Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Diskuse o nových soutěžích

Goto down 
+10
NekoMH
Janika31
soarka
Kolikokoli
Shina
Ludmila
Fidgety
Lucisab
Věrka Veverka
Hellohello
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next

Co si postavíme příště?
- místo pro festivaly (oslava vinobraní/konce léta)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- podzimní farma nebo domek (popř. s malou Halloweenskou výzdobou)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Vote_lcap41%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Vote_rcap
 41% [ 7 ]
- domek v japonském stylu
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- mešita
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- dům pro upíry
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- dům z budoucnosti
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Vote_lcap23%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Vote_rcap
 23% [ 4 ]
Celkem hlasů : 17
 
Poll closed

AutorZpráva
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty16/07/18, 01:04 pm

Takže @NekoMH zatím neměla čas dát pravidla dokupy, ale pokud chcete soutěž o Gothovic dům, máme svolení pravidla dle jejího námětu zformulovat sami Mrkající Případně některý z návrhů, které padly dále Mrkající Můžu zkusit přidat hlasování  Aha

Ludmila napsal:
...
A ten domek pro některou z nás, to by se asi spíš hodilo do stavební výzvy, např. když si bude některá z nás přát domek k narozeninám, tak jí ho postavíme
Tak na ten se načekám, já měla narozky dva týdny zpátky Vysmátý Ale jinak je to dobrý způsob, jak ty výzvy využít Mrkající

EDIT - Hlasování vloženo! Tak se můžete vyjádřit dle libosti Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty16/07/18, 07:42 pm

Hlasování vypadá dobře Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty16/07/18, 09:12 pm

Fidgety napsal:
Takže @NekoMH zatím neměla čas dát pravidla dokupy, ale pokud chcete soutěž o Gothovic dům, máme svolení pravidla dle jejího námětu zformulovat sami Mrkající Případně některý z návrhů, které padly dále Mrkající Můžu zkusit přidat hlasování  Aha

Ludmila napsal:
...
A ten domek pro některou z nás, to by se asi spíš hodilo do stavební výzvy, např. když si bude některá z nás přát domek k narozeninám, tak jí ho postavíme
Tak na ten se načekám, já měla narozky dva týdny zpátky Vysmátý Ale jinak je to dobrý způsob, jak ty výzvy využít Mrkající

EDIT - Hlasování vloženo! Tak se můžete vyjádřit dle libosti Mrkající

Fidgety - opožděně všechno nejlepší k narozeninám Pro Tebe
Já budu mít narozky zítra, tak děkuju za nápad, dům bych si docela přála Vysmátý ten se hodí vždycky, no ne?  Sepíšu návrh na výzvu a hodím to tam do diskuze, ať tu máme další stavební aktivitu. Uvidíme, jestli bude o to zájem.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty16/07/18, 09:48 pm

Jsem ráda, že se myšlenka s narozeninovým domkem ujala, ale mám menší problém - nějak mi nefunguje to hlasování, že by chybička mezi rukama a počítačem ?

A samozřejmě všem oslavenkyním všechno nejlepší Pro Tebe Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty16/07/18, 10:55 pm

Ludmi, možná jsem odpoledne omylem na něco klikla a ukončila ho  Červenám se  SOS .. Zkusila jsem to aktualizovat, mně teď hlasovat šlo, tak snad to pofrčí Mrkající
A děkuji za přání Pusinka

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty17/07/18, 06:26 pm

Taky přeji Fidgety i Hellohello všechno nejlepší k narozeninám Úsměv jen ať se jim splní všechno co si budou přát Úsměv

A jinak už se moc těším až se do domku pro Hellohello pustím, doufám, že oslavekyni nezklamu Mrkající

Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty19/07/18, 11:34 am

Díky za přání Červenám se
A k hlasování - vzhledem k tomu, že je povoleno více možností, nevím, kolik z nás hlasovalo Aha Tak řekněme, že si dáme termín do tohoto pátku (to je vlastně zítra) a pak rozhodneme o další soutěži. Zatím to vypadá na rekreační domek na okraji džungle, uvidíme, jestli to tak zůstane. Každopádně pokud by se přes víkend podařilo dát dohromady pravidla, ať se nám to dál nezdržuje, bylo by to fajn Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty19/07/18, 12:17 pm

Taky moc děkuju za přání Úsměv  A na novou soutěž už se moc těším! Jestlipak to bude ten domek na kraji džungle? Abych ho už pomalu začala vymýšlet. 
Co se týká hlasování, dáme to rozšířené za 15 bodů?
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty19/07/18, 12:39 pm

Za sebe myslím, že už u soutěže Minidomek se bude nejspíš hodit, vyzkoušet model 5+10 bodů..

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty23/07/18, 12:20 pm

Tak víkend byl nějaký rozlítanější než jsem čekala. Ale hlasování se nám už nehýbe, takže myslím, že další soutěž bude rekreační domek na okraji džungle. Ludmilo, můžu tě poprosit o pravidla?

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty23/07/18, 09:20 pm

Jasně, něco už se mi honí hlavou Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty23/07/18, 09:30 pm

Super, budu se těšit *THUMBS UP*

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 04. 04. 18
Location : Praha; Libchavy

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty16/08/18, 01:39 pm

Ahoj, ráda bych se podělila o svůj nápad na soutěž, jednalo by se o vybavení domu, který má již předrozvržené místnosti, jednalo by se o kompletní vybavení, včetně nátěru stěn a položení podlah, vytvoření případné zahrádky. Zajímá mě, zda by byl o nějakou podobnou soutěž zájem a případně který plánek domku se vám zamlouvá více. Oba návrhy máte dole na obrázcích i se mřížkou.
Jediné stěny které by se případně mohli použít k dostavbě jsou poloviční stěny.

Postavila jsem dva domky, jeden jednopatrový a druhý dvoupatrový, oba na základech, bez střechy, bez dveří, bez oken.

První z nich je jednopatrový, nachází se na pozemku 20x30
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 16_e8_10

Druhý má dvě patra a také se nachází na pozemku 20x30 mimo jiné má i zahrádku
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 16_e8_11
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 16_e8_12
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty16/08/18, 06:30 pm

Z mojí strany by zájem určitě byl Úsměv     něco podobného už jsme měli buď tu nebo na starém fóru- stavby podle zadaného půdorysu. Takové soutěže zbožňuju. 

Půdorys mi připadá hodně velký (hodně místností), ale tvarově se mi líbí - škoda, že k tomu prvnímu domu není větší zahrada, přece jenom je to velký dům, předpokládá se, že tam žije větší rodina a větší zahrada by se hodila. Nešlo by přidat nějaký prostor za domem? Už mě napadají různé možnosti, jak ten dům vybavit.
Druhý dům je taky super! 
Můžeme si dát oba dva, postupně  Úsměv  jen u toho prvního hlasuju za větší zahradu Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty16/08/18, 06:33 pm

Já jsem to s Kajinkou probírala, a říkala jsem, že by bylo fajn jeden dát jako soutěž, a druhý třeba do výzev pro zájemce, co by chtěli zkusit oba, ať nemáme dvě soutěže na jedno brdo Mrkající Za sebe bych hlasovala asi pro ten patrový Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 04. 04. 18
Location : Praha; Libchavy

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty16/08/18, 06:36 pm

Hellohello napsal:
Z mojí strany by zájem určitě byl Úsměv     něco podobného už jsme měli buď tu nebo na starém fóru- stavby podle zadaného půdorysu. Takové soutěže zbožňuju. 

Půdorys mi připadá hodně velký (hodně místností), ale tvarově se mi líbí - škoda, že k tomu prvnímu domu není větší zahrada, přece jenom je to velký dům, předpokládá se, že tam žije větší rodina a větší zahrada by se hodila. Nešlo by přidat nějaký prostor za domem? Už mě napadají různé možnosti, jak ten dům vybavit.
Druhý dům je taky super! 
Můžeme si dát oba dva, postupně  Úsměv  jen u toho prvního hlasuju za větší zahradu Úsměv

Já to zatím dala na menší pozemek, určitě by se to dalo ale dát na větší aby byl prostor po zahradu a vzadu případně ještě nějakou tu terásku nebo něco :) je to čistě jen návrh toho interiétu, takže určitě by se to dalo dát na větší pozemek a dodělat tam ještě tu zahradu :)
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty16/08/18, 09:18 pm

Musím říct, že oba půdorysy jsou moc zajímavé a s oběma mě napadá možné využití jednotlivých místností Úsměv rozhodně mají oba co nabídnout Úsměv já bych si asi raději postavila ten druhý, vzhledem k velikosti místností by bylo možná problematičtější jednotlivé místnosti uspokojivě vybavit v první možnosti... možná je to jenom můj dojem, ale já hlasuji pro druhý patrový půdorys Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty16/08/18, 09:41 pm

Po pravdě řečeno, mně se zdají oba ty půdorysy dost velké. Ten první má zajímavý tvar, ale nenapadá mě, jak řešit ten pokoj se šikmou stěnou Aha
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty16/08/18, 09:52 pm

Líbí se mi oba, ale u toho druhého bych zrušila tu zeď, která vede prostředkem terasy. Aby mohly být dveře uprostřed Vysmátý
Šikmé stěny jsou super, klidně by jich mohlo být víc, ale nevím, jak se s nimi staví v TS2, jestli jde dávat nábytek ve volném úhlu tak jako v TS3 a TS4.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty16/08/18, 10:20 pm

Což o to, šikmé stěny jdou v TS2 samozřejmě postavit, ale nábytek, okna a dveře se dají použít jen s nějakým cheatem, víc by k tomu určitě řekla Hellohello.
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty16/08/18, 10:58 pm

V TS2 většina oken i dveří lze umístit i bez použití chaetů, problém nastává akorát s nábytkem, dekoracemi a závěsy... některé obrazy a závěsy jdou také umístit bez chaetů, ale jiné se bez nich neobejdou stejně jako nábytek (mám zkušenost, že většina stažených závěsů mi nejde dát na okna bez chaetů...  Smutný ), pak je nutné použít cheaty boolprop allow45degreeangleofrotation true (se kterými lze pomocí šipek otáčet nábytek v požadovaném směru), dále používám kvůli vyplnění mezer (protože u šikmých stěn mi přijde, že se nábytek umísťuje s příliš velkými mezerami) boolprop snapobjectstogrid false (který umožní dávat nábytek mimo mřížku) a pak ještě moveobjects on (který umožňuje pracovat s již zastvěným terénem).

Tak snad jsem vám trochu pomohla Mrkající
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
NekoMH
Simpařan
Simpařan
NekoMH


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 13. 06. 18
Location : Praha

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty16/08/18, 11:17 pm

Návrh se mi zamlouvá. Půdorysy jsou opravdu zajímavé. - Jen stavění podle půdorysu tady už máme. Nechtělo by to nějak ozvláštnit. Třeba nám aspoň udat barvy. (aby zdi byly předem natřené) nebo naznačit místnost/dvě. Nebo Tak něco. Jako když staví James a Deligracy - při výzvě "dostav můj dům (či tak nějak). :) Většinou tedy jeden navrhne hrubou stavbu a druhý dovybavuje... Ale chápu že tady je to hodně složité když máme tři verze hry. :)
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty16/08/18, 11:24 pm

No, nezlobila bych se, kdybychom se teď pustili do nějakého toho upiriho sídla Úsměv. Případně dům v nějakém stylu: chata v horách, tropický... Nebo komunitní pozemek: obchod (nejvíc variabilní), kavárnu jsme měli, salon, tělocvična, koupaliště... Hlavně ne park, ty jsou nudný Vysmátý-D
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 04. 04. 18
Location : Praha; Libchavy

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty16/08/18, 11:32 pm

NekoMH napsal:
Návrh se mi zamlouvá. Půdorysy jsou opravdu zajímavé. - Jen stavění podle půdorysu tady už máme. Nechtělo by to nějak ozvláštnit. Třeba nám aspoň udat barvy. (aby zdi byly předem natřené) nebo naznačit místnost/dvě. Nebo Tak něco. Jako když staví James a Deligracy - při výzvě "dostav můj dům (či tak nějak). :) Většinou tedy jeden navrhne hrubou stavbu a druhý dovybavuje... Ale chápu že tady je to hodně složité když máme tři verze hry. :)

Asi jsem to špatně napsala, ale přesně jak píšeš, jde o to, že máš komplet takto rozvržený dům s místnostmi, ty ho jen nabarvíš, přidáš okna, dveře, a vybavíš nábytkem :)
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 04. 04. 18
Location : Praha; Libchavy

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty16/08/18, 11:36 pm

Kolikokoli napsal:
No, nezlobila bych se, kdybychom se teď pustili do nějakého toho upiriho sídla Úsměv. Případně dům v nějakém stylu: chata v horách, tropický... Nebo komunitní pozemek: obchod (nejvíc variabilní), kavárnu jsme měli, salon, tělocvična, koupaliště... Hlavně ne park, ty jsou nudný Vysmátý-D

Tak by se to mohlo zadat, že to musí být v určitém stylu, třeba právě pro upíří rodinu, na to by se hodil ten první půdorys když bych ho ještě trošku upravila a přidala sklepení taky s rozvržením :) jsem pro každou srandu :) asi bych ho i zmenšila, aby nebyl tedy tak velký a přidala třeba i druhé patro, zkusím to zítra nějak navrhnout, teď k večeru už se mi moc nechce a poslala bych další návrh, aby to tedy bylo obzvláštněné o nějaké téma + daný ten půdorys i s místnostmi :)
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Sponsored content





Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuse o nových soutěžích
Návrat nahoru 
Strana 6 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: