Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Diskuse o nových soutěžích

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Next

Co si postavíme příště?
- místo pro festivaly (oslava vinobraní/konce léta)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- podzimní farma nebo domek (popř. s malou Halloweenskou výzdobou)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Vote_lcap41%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Vote_rcap
 41% [ 7 ]
- domek v japonském stylu
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- mešita
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- dům pro upíry
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- dům z budoucnosti
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Vote_lcap23%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Vote_rcap
 23% [ 4 ]
Celkem hlasů : 17

Poll closed

AutorZpráva
Kolikokoli
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel
Kolikokoli

Poèet pøíspìvkù : 815

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty25/10/19, 08:30 pm

Klidně něco sesmolím a pošlu ti návrh. Můžeš upravit dle svého, přidat nebo ubrat :).
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 1101

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty25/10/19, 09:09 pm

Děkuji, budu se těšit Úsměv

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1680

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty25/10/19, 10:04 pm

Jé, to je náhoda, zrovna včera jsem tak uvažovala a sepisovala si, jak by takový dům z budoucnosti mohl vypadat, dokonce jsem zkoumala nějaké články na netu - ale samozřejmě to nechám na Tobě, Kolikokoli Mrkající Jsem moc zvědavá, jak se naše představy budou lišit Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty25/10/19, 10:13 pm

Ajaj, Ludmilo, přečetla jsem si tvou zprávu až teď, kdy jsem Fidgety poslala návrh. Ale určitě nejsem proti nějaké kombinaci. Klidně těch domů z budoucnosti může být více, akorát v různých stylech :)
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

Poèet pøíspìvkù : 155

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty26/10/19, 10:48 am

Já bych byla pro, aby to bylo něco netypického. Trochu jiná "budoucnost". Každý si dle mého přestaví nějakou velkou bílou stavbu, něco jako tohle:
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 D6576ec3dc80a731ddf796bed61b06e501c996c7

Ale byla bych ráda, kdyby se to pojalo malinko jinak. Třeba, že jsme se v budoucnu vzpamatovali a žili více v souznění s přírodou a tak by to mohl být nějaký eco bio house plný rostlin, kde by byl uprostřed stavby strom klidně.. něco trochu jinšího Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty26/10/19, 04:27 pm

Já bych si sice taky představovala ladné obloukové linie, ale jinak spíš beton, sklo, kov - dřevo a zeleň jen jako drahý opečovávaný skvost. Ale stejně nakonec pravidla nové soutěže necháme na Kolikokoli a Fidgety, že Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty26/10/19, 04:35 pm

Nemůžeme rozjet tohle, plus nějakou menší halloweenskou soutěž? Úsměv klidně třeba ten domek pro upíry? Úsměv Do tohoto období se to skvěle hodí Andílek
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty26/10/19, 04:46 pm

Návrh už jsem poslala Fidgety včera, v podstatě jsou tam prvky, co píše Ludmila.
Co se týče nějaké druhé menší soutěže, tak jsem jen pro, ale teda asi ne halloweenskou (ta by se mi ale líbila jako soutěž nebo výzva tvoření simíků).
Možná nějaký pidi dům podle zadání půdorysu? Případně ještě starťák, ten už dlouho nebyl :)
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty26/10/19, 04:52 pm

Tak to jsem taky klidně pro menší domek podle půdorysu, či starťák a do téma halloweenu zahrnout tvorbu simíka Andílek
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty26/10/19, 07:39 pm

Myslím, že pravidla pro dům z budoucnosti se co nevidět objeví, Kolikokoli jsem už psala, že je může vyhlásit Mrkající
A klidně jsem pro starťák, zkusím se kouknout po nějakém zajímavém půdorysu Mrkající Nebo už máte někdo nějaký vyhlídnutý?

Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty26/10/19, 09:38 pm

Soutěž je nahozena Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty13/11/19, 09:33 pm

Aby se to tu trochu rozhýbalo, poslušně hlásím, že jsem Fidgety konečně poslala návrh nové soutěže o nejlepší starťák !
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty13/11/19, 10:06 pm

Hurá! Tak to se už moc těším! Láska Láska popravdě je pravda, že teď nemám tolik času, ale starťák bude určitě hodně odpočinková stavba na kterou se moc těším Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty14/11/19, 10:03 pm

Děkuji ještě jednou Fidgety za schválení pravidel a jak se můžete přesvědčit, máme tu novou soutěž ve stavbě poněkud netypického starťáku Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty16/12/19, 08:54 am

Zdravíčko, tak mě napadlo,jestli si jako "vánoční" stavbu nepostavit repliku domu ze sám doma ? Úsměv Za mě je to nádherný dům a s tou výzdobou je ještě hezčí Andílek Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty16/12/19, 07:52 pm

Dobrý nápad Michaelas *THUMBS UP* domek ze Sám doma je opravdu moc hezký, je pravda, že by to byla zase výzva Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty16/12/19, 09:15 pm

Sice jsem film Sám doma viděla několikrát, ale nevím, jak by se to dalo udělat - jsou někde na internetu další fotky ?
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty17/12/19, 08:37 am

Tak teoreticky by se něco dalo najít, jako třeba zde: https://www.mujdum.cz/navstivili-jsme/video-dum-z-filmu-sam-doma-na-prodej_162_katalog.html (a to se jsem hledala asi dvě minuty), jen to asi nestihneme v režimu Vánoc, vzhledem k tomu, že jsme zatím nedokončili ani jednu ze soutěží Aha  Ale když to neklapne na soutěž, můžeme to dát jako vánoční výzvu - záleží na ostatních, jak na tom budou časově Mrkající

Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty17/12/19, 08:52 am

Já mám rozestavěné obě soutěže,ale bohužel vyrábím dárky ručně z keramiky,nemám ted moc času do vánoc Smutný Ale přes svátky bych ten dům ze sám doma zařadila, myslím, že by i hezky fungoval ve hře k normálnímu hraní, miluji ho Andílek Láska Láska Ovšem záleží tedy na ostatních Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty17/12/19, 09:26 am

Super napad, ale asi bych to dala jako vyzvu vzhledem k poctu prispevku v ostatnich soutezi :-D
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty18/12/19, 10:18 pm

Taky jsem něco málo našla, třeba zde :
https://www.idnes.cz/bydleni/na-navsteve/sam-doma.A110509_115609_dum_osobnosti_web

Ale škoda, že jsem zatím nikde nenarazila na půdorys či jiný bližší popis. Tak bych to asi taky nechala do Výzev, jak píše Kolikokoli, aby si to každý přispívající dotvořil podle svého, podle toho, co najde Nevím
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty18/12/19, 10:52 pm

Já našla vše tady https://hookedonhouses.net/2009/11/30/inside-the-real-home-alone-house/ Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty19/12/19, 09:25 pm

Tak to se Ti fakt povedlo, Michaelas, takhle to už vypadá pro zpracování ve hře líp. A mohlo by se to třeba udělat klidně i po svátcích, jako prodloužení vánoční atmosféry Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1404

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty20/12/19, 05:01 am

Moc hezký nápad na soutěž, Michaelas Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666

Poèet pøíspìvkù : 213

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty25/12/19, 12:16 am

Ja sa pridávam, len teraz neviem, či to robiť viac v štýle takom, ako bol Sam doma alebo táto novšia verzia napr. na schodoch je iný koberec, luxusnejšie zariadenie atď. Ja by som tam dala aj tie vianočné výzdoby :)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty

Návrat nahoru Goto down

Diskuse o nových soutěžích
Strana 19 z 23Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: