Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Diskuse o nových soutěžích

Goto down 
+10
NekoMH
Janika31
soarka
Kolikokoli
Shina
Ludmila
Fidgety
Lucisab
Věrka Veverka
Hellohello
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Next

Co si postavíme příště?
- místo pro festivaly (oslava vinobraní/konce léta)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- podzimní farma nebo domek (popř. s malou Halloweenskou výzdobou)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Vote_lcap41%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Vote_rcap
 41% [ 7 ]
- domek v japonském stylu
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- mešita
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- dům pro upíry
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- dům z budoucnosti
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Vote_lcap23%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Vote_rcap
 23% [ 4 ]
Celkem hlasů : 17
 
Poll closed

AutorZpráva
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty17/06/19, 07:34 am

Jsem pro dvě soutěže paralelně na delší období, jednu stavbu větší a jednu menší Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty17/06/19, 12:47 pm

Takže co takto? Jakmile uzavřeme Dům J.B., mohli bychom vyhlásit pravidla pro synagogu, klidně na celé prázdniny. A po skončení soutěže s restaurací bychom k tomu přidali plážový domek, opět třeba až do konce srpna, protože přes léto to asi rychleji nepůjde Nevím

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty17/06/19, 06:59 pm

Asi bych byla pro, aby synagoga byla do konce prázdnin a ta druhá soutěž byla třeba do konce července, aby tam nebyly až příliš velké prodlevy Úsměv samozřejmě se ale přizpůsobím ostatním Mrkající je pravda, že ani já moc časem v poslední době neoplývám... a do své dovolené už skoro stříhám metr Andílek souhlasím s Hello, že kdybychom měli všichni letní prázdniny tak by to byla paráda Andílek a to jsem si vždy říkala jak na tom budu lépe, když budu chodit do práce Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty17/06/19, 10:17 pm

Já bych byla taky pro synagogu s delší dobou na tvorbu, jen mě ještě napadlo, že jsme snad nikdy nestavěli domek v japonském nebo podobném duchu Aha
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2707
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty18/06/19, 05:47 am

Já jsem určitě pro Úsměv a podle potřeby se může otevřít později během léta další soutěž, kdyby všichni stíhali stavět. Však uvidíme, jak to bude probíhat a třeba nakonec bude poptávka po více soutěžích. Ale určitě je lepší na začátku zvolit volnější tempo Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty18/06/19, 10:07 am

Souhlasím s Fidgety se synagogou a plážovým domkem Andílek
Nebo mě taky napadlo, co takhle pořádný taneční klub s barem? nějaký na úrovni, s VIP zónou... ? Nebo třeba Bowling ? Vysmátý Já bych nejradši sto soutěží Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty18/06/19, 11:28 am

Brala bych plážový domek, protože 21. 6. vychází tropický datadisk na TS4 Červenám se Vysmátý

@Michaelas
Mrkni do tohoto mého tématu o komunitních pozemcích ve výzvách. Tam si hodíš kostkou a stavíš, co ti padlo. Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty18/06/19, 12:04 pm

Super Láska zítra se do toho pustím Andílek
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty19/06/19, 01:45 pm

Ja som za plážový a synagógu :)
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty19/06/19, 08:50 pm

Tak to vypadá, že hlasování či anketa je zbytečná, jen co dotvoříme ty restaurace, dám dohromady pravidla na tu synagogu a pak nějak vymyslíme ten plážový domek Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty19/06/19, 08:51 pm

Už se moc těším co vymyslíš, Ludmi Úsměv hlavně u té synagogy... to bude zase pořádná výzva Úsměv ale na plážový domek se taky moc těším Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty25/06/19, 02:53 pm

Zravíčko, já vím, že furt chrlím miliony nápadů na stavby, ale napadlo mě, že bychom mohli v podobném duchu, jak tvoříme stavby, tvořit simíky. Že bychom si mohli do svých světů přidat zajímavé osůbky Andílek
Například bychom si řekli, že téma bude "žena nějakého vlivného muže" a k tomu různé kritéria, že musí být třeba blond, musí mít velký nos který se snaží šminkama maskovat, podivný vkus na oblečení atd.. Bylo by to na kratší dobu, tak kdyby třeba probíhala jedna soutěž klasická, tak by mohlo být i tohle bokem.. Ale chápu, že na to každý není Úsměv Tak pokud by to někoho zaujalo, tak budu ráda, protože já simíky moc netvořím. Vždy jen rychle nějakého odfláknu ať můžu hrát Chichichi
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty25/06/19, 04:12 pm

Nad něčím podobným už jsem také přemýšlela . Viděla jsem zajímavou soutěž na Garden of Shadows.
Tu přidávám link

http://gardenofshadows.org.uk/gardenofshadows/index.php?topic=35865.0

Co jsem tak pochopila začíná se jedním dosti podivně zmutovaným simíkem, který tvůrce soutěže hodí ke stažení. A vy ho dáte dohromady s MAXIS simíkem, jejich potomka dáte dohromady opět s nějakým MAXIS simíkem, jejich potomka opět s MAXIS simíkem a až jejich potomek je ten finální, soutěžní.
Napsala jsem to trochu krkolomně Červenám se ,ale mrkněte na link, který jsem postla tam jsou vysvětlená pravidla. Musím říct, že mě to velmi zaujalo. A nestačila jsem zírat na ty finální simíky, někteří jsou vážně povedení. Akorát jsem ještě nějak nedostudovala kritéria hodnocení. Červenám se

Bylo by určitě zajímavé zkusit i jinačí kategorii soutěží než jen stavební. Za mě ano! Mrkající *THUMBS UP*

Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty25/06/19, 05:17 pm

Michaelas je to opravdu moc zajímavý nápad Úsměv

Janiko, o tomhle jsem už slyšela a musím říct, že se mi to taky moc líbí Úsměv je opravdu zajímavé jací simíci se můžou z podobného simíka zrodit Úsměv třeba bychom to mohli někdy zkusit Úsměv

Jinak mě třeba kdysi napadlo, že bychom mohli vytvořit sami sebe v TS Vysmátý ale to by bylo hodně náročné... Aha

Každopádně jsem jako vždy pro každou špatnost Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2707
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty25/06/19, 05:50 pm

@Michaelas - to je perfektní nápad! Úsměv takovou soutěž bych moc ráda jako doplněk k těm stavebním Úsměv
kdysi na starém fóru bývaly i nějaké fotosoutěže - zachytit nějakou situaci (nějakou rodinnou nebo třeba něco fantasy/horor) nebo simíky v krajině - to by taky mohlo být zajímavé Úsměv

Sice se to týká stavebních soutěží, ale na starém fóru jednou @Ludmila vymyslela takový minipříběh, něco o tom, že teta popisovala dům a podle toho popisu jsme měli stavět Úsměv bylo to dost originální a jako soutěž super.

@Janika31 - to vypadá taky hodně dobře! Úsměv

Já jsem pro to, ať postupně vyzkoušíme všechno Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty25/06/19, 05:52 pm

Hello, to si pamatuji a vycházeli z toho opravdu moc zajímavé stavby Úsměv někdy bychom si to mohli znova vyzkoušet Úsměv každopádně mám teď pocit, že máme zaděláno na soutěže až do konce roku Vysmátý ale to je jedině dobře, alespoň je na co se těšit Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty25/06/19, 06:15 pm

Tak super, že se vám to zatím líbí Andílek Mě by to bavilo hodně. Stavím víc než hraju a tvořím simíky, tak bych se ráda procvičila i v tomto. Hlavně mi fakt ve světě chybí nějaké zajímavé kreaturky Vysmátý A i sebe bysme klidně mohli Úsměv Líbilo by se mi tvořit postavy co mají nějaký příběh. Ne jen tak narychlo pořád a tyto soutěže by mi dost pomohly Vysmátý Láska
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty25/06/19, 08:44 pm

Jo, jo, na starém fóru jsme kdysi tvořily sebe samy navzájem, ani to nebyla soutěž, jen něco jako výzva Mrkající Tady jsem to taky někdy navrhla, ale tehdy se to neujalo. A taky byla na zeleném fóru soutěž "Kráska a zvíře", ale to se nakonec zaplnilo upíry a podobnými tvory, běžní, jen nějak zdeformovaní Simíci se moc nevyskytli. Ten nápad ze stránek Garden of Shadows je moc zajímavý, jen jak to aplikovat na všechny verze, ve kterých hrajeme Aha - ve dvojce třeba velká prsa neuděláme Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty25/06/19, 11:00 pm

Lucisab- Tak ten popis podla tety by som brala- a najlepšie keby to bolo ako postupné stavanie. Len by bolo treba presne napísať opis a postupne to dávať.

Pre nás asi nie zrealizovateľné, ale na MTS2 som sa zapojila do súťaže "Speed build challange", že sme si dali tuším 2 hodinku a stiahli predpripravený pôdorys a mali sme vytvoriť niečo-ja som robila dom, ale mohla tobyť aj reštaurácia atď. A po vypršaní času len nahrali obrázok, ako sa to podarilo. Musela som sa prihlásiť ešte cez nejaký program-niečo ako origin-len cez to idú diskusie (nespomeniem si) a potom som len nahrala obrázky. Len to sa asi nedohodneme-viem, že boli 2 časy-nočný a večerný.

Vytvoriť seba som sa dávno pokúšala, ale nejak som to nebola ja. Skúsim aj v TS4-i keď to ešte neviem poriadne ovládať.
Inak prsia som väčšie našla aj do TS2, dalo sa to nájsť ako forma pokožky-ale tuším je to najvýraznejšie, keď sú nahý. Ale už si to nepamätám presne, ale mala som aj tričko v oblečení, čo robilo väčšie prsia. Niekedy aj keď stiahnem CC TS4-TS2, tak sú väčšie stehná, boky-celkovo sú pribratejšie.

Tie kreatúrky sú pekné na GoS, sranda, ako sa tá genetika stočila a úplne normálne deti vyšli. Ja som raz mala normálnych simsov a narodil sa im chlapec s nosiskom-chudáčik.

Pridávam ďalšie nápady- výtvarná škola, úniková miestnosť- myslím, že pozná každá, farma-ranč, hotel, Irish pub, čarodejnícky dom- niečo ako je tajný pre čarodejnice v TS2
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty26/06/19, 02:44 pm

Tak se Sarah666 musím souhlasit s tématy. Jsou naprosto skvělé Andílek Andílek Výtvarná škola mě nikdy nenapadla a vše co píšeš bych hned začala s chutí stavět Vysmátý Láska
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty26/06/19, 10:47 pm

Ešte jeden nápad-postaviť na 1 pozemku viacero obchodíkov, niečo ako mini mesto-štvrť
Michaelas ja som tiež taká nadšená, že mi chýba súťaž-už som dala aj reštiku. Ale mám čo robiť, len sa mi neskutočne dlho štartujú Simovia 2 (mám nedostavaný kostol, čo sa mi pokazil disk) a nejako mi nevychádza čas ich štartovať.Tak zatiaľ objavujem TS4-mám len základ zadarmo cez origin.
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty27/06/19, 02:59 pm

To je taky super nápad Láska Já bych dávala soutěž každý týden, sice chodím do práce,ale na to si vždy čas najdu, miluju stavění Andílek
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty28/06/19, 09:15 pm

Holky, byla by to hezká myšlenka mít soutěže každý týden, ale to by se určitě nezvládly zúčastnit všichni Mrkající to bych nedávala ani já Vysmátý každopádně máte opravdu moc dobré nápady! *THUMBS UP* takhle budeme mít opravdu zaděláno až do konce roku Úsměv

Sarah, co se týká načítání, tak já bych si u svých TS2 už mohla dát pomalu šlofíka Vysmátý holt budu muset někdy udělat očistu downloadů Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty28/06/19, 10:33 pm

Ohledně toho dlouhého načítání hry - to je jeden z důvodů, proč si do hry prozatím nic už nějakou dobu nestahuji Mrkající
A co se týče dalších námětů na soutěže, tak mě dnes v práci napadly tyto - radnice, park s altánem a bludištěm, obchodní dům, hotel, vysokoškolská kolej, domek s obchůdkem, lesopark, diskotéka, sportovní klub, činžák, muzeum, galerie, továrna, kluziště, salon krásy, klášter ... Prostě nápady by byly, ale ten čas ... Smutný
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty28/06/19, 11:20 pm

Ludmila napsal:
Ohledně toho dlouhého načítání hry - to je jeden z důvodů, proč si do hry prozatím nic už nějakou dobu nestahuji Mrkající
A co se týče dalších námětů na soutěže, tak mě dnes v práci napadly tyto -  radnice, park s altánem a bludištěm, obchodní dům, hotel, vysokoškolská kolej, domek s obchůdkem, lesopark, diskotéka, sportovní klub, činžák, muzeum, galerie, továrna, kluziště, salon krásy, klášter ... Prostě nápady by byly, ale ten čas ... Smutný

No páni Šokovaný musím zase jen říct... Ludmi, ty jsi prostě hotová studnice nápadů! (už se opakuji Vysmátý ) takže podle všeho máme náměty i na příští rok Vysmátý je škoda, že času máme tak málo... bylo by fajn kdyby měl den víc hodin Smutný
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sponsored content





Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 16 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuse o nových soutěžích
Návrat nahoru 
Strana 16 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: