Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Staveniště od Lucisab

Goto down 
+7
Shina
Janika31
Věrka Veverka
Ludmila
Fidgety
Hellohello
Lucisab
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty26/08/19, 06:52 am

Nádhera! Nevím, co obdivovat dřív, projela jsem fotky několikrát, všechno se mi hrozně moc líbí! Tu synagogu máš krásně propracovanou, moc se mi líbí to příjemné barevné ladění! A to samé musím říct o plážovém domku, tam bych určitě chtěla jet! Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty28/10/19, 09:31 pm

Díky Hello Pro Tebe Pro Tebe jsem moc ráda, že se ti můj domek líbí Pro Tebe

Teď bych vám chtěla k příležitosti roku psaní mého příběhu o Nervózním pozvat do domku holek, ve kterém se v podstatě odehrává celý příběh Úsměv ti co ho čtou, domek určitě znají, i když ne všechny místnosti Mrkající je pravda, že některé pokoje uvidíte nevybavené, protože do budoucna dostanou význam až později a nechci vám spolu s domkem něco napovědět do budoucna Červenám se to byl vlastně i hlavní důvod, proč jsem vám ho neukázala hned, ale jelikož jsem měla v poslední době problémy s hrou, rozhodla jsem se, že je na čase vám ho pořádně představit Úsměv

Domek stojí v městečku, které jsem pojmenovala Písečná oáza (nic lepšího mě nenapadlo Chichichi ) a už od samého začátku jsem chtěla aby působil malinko tajemně. Vlastně než jsem ho začala stavět, měla jsem v hlavě myšlenku tmavého, starosvětsky působícího domku, který vypadá, že se rozpadá, ale zároveň se svojí bránou působí jako lepší kriminál Vysmátý zkrátka dům okolo kterého se bojíte projít, protože nevíte jestli je obydlený nějakými magory nebo je úplně opuštěný... trochu jsem měla i inspiraci ve viktoriánském domku okolo kterého chodím do práce, který je léta opuštěný, ale i přes to působí takovým zvláštním dojmem se svými vitrážovými okny a těžkými záclonami v nich (ne snad že bych měla šanci si ho tolik prohlížet, protože mám obecně z opuštěných domů respekt Červenám se člověk nikdy neví, kdo uvnitř může být a někdy je lepší nebýt až moc zvědavá Červenám se  jinak dnes už je bohužel ten domek opravdu zničený, protože si ho nejspíše vzal na paškál nějaký magor Smutný ) proto nakonec domek holek získal věžičky (a to rovnou dvě Vysmátý ) velká okna byla v původní myšlence pojata tak, abyste měli pocit, že vás z nich někdo může pozorovat (jo, to že by v nich někdo mohl vidět i jeho obyvatele... to už jsem krapet nedomyslela Červenám se ) zkrátka domek měl být děsivý, se zarostlou zahradou a velikou napůl zrezivělou železnou branou... nakonec jsem ale musela zarostlou zahradu zrušit, protože by pak byl pozemek prakticky nehratelný Sakra takže jsem ponechala víc zarostlou akorát přední část a zadní zůstala prázdná doplněná jen několika stromy Červenám se ale teď už k domku  Úsměv

"Dům sester Dvořákových"

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 000

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 001

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 002

Všechny místnosti jsem chtěla mít malé, protože domek neměl být rozlehlý a hlavně měl působit jako stará vilka...

Obývací pokoj

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 003

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 004

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 005

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 006

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 007

Chodba se schody

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 008

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 009

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 010

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 011

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 012

Garáž je vlastně jediná místnost, kde je pořádně vidět, že se dům rozpadá  Červenám se do ostatních místností jsem praskliny neumístila, protože mi to na některých zdech prostě vadilo  Červenám se

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 013

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 014

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 015

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 016

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 017

Kuchyně

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 018

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 019

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 020

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 021

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 022

Horní chodba s klavírem

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 023

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 024

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 025

Patriciin pokoj

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 026

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 027

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 028

Koupelna

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 029

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 030

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 031

Pracovna

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 032

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 033

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 034

Emiliin pokoj

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 035

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 036

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 037

Zahrada za domem, kde jsem se rozhodla přičarovat kůlně pořádnou střechu a trochu jsem upravila zahradu kam jsem místo stolku s deštníkem dala jen lavičku, která se mi k tomu místo líbila více  Úsměv

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 038

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 039

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 040

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 041

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 042

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 043

Půdorys

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 044

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 045
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/ Online
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty28/10/19, 09:50 pm

Díky za představení příběhového domku, je fakt hodně zajímavý *THUMBS UP* Vymyslelas ho moc pěkně, nejvíc se mi líbí koupelna a kuchyně *BRAVO* V mém okolí taky existuje pár podobných starých vilek, tak že bych podle Tvého vzoru zkusila něco podobného vytvořit ?
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty28/10/19, 09:57 pm

Díky Ludmi Pro Tebe Pro Tebe určitě budu ráda, když uvidím i nějaké tvoje vilky Láska určitě budou moc hezké Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/ Online
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty29/10/19, 08:41 am

Láska Nádherný domek. Musím říct, že na mě tajemně působí! Moc se mi líbí, jak interiér tak exteriér. Úsměv
Pro Tebe
btw.: Jsem zvědavá na ty další místnosti Červenám se
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty29/10/19, 04:14 pm

Moc krásná stavba Andílek Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty30/10/19, 06:51 pm

Moc děkuji holky za krásné komentáře Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/ Online
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty03/11/19, 06:22 pm

Přidávám domek do soutěže "Podzimní dům - farma" Úsměv



Vždycky, když se blíží Dušičky, ráda vzpomínám na dětství...

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 000

...a můj rodný cihlový dům se zelenou střechou ...

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 001

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 002

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 003

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 004

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 005

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 006

Jako snad každý víkend jsem se v našem dětském pokoji, plném veselých barev, obrázků, hraček a knih probudila do ticha.

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 007

Nebyl tu ani jeden z mých bratrů. Starší brácha už byl z toho našeho "chaosu" na mrtvici a těšil se, až se dostane z domu, třeba na vysokou. Prckovi to bylo celkem fuk, ale s oblibou se po něm sápal z postýlky.

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 008

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 009

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 010

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 011

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 012

(k dětskému pokoji patří i malá terasa  Mrkající )
Staveniště od Lucisab - Stránka 7 013

Rychle jsem se oblékla a vyběhla jsem z pokoje.

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 014

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 015

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 016

Terasa

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 017

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 018

Cestou jsem v horním patře potkala dveře do ložnice rodičů,...

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 019

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 020

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 021

...poté jsem utíkala dolů do koupelny.

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 022

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 023

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 024

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 025

Škoda, že máme jenom jednu, a ještě navíc spojenou s WC ! Aspoň že tam máme velké zrcadlo a dost skříněk a poliček na všechny ženské serepetičky, což samozřejmě táta s bráchou nechápou. Prckovi naštěstí stačí nočníček ... A oranžová barva koupelny člověka dokáže krásně povzbudit do nového dne.

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 026

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 027

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 028

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 029

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 030

Později jsem ve spodní chodbě minula vstup do tatínkovi pracovny, kam jsme s bráchou mohli chodit jen málokdy, protože tam tatínek ukrýval všechny důležité dokumenty o naší farmě.

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 030a

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 030b

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 030c

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 030d

Když jsem pak šla za maminkou do kuchyně (máme ji spojenou s obývákem), málem jsem prcka zašlápla - hrál si před televizí a u květovaného gauče ho málem nebylo vidět.

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 035

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 032

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 033

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 034

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 031

Kuchyň máme z nějakého tmavě hnědého dřeva, s velkým jídelním stolem, kam si při prostírání dáváme i dekorace podle ročního období nebo svátků.

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 036

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 038

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 039

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 040

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 041

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 042

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 043

Maminka zrovna u kuchyňského pultu chystala snídani a hned mě požádala : " Prosím tě, najdi tatínka i tvého bráchu, určitě jsou v kůlně a hrabou se v tom starém autě nebo u ponku, ať se taky přijdou nasnídat a přinesou s sebou dřevo do krbu, večer se bude hodit, zapálíme si ho, až se vrátíme ze hřbitova !"

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 037

Vyšla jsem tedy z kuchyně dveřmi na zahradu, vonící spadaným listím a mezi sklizenými záhony sem šla k naší dřevěné kůlně.

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 044

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 045

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 046

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 047

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 048

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 049

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 050

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 051

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 052

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 053

Cestou jsem si všímala keřů a zbývajících kvetoucích květin a přemýšlela, z čeho nachystáme s maminkou kytici na hřbitov, jako každý rok. Minula jsem ohniště s posezením a musela jsem se zasmát. Před kůlnou bylo pár halloweenských nesmyslů, asi abychom se s maminkou a prckem bály dovnitř ?!

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 054

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 055

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 056

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 057

A skutečně, v kůlně přesně podle odhadů maminky jsem našla jak tatínka, tak mého velkého bráchu.

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 058

Dokonce se oba dva zdáli natolik zaneprázdněni vlastní prací, že si nevšimli, že jsem vešla do kůlny.
"Maminka vás volá na snídani!" Pokusila jsem se přitáhnout jejich pozornost.
"Ještě okamžik..." ozval se hlas mého bratra.
"Marek má pravdu, řekni mamince, že přijdeme za pět minut," otočil se na mě tatínek.
"Dobře, tak já řeknu mamince, že až doopravíte to auto, tak přijdete..." Tatínek sebou škubl a Marek se postavil.
"Počkat! Pojď sem!" Oslovil mě. Nechápavě sem k němu přistoupila, když se ke mě sehnul a začal mě nemilosrdně šimrat.

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 061

"To mámě nemůžeš říct! Ale můžeš být tady s námi!" Vyhrkl, když se ozvala plechová rána a kůlnu zavalil podivně páchnoucí dým.

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 060

Všichni jsme se rozkašlali a naše oči padli na tatínka, který se snažil vzniklou situaci napravit divokým máchaním rukou kolem sebe, ve snaze kouř rozehnat.
"To auto má pořád šťávu... asi bychom se měli posilnit u snídaně..." vydechl mezi kašlem.
"Ale..." ozval se Marek.
"Dokončíme to až se tahle tvrdohlavá hromada plechu umoudří a teď pojďme!" Vyzval nás se širokým úsměvem a otevřel vrata kůlny dokořán.
"Snad se to vyvětrá dřív, než na to přijde vaše máma..." zasmál se tatínek.
"Ještě máme vzít dříví..." zašeptala jsem. Marek cosi zabručel a zašel do rohu pro několik polen.
"Tak pojď," vyhrkl Marek a společně jsme vyšli z kůlny na zahradu...

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 067

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 066

"A zjistila maminka, co se stalo v kůlně?" Zeptala se holčička svojí starší společnice.
"Samozřejmě, můj tatínek neuměl lhát, řekl jí to hned..."
"Páni babi, moc ráda bych se tam někdy podívala! Maminka mi říkala, že to tam bylo moc hezké!"
"Tvoje maminka byla na naší farmě? Kdy?"
"Jezdívala tam s tebou každé prázdniny dokud ještě žila prababička s pradědečkem," vydechla s úsměvem dívenka.
"To není možné... to přeci..." vykoktala žena, když se v místnosti zjevil někdo další.

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 068

Starší žena zvedla své oči k příchozí. V zorničkách té mladé ženy se odrážela bolest.

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 069

"Kdo jste?"
"Jsem máma Adélky a... už půjdeme," otočila se na svoji dceru.
"Ale mami, babička si nepamatuje, že jste spolu jezdili na farmu! Jak je to možné?"
"Adélko, kolikrát ti mám opakovat, že nemůžeš chodit za babičkou bez toho, aniž bych to věděla..."
"Ale mě skončila dřív škola a měla jsem to při cestě... proč za ní nemůžu chodit? Vždyť jsme spolu dříve chodívali všude možně!"
"My jsme spolu někam chodili? Vidím tě poprvé v životě..." zamumlala starší žena.
"To není pravda! Vzpomeň si! Třeba zoo v Modřanech, vyprávěla jsi mi tu hezkou historku o tučňácích a mámě, jak si chtěla jednoho vzít domů..."
"Proč bych ti něco takového vyprávěla? Vždyť já tvoji matku neznám..."
"Maminka je přeci tvoje dcera... mami, řekni něco!" Otočila se na svoji mámu, která si tiše setřela slzy z tváří.
"Omlouvám se... pojď Adélko..."
"Ale mami!" Mladá žena uchopila svoji dceru za paži a s bolestí v srdci vykročila z pokoje. Stará žena se zahleděla na květinu na stole. Ona přeci neměla děti, nebo ano?

Farma v noci

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 070

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 071

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 072

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 073

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 074

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 075

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 076

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 077

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 078

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 079

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 080

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 081

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 082

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 083

Půdorys

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 084

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 085
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/ Online
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty03/11/19, 09:40 pm

Další krásně smutný příběh, doopravdy jako ze života Plačící *BRAVO* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty04/11/19, 09:53 am

Nádherná práce Luci! Pro Tebe
Krásné barvy, vše moc hezky sladěno. Moc se mi líbí kuchyň . Úsměv Láska
Příběh je hezký, ale smutný Plačící , ale jak psala Ludmila, jako ze života. Smutný
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty04/11/19, 08:00 pm

Díky holky za tak krásná slova Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/ Online
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty05/11/19, 05:58 am

Nádherná farma, hezky útulná, nábytek přesně odpovídá mojí představě a moc se mi líbí ten pokojíček Úsměv Láska příběh jsem přečetla jedním dechem a úplně mě dojal, je to tak smutné Smutný přesně jak píše Ludmila, jako ze života.
A taky jsem ti nestihla okomentovat ten domek z příběhu o Nervózním - obdivuju tě, jak se ti podařilo to znova postavit, muselo to dát tolik práce vůbec přijít na tu chybu a vymyslet ten postup, jak se jí zbavit... výsledek je ale moc krásný, ten dům působí tak tajemně a přesto jako to nejlepší útočiště pro Emílii, Patricii a Nervózního... jak mně se po tom příběhu stýská, pořád nemůžu nadehnat těch pár posledních stránek, ale už se moc těším, až to doženu a zjistím, co se tam za tu dobu stalo Úsměv
Ten dům se ti tak povedl, je to krásná stavba a moc se mi líbí, že tady vidíme komplet fotky, některé záběry mě překvapily. Moc se mi líbí! Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty06/11/19, 08:06 pm

Díky Hello Pro Tebe opravdu si moc vážím každého slova Pro Tebe moc mě těší, že tě příběh mých simíků baví a jsem už moc zvědavá co budeš říkat na novinky Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/ Online
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty29/11/19, 05:26 pm

Soutěžní domek "Starťák pro Asiatku"

Nevšímejte si prosím toho podivného bílého pruhu na střeše Červenám se nenašla jsem způsob jak ho odstranit... zjevně za to může šikmá střecha Červenám se

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 001

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 002

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 003

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 004

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 005

Kuchyň propojená s obývacím pokojem, kde jsou vidět věci, které spojují majitelku s její původní domovinou. Jedná se o bonsaj na jídelním stole, speciální čajovou sadu ve výklenku a podivný starý hudební nástroj na stěně.

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 006

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 007

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 008

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 009

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 010

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 011

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 012

Ložnice, kde má majitelka na stolku asijskou lampu.

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 013

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 014

Koupelna

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 015

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 016

Domek v noci

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 017

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 018

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 019

Půdorys a cena

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 020

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 021
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/ Online
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty30/11/19, 05:20 am

Krásný starťáček, příjemné barvy! *BRAVO* moc se mi líbí!
Ty šikmé střechy mě taky štvou - těšila jsem se na ně, až přijdou s nějakým datadiskem a pak jsem byla dost zklamaná, z nějakého důvodu jsou umístěné níž než zbytek střechy a pak to dělá takovou neplechu. To samé u takových těch kopulí.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty02/12/19, 08:03 pm

Moc děkuji Hello Pro Tebe taky mě mrzí, že ty šikmé střechy, včetně kopulí, nefungují jak by měly Smutný popravdě jsem měla tu střechu ještě nižší, ale to se mi pak zobrazily celé části horní stěny a vypadalo to jako kdyby se střecha propadala dovnitř Plačící zajímalo by mě proč to s nimi takhle je Nevím
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/ Online
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty02/12/19, 09:01 pm

to by mě ďas vzal z těchto bugů Ďáblík jediný způsob, jak se tohoto zbavit, je asi snížit stěny pomocí cheatu.. ale neboj, odmyslíme si to Mrkající domek je moc hezký, zaujala mě dispozice, tato varianta mě vůbec nenapadla, když jsem nad zadáním přemýšlela
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty03/12/19, 04:32 am

Havranice napsal:
to by mě ďas vzal z těchto bugů Ďáblík jediný způsob, jak se tohoto zbavit, je asi snížit stěny pomocí cheatu.. ale neboj, odmyslíme si to Mrkající domek je moc hezký, zaujala mě dispozice, tato varianta mě vůbec nenapadla, když jsem nad zadáním přemýšlela

@Havranice - Prosím tě, nevíš, jaký přesně je to cheat? Úsměv
Divím se, že ty střechy maxisáci oficiálně neopravili. Ale Lucisab, na tom domečku to nijak neruší, je krásný a že je stříška trochu snížená, vůbec nevadí Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty03/12/19, 09:20 am

Hellohello napsal:
Havranice napsal:
to by mě ďas vzal z těchto bugů Ďáblík jediný způsob, jak se tohoto zbavit, je asi snížit stěny pomocí cheatu.. ale neboj, odmyslíme si to Mrkající domek je moc hezký, zaujala mě dispozice, tato varianta mě vůbec nenapadla, když jsem nad zadáním přemýšlela

@Havranice - Prosím tě, nevíš, jaký přesně je to cheat? Úsměv
Divím se, že ty střechy maxisáci oficiálně neopravili. Ale Lucisab, na tom domečku to nijak neruší, je krásný a že je stříška trochu snížená, vůbec nevadí Mrkající

přesunuto >>>sem<<< Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty04/12/19, 03:31 pm

Krásná práce Luci! :) Hezké barvy a zajímavý styl stavby. Úsměv
Musím říct, že ty střechy mě taky občas rozčilují. Zmatený Občas mi to v nějakých místech hodí malou mezírku, že je vidět dovnitř a bohužel jsem nepřišla na to, jak to opravit. Smutný
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty05/12/19, 07:15 pm

Janika31 napsal:
Krásná práce Luci! :) Hezké barvy a zajímavý styl stavby. Úsměv
Musím říct, že ty střechy mě taky občas rozčilují. Zmatený Občas mi to v nějakých místech hodí malou mezírku, že je vidět dovnitř a bohužel jsem nepřišla na to, jak to opravit. Smutný

Děkuji moc Jani Pro Tebe Pro Tebe ty mezery taky znám Smutný původně jsem měla tady jinou střechu, ale právě kvůli těm dírám jsem ji musela změnit Plačící Plačící myslím, že za to může, když jsou dvě střechy nad sebou a to i kdyby jen drobným růžkem nebo něčím takovým Sakra
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/ Online
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty06/12/19, 05:04 am

Jestli je to to, co myslím, tak pomůže v té mezeře vymazat stěnu (jít do kategorie zdí, vymazat v té mezeře pomocí Ctrl) a znovu postavit. Ale možná myslíte něco jiného?
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty06/12/19, 09:38 am

Luci: Jojo taky mám ten pocit, nejde s tím nic udělat, nebo jsem nepřišla na to, jak. Možná nějaký návod na MTS by se asi našel. Úsměv

Hello: No to se občas stane, že se vytvoří jakoby náhradní stěna u nějakých střech, kterou lze snadno smazat a je po problému, ale v tomto případě je to bohužel jinak, tam žádná stěna není Smutný
Můžu pak udělat screen na ukázku a hodit to do příslušného vlákna ať tady nespamujeme u Luci. Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty08/12/19, 01:43 pm

To je moc hezký starťáček!Láska Ten střešní bug je hrozně otravný, ale na kráse to domku vůbec neubírá Mrkající
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty14/12/19, 05:49 pm

Díky Shino Červenám se Pro Tebe

Jinak jsem konečně protřídila fotky k soutěži "Dům z budoucnosti" Úsměv bylo to náročné stavění, domek je opravdu obrovský a ten kdo se bude pořádně vyznat v půdorysu je pro mě hrdina Vysmátý než jsem začala stavět, měla jsem v plánu, aby domek vypadal jako růže... nakonec se ale přetvořil na brouka bez zadních nožiček a později na mišmaš s hlavní chodbou ve tvaru ryby Vysmátý

Snažila jsem se, aby byly místnosti co možná nejméně hranaté, takže mám všechny pokoje takové zvláštně tvarované  Chichichi dala jsem si záležet, aby zde bylo co možná nejvíce skla a tím i nejméně možného soukromí  Chichichi (aneb kdo se chce koupat nebo sedět na wc a dívat se zároveň do dalších pokojů  Vysmátý  Vysmátý ). Většina pokojů také vlastní balkon  Mrkající jinak přistávací plochy se nacházejí venku kolem domu nebo také na střeše, kde je dost místa k přistání pro malé lodě  Mrkající


Staveniště od Lucisab - Stránka 7 001a

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 002

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 003

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 004

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 005

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 006

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 007

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 008

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 009

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 010

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 011

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 012

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 013

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 014

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 015

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 016

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 017

V přízemí se nachází tělocvična, kde nechybí basketbalový koš, fotbalové brány, bazén s vířivkou a sauna. Zároveň se zde nacházejí výtahy, kterými se dá dostat do horního patra a zároveň jsou jedinou možností, jak se dostat do této místnosti Úsměv  

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 020

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 020x

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 020y

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 021a

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 022

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 023a

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 024

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 025

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 026

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 027a

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 027x

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 028

Samozřejmě tu nechybí ani koupelna

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 029

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 030

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 031

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 032

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 033a

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 034

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 035a

Dále tu jsou jakési lázně s barovým pultem

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 036

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 037

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 038a

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 039

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 040a

Do vesmírného domku vede hned několik dveří, ale všechny se nacházejí v prvním patře Úsměv jako hlavní považuji ty, které vedou do kuchyně spojené s obývacím pokojem Mrkající z této místnosti se lze dostat do hlavní chodby, jídelny a modré koupelny. Společně ale půjdeme v protisměru hodinových ručiček, takže jako první bude na řadě chodba a pak jídelna Mrkající

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 018

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 019

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 041

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 042

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 043

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 044a

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 045

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 046

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 047

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 048a

Hlavní chodba (které ráda říkám rybí chodba, však uvidíte na půdorysu Chichichi )

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 049a

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 050

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 051

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 052

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 053

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 054

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 055

Jídelna, jejíž dveře vedou na balkon, kterým se nedá sejít dolů

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 056a

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 057

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 058

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 059

Pracovna, ve které se nachází jeden z dalších východů.

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 060

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 061

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 062a

Ložnice, kterou opticky zvětšují velká zrcadla. Zároveň se zde nachází poslední z možných vstupů do domu zvenčí.

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 063

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 064

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 065

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 066

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 067a

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 068

Oranžová koupelna

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 069a

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 070

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 071

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 072

Pokoj dcery, kde nechybí počítač ani velká televize s možností hraní her na velké obrazovce

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 073

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 074a

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 075

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 076

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 077

Jedna z místností, kterými se můžete pomocí výtahu dostat do spodního patra. Zároveň je tu jeden z vchodů, kterým se dá dostat na střechu

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 078

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 079

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 080

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 081

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 082

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 083

Pokoj syna, kam jsem umístila velkou světelnou kouli (teď si opravdu nevzpomenu jak se tomu říká Červenám se Sakra ) Z jeho balkonu se také dá dostat na střechu, kam se dá přistávat s drobnými přepravními raketami  Mrkající

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 084a

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 085

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 086

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 087

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 088

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 089

Druhá chodba s výtahy, kde je další východ vedoucí na střechu

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 090a

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 091

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 092

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 093

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 095

Dále je tu v prvním patře ještě tzv. odkládací místnost, kam mohou obyvatelé umístit potřebné výzkumné přístroje. Dá se do ní vejít přes balkon z druhé výtahové místnosti, protože není jako jediná přístupné přes hlavní chodbu.

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 096

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 097a

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 098

Za zavřenými dveřmi se tu také nacházejí jediné vnitřní schody v celém dome, které vás zavedou...

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 099a

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 100

...do úplně nejvyššího patra, které může sloužit jako požadovaná tajná zašívárna pro majitele.

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 101a

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 102

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 103

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 104

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 105

Ale zpátky do prvního patra, kde můžete spatřit i poslední z koupelen.

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 106

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 107

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 108

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 109

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 110a

Domek v noci

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 111

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 112

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 113

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 114

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 115

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 116

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 117

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 118

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 119

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 120

Půdorys

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 121a

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 122a

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 123a

Staveniště od Lucisab - Stránka 7 124
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/ Online
Sponsored content





Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   Staveniště od Lucisab - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Staveniště od Lucisab
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Lucisab a její postapokalyptický svět
» Hokusy pokusy od Lucisab
» Lucisab a její výtvory
» Stavební výzva "Domek pro dva, nebo čtyři simíky pro Lucisab"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše domky - TS2-
Přejdi na: