Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Cesta časem - 1. etapa

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2854
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Cesta časem - 1. etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta časem - 1. etapa   Cesta časem - 1. etapa - Stránka 2 Empty08/01/22, 05:44 pm

Už nám tu obcházejí Tři králové, tak se domnívám, že by bylo na čase tuto soutěž ukončit. Poslední hodnotící příspěvek je z konce listopadu a od té doby se nikdo další neozval. Hodnocení je vlastně velmi jednoduché :
1. místo - 15 bodů - Hellohello, Kolikokoli, Fidgety, Ludmila
2. místo - 14 bodů - Michaelas


Jak vidno, jsme tady na sebe velmi hodné a laskavé, nepromíjíme jen zjevné porušení pravidel Mrkající  Gratuluji samozřejmě všem zúčastněným, uděluji pochvalu před nastoupenou jednotkou a rozvinutým bandalírem  Pro Tebe Všechna soutěžní díla si zaslouží pochvalu za bohatou fantazii a ochotu tvůrců se této netradiční soutěže zúčastnit ! *THUMBS UP*  Doufám, že krizi v příspěvcích brzy překonáme a v 2. etapě soutěže Cesta časem se objeví taky nějaká ta dílka alespoň pro potěchu oka ...


Naposledy upravil Ludmila dne 09/01/22, 08:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2744
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Cesta časem - 1. etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta časem - 1. etapa   Cesta časem - 1. etapa - Stránka 2 Empty09/01/22, 03:43 pm

Mockrát děkuju za tak překrásné ohodnocení, o kterém se mi ani nesnilo! Moc si toho vážím, ještě jednou díky! Pro Tebe Láska a moc gratuluju všem ostatním, všem se to hrozně moc povedlo! Láska Byla radost si ty příspěvky tady prohlížet a určitě sem zavítám i v budoucnu, až se budu chtít něčím pěkným pokochat Úsměv


Btw. omlouvám se, že jsem ještě nestihla přidat další etapu, bohužel toho přes prosinec bylo tak šileně moc, že jsem nestíhala nic navíc Červenám se Ale doufám, že to někdy v blízké době stihnu dodělat, sama už se na to moc těším, tahle soutěž je bezva Úsměv a taky doufám, že nebudu sama Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1616
Join date : 10. 10. 17

Cesta časem - 1. etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta časem - 1. etapa   Cesta časem - 1. etapa - Stránka 2 Empty09/01/22, 08:20 pm

I já děkuji za krásná hodnocení a první místo Červenám se  Byla to opravdu parádní soutěž a bylo skvělé si zkusit zase trochu něco jiného.

A i já se omlouvám, že nestíhám druhou etapu. Hru jsem nedávno zapnula snad po měsíci a dostanu se tak maximálně k příběhu. Ale pokud zůstane další kolo ještě nějakou dobu otevřené, bude to teď snad o něco lepší (i když mě čeká dost šití).

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sponsored content





Cesta časem - 1. etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta časem - 1. etapa   Cesta časem - 1. etapa - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta časem - 1. etapa
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Cesta časem - 2 etapa
» Dům podle předlohy - Dům ve svahu (1. etapa - horský)
» Dům podle předlohy - Dům ve svahu (2. etapa - plážový)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: