Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Fotky s ksichty a vtipné situace

Goto down 
+7
soarka
Janika31
Shina
Lucisab
Ludmila
Fidgety
Hellohello
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty10/07/18, 07:32 pm

Tak s těma loužičkama jsem vůbec netušila Šokovaný a ty zuby to je snad nejděsivější fotka Válím se smíchy Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty10/07/18, 10:46 pm

Díky za komentáře, jsem ráda, že pobavilo. Vysmátý
Jinak jsem našla na sims wiki, že hodně simíků, které člověk oživí budou mít zmutovaný obličej či mohou nést nějaké vady. Původně jsem myslela, že je to jen má nějaká interní chyba a ono ne.
Tak jsem zvědavá jestli se mi podaří je dát dohromady.. Zmatený Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty11/07/18, 09:22 am

TS2 mě snad nikdy nepřestane překvapovat Úsměv je tam tolik skrytých věcí, co se dá pořád objevovat, je to neuvěřitelné!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty02/08/18, 10:27 pm

Při focení soutěžního domku mě pobavilo tohle posezení obyvatelky :
Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Jidlo_s_polstarem
Asi má ten polštář na břiše, aby si nenadrobila do klína Úsměv

A tady při odpočinku v zahrádce ty vlasy vypadají spíš jako vousy Mrkající :
Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Odpocinek
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty03/08/18, 07:03 pm

Válím se smíchy  opravdu to vypadá jako bradka takových těch čínských mistrů Vysmátý a je zajímavé, že drobit na polštář jí nevadí Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty05/08/18, 11:01 am

Vysmátý bezva momentky.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty05/08/18, 01:46 pm

Ta kozí bradka nemá chybu Válím se smíchy  A ty polštáře jsou taky perfektní, tady ty grafické nedokonalosti mě přivádí k šílenství, když fotím příběh - kolik to dá někdy práce, aby to nebylo vidět Zmatený

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty05/08/18, 03:37 pm

Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy ta bradka a polštář skrz tělo Válím se smíchy Válím se smíchy zajímalo by mě, jak se pak zvedla z pohovky Válím se smíchy Válím se smíchy

Jinak přidávám slibované fotky Alexe a jeho houslí Mrkající

Tady byl zřejmě, tak zabraný hrou na ně, že si vůbec neuvědomil, kde má smyčec... docela se divím, že i tak housle hrály Vysmátý ...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 001

...a tady se natolik rozvášnil, že se je pokusil sníst a smyčec dokonce prostrčil skrz housle Vysmátý myslím, že to nakonec nebude jeho nejmilejší hudební nástroj Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 002

Jinak jsem teď chvíli hrála za svoji rodokmenovou rodinku, abych si trochu od výzvy odpočinula, ale i tady mě simíci nepřestávali bavit Chichichi

Jeden můj simík byl už tak dlouho sám a v Centru se mu nepodařilo najít vhodnou partnerku, že jsem se rozhodla mu povolat dohazovačku...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 004

...zpočátku to vypadalo dobře a simík vypadal nadšeně... vždyť konečně potká svoji osudovou lásku! A čert vem, že to stojí ,,jenom" 5 000 simolenů, které vydělával celou věčnost a ani tak by je neměl, kdyby zrovna nedědil peníze po svém strýčkovi... Chichichi i já jsem umírala zvědavostí a pak...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 005

...mu spadlo z nebes toto... už jenom výraz v jeho obličeji vypovídá o tom, jakou měl ze své vyvolené radost Chichichi a navíc se v té chvíli rozhodla dohazovačka skrz jeho tělo čistit svoji věšteckou kouli... ale naštěstí to chudák nevzdal stejně jako já Chichichi milou dámu v kuchařské čepici poslal pryč (druhý den měl od ní ve schránce dopis ve kterém mu řekla, že už nechce nikdy vidět ani jeho obličej Chichichi ) a po prodeji samozřejmě "naprosto zbytečné" HD televize jsem získala dalších 5 000 a šla jsem do toho znova...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 006a

...a zatímco já jsem měla z jejího výběru pro tentokrát radost Úsměv ...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 006

...můj simík se tvářil, že by byl raději kdyby mu z nebes spadl yetti než tahle pěkná simka Tydýt

Taky máte tak rádi puberťákovské natřásání před zrcadlem?

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 007

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 008

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 009

"Nečichej ke mě!"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 010

Takhle to dopadá, když se snažíte udělat perfektní fotku ze svatby a do záběru se vám neustále plete tchýně...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 011

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 012

Jaký otec...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 014

...takový syn Chichichi aneb někteří lidé prostě nikdy nedospějí Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 013

Někteří moji simíci stále nevycházejí z údivu Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 015

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 016

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 017

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 019
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty05/08/18, 07:31 pm

Proboha, jak to ten Alex ten smyčec drží? Vysmátý Divím se, že mu nespadne. To snad má na těch dvou prstech vteřinové lepidlo Vysmátý  a opravdu, ty housle se snaží sníst, jak jsi říkala  Válím se smíchy
Všechny ty fotky jsou dokonalé Vysmátý  ať už jde o tu dohazovačku - tomu simovi se divím, ta druhá simka vypadá jako princezna Úsměv  natřásání se před zrcadlem se mi taky moc líbí, je to pokaždé hrozně vtipné Vysmátý   fotky ze svatby jsou bomba - btw. obávám se, že fotky ze svatby nejsou poslední věc, do kterých se jim bude tchýně plést Vysmátý  - stejně jako čichání k ruce, normálně celou tu ruku nasál do nosu, bála bych se, že takhle vdechne celou tu simku,  přes podobnost rodičů s dětmi ve vaně až k těm srandovním údivům Válím se smíchyVálím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty05/08/18, 09:35 pm

Všechny fotky jsou moc pěkné, ani nevím, která mě pobavila víc, jednoduše *THUMBS UP* Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty05/08/18, 09:39 pm

To jsou zase perly!!!! Válím se smíchy  A dobře udělal, že tu televizi obětoval!!! Ta druhá vyvolená mi na první pohled připomněla vévodkyni Meghan, každopádně je opravdu krásná Mrkající  A i ostatní - tchyně, ksichty...se simíky se opravdu jeden nenudí... Vysmátý

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty11/08/18, 06:29 pm

To je fakt, někdy dokáží vyvádět takové hlouposti, že mi z toho jde hlava kolem Vysmátý jinak přidávám jetště nějaké perly z bunkru... Vysmátý

Taky vás rozčiluje, že když máte v domě miminko nebo batole, tak jdou všichni dospělí za ním, i kdyby u toho měli umřít? V bunkru plakal malý David a téměř kompletní sestava pánů tvorstva letěla za ním oslava neoslava... Vysmátý jenže Tereza byla rychlejší a okamžitě se chopila přebalování, takže když se pánové zjevili v místnosti dočkali se pohledu na nahého Davida...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 049

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 050

...oba je to naprosto pohoršilo...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 051

"Ale no tak kluci, to jste nikdy neviděli nahaté mimino?"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 052

"Fuj to je smrad!" Děsili se pánové a to si nevšimli, že se v místnosti zjevil i poslední člen silnějšího pohlaví... tajně jsem doufala, že to bude brát sportovněji...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 055

...ale opak byl pravdou... Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 054


Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty11/08/18, 11:07 pm

No jo no, prý kdyby měli rodit chlapi, tak by už lidstvo dávno vymřelo Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty12/08/18, 01:05 am

Ti chlapi jsou fakt tragičtí :D
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty12/08/18, 06:56 pm

Válím se smíchy Válím se smíchy  Ty oči,  miminko ho šokovalo až tak, že se mu otočily víčka Vysmátý to už je moc! Válím se smíchy úžasné fotky Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty18/08/18, 01:15 pm

Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy Tak tohle je konec, jak jsou pekne sehrani. Ach jo, ti chlapi. Vysmátý
Paradni zabery.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty10/09/18, 09:29 pm

Tak jsem konečně dostavěla všechny potřebné obecní pozemky a domky pro příběh Nervózního Jedince a zrovna, když jsem se simíkem čerstvě otevřela restauraci, kdo myslíte, že se zjevil uvnitř? Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 000

Sám Nervózní! Vysmátý (jo, ten obličej se opravdu nedá splést  Chichichi ) Nejdříve tak nějak bloudil po restauraci,...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 001

...než se konečně rozhodl prohlédnout si jídelní lístek (nutno podotknout, že se u toho tvářil veledůležitě a aby taky ne, vždyť tohle vzniklo hlavně díky němu Chichichi )

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 002

...nakonec si poklábosil i s majitelem, který ho přiměl k tomu, aby neokouněl a přeci jen si něco objednal...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 003

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 004

...takže se přeci jen usadil a ostatní z něj byli tak vyvedení z míry, že mu dokonce servírka udělala rukou nad hlavou takový průvan, že mu pocuchala jeho dokonalé kudrny Vysmátý ale i přesto si objednal tarlatte z nektarinek...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 005

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 006

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 007

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 008

...a pustil se do jídla po svém  Vysmátý očividně mu bylo naprosto ukradené, že zrovna sedí v luxusní restauraci  Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty10/09/18, 09:40 pm

No paráááada.. Vysmátý už se nemohu dočkat.
Mám ho hrozně ráda a ten jeho ksichtík je k nepřehlednutí Vysmátý . Jinak se dívám, že jsi ho oženila Andílek docela jsem zvědavá, s kým asi tak Červenám se
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty10/09/18, 09:48 pm

Janika31 napsal:
No paráááada.. Vysmátý  už se nemohu dočkat.
Mám ho hrozně ráda a ten jeho ksichtík je k nepřehlednutí Vysmátý . Jinak se dívám, že jsi ho oženila Andílek docela jsem zvědavá, s kým asi tak Červenám se

Až teď jsem si všimla, že jsem do světa tak trochu vypustila spoiler Vysmátý ale mám v plánu ještě pár změn, takže uvidíme, jak nakonec Nerózní dopadne... navíc uvažuji, že do příběhu vytvořím jeho kopii, protože tomu originálnímu nechci kazit rodinu, přátele a taky práci... tohohle simíka je vážně těžké přimět dělat to co chceš Vysmátý vždyť to určitě znáš Vysmátý je to snad ten nejnepořádnější, nejmrzutější a nejhůře ovladatelný simík, co se vztahů týče Vysmátý je až s podivem, že má aspiraci po rodině Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty10/09/18, 10:20 pm

Nádherné záběry, jak si cpe ruku do pusy ! Válím se smíchy A říkáš, že se špatně ovládá ? Že bych to taky zkusila ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty11/09/18, 05:41 pm

Ludmila napsal:
Nádherné záběry, jak si cpe ruku do pusy ! Válím se smíchy  A říkáš, že se špatně ovládá ? Že bych to taky zkusila ? Mrkající

Byla bych moc zvědavá, jaký by jsi mu udělala život a jak by se ti s ním hrálo Úsměv u Nervózního je ten problém, že nemá prakticky žádné body osobnosti... takže je hodně aktivní, ale jinak je nepořádný, nespolečenský, vážný a mrzutý simík, takže je opravdu hodně zajímavý na ovládání Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty11/09/18, 09:56 pm

Jojo máš pravdu, byl to s ním celkem oříšek, ale dala jsem ho tenkrát dohromady s Ofélii a to šlo celkem v pohodě..:) Jen Ofélie se pak vrátila ke své staré lásce z teenagerských let. Červenám se Vysmátý
Ovšem dětičky se vydařily, možná ještě v záloze vyhrabu staré fotečky Andílek
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty15/09/18, 10:45 pm

Janika31 napsal:
Jojo máš pravdu, byl to s ním celkem oříšek, ale dala jsem ho tenkrát dohromady s Ofélii a to šlo celkem v pohodě..:) Jen Ofélie se pak vrátila ke své staré lásce z teenagerských let. Červenám se Vysmátý
Ovšem dětičky se vydařily, možná ještě v záloze vyhrabu staré fotečky Andílek

Nervózní má prostě vyjímečně dobré geny Vysmátý a dala jsi ho pak ještě s někým dohromady? Jinak jestli ty fotky najdeš, tak je sem určitě dej Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty28/09/18, 10:28 pm

Tak pár momentek z rozchodu Kasandry a Juana... Vysmátý
Konečně otevřela oči.. Pohoda

Pomalu se schyluje k profackování

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Schyluje_se_k_Boji

Mírně rozčílená Kasandra po té, co byla svědkem nevěry svého snoubence.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Rozzu_en_Kas

A jak můžete vidět, typický výraz Juana. Jako by se snad na ty facky těšil Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 J_nic

A Nina na to vše má svůj názor.. Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Nev_ra

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Nina_nic

tyto obrázky snad nepotřebují ani komentář Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Konec

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Konec2

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Konec3

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Konec4

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Konec5

S Kasandrou už nikdo ani nehne. Vysmátý Tentokrát Juanovi už škemrání nepomůže

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Nez_jem

Dostal tak na frak až mu z toho otekla tvář. Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Au_mu_zub2

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Au_muj_zub

Ještě jednou to zkusil s omluvou

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Omluva

Ale bohužel mu to bylo prd platné. Nezbylo mu nic jiného než oči pro pláč. Otázkou je, jestli brečí kvůli Kasandře nebo té oteklé tváři. Vysmátý Válím se smíchy

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Brek

------------------------

Jen taková vsuvka. Tentokrát byl Juan skutečně nevinný. Vysmátý  Kasandra začala pěkně zostra s Davidem,se kterým i otěhotněla, ale ve finále díky mně byl tím nevěrníkem Juan. Červenám se Chichichi Hold jsem se potřebovala zbavit toho jejich zasnoubení. Andílek A jelikož je o Juanovi známo, jaký je záletník, jen jsem to trochu urychlila. Červenám se Pardon
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty29/09/18, 10:13 am

Válím se smíchy  to jsou ksichty, ten Don Juan a Cassandra Vysmátý   a ten Nervózní aby si nesnědl celou ruku Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content





Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Fotky s ksichty a vtipné situace
Návrat nahoru 
Strana 5 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Fotky z hraní TS4
» Fotky z hraní TS2
» Fotky zvířat (TS2)
» Fotky z hraní TS3
» Hellohello: Kolekce příběhů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše fotky z TS2-
Přejdi na: