Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 you don't have account..

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

you don't have account.. Empty
PříspěvekPředmět: you don't have account..   you don't have account.. Empty25/10/23, 07:03 pm

ahoj děcka, vím že tu trojky asi nikdo nehraje, ale dvojky jsou starší a čtyřky určitě jedou přes EA app. včera mi při spuštění hry apka oznámila, že nemám přístup k účtu. restart nepomohl, vymazání paměti app nepomohlo, apku jsem odinstalovala, vyčistila registry, znovu nainstalovala, stále to samé. tak jsem nainstalovala origin, jednou se hra spustila, ale teď mě to znovu nutí nainstalovat EA app.. stalo se vám to někdy? jasan že mám originál
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

you don't have account.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: you don't have account..   you don't have account.. Empty25/10/23, 07:41 pm

Tak to se mi, naštěstí pro mě, bohužel pro tebe, ještě nestalo. Ale já mám hru přes steam, což se sice propojuje taky na EA apku, ale nevím přesně jak. Zkusila bych se obrátit na podporu.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

you don't have account.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: you don't have account..   you don't have account.. Empty25/10/23, 08:36 pm

Fidgety napsal:
Tak to se mi, naštěstí pro mě, bohužel pro tebe, ještě nestalo. Ale já mám hru přes steam, což se sice propojuje taky na EA apku, ale nevím přesně jak. Zkusila bych se obrátit na podporu.

díky, Fidgety, to můžu zkusit, ale obávám se, že mi řeknou, že hra je zastaralá. hledala jsem na zahraničních fórech a je to častá chyba, nechci to obcházet nelegálním způsobem, ale nic oficiálního zatím nepomohlo. je to šlendrián, ale v dnešní době nic neobvyklého. napadlo mě, jak fungují dvojky, protože appka mi nabídla hrát sims2, ale novější sims3 ne (mám stále nainstalované 2 i 3)

edit:

odinstalovali jsme origin a znovu nainstalovali ea app, hra šla v angličtině, což je pro mě docela nekomfortní, manžel našel nějaký způsob, jak tam vrátit češtinu. teď to zatím funguje, ale zmizely mi nějaké předměty ze soutěžního domku Sakra nevím, odkud jsem je měla, jestli to byly downloady nebo jsem přišla o nějaké rozšíření. je to otravné. na podpoře jsem žádný kontakt nenašla, pouze FAQ, možná jsem hledala špatně. každopádně nevím, jak bych si poradila, kdybych neměla doma ajtíka..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





you don't have account.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: you don't have account..   you don't have account.. Empty

Návrat nahoru Goto down
 
you don't have account..
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 3 :: Poradna TS3-
Přejdi na: