Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Diskuse o nových soutěžích

Goto down 
+10
NekoMH
Janika31
soarka
Kolikokoli
Shina
Ludmila
Fidgety
Lucisab
Věrka Veverka
Hellohello
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 28  Next

Co si postavíme příště?
- místo pro festivaly (oslava vinobraní/konce léta)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- podzimní farma nebo domek (popř. s malou Halloweenskou výzdobou)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Vote_lcap41%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Vote_rcap
 41% [ 7 ]
- domek v japonském stylu
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- mešita
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- dům pro upíry
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- dům z budoucnosti
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Vote_lcap23%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Vote_rcap
 23% [ 4 ]
Celkem hlasů : 17
 
Poll closed

AutorZpráva
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty07/10/18, 10:47 am

V TS4 dostane počáteční rodina peněz podle toho, kolik je tam Simíků, tuším. Mohli bychom to omezit plošně na 20 000, ať se nebabráme v tom, kolik kdo dostal (i v TS4 se to pohybuje kolem 20 000, někdy je to 18, jindy 21..)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty07/10/18, 11:05 am

V TS2 to taky závisí na počtu Simíků v domácnosti. Kdybychom tedy páchali domek pro jednu osobu, dali bychom si limit 20.000,- ? A na starém fóru jsme měli třeba i omezení ve tvorbě bez downloadů, to by asi nebylo uskutečnitelné, že ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty07/10/18, 01:09 pm

Ludmila napsal:
V TS2 to taky závisí na počtu Simíků v domácnosti. Kdybychom tedy páchali domek pro jednu osobu, dali bychom si limit 20.000,- ? A na starém fóru jsme měli třeba i omezení ve tvorbě bez downloadů, to by asi nebylo uskutečnitelné, že ? Mrkající

Jj, 20 000 je dostačující Vysmátý .
A bez downloadů, jako.. upřímně, mně by to nevadilo, nestavím s downloadama prakticky nikdy Vysmátý . Ale věřím, že ostatním by to nevyhovovalo. Každopádně kdyby to bylo bez downloadů a ještě by byla jasně určená barva, tak by se v TS4 nic moc nepostavilo Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
NekoMH
Simpařan
Simpařan
NekoMH


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 13. 06. 18
Location : Praha

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty07/10/18, 01:37 pm

Osobně by mi omezení bez downloadů taky nevadilo. Často stavím domky na přání a tak jsem se musela naučit stavět i bez nich. :) Mohlo by to být o to zajímavější.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty07/10/18, 02:38 pm

Zdá se, že by asi byl o takovou soutěž zájem, mám tedy promýšlet pravidla ? Co na to naše administrátorka ? Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty07/10/18, 03:57 pm

Myslím, že by to byla moc zajímavá výzva Úsměv sice stavění bez downloadů bude složitější, ale nevadí Úsměv jsem určitě pro *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty07/10/18, 07:37 pm

Pokud se omezují finance, bylo by vhodné zakázat i downloady - na starém fóru se postupovalo takto, zejména i proto, že plno stažených dekorací (a někdy i nábytku) mělo hodnotu 1§, takže kdo stahoval, měl výhodu, že za málo peněz pořídil hodně muziky. Takže bez downů to bude určitě férovější Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty07/10/18, 10:10 pm

S tím souhlasím, sama mám ve hře několik kousků za jeden simoleon Úsměv bude to každopádně pořádná výzva, ale těším se na ni Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty08/10/18, 07:08 pm

Taky jsem pro zakázání downloadů u téhle soutěže Úsměv  jinak by to nemělo smysl, stavět starťák s tak rozlišnými podmínkami. Ale bude to teda ultra těžké. Musel by to být opravdu minidomeček. Pro mě by to byla velká výzva, protože maxis-only nestavím. Ale vím, že by mě to moc bavilo Úsměv  a  určitě bych v katalogu objevila i pár věcí, o kterých ani nevím, že tam jsou Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty08/10/18, 07:49 pm

Tak tedy poprosím Ludmilu o pravidla, ať se můžeme do toho pustit Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty08/10/18, 08:21 pm

Vyčkejte, prosím, času, jako husa klasu, než to dám dohromady, aby to nebylo úplně obyčejné Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty27/10/18, 08:42 pm

V jedné soutěži nám bude končit hodnocení, v druhé zase zveřejňování příspěvků, asi by to chtělo uvažovat o něčem dalším Mrkající Kdysi na starém fóru bylo celkem populární předělávání Maxis domků, že bychom to zase zkusili ? Nebo třeba malý činžáček, třeba jen exteriér ?
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty28/10/18, 04:45 pm

Moc se mi líbí oba nápady Úsměv ale možná, že by byla ještě větší výzva kdybychom zkusili ten činžák Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty28/10/18, 06:43 pm

A co třeba nemocnice? Nebo tak něco? :)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 04. 04. 18
Location : Praha; Libchavy

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty28/10/18, 08:17 pm

Mě by se líbilo předělání Maxis domu a nebo ten byt o kterém jsme se tu už několikrát bavili, tam je jen problém s tím jako to skloubit mezi verzemi, zda si prostě vybrat libovolný byt a ten vybavit a nebo určit byt v každé z verzí který by se vybavil/předělal, trošku je problém i v tom, že v každé verzi fungují trochu jinak, jinak nápad s nemocnicí se mi taky líbí.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty28/10/18, 08:23 pm

Byteček bych určitě zařadila, ale tam bude zase daný půdorys, bych tak řekla, takže bych ho možná proložila něčím jiným.. Ať už činžákem, nemocnicí, nebo třeba dříve navrhovanou restaurací s tajnou hernou Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty28/10/18, 08:47 pm

Nemocnice tu ještě nebyla, to je fakt, sice by v TS2 byla jen "na okrasu", ale proč ne ? Z podobných komunitních pozemků mě ještě napadá něco jako radnice nebo vězení Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 04. 04. 18
Location : Praha; Libchavy

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty28/10/18, 10:46 pm

@Ludmila to já bych ji v TS4 taky stavěla jen pro okrasu :) já nerada vrtám do té která tam je, stává se pak že je nefunkční :)
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty31/10/18, 01:07 pm

Nahodila jsem nové hlasování, mělo by jít volit i více možností, tak hlasujte, ať to můžeme po vyhlášení domku dle předlohy zase rozjet Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty31/10/18, 10:54 pm

Ja by som navrhla urobiť také zábavné centrum pre mládež, neviem, ako je to s inými verziami hry, ja mám iba 2-ku :) Nemocnica by zlá nebola, ale musela by som sťahovať veľa downloadov, keďže 2-ka nemá nič lekárske :( Ja sa prikláňam k bytovke alebo ešte by bol fajn spraviť hotel
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty04/11/18, 11:08 am

Podle ankety to zatím vypadá, že budeme soutěžit ve stavbě restaurace s tajnou hernou. Ještě mě ale napadlo něco, co by mohlo spojit chutě na strašidelno s určitým tajemnem - co takhle domek na téma "Podivný soused aneb copak je to asi za tou zdí ?"
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty04/11/18, 11:56 am

Ludmila - to se mi líbí Úsměv za "zdí" by se mohlo rozumět i třeba sklep?
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty04/11/18, 03:31 pm

Ludmi, to je parádní nápad *THUMBS UP* už mě napadají nějaká ta tajemství, které bych si tam mohla dát Píšu
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty04/11/18, 08:06 pm

Dobrovolně se přiznávám, že můj nový nápad na "tajemství za zdí" vychází svým způsobem z reálu. Vyrůstá nám totiž v obci zajímavý netypický dům - sice patrový, ale jen s několika malými okny dopředu a kolem vysoká zeď - asi byste byly taky zvědavé, že ? Mrkající Tak popřemýšlejte, prosím, co vás láká víc a jaká pravidla mám vlastně vymýšlet - restaurace nebo dům, obojí s nějakým tím tajemstvím ?
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty04/11/18, 08:07 pm

To nezní špatně, jen nevím, jak to udělat se zveřejňováním - pro ty pomalejší bude možná těžké být pak originální, i když možností je asi spousta Aha

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sponsored content





Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 9 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuse o nových soutěžích
Návrat nahoru 
Strana 9 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 28  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: