Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 HODNOTÍME - Domeček 7 x 7

Goto down 
+2
Hellohello
Ludmila
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2736
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty06/03/23, 09:18 pm

Díky moc, to je úplně ideální Úsměv *THUMBS UP* Snad to brzo dodělám.
Btw. Vybrat jenom jeden z tolika krásných domků musí být dilema, ale ať vybereš kterýkoli domeček, bude to správná trefa, protože všechny jsou moc povedené Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 289
Join date : 23. 06. 19

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty07/03/23, 07:36 pm

díky, to je super Andílek no, snažila jsem se vehementně vyřešit jeden bug, až jsem nakonec zjistila, že 'chyba' je záměrným specifikem mého sousedství Zmatený takže mohu konečně fotit, lepší to už nebude..
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2736
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty08/03/23, 05:52 am

Tak se mi podařilo najít čas včera brzo ráno a konečně jsem to dodělala. Dlouho jsem se rozmýšlela, jestli to zkusit v TS2 nebo TS4, ale sáhla jsem po TS4, protože už jsem tam dlooouho nic nestavěla.
Strašně mě to bavilo stavět! Bylo zajímavé směstnat tolik věcí do malého prostoru. A to ještě TS4 má výhodu, že sim nepotřebuje tolik místa, akce jsou multifunkční... ještě toho neumím naplno využít, jak jsem zvyklá na TS2.
Díky moc za vyhlášení téhle soutěže (a doufám, že budou následovat i další Mrkající Láska  moc mi to chybělo.

Je to pozemek 20x15, Cubby Hole, nachází se v Newcrestu.

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 03-07-23-6-08-10-AM

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 03-07-23-6-11-14-AM

Je tu krytá terasa s posezením a krbem, kousek blíž ke vchodu je ještě houpačka (moje nejoblíbenější místo) a podložka na cvičení.

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 03-07-23-6-13-26-AM

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 03-07-23-6-12-40-AM

Mezi květiny jsem dala i stoličku na meditaci.

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 03-07-23-6-13-53-AM

Na přední straně gril, malířský stojan, křesílko, kde se dá vypít kafe. Ráno sem krásně svítí slunko a osvětluje přední stěnu domu (nemůžu se nabažit toho, jak v TS4 fungují ty stíny stromů! Pořád je to pro mě nové a nezvyklé, jak to moc často nehraju)

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 03-07-23-6-14-33-AM

A noční pohled

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 03-07-23-6-41-01-AM

Jdeme na interiér - vstupní chodbička - aspoň sem jsem se snažila nacpat nějaký úložný prostor. Je tu taky sedačka, ať se simík může posadit i někde vevnitř.

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 03-07-23-6-17-37-AM

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 03-07-23-6-18-11-AM

A tady už kuchyň s ostrůvkem a v druhé části je vidět ložnice.

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 03-07-23-6-29-00-AM

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 03-07-23-6-55-39-AM

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 03-07-23-6-30-07-AM

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 03-07-23-6-30-35-AM

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 03-07-23-6-31-44-AM

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 03-07-23-6-32-15-AM

Naproti posteli je TV. Místo počítače musí stačit tablet, tím se ušetří dost místa. Vlezlo se sem i křeslo.

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 03-07-23-6-32-47-AM

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 03-07-23-6-33-43-AM

Koupelna

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 03-07-23-6-38-06-AM

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 03-07-23-6-39-19-AM

A půdorys

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 03-07-23-6-15-44-AM

Odkaz na více fotek zde
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2849
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty08/03/23, 08:44 pm

Taky moc hezké pojetí soutěžního domku, ta koupelna je překrásná ! *BRAVO* *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2849
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty14/03/23, 09:59 pm

Tak po týdnu od plánované uzávěrky jsem se konečně odhodlala a tady je můj soutěžní počin :
HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 1

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 2

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 3

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 4

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 5

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 6

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 7

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 8

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 8a

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 9

Promiňte mi tu kaluž v koupelně, obyvatelka Dasha ji nestihla vytřít, když se chystá na rande Mrkající
HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 9a

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 9b

Ten podivný nesmysl na nočním stolku je klubíčko k pletení, už jsem to tu někde zveřejnila, je to fajn pro zvyšování kreativity, sice pořád štrikuje jen polštáře, ale ty se dají vyměnit třeba za ty šaty, co má  Dasha na sobě.
HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 9c

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 9d

Kontrolní půdorys :
HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 9e

A ještě noční foto :
HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 9f

Edit.: Soutěž je samozřejmě stále ještě otevřená, přidá se ještě někdo ?
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 289
Join date : 23. 06. 19

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty15/03/23, 10:34 am

děcka, mám nafoceno, ještě musím protřídit, snad do pátku či soboty to sem konečně hodím.. Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 289
Join date : 23. 06. 19

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty19/03/23, 02:21 am

Vilard se nastěhoval do domku pro správce solární elektrárny. je to trochu neurotický umělec, živí se jako textař známé kapely a domek u jezera mu poskytuje dostatek klidu k tvorbě. také je šikovný pěstitel a v areálu elektrárny se dají najít zajímavá semínka.. součástí předzahrádky je záhonek, který je kompletně dílem Vilarda, a sama jsem nevěděla, co z těch semínek vyroste. ten divný 'zlatý' strom je penězostrom, vůbec se mi nelíbil, ale nemohla jsem Vilardovi odepřít tu výhodu, kdo může jen tak sklízet simoleny ze stromu? tak jsem se s tím musela nějak smířit a nechat ho tam  Vysmátý

domek jsem postavila na pozemku 10x15 a už jsem tak nechala, nachází se v Oasis Landing, městě budoucnosti. proto jsou použity zařizovací předměty, které možná nejsou známy všem Simíkům, například syntetizátor jídla, plnící zároveň funkci myčky nádobí, nebo hygienická buňka, která zahrnuje WC a sprchu zároveň, a ta kulička na stolku vedle krbu je počítač. fotilo se za pochodu, tak jdeme na to..

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Screenshot-1488

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Screenshot-1514

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Screenshot-1529

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Screenshot-1538

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Screenshot-1544

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Screenshot-1495

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Screenshot-1496

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Screenshot-1502

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Screenshot-1504

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Screenshot-1507

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Screenshot-1508


HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Screenshot-1491

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Screenshot-1492
navy fed bank

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Screenshot-1500

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Screenshot-1557

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Screenshot-1559

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Screenshot-1572

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Screenshot-1573

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Screenshot-1574

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Screenshot-1576

all banks near me

omlouvám se za zdržování a také za to, že si Vilard před zdokumentováním půdorysu neustlal postel. dostane důrazné napomenutí
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2849
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty19/03/23, 01:27 pm

Vůbec se nemusíš omlouvat, Havranice, a Tvému Simíkovi určitě taky odpustíme (vždyť je to chlap Mrkající ) Tvoje zasazení domku do budoucnosti je velice originální, i to využití střechy ! *BRAVO* *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2849
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty19/04/23, 01:06 pm

Tak dnes už je to přesně měsíc od posledního příspěvku, najde se tedy ještě někdo, kdo by si chtěl zasoutěžit nebo budeme hodnotit ?
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2849
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty22/04/23, 07:33 pm

Děkuji tímto Fidgety za schválení pravidel pro hodnocení této soutěže a můžeme se tedy na to vrhnout:

- každé dílo se hodnotí 15 body, rozdělenými na max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený - nutný je jen v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící nemůžou hodnotit své vlastní dílo,
- hodnotí se od 22.4. do 2.5.2023 do půlnoci, pak všechny body sečtu, zprůměruji a zveřejním výsledné pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.
Seznam soutěžících :
- Fidgety
- Janika31
- Lucisab
- Hellohello
- Ludmila
- Havranice.
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2736
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty23/04/23, 07:38 pm

Tak já to teda odstartuju, i když moje hodnocení asi k ničemu nebude... Červenám se  celou dobu jsem si lámala hlavu s hodnocením, jak to odstupňovat, ale nakonec jsem došla k tomu, že to prostě nejde!  Červenám se Není tu ani jeden domek, který by se mi líbil výrazně víc (nebo míň) než ostatní. Každý je úplně jiný, každý má svůj styl a atmosféru a možná právě proto je pro mě nemožné to nějak více odstupňovat - u každého mě totiž zaujalo něco jiného a to až do té míry, že je pro mě každý dům dokonalý přesně tak, jak je. Proto:

- Fidgety -  5+10 = 15 bodů  (Nádherný exteriér a zahrádka, interiér moderně zrekontruovaný v příjemných barvách   *THUMBS UP*  )
- Janika31 -  5+10 = 15 bodů  (Naprosto mě nadchnul interiér a veselé barvy  Láska pěkná zahrádka a super nápad s altánkem a houpačkou)
- Lucisab -  5+10 = 15 bodů  (Perfektní zpracování, industriální styl, moc krásné zkombinování barev mě totálně dostalo už na první pohled  Láska )
- Hellohello ---
- Ludmila -  5+10 = 15 bodů (Příjemný domek, hezké bydlení, nejvíce mě zaujala jídelna kuchyní a koupelna, obrázky a použité barvy  *THUMBS UP* )
- Havranice -  5+10 = 15 bodů (Nemůžu jinak, než dát plný počet za tohle boží futuristické zpracování! Jedním slovem dokonalost  *THUMBS UP* )
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1615
Join date : 10. 10. 17

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty08/05/23, 10:44 am

Předpokládám, že termín je stále otevřený, a konečně bych chtěla najít toho skřítka, co mi krade čas po dnech, ne-li týdnech.
Přidávám svoje hodnocení - málem jsem dopadla jako Hellohello, ale pak jsem si řekla, že je to přece jen trochu soutěž. Tak jsem se hecla. Každopádně chci zdůraznit, že vše, co je nad 5 je pro mě nadprůměrné, takže 8 a více je postě velmi velmi nadprůměrné a všechny domky jsou parádní!!!!

- Fidgety - XXX
- Janika31 -  5+10 = 15b.
– Krásný roztomilý domeček s moc příjemným okolím. A když se vejde dovnitř, hned předsíňka mě okouzlila. Interiér v pastelových barvách je nádherně sladěný, a koupelna to už jen doplňuje. Za sebe bych jedině otočila pergolu – sklon střechy, aby byla víc otevřená k domu a uzavřenější k okolí.
- Lucisab – 5+9 = 14 b. – Ano, domek do okolí moc nezapadá – připomnělo mi to Vzhůru do oblak, jako domek, co se nechce vzdát okolnímu růstu města. Interiér odpovídá single mladému muži, je dobře chlapský, a líbí se mi, jak žlutá rozbíjí ostatní zemité barvy. Nenásilně, je jí tak akorát, prostě dokonalé. Udělala ale jednu změnu – ve sloupech. Venku i vevnitř mi tam tento styl nepasuje, přijdou mi mohutné, zejména u té zídky uvnitř mi to přijde postě moc.
- Hellohello - 5+10 = 15b. – Moc se mi líbí ten přesah střechy pro posezení. A celkový romantický vzhled domku. Venku i uvnitř. Super je řešení příčky napojené na kuchyňskou linku, a v té posteli bych se chtěla válet aspoň týden. Občas bych si odskočila do té vany. Prostě nádhera.
- Ludmila – 5+8 = 13 b. – Vždycky jsem chtěla žlutého brouka, a nikdy jsem se ani nesvezla. Tak mě potěšilo ho vidět u tvého domečku. Domek je krásný, jednoduchý, ale možná by mu taky slušelo si pohrát trošku se střechou, aby dostal šmrnc. Interiér je také moc krásně sladěný, jen bych asi ubrala toho bílého dřeva (buď jen na podlahu, a už ne na obklady zdí nebo naopak). Moc se mi líbí koupelna (ta kaluž mě chvíli zarazila, přemýšlela jsem, jestli je to fakt kaluž nebo kobereček, až pak jsem si přečetla text  Chichichi ).
- Havranice – 5+9 = 14 b. Zajímavé pojetí domku z budoucnosti. Tohle rozšíření jsem tuším nikdy neměla, tak čučím, co je to před tím vchodem. Moc se mi líbí využití střechy jako terasy – najednou člověku nepřijde, že dole je jen „krabice“. Interiér mě taky moc baví. Velmi zajímavé je pak pojetí vany. Za mě jen škoda těch ostrých barev knih - nějak mi přijdou moc zářivé, a nehodí se mi do té koncepce.
Ale ten penězostrom ve světle zapadajícího slunce se na pozemku krásně vyjímá - dobře, že jsi ho tam nechala Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2849
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty09/05/23, 09:01 pm

Tak po delším rozhodování jsem tu i já se svým hodnocením :
- Fidgety - 5 + 10 = 15 bodů - krásný domeček, sladěný, možná snad i trošičku přeplněný *BRAVO*
- Janika31 - 5 + 9 = 14 bodů - v jednoduchosti je krása, jen mi drobet neladí povlečení s tapetou Mrkající
- Lucisab - 5 + 9 = 14 bodů - pěkné bydlení pro chlapa, jen snad ta veranda či terasa mohla být v poměru k domku o něco menší Aha
- Hellohello - 5 + 10 = 15 bodů - ano, i tady je možná trochu větší terasa, ale celkový dojem z interiéru vše vynahrazuje *BRAVO*
- Ludmila - ---
- Havranice - 5 + 10 = 15 bodů - naprosto originální, nelze než *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2849
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty26/09/23, 09:19 pm

Jestlipak se najde ještě nějaký "hodnotitel", abychom mohly tuto soutěž uzavřít ? Pro 6 soutěžících jen 3 hodnocení, to se mi zdá trochu málo Aha
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
HODNOTÍME - Domeček 7 x 7
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Domy, byty, pozemky od Salazaret
» Domeček čtvereček pro dva nebo dvě

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: