým srdcem a šel se podívat.
"Ježiši, ... mami!" vykřikl a popleskal se na hrudi.
"Morti,...udělej se sebou něco...máš nejvyšší čas...udělej to hned..." ozvalo se lehkou ozvěnou.
Starý pán si promnul oči, ale žena byla pryč. Věděl přesně, co měla na mysli. Co se mu snažila říct. Už delší dobu si pohrával s myšlenkou, ale říkal si, že je moc starý a už to nejspíš nemá cenu. Ale teď věděl, že má...něco v hloubi duše mu říkalo, že měla pravdu.
Ráno jako vždy vstal a když dělal dětem snídani-omeletu, tak jak to mají rádi, věděl, že to musí napřed probrat s Kass, pro ní to nebude vůbec lehké vzhledem k dané situaci.
Když vešel do pokoje dcery, stála už oblečená před zrcadlem a něco si pro sebe mumlala.
"Budeš čumět! Já ti dám...zdrhat..." sykala na sebe v zrcadle.
"Zlato? Snídaně je na stole, Alex už jde a ty bys měla taky, potřebuji vám něco říct.. " zhluboka polkl.
"Nebudu dneska jíst...mám...ještě něco v plánu..." koukala na sebe upřeným výrazem.
Tím mu zkomplikovala celou situaci a on nemá bohužel času nazbyt. Přikývl tedy dceři a zabouchl.
Velmi ho tížilo, že se tolik obětuje dětem a na své štěstí už dlouho nemyslí, vlastně zaslouží si být ještě šťastný?
Kam se vrhá Kassandra tak, že zapomíná, že jsou okolo ní i další členi rodiny??
Střípky simáckých životů Snapshot-6dae6a73-cdee09bd
Tahle fotka vznikla po obnově simíků, kdy ani na podruhé mi prostě Don ne a ne vlézt do chomoutu
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1457
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty08/07/21, 10:40 pm

Velmi pěkný začátek Pro Tebe

Musím říct, že mě Don vůbec nepřekvapil Vysmátý Jeho chování se dalo předpokládat. Vysmátý Je mi líto Kasandry Smutný vůbec si takového ubožáka nezaslouží, doufám, že máš pro ni přichystaného někoho lepšího Červenám se

A jsem zvědavá co Mortimer? Šokovaný Že by přeci jen riskl Dinu nebo je snad někdo jiný na obzoru? Andílek

Moc se těším na pokračování. Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2736
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty09/07/21, 06:25 am

Jupí, další příběh! Úsměv Mám radost, že se nám to tady rozrůstá. Jsem ráda, že jsi sem hned přidala tento díl. Je super, že na fóru teď máme dva příběhy týkající se Krasohlídkova, bude zajímavé sledovat, kudy se bude každý z nich ubírat Úsměv

Začátek vypadá dost slibně - jen je mi jich líto, hlavně Kassandry a Mortimera. Pro Dona nemám slov, měl by se fakt stydět! A teď si říkám - co asi plánuje Kassandra? Zřejmě se chce Donovi pomstít, ale jak? A Mortimer, jestlipak si začne s Dinou nebo s někým úplně jiným? Přála bych si, aby kápl na tu pravou, protože už si taky užil trápení dost. Ale jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál. Už se moc těším na další díl Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty09/07/21, 09:39 pm

Děkuji, holky. Vážím si Vašich reakcí a radost sdílím s Vámi. Mám před sebou pracovní víkend, tak si Vás dovolím trochu napínat a prozdradim, že tohle byla rozehraná stará hra, takže pár dílů bude s jinými účesy, ale toho ai jistě Vaše bistré oči všimnou 🙈
Každopádně bude to veselé. ❤
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2401
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty11/07/21, 08:39 pm

Páni! Vypadá to moc zajímavě Láska jsem moc zvědavá kam se to dál vrtne Úsměv každopádně Don jako vždy nezklamal, je na facku jako vždy Bomba Cass je mi moc líto a doufám, že se brzy dá dohromady s někým kdo si jí bude zasloužit Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty13/07/21, 07:27 pm

Pokračujeme u rodiny-no spíš u sester Calientových. Zámožné sestry, plné života-peněz, sexu a zábavy. A zase sexu a peněz. No...Aby bylo jasno, Nina je mladší sestra Diny, Dina vždy prahla po penězích a obě na to dost používají svůj sex-appeal. Samozřejmě, po smrti Michaela, švagra Mortimera, kterého si vzala před pár lety a který po svatbě pár měsíců umírá, seznamuje se s Donou Mortimer o trochu blíže, když se dozví o zmizení jeho ženy. Nebyla by to ona, aby nepopadla šanci mít nabrnknutého staršího pána, co šustí penězi a stačí udělat pár pohybů, že?
Krasohlídkov je místo, kde ve většině časů prší málo, většinou hned z rána svítí prudké slunce a tak Dina vyrazila na střechu chytat bronz, když v dáli uviděla svého vysněného.
Slezla tedy po schodech a dala se starouškovi naproti.
"Ahoj, drahoušku, co ty tu děláš?" zamrkala a ladnými kroky se přitulila k pánovi.
"Ahoj, Dono, přišel jsem ti říct, že jsem se rozhodl. Oznámím nás před naší rodinou!" rozmáchl rukama.
"Nooo...to je od tebe hezké..a chápu, že to chtělo odvážný krok!" mrkla na něj a táhla ho za ruku do domu, kde si s ním sedla, aby dlouho nestál. To si přeci musí hlídat, aby s ní byl co možná nejdéle. Co by si pak chudák počala.
Sedli si v obýváku na pohovku, když si Mortimer všiml, že na stole stále leží bratrova urna.
"Drahá? Proč je tu stále..Michaelova urna? Myslel jsem, že se domluvíme..." podíval se na blondýnku. Ta mu ale zacpala pusu, přesněji - ukázala prstem na jeho suché rty. Lehce se přisunula, políbila ho a spustila:
"Víš, tak trochu jsem si myslela, že pokud bychom měli žít spolu...chtěla bych Michaela uložit tam, kde leží i jeho celá rodina.." zlehka zašeptala, přičichajíc si k jeho voňavce na krku. Nechápala, kde ji bere, ale děsně ji přitahovala.
"Jo no... to máš asi pravdu.." koktal Mortimer, když se mu Dona přitiskla rtama na krk, lehce stiskla a přisála se. Nevydržel. To kouzlo i na jeho věk je tak silné. Začal Donu lehce svlékat, když v tom dorazila sestra.
"Teda! Vy si ale dáváte na čas! Asi bych měla zmizet!" zahihňala se, když ji sestra rukou jen pokynula, aby se sebrala a vypadla, zatímco dál líbala Mortimera.
"Hmm...sluší vám to, sladoušci! Kdyby něco, víš, kde mě najdeš! Budu vedle!" smála se a lehce za sebou dveřmi zabouchla. Pár se tak dál oddával své lásce. Pokud se tomu tak nazývá???
O dva bloky dál, bydlel otec se synem. Kdysi to bývala nádherná a šťastná rodinka. Ovšem jednoho dne se stalo něco, co nikdo nečekal a paní Snílkovou bohužel musela rodina-otec a syn, pochovat. Byla to velká tragédie a David se musel o malého starat sám, bavilo ho kreslit, na malířském kroužku se seznámil s krásnou Kassandrou. Byla nádherná a on od smrti manželky denně přemýšlel, kdyby si aspoň jednou na něj udělala čas.
Co osud nechtěl..nebo chtěl??? Se jednoho dne přede dveřmi zjevila Kassandra. David tomu nemohl uvěřit.
"Kass? Copak tu děláš?" vyzvídal. Najednou začalo pršet. Po tolika létech začalo pršet, jaká náhoda?
"Pojď dovnitř, celá se třeseš?!" pohladil ji po tváři. Kass jako smyslů zbavená ani nehlesla, jen se nechala táhnout.
V obýváku si dlouhou dobu povídali, vše mu pověděla. David jen kroutil nevěřícně hlavou.
"Nemusíš mi říkat, že jsem blbá..."špitla.
"Ty? Kass? To bych ti neudělal, jsi jen zamilovaná...to je pro tebe největší trest za to vše, cos mu dala.."chápal jí. Věděl, že je to mizera. Jako všichni ve městě.
Zadíval se jí hluboce do očí. Věděl, že je to jeho chvíle.
Teď a tady! Nebo nikdy!
Políbil ji. Jejich jazyky spojily jejich emoce. Černovláska se nebránila, měl nádherné modré oči. Pomalu se v nich utápěla. David si ji přitiskl víc a víc..a to jiskření! Popadl ji, praštil s ní v ložnici na postel, až chudinka celá vylétla a rozbila to nejdražší, co Davidovi zůstalo! Urna!
"Já..já..promiň!" omlouvala se a děsila se, co bude dál. Chtěla to uklidit, ale David ji chytl za ruku, špitl, že to vyřeší potom, stáhl ní všechno oblečení, mazlil jí tak,...že úplně zapomněla, pro koho plakala. Bylo to úžasné! Chtěla ještě jednou..a znovu! a znovu!
Střípky simáckých životů Snilek
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1457
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty14/07/21, 11:03 am

Tak přeci jen Dina Vysmátý Morty je nepoučitelný, tak snad jim to alespoň chvilku vydrží a budou šťastní Úsměv Kasandry je mi líto, ale jak se zdá útěchu našla poměrně rychle, doufám, že to myslí vážně a Davidovi neublíží, protože jak se zdá, ten to bere hodně vážně a je do ní blázen. Úsměv

Hezký díl, jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál. Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2736
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty15/07/21, 06:22 am

Tak to je něco Šokovaný  nečekala jsem takovou věc od Kassandry, navíc takto rychle a napadlo mě úplně to stejné, co Janiku a bojím se, aby to nedopadlo špatně - ale snad ne. Tady si Kassandra rozhodně k sobě vybrala dobrého člověka. Jen mě překvapilo, že tu rozbitou urnu nechali být, docela šokující  Je mi špatně  (hlavně vzhledem k tomu, co se odehrávalo hned potom - měli by se stydět, to je snad až zvrácené - ve stejné místnosti  Šokovaný a vůbec... )  
No a Dina a Nina jsou známé potvory a dobře se tu projevil jejich charakter. Obávám se, že si Mortimer nevybral moc dobře Smutný  Doufám, že nebude litovat. Hrozně moc bych jemu i Kass přála, aby byli šťastní.
Jsem zvědavá, co se stane dál a těším se na další díl Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty15/07/21, 09:53 pm

A bude hůř dámy, bude hůř, a bude pěkně horko! Opravdu Vás chci upozornit, že fotky budou 18+, tak doufám, že mě omluvíte, jistě Vám tu 18 bylo :o) Těm, kteří ne, opravdu DŮRAZNĚ doporučuji nečíst dále :)
***
Dnešek zaměříme na Dona Chuana. Ano! Věčného milence všech ženských pohlaví. Nina Calientová ve svých chvílích trávila u Dona čím dál více času. Od nevinného scházení, běhání před slunečním západem až po ulehání se samotným Cassanovou do jeho lóže.
Don po své aférce se svatbou seděl a hleděl nepřítomně do novin. Mezi chvílemi se to doma u něj střídalo, jednou to byla sousedka, po druhé to byla Nina, prostě podle nálady. Tu měl teď od té promarněné chvíle s Kass různé. A choutky stále neukojitelné. Jednoho dne se však rozhodl otočit. Požádal Ninu o ruku. Již dál nebude čekat a když to nevyšlo s Kass, hold to půjde s Ninou, je evidentní, že ho žere každým kouskem těla. Cítil se jistý v tom, že teď už to bude určitě ono a už žádná jiná ženská v jeho domě. Tak lehké! Co by se mohlo pokazit. Svatební prstýnky stále leželi od Kassandřiny svatby na stole na hedvábným polštářku a on si stále přemítal, že nejspíš vážně udělal osudovou chybu.
Prostě jednoho dne opět přišla Nina, on vzal prstýnek, který se válel po bývalce v šuplíku a prostě to na ní vybalil. Samozřejmě i s těmi sladkými slůvky. Teď to musí vyjít!
A vyšlo! Nina zajásala, padla Juanovi do náruče a svět se zdál být normální. Aspoň na chvíli.
Zatímco Nina tvrdě dřela na noční i denní na místní benzínce, vyprávěla kolegyním jak náruživě sexy chlapa má a co všechno pro ní doma dělá, Dona chytla opět chvilka a musel si přizvat místní uklízečku, která byla chováním podobná. A tak se hodně rychle uklízení u Dona zvrtlo v něco...ehm...jiného. A pokračovalo to celý měsíc až jednou, když večer balil na sladký řečičky ve vířivce Kateřinu, přijela domů Nina. Ouha! Vpadla rovnou na zahradu, kde Kateřina líbala Dona tak vásnivě a tak chtivě! EH!
Řvala snad přes celý blok, profackovala ho a Kateřinu? Na tu hodila takový pohled, že chudák nevěděla, jestli má odejít nebo dál stát jak přibitá k zemi.
A bylo po Donovo správné cestě. Už vážně něvěděl, co dělá špatně a nejspíš to vypadalo, že je odsouzen prostě jen lámat další a další sousedské především ženské srdce. To se ovšem mělo změnit!
Střípky simáckých životů Don-Juan
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2736
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty16/07/21, 11:51 am

No teda, další nečekaný zvrat Úsměv od Dona bych nečekala, že se bude chtít ještě někdy ženit, když teda to měl v úmyslu i předtím, to je pravda, ale myslela jsem, že bude spíš chtít zůstat svobodný. No a samozřejmě jeho charakter se nezapře, muselo to takhle skončit Vysmátý
Co teď asi udělá Nina? Jak by mu mohla zatrhnout tohle, to by ho musela jedině zabít Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1615
Join date : 10. 10. 17

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty16/07/21, 01:57 pm

NiQush1, koukám, že i ve dvojkách se tví simíci nenudí *THUMBS UP*
Jen prosím trochu opatrnosti při volbě obrázků, nejsme forum 18+, a myslím, že minimálně dva obrázky z poslední koláže by snesly i trochu cenzury Pššt Jakože nic vidět není, ale sama se snažím vždy jen naznačovat a nechávám simíkům aspoň nějaké kousky oblečení. Díky Úsměv

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty16/07/21, 02:40 pm

Fidgety napsal:
NiQush1, koukám, že i ve dvojkách se tví simíci nenudí *THUMBS UP*
Jen prosím trochu opatrnosti při volbě obrázků, nejsme forum 18+, a myslím, že minimálně dva obrázky z poslední koláže by snesly i trochu cenzury Pššt Jakože nic vidět není, ale sama se snažím vždy jen naznačovat a nechávám simíkům aspoň nějaké kousky oblečení. Díky Úsměv

Neboj, nemám to v plánu, byl to hokus pokus :) chtěla jsem jen vyzkoušet mod :) a jak jsme již psala, tyhle fotky jsou ještě před novou hrou, bohužel :D

Hellohello: Děkuji, jo, sám si to tak navrhl, tak jsem se jen držela jeho přání, asi měl úpal, ale to by nebyl Don, kdyby se to nezvrtlo :D
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2401
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty17/07/21, 10:37 pm

Don je prostě klasický proutník jako hovado Vysmátý ani mě nepřekvapuje, že se vůbec nepoučil a místo toho klátí další dámy Zmatený taky jsem zvědavá jak se dál zachová Nina Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty18/07/21, 06:48 pm

Dnes nahlédneme pod pokličku ke Slušným. Marii a Danielovi. Obrázek jsem lehce ještě poupravila :D

Jednoho dne se Slušní, po odchodu jejich dcer na univerzitu, vydali nakupovat. Z počátku to byla jen nevinná podívaná na různé oblečení, byl to nově otevřený obchod HMko, takže něco pro Marii, která už dlouho přemýšlela nad změnou po tom, co se doslechla, že její muž má pletky s osobou, která je jim blíž, než si Marie dokáže představit.
Chvíli jí vrtalo hlavou, kdo a proč by něco takového říkal, vždyť její muž pracuje tvrdě ve sportovním odvětví a ona sotva začala dělat na radnici, tudíž věděla přesně, kdy a kde se její manžel pohybuje.
"Co tohle?" podívala se na hedvábné bílé šatičky.
"Hm, drahá, já myslím, že cokoliv bude hezčí, než to sako, co máš na sobě.." prohrábl si jeho plnovous.
Marie se jen ušklíbla. Typický chlap, chtěl by mě vidět v novém, ale ani za mák neporadí v čem bych měla chodit. To známe, že?
Chvíli ještě probírala, pak se rozhodla něco vzít i Danielovi, aby nevypadal v tom kvádru též už staře.
Když si tak zkoušeli oblečení, spodní prádlo Daniela probralo do života. Vlastně, ho to probralo velice extrémně.
Jeho žena si choutek všimla, tudíž na nic nečekala, skočila na něj, protože kdy jindy, než teď. Po tak dlouhé době.
Daniel chvíli zíral, co to do manželky vjelo, ale nakonec se mu vlastně celá ta situace a to vzrušení, že tam může kdykoliv někdo přijít zalíbila. Tudíž Marii slušně přitáhl, popadl jí za vlasy a přidával lehce na tempu.
Marie cítila, co už dlouho nezažila a Danielovi se opět zvýšilo sebevědomí, konečně mohl předvést svou fyzičku i jinde, než jen v práci.
Po aktu, celý spocení a udýchaní, se převlíkli, Daniel ještě jednou lehce přitiskl na sebe sovu ženu, hluboce se jí zadíval do očí a špitl:
"Tak takhle...to chci pořád!"
Žena se jen usmála, prolýskla jeho vlasy, políbila ho dlouze a spokojeně a odešli domů, jelikož věděla, že její pracovní doba se kvapem blíží a nechce zmeškat příchod v nové práci.
Daniel se šel po odchodu manželky vykoupat, když si napouštěl vodu, slyšel klapnutí vchodových dveří.
"Jako vždy na čas.." ušklíbl se s pohledem na hodinky.
"Danieli?" zakřičela žena z předsíně.
"Jdu do vany, Katy, už na tebe čekám, vana je napuštěná, už jen svlíknout!"Střípky simáckých životů Slu-n-1
Návrat nahoru Goto down
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty22/07/21, 01:17 pm

**pokračování nahoty**
Po milionech a milionech omluv a rán, kdy ani jeden nechtěl odejít a vzdát se druhého se nakonec Nina po přemlouvání a pár nocích touhy opět snažila Donovi uvěřit. Šlo to z tuha, co si budem... každopádně, co může ztratit. A tak se dál pokoušeli navazovat aspoň, co se týče uspokojivých chvilek svůj vztah. Až jednou si řekl Don, co kdyby si ji přeci jen vzal na gesto, že o ní vážně stojí? A tak sebral jednoho dne jeden kroužek z toho polštářku, který mu ležel celou dobu v obýváku na očích a s knedlíkem v krku zastavil Ninu v kuchyni.
"Lásko, vím, že jsem to vše zvoral, ale...na nikom mi nejspíš nikdy nezáleželo tolik jako na tobě, opravdu s tebou se chci změnit!" polkl a na důkaz, že to myslí vážně vzal její ruku a snažil se jí navléci prsten.
Ta na něj ovšem koukala jako na pacienta, co právě utekl z Bohnic.
"Co-cože? To...ne! to ne! To...nejde..promiň!" vykřikla, vytrhla se mu z ruky a utíkala, co jí nohy stačily.
A tak Don zůstal sám stát v kuchyni s pocitem, že tohle už nespraví nic a přitom si byl tolik jistý!
Nezbývalo mu nic jiného, než se vybrečet na rameni Niny sestře. Ta po chvilce předstíraného zájmu neudržela svůj chtíč a po Donovi vyjela.
Ten chvíli držel a nechápal, nakonec ale povolil a už byl zase v onom začarovaným kruhu.
Nina zmizela a Dona se k němu pravidelně vracela a nechávala si dál dobrovolně vylívat Donovo srdce s ukojitelným zakončením pro ně oba. Stráveným v posteli, samozřejmě.
Ovšem jednoho dne, spíše večera se do baráku někdo vloupal, bohužel pro Mortimera se Don nedal, jeho kondička a plavání se mu vyplatili a Mortimer seč se hodně snažil byl poražen.
"Co co tě to napadlo??? Mohl jsem tě zabít!" vykřikl Don, když uviděl sedícího Mortyho na zemi.
"Ty! Ty!! Nejen, že jsi mi zničil dceru, mou manželku ... ale dokonce i mou druhou lásku! Ty! Nejsi ... dobrý...člověk!" snažil se vstát se svými bolavými kostmi.
"Omlouvám se...máš pravdu..máš naprostou pravdu! Nejsem dobrý člověk...ale..." snažil se své činy omluvit.
"Zmlkni..ty..ty slizoune a poslouchej mě...!" vztekal se Mortimer.
"Chtěl jsem si ji vzít..opravdu jsem chtěl a bůh mi je svědkem, že bych si ji i vzal i stím, co se mi snažila vysvětlit..a za to můžeš zase ty...!"
"Utekla! Já blázen starej jsem ji chtěl i s tím, co mi řekla!" pokračoval dál a Don stále nechápal, co se mu snaží říct..
Střípky simáckých životů Don-Juan-2
Návrat nahoru Goto down
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty27/07/21, 10:36 am

Pokračování příběhu Dona :) aneb Karma je zdarma, bráško :)

Střípky simáckých životů Don-Juan-3
"Ona..řekla mi, co jste spolu dělali a bohužel po pár týdnech zjistila, že něco není v pořádku, stále byla malátná, chtělo se jí zvracet. Došlo mi, že to může znamenat jen jedno..pokud by to nebyla nemoc - přiznala se, že jste si zařádili na prasáka..a já..." sklesl.
"Chtěl jsem ho vychovat, jako by bylo mé, ale Dina se zhoršovala. Nosila pod srdcem plod vašich úletů a já jí ztrácel čím dál tím víc..odstěhovala se, že se bude starat sama, ale smůla se jí lepila na paty. Jak se zdá boží mlýny melou..." dodal.
"Doma jí prý párkrát vystrašil Michael, že prej jí vyčítal pár věcí, nechtěla mi říct jakých, ale příjemné nebyly, pár dní na to, jí přepadl v domě lupič, sebral jí vše, bála se o to malé, odvezli jí na psychiatrii...víš co? Po týdnu podepsala reverz...došla ke mně na zahradu, že se chce rozloučit s Michaelem a dokonat to, na čem jsme se dohodli, aby byl u své rodiny. Ona o všem do ní odmítla jít, ačkoliv jsem jí řekl, že by jsme to unesli společně, ale řekla, že ne..naposledy jsem jí viděl sklíčenou na naší zahradě. A teď? Neviděl jsem jí od té doby na zahradě, doma, nikde...až včera! Zazvonil zvonek u dveří a..." zastavil se.
"Na! Myslím, že karma je nejlepší a tohle je nejlepší řešení pro všechny" předal mu malý uzlíček s vykulenými očičky.
"COŽE?!" zděsil se.
"Nic neříkej! Nechci od tebe nic slyšet jen! Doufám, že tohle tě dostatečně poučí!" ušklíbl se Mortimer.
Don nevěřícně koukal na poklad, který se mu vyrojil.
"Já ale... nevím, co s dětma!" snažil se zastavit starouška.
"TO! Už je tvůj problém! Tady máš medvídka, je to jediné, co mi po ní zbylo...spolu s mrňousem! Ať tě ani nenapadne, se toho uzlíčku vzdát!" zakřičel na něj, šoupl medvídka do přehrádky k dítěti a bouchl za sebou dveřmi.
Don stále nechápajíc zíral střídavě na dveře a na miminko. Krve by se v něj momentálně nikdo nedořezal. Co teď???
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2736
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty27/07/21, 05:42 pm

Tak tohle jsem vůbec nečekala! Šokovaný Co si teď Don s tímhle malým dárečkem počne? Docela to miminko lituju (jestli teda bude vyrůstat vedle Dona - to musí být výchova jedna radost). Diny je mi až líto, dopadla hrozně. Ale k Mortimerovi se zachovala hnusně. Co si asi teď všichni počnou?


Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty27/07/21, 06:23 pm

Hellohello napsal:
Tak tohle jsem vůbec nečekala! Šokovaný  Co si teď Don s tímhle malým dárečkem počne? Docela to miminko lituju (jestli teda bude vyrůstat vedle Dona - to musí být výchova jedna radost). Diny je mi až líto, dopadla hrozně. Ale k Mortimerovi se zachovala hnusně. Co si asi teď všichni počnou?


No jedno je jasný, život se s ním nebude mazlit :D miminko bude ok, neboj, to bych mu neudělala...snad? :D
Návrat nahoru Goto down
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty05/08/21, 11:25 am

Střípky simáckých životů Don-Juan-4

Zakončení části Donova příběhu.
Don chvílema tápal jakožto novopečený tatínek, co si s miminkem počít, každopádně jediné na co se zmohl, bylo kontaktovat Ninu. Nevěřil, že v jeho smůle by přišla a jeho neuvěřitelné příhodě mu pomohla, ale stalo se tak.
Alespoň si to teda myslel! Je úžasná!
Když Nina přišla, Don ji vysvětlil, co se stalo a proč je u něj v pokoji místo nahatého Dona nový přírustek. Z počátku váhal, jestli říct čí miminko je, ale nakonec šel s pravdou ven. Nechtěl ji lhát. Myslel...že ji opravdu miloval.
Nina nejdříve nechápavě hleděla na Dona. Nejdříve chtěla křičet, ale když se na něj zpětně podívala. Nemohla. Věděla jaké životy spolu vedli včetně její sestry a ačkoliv věděla, že Dina měla Dona jen jako zábavu něco v ní přeci jen opravdu hryzalo asi svědomí?
"Víš...asi bych se ti taky měla svěřit.."zkousla do rtu.
"Prosím tě! Nic, co by bylo pro mě záludnější, než..."nezmohl se pojmenovat tvorečka v jeho ruce.
"No vlastně...jsem ti chtěla říct, že jsem...jsem...taky těhotná" shodila pohled dolů a couvla.
Don se začal smát. Opravdu opravdu šíleně nahlas smát.
Pak mu zatrnulo.
"Počkej, jakože...já? Ty? " došlo mu, že tohle je vážně hrátka osudu jako prase.
"No to mě pos*er" povzdechl. Život mu dal jeho hříčky opravdu sežrat. Lepší čas si vybrat nemohl. Sypalo se mu všechno jako domeček z karet.
"Takže žádné užívání...žádná zábava..." docházelo mu jistojistě v jaké situaci teď jsou.
Nezbývalo mu, než políbit Ninu na čelo .. odfrknout si, zhluboka se nadechnout a přečkat tyhle časy.
A že byly kruté, Nina byla v polovině těhotenství a měla rizikové těhotenství, jednoho večera, když si šla odpočinout, jak to běžně dělávala na zahradu při měsíčku se jí rozjely poslové. A nakonec to nebyly poslové. Nýbrž kontrakce.
Narodila se holčička. A Tak měl Don o "zábavu postaráno".
Nakonec byl ale rád. Víte proč? Zjistil, že i v tom největším průseru v jeho životě má po boku osobu, kterou si chce jednoho dne vzít. Možná....
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2736
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty06/08/21, 07:03 pm

Cha, to je gól Vysmátý Něco takového jsem vůbec nečekala. A Don taky ne Chichichi
To bude ještě vtipné, jsem moc zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál. Jak to Don zvládne?

Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty10/08/21, 06:43 pm

Přesně to jsem si říkala pro něj též :P
**
Máte rádi pohádky? Já jo, proto pro vás dneska jednu mám a bude mě hřát 🙂
Představovat rodinu Skipa Švorce nemusím, že, tak tragický příběh plný čisté lásky a tak smutného konce.
Střípky simáckých životů Pavl-na-vorcov
Pavlína chodívala s bříškem a její nálada byla na bodu mrazu. Tonda se učil skvěle, Milan byl na vysoké, s Adélkou se vzali a život tak nějak utíkal. Až do doby, kdy Pavča začala rodit a narodil se malý třetí Švorcovic kluk. Pavlína viděla, že je to celý její klon a jak šel čas, pomalu rostl a byl přesná kopie maminky. Jenže co může asi takové ženě se třemi kluky na světě scházet. Jejich otec. Ano, její muž jí chyběl čím dál více. Chodívala na místa, kam spolu chodili a stále myšlenkami visela v nebi. Jednoho večera, potkala šarlatána a uviděla, jak mladičkou studentku okrádá přímo jí před očima. Rozhodla se kontaktovat policii, ale šarlatán jí řekl, že má kouzla, která jí splní, co bude chtít. Z počátku se vysmála, ale pak jí trklo, ověřit šarlatánovu moc.
"Chci svého muže!" vyřkla a šarlatán se zamračil.
"Hm...opravdu?" přimhouřil oči a podrbal se svědomitě na bradě. Začechral si vousy a Pavlína jen přikývla.
"Budiž dobrá..."otočil se a beze slova zmizel.
Nevěděla, co si má myslet, tedy spíše si myslela to, co všichni-byl to šarlatán.
Druhý den šla jako obvykle do práce, malého hlídala chůva a starší byl ve škole. V práci jí povýšili a tak spěchala rychle domů, aby propustila ze služby paní Macháčkovou a starala se o malého sama.
Když přijela, před domem stál pomník. Obrovský pomník. Podivila se, když vedle něj uviděla stát muže.
"Toto je pomník mrtvých, paní, mám vám to doručit a máte očekávat nadílku.." pokrčil muž rameny a s ještě jedním údivem na Pavlínu zmizel.
Ta jen nechápavě pokukovala a zahlédla, že k ní jede školní autobus, z něj vyskákal Tonda.
Dostal jedničku na vysvědčení a měl obrovskou radost. Pavlína si pomyslela, že dnešek nemůže být lepší.
Opak byl pravdou, najednou se na okraji pozemku řítila postava. Blond, modré oči, vysoká, hubená a smála se od ucha k uchu. Šla k rodince, která skotačila před domem.
Moc dobře to tu znal, jen ten malý chlapec povyrostl. Vlastně byl tak velký a jeho žena...ach...ta žena. Byla nádherná, dokonalá...a...když přeběhl silnici, žena jen s údivem položila chlapce.
"S-Skipe?" spadla jí údivem brada.
"Ano, má lásko?" vypadlo z muže.
"Co-cože? Jsi to opravdu ty?" dál koukala a hmatala na muže. Voněl jako on, tvářil se jako on a odpovídal jí jako on a ty oči.
Och bože! Ty oči! Chvíli ještě neuvěřitelně prozkoumávala toho pohledného blonďáka a pak mu skočila do náruče se slzami v očích.
"Vidím, že máš stále můj prstýnek, nevadí, zašel jsem si pro jinej, kdyby náhodou a ... staneš se mou ženou znovu?" vyhrkl ze sebe.
Bylo to jasné! Neváhali ani sekundu. S radostí přitakal a Skip vzal její manželský prsten a po chvíli jí ho zase vracel zpět na ruku, stejně tak jako ona jemu.
"A tímto, nás prohlašuji...za Švorcovi obnovený!" zasmál se a políbil ji.
Bylo to něco neuvěřitelného a Pavlína čekala, kdy uvidí onoho šarlatána znovu, aby mu poděkovala, neboť náhrobní kámen zmizel ještě toho večera a ona jen bezmezně věřila, že jí časem Skip opět nezmizí. Ale nezdálo se, že by měl někam mizet, naopak....po delší době, kdy se ti dva stále nemohli nabažit jeden druhého přišla opět řeč na děti...
Střípky simáckých životů Vorcovi
Návrat nahoru Goto down
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty14/08/21, 02:31 pm

Položme si ruce na srdce a řekněme si upřímně, kolikrát za den si řekneme, že jsme opravdu nešťastní, že by jsme si něco moc přáli a nemáme to, že bychom něco změnili, udělali jinak nebo že je svět vůči nám nespravedlivý? Hm? Tak kolikrát je k nám svět zlý a otočený zády a vlastně nic na světě a v životě nemá cenu? A opravdu nemá?
Rodina Novákových by vlastně řekla, že ve skutečnosti jste šťastní lidé a vaše otázky a brečení nad životem je opravdu možná směšný.
Proč? Protože!
Je jich 6. Jsou vlastně nejchudší ale i nejbohatší. Jde o úhel pohledu, protože každý máme priority nastavené jinde a každý žijeme v jiných hodnotách nastavených už od začátku. Ano a také každý máme svůj úděl.
Ginger, Gabriel, Gavin, Gloria.. všichni by mohli říct svůj příběh a společnou cestu, všichni jí mají stejnou.
Dětský domov. Žadní rodiče. Jen oni. Proti celému světu.
Když už svítalo na lepší časy, jejich svěřenkyně zemřela a oni jsou tam, kde na začátku. SAMI.
Kolikrát si přáli, aby si mohli hrát venku a zavolala je maminka s tatínkem, aby se na ně přišli podívat na jejich vystoupení, zápas, obejmout se jen tak u filmu večer, mít společnou večeři. Dohadovat se o tom, kdo si dneska lehne s rodiči v posteli. Co se pustí za film.
Zbyli jen sami sobě na pospas osudu a i za tu trošku jsou rádi, zatím mají co jíst, mají kde spát, dokonce i sousedi o nich ví a sem tam jim Rod Humble přinese nějaký dárek v podobě třeba počítače, jelikož ví, že puberťáci potřebují do školy pracovat s technikou. Jsou tak vděční a přeci tak smutní. Dvojčata pokaždé, co přijde Rod zvídavě tahají ručičky k onomu pánovi s natěšením, že přijde a vezme si je už napořád. Ale pán pokaždé jen pohladí jejich hebounké vlásky, zablýskne se mu odraz vlhkých očí a zmizí rychle v dáli.
Pak zbývají mokré očička našim malým raubířům a celé jejich rodině.
Tentokrát ale svět zašel ještě hlouběji a osud jim zařídil, že vznikl v kuchyni požár. Museli se tak pobrat s další nepřízní osudu a jejich životy pomalu mizeli v jistotě, že život přeci jen má nějaký smysl, když jsou spolu. Možná prostě spolu být nemají, možná mají odejít všichni společně. Nikdo by nebyl trestaný za jejich dobrovolný čin, ale byli by toho puberťáci schopní? Právě oni jsou spásou menších a oni jsou zodpovědní, jak mladší generace bude vyrůstat. Najdou pro ně nějaký způsob žití? Nebo jim ho seberou stejně jako sobě? Proč je vlastně nikdo nechce?
Střípky simáckých životů Sirotci-sims-2
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1457
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty17/08/21, 12:55 pm

Tak jsem dohnala resty i tu. Musím říct, že se ti to zajímavě rozjelo a zvrtlo Vysmátý . Jsem zvědavá, jak se Don osvědčí v roli otce Vysmátý , ale doufejme, že dobře! Úsměv
Jen doufejme, že dětičky po něm nezdědí jeho prasácké praktiky Chichichi Zmatený

Jen je mi líto Mortimera... Smutný s ním se osud taky nemazlil. Smutný ( Ale jak už bylo řečeno, karma je zdarma! A Don to vyžral i s úrokama! Vysmátý )

Jsem i moc ráda za návrat Skipa, Pavlína si nezaslouží být na vše sama. Úsměv Doufejme, že ho návrat ze záhrobí nijak nepoznamenal! Mrkající


A rodina Novákova? Smutný Ty to už od narození neměli jednoduché, je mi moc líto, jaké strasti si pro ně život přichystal... Smutný


Těším se na pokračování. Úsměv

Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty19/08/21, 03:50 pm

Don si to ještě slízne, nebojte :D
Mortimer už toho zažil hodně, je ze železa...aspoň myslím.. :D
Novákovi nakonec nemají tak špatný osud :P
Každopádně moc děkuji za sledování, vždycky se nemůžu dočkat až to tu rozkliknu, co nového se Vám líbilo :)
--------------
Malcolm Landgraab. Znáte ho? Že ne? Asi by jste ho chtěli poznat. Ona..každá holka by ho nejspíše chtěla poznat.
Zámožnějšího, namyšlenějšího a po celém městě Modřan známého, by jste těžko pohledali. Jako podnikatel a potomek rodu Landgraabů. Nemusí ani nic dělat, ženský mu padají ke kolenům a on? Vidí jen prachy!
Když zrovna nedebatoval ve společnosti, debatoval doma za počítačem. Veškerý život se točil okolo jeho podnikání. Co se týče ženských? O ty se zase tak nezajímal. Chodil rád rybařit, tam si aspoň trochu oddechl od přemýšlení nad marketingovými tahy. I když..po cestě se vždy stavěl nakoupit, aby viděl, jak jsou na tom ostatní prodejny a co je potřeba vylepšit na té své.
Jeho firma na elektroniku, sčítala dva zaměstnance. Jednoho studenta a krásnou slečnu. Po dlouhé době takovou, která by stála i za hřích. Ve městě se rychle proslýchalo, že Malcolm zahýbá své největší lásce a totiž - penězům a podnikání. Právě s onou. Jeho vyvolenou si hned nastěhoval domů.
Co kdyby mu utekla a on, své peníze s ní, nemůže přeci ztratit. Když ji nevyživoval na všech možných buticích, snažil se pro ni zaopatřit to nejlepší bydlení. Vše na co měla, co si vzpomněla nebo jen řekla, že by si přála, jí druhý den splnil.
Popelka se měla jak v ráji.
Když ji nedával zrovna přímo peníze Malcolm, sbírala je z rodinného stromečku. Zvedala telefony, jelikož jich bylo nadmíru každý den, pokaždé volal někdo velevážený z toho a onoho podniku, uklízela, vařila.
Jen jedna ona věc chyběla. Materiální láska je mnohdy hezká věc, ale co ta opravdová?
Střípky simáckých životů Landgraab-1
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2736
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty19/08/21, 05:16 pm

Tak jsem konečně dočetla, co jsem zameškala Úsměv

Příběh Pavlíny Švorcové se mi hrozně moc líbil, skončilo to opravdu jako pohádka Úsměv takový pěkný konec bych přála všem těm rodinám. I když jsem se taky bála, jestli byl Skip vzkříšen správným způsobem Úsměv Snad se už budou mít dobře a nic špatného se jim už nestane.

Druhý příběh Novákových mě dojal, je mi jich tak strašně líto. Plačící Doufám, že se konečně najde někdo, kdo by se jich ujal a adoptoval si je a staral se o ně a vytvořil pro ně rodinu.

A třetí příběh...

NiQush1 napsal:
každá holka by ho nejspíše chtěla poznat.

Já ani ne.

NiQush1 napsal:
Zámožnějšího, namyšlenějšího a po celém městě Modřan známého, by jste těžko pohledali.

Právě proto Vysmátý

Ale příběh je napsaný moc hezky. Musím říct, že mě Malcolm příjemně překvapil Úsměv  Zato jeho vyvolená mě zklamala, jestli tomu teda dobře rozumím, ona má ráda jeho prachy, ale jeho ne. To je fakt hanebné... Je mi špatně  i Malcolmovi bych přála, aby si našel někoho upřímného, kdo ho bude mít opravdu rád pro to, jaký je. A on sám by měl míň času věnovat výrobě peněz a víc času opravdovému životu. No ale každý jsme jiný.

Moc se mi líbí, jak se věnuješ každé rodině zvlášť a dozvíme se u každé jejich osudy. *THUMBS UP*
Už se těším na pokračování! Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content





Střípky simáckých životů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Střípky simáckých životů   Střípky simáckých životů Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Střípky simáckých životů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše příběhy - TS2-
Přejdi na: