Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Diskuse o nových soutěžích

Goto down 
+10
NekoMH
Janika31
soarka
Kolikokoli
Shina
Ludmila
Fidgety
Lucisab
Věrka Veverka
Hellohello
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28  Next

Co si postavíme příště?
- místo pro festivaly (oslava vinobraní/konce léta)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- podzimní farma nebo domek (popř. s malou Halloweenskou výzdobou)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Vote_lcap41%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Vote_rcap
 41% [ 7 ]
- domek v japonském stylu
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- mešita
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- dům pro upíry
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- dům z budoucnosti
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Vote_lcap23%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Vote_rcap
 23% [ 4 ]
Celkem hlasů : 17
 
Poll closed

AutorZpráva
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty21/06/20, 03:52 pm

Bytovka je supr nápad, akorát už ten dvougenerační dům byl náročný, natož ještě více lidí. Takže možná postavit bytovku, ale jen zvenčí + společné prostory, případně max. jeden byt k tomu?

edit: a nebo na ty etapy :)


Naposledy upravil Kolikokoli dne 21/06/20, 03:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty21/06/20, 03:53 pm

Nebo klidně může být nějaká menší soutěž a potom bytovky Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty21/06/20, 05:56 pm

No tak ta moderní bytovka vypadá moc krásně!  Láska  Moc se mi líbí i ten nápad vytvořit různé byty. A zrovna bych potřebovala nějakou šikovnou bytovku, tahle je krásná, moderní, má plno zajímavých zákoutí a výběžků. Ale je to běh na dlouhou trať. Úsměv
V TS2 jde nastěhovat maximálně 4 vlastní rodiny (pokud je tam víc bytů, objeví se v nich NPC simíci).
Já bych do toho šla, taková stavba by se mi do města hodila.
Mně osobně by stačily 4 byty (bylo by mi líto, že zbytek nemůžu využít se svými rodinami) a určitě by se nemělo stavět najednou.
Jak píšou i ostatní, nejlepší by bylo z toho udělat soutěž na pokračování - co takhle nejdřív jen exteriér a pak třeba 4x (nebo 6x, jak říkáš ty,  @Michaelas - podle toho, jak by i vycházelo rozložení uvnitř - chce to velikost bytů tak akorát, nic příliš rozlehlého, nic stísněného) soutěž o interiéry různých bytů. S tím, že by se každý mohl zúčastnit každé té soutěže zvlášť, nezávisle na zbytku.
A tím, že by byl daný zhruba i styl každého toho bytu, byla by to pro nás i inspirace, jak je vybavit. Úsměv

Dlouho jsme taky neměli nějakou fotosoutěž - mám na mysli tuhle sekci výzev Úsměv  hrozně mě bavily. https://thesims234.forumczech.com/f32-ostatni-vyzvy
Tak třeba do budoucnosti můžeme nad něčím takovým popřemýšlet Úsměv   i když teda to není soutěž, ale výzva - je to super! Úsměv   což mi připomíná, že jsem ještě nezkoušela vytvořit toho protivného šéfa Vysmátý až bude víc času, něco zkusím. Ten od Lucisab je naprosto dokonalý Vysmátý

Jen teď přes léto to bude problematické, bude asi míň času na stavění, lidi pojedou pryč... což se teda týká i mě, tak já proto do soutěží teď mluvit nechci, protože za pár dnů odjíždím na dovolenou a vracím se až po dvou nebo třech týdnech. Nebudu mít internet, takže se nebudu moct zúčastnit. Smutný
O nedostatku času ani nemluvím, strašně mě deprimuje, že už nemám ani čas číst příběhy. Ale doufám, že to bude časem lepší a že to doženu, protože se nemůžu dočkat, až se dozvím, jak se vyvíjí děj  Červenám se
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty21/06/20, 08:34 pm

Co se týče soužití Simíků rozličných povah, něco podobného mi už před delší dobou navrhovala Kolikokoli, jen se jednalo o upíry Aha Ta bytovka by mohla být na etapy fajn, chce to trochu promyslet - třeba jestli si dáme půdorys do zadání, venkovní prostředí atd. Ale i něco menšího by neškodilo, začínám totiž zase od začátku s novým sousedstvím Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty22/06/20, 07:57 am

Tak bychom teď mohli dát menší stavbu a něco většího potom Úsměv Mě by se líbil fakt třeba na pozemku 20x15 nebo 20x30 dětšký park->barevný,prolézačky, letní kino malinké, grilování, bazének... Nebo třeba květinářství by bylo fajn, malý obchůdek plný květin Láska Láska A nebo prostě vymyslet charakter simíka a postavit mu domeček Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty22/06/20, 09:12 am

Ludmila napsal:
Co se týče soužití Simíků rozličných povah, něco podobného mi už před delší dobou navrhovala Kolikokoli, jen se jednalo o upíry Aha  Ta bytovka by mohla být na etapy fajn, chce to trochu promyslet - třeba jestli si dáme půdorys do zadání, venkovní prostředí atd.  Ale i něco menšího by neškodilo, začínám totiž zase od začátku s novým sousedstvím Mrkající  
Ty etapy jsou super nápad, ale asi bych nechtěla v tom případě koukat (znovu) na x stejných budov. Víc by se mi líbilo, kdyby si každý mohl vybrat styl sám a zadání by bylo "vágní" - u exteriéru např. jen počet pater a bytů atd. a pak u jednotlivých bytů například dle vlastností obyvatele bytu. Nevím
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty22/06/20, 09:21 am

Souhlasím s Kolikokoli. Také bych nechala styl bytovek na každém samostatně. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty22/06/20, 09:09 pm

Tak jsem přemýšlela nad něčím menším a při čekání na autobus mě potkalo pár myšlenek - co takhle malé bydlení pro dva nebo dvě poněkud "jinak zaměřené", abychom to tu měli "genderově vyvážené" (jistě chápete, co tím myslím Mrkající ) ? Mohl by u toho být případně i nějaký obchůdek Aha Taky jsem si vzpomněla na jeden netypický půdorys, co jsem kdysi potkala. A ještě jezdím z práce kolem mrňavé hospůdky (spíš pajzlu) se zajímavým názvem, to by mohla být další inspirace na něco malého ...
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty22/06/20, 09:22 pm

Obchůdek bych k tomu asi nepřidávala, jelikož jsme tu podobnou stavbu měli nedávno ->renovace domu a knihkupectví. Ale domek pro nějaký "jiný" pár klidě můžeme Andílek Andílek
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty23/06/20, 04:31 am

Malé stavby jsou vždycky super, hlavně když jde o normální domky/byty, které se využijou stejně nejvíc Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty26/06/20, 09:43 pm

Chtěla bych upokojit všechny, co hoří touhou soutěžit - nebojte, už něco menšího s Fidgety domlouváme Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty27/06/20, 10:45 am

to vypadá zajímavě, malé stavby mám také ráda a v sousedství mám dokonce dva takové páry Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty27/06/20, 02:04 pm

Ráda bych upozornila, že nová soutěž je vyhlášena !
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty09/08/20, 06:35 pm

Zdravím, rozmýšľala som o ďalšej súťaži, čo keby sme si spravili to dlho navrhované miesto na festivaly, tuším to bude už nápad z min. roka.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty09/08/20, 08:57 pm

Ano, Sarah666, nápad na místo pro festivaly tu byl dokonce už v červenci 2019 a byl docela úspěšný, takže když se přidají další zájemci, proč ne Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty09/08/20, 09:38 pm

Přidávám se k zájemcům Úsměv snad to tentokrát už všechno stihnu Andílek
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty10/08/20, 10:51 am

To zní dobře! Takže za mě určitě.
A pak bychom si mohli udělat nějakou školu (nebo spíš jenom třídu/dvě), když se nám pěkně blíží :D. I když nebylo už to tady taky? :D
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty10/08/20, 08:52 pm

Kolikokoli, školu jsme určitě páchali na starém fóru, ale proč bychom si to nemohli dát znovu tady, že ano Mrkající Jen se musíme domluvit, jestli nějakou normální nebo přímo vysokoškolskou kolej a jestli tedy napřed to místo pro festivaly a potom tu školu Aha
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty13/08/20, 02:39 pm

Já bych dala nejdříve to místo na festivaly Úsměv u školy bych dala jen dvě třídy v normální verzi Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty15/08/20, 05:38 am

Oba nápady jsou super Úsměv myslím, že jako první by mělo jít místo na festivaly (hodí se to k létu), potom ta škola, to bude taky moc zajímavé Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty26/08/20, 08:58 pm

Abych uspokojila vaši oprávněnou zvědavost, sděluji vám, že jsem Fidgety poslala pravidla nové soutěže Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty27/08/20, 08:33 pm

Děkuji Fidgety za odsouhlasení a radostně oznamuji, že nová soutěž v budování místa pro festivaly je vyhlášena ! Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty10/10/20, 04:55 am

Co takhle si dát zase nějakou strašidelnou halloweenskou soutěž? Myslím, že teď je ideální čas to spustit, ať to stihneme zhruba do konce října Úsměv
Festivaly můžeme nechat otevřené a vyhlásit ještě tuto soutěž, tedy pokud bude o ni zájem. Jestli budu stíhat, tak se zkusím zapojit i do festivalů, jestli mě popadne inspirace. Ale ráda bych i tu halloweenskou soutěž Úsměv

Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty10/10/20, 11:10 am

Halloweenskou soutěž ? Tak že by třeba strašidelný dům bez obyvatel ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty10/10/20, 05:57 pm

To zní rozhodně dobře Úsměv snad bych se i já stačila účastnit Zmatený je toho teď hodně Zmatený
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sponsored content





Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 23 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuse o nových soutěžích
Návrat nahoru 
Strana 23 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: