Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)

Goto down 
+4
Ludmila
Fidgety
Lucisab
Kolikokoli
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty04/03/18, 09:43 pm

Ahoj lidičky, začnu zlehka rodokmenem rodinky, za kterou teď hraju :)

RODOKMEN ZDE

A nějaké to představení.
Celý rod začal párem Kim a Davidem. Za ně jsem hrála na extra dlouhou životnost + mod na ještě prodloužení, takže když odešli, bylo to hodně smutné.
První odešla Kim, protože si zahrávala s upíry, až se sama stala upírkou. Těsně poté, co její manžel zestárl, si ale uvědomila to hrozné rozhodnutí - jednou uvidí, jak její milovaný David zemře.
Zřejmě z tohoto důvodu se rozhodla zahradničit v pravé poledne, protože věděla, že slunce je pro upíry smrtelné.
David žil ještě dlouhou dobu, a dokonce byl unesen mimozemšťany. Všichni na něj vzpomínají v dobrém.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Dsds10 Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Sdfs10

Kim a David měli tři krááásné děti. Nejstarší byla dcerka Lily. Pozitivní, excentrická, zábavná. Pro ni byla Vrbová Zátoka rodný kraj, ale její srdce toužilo po městě. Vzala si kuchaře Arthava a narodili se jim tři synové. Lily se snažila své syny vychovat co nejlépe, ale nepovedlo se jí to tak dobře, jak chtěla.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) 12_co211 Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) 12_co210

Nejstarší syn Lily a Arthava byl typický sportovec školy. Známky dobré neměl, ale měl spoustu přátel a všichni ho měli rádi. Teda kromě pár těch, kteří si mysleli, že je namyšlený hezounek. Jenže opak je pravdou. Ano, Sam sice byl tak trochu sígr a často se předváděl, ale zároveň měl dobré srdce. Se svou manželkou, krásnou Ritu, vychovávají dvě skvělé dcery a jejich štěstí a láska jim vydržely až do důchodu.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) 12_co212 Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) 17_co210

S mladšími syny Lily a Arthava to už bylo horší. Raj, třebaže šprt a "hodnej kluk" udělal něco, co se neodpouští. Přestože sám je ženatý s krásnou upírkou Roxolanou, prožil jednorázový úlet s ženou svého mladšího bratra Erena. Eren a jeho žena se dlouho pokoušeli o potomka, ale nedařilo se jim. A po té osudné noci, Lenka otěhotněla. Rajova pravá žena mu v tu dobu také dala dceru, Theresu.
PS: Omluva, na obrázku je Raj, dala jsem tam špatný popisek
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) 12_co213

Nejmladší Eren, dalo by se říct, těžko ostrouhal. Po podivném vztahu s manželkou Lenkou, se kterou neměl vlastní děti, a která zemřela o pár let později, se sblížil s tchýní svého bratrance. Masami byla silná žena, policistka, kterou nic nerohodilo. Z předchozího vztahu již měla dceru Eriku, a o mnoho let později neplánovaně otěhotněla. Eren, který v té době procházel těžkým obdobím po smrti Lenky, jí byl velkou oporou. A z této opory vznikla láska... Dále Eren s Masumi vychovávají adoptovanou holčičku Pavlu.
PS: Na obrázku Eren a Masumi
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) 23_co210 Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) 23_co210

Takže to jsou děti Arthava a Lily, nejstarší dcery Kim a Davida.

Po Lily se Kim a Davidovi narodila Mína. Krásná víla Mína. Brzy se zamilovala a odešla z domova s Bennem, chlapcem, kterého znala od školky. Z jejich lásky se narodily dvě děti - dcera Sylva, dosud neprovdána a syn Šimon, který nyní žije s Vladislausem, upírem. Sám však upírem není.
PS: Bohužel fotku Míny za života nemám, ale byla to překrásná siminka Plačící . Na druhé fotce je Šimon.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) 23_co211 Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) 23_co211

Benjamínek v domácnosti Kim a Davida byl Victor. Nadaný vědec. A taky šílený vědec. Ale pro rodinu by se rozkrájet a svou milovanou Elsu zahrnoval láskou a dal jí vše, po čem toužila.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) 12_co214 Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) 13_co210

Victor a Elsa zůstali v domě po Kim a Davidovi, jen ho zvelebili k obrazu svému. A také do něj přinesli dvě úžasné děti.
Jako první přišel na svět Daniel, trochu naivní, trochu truhlík, ale zároveň romantik. Vzal si rudovlasou Eriku, se kterou má dvě dcerušky.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) 12_co217 Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) 12_co216

Dalším dítětem Victora a Elsy je dcera Eleanor. Krásná neohrožená dívka, umělecky založená, nadaná archeoložka. Zatím neprovdaná, ale lásku svého života už potkala. Zrovna je s Boeem na dovolené :)
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) 13_co212 Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) 23_co212

No a nesmíme zapomenout na onen únos mimozemšťany, který se přihodil Davidovi krátce po skonu jeho milované Kim. Z tohoto únosu se totiž zrodil malý Kim-El Linna.
PS: Dnes už je Kim-El starší než na fotografii a momentálně chodí s dcerou Sama a Ritu.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) 12_co210

A ještě pár momentek ze hry :D
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) 12_co218
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) 23_co213
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) 13_co210
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) 23_co212
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty04/03/18, 10:48 pm

Vítej u nás Kolikokoli Úsměv Jéje to je pořádný rodokmen Vysmátý jsem zvědavá co mladou generaci čeká Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty05/03/18, 11:03 am

Teda, pěkně rozrostlá a taky zamotaná rodinka Úsměv Vysmátý

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty05/03/18, 09:29 pm

To jsou velmi zajímavé osobnosti, a to nejen vzhledem ! Nejvíc se mi asi líbí Rita, Victor a Eleanor, Pepinka je přímo k uňuchlání. Jen toho mimozemšťana bych asi potkala nerada Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty09/03/18, 07:38 pm

Téééda hezky se Ti to rozrostlo. Vysmátý Moc pěkní simíci, ale jelikož já jsem psí typ, nejvíc mě nadchla Pepinka. Láska Je to roztomiloušek.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty10/03/18, 02:20 pm

Eleanor už není rozpustilá teenagerka, ale dospělá žena.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image

A dokonce si s Boem vyjela na dovolenou, kde se sblížili ještě více ]:->
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image

A dovolenou si náramě užila!
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty10/03/18, 05:32 pm

Jeeežiši...ta je nádhernááá Láska . Moc se povedla. Vypadá tak reálně. *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty10/03/18, 09:51 pm

Jak se říká, vyrostla do krásy *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty10/03/18, 10:32 pm

Ta se vážně povedla *THUMBS UP*  Láska

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty11/03/18, 07:36 am

Pěkná simka a moc hezké fotky z dovolené Úsměv zajímavá krajina.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty11/03/18, 04:52 pm

Ta simka má moc krásné oči Úsměv a vůbec je celá moc sympatická Úsměv Takovou dovolenou bych si taky nechala líbit Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty12/03/18, 09:41 am

Tak už nám vyrostl i Kim-El, syn zakladatele rodu a tajemné mimozemšťanky. Kim-El si vzal svou lásku z dětství, Marcellu, která je mimochodem vnučka Kim-Elova otce... no, vztahy tu jsou složité :D
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image

A ještě musíme pochválit dva genetické skvosty :D
Gabriela, dcera Raje, kterou měl se svou snachou.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image

A Pavla, adoptovaná dcera Erena.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image


Naposledy upravil Kolikokoli dne 12/04/18, 10:22 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty12/03/18, 08:52 pm

Tak mimozemšťan v dospělosti vypadá o dost líp než jako dítě, teď už bych se ho asi tak nelekla Mrkající A všechny nové dámy vypadají skvěle ! *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty12/03/18, 10:27 pm

Děkuji, Ludmilko! :)

Tak se nám to tu trošku rozjelo...

Boe si totiž nečekaně jednoho večera klekl na koleno a vytáhl něco z kapsy... A to Eleanor opravdu nečekala!
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image

Boe zase nečekal, že Eleanor bude tak překvapená, takže na chvilku zadoufal, že ho přeci neodmítne..
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image

A to víte, že neodmítla. Po té romantické dovolené v džungli by ani nemohla
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image

Svatba se konala zanedlouho a mladý pár si vybral zámeček, kde se před lety brali i Eleanořiny prarodiče.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image

Na svatbu se sešel kde kdo. Přišla dokonce Sylva, Eleanořina sestřenice, kterou dlouho nikdo neviděl. A překvapila rýsujícím se bříškem :)
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image

Dalšími hosty byli Kim-El a jeho manželka Marcella, již v pokročilém stupni těhotenství.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image

Dokonce to jednu chvíli vypadalo, že jim Marcellka porodí rovnou na obřadu!!! Ale nakonec to ustála a  malý J'onn J'onzz Linna se narodil až další den.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image

Jak tak Boe viděl všechny ty manželské páry a těhotné manželky, celý znervózněl. Naštěstí se ho uchytil Eleanořin nejlepší kamarád Aleš a vysvětlil Boeovi, že se nemá vůbec čeho bát.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image

A tak nakonec to hlavní - výměna svatebních slibů - proběhlo naprosto hladce. Své ano si řekli u vodopádu a Eleanor myslela na svou milovanou babičku a dědečka, kteří stáli přesně tam, kde teď ona se svým milým. Zdapak jejich láska bude stejně věčná a pevná, jako jejích prarodičů.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image

Gratulace novomanželům!!!
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image


Naposledy upravil Kolikokoli dne 12/04/18, 10:23 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty13/03/18, 08:39 am

Krásné Láska Láska Láska  Hlavně nevěstě to moc slušelo, nádherné šaty Láska

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty13/03/18, 07:15 pm

Moc pěkné zasnoubení i svatba, jen ten novomanžel opravdu vypadá poněkud vyděšeně Chichichi
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty13/03/18, 08:46 pm

Moc hezoučké. Nádherné místo pro svatbu. Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty15/03/18, 08:59 pm

Krásná svatba Láska jsem moc zvědavá, jak vypadá syn Kim-Ela Úsměv Mimochodem dostal moc zajímavé jméno, kde na to chodíš? Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty18/03/18, 10:06 pm

Děkuju moc, to jméno jsem Lucisab nevymyslela, je to postava z komiksů o Supermanovi :D.

Každopádně se toho událo spoustu, protože se mi narodilo hoooodně moc dětí. Ale podíváme se na ty nejdůležitější :)

Když měli Eleanor a Boe po svatbě, která se náramně vyvedla, zakončili ji příjemným večerním milováním. A jak byla Eleanor překvapená, když o něco později zjistila jednu radostnou zprávu...
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image

Těhotenství si užívala, ale zároveň se nehodlala jen tak se flákat. Příjemná masáž od manžela...
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image

...a potom hned zpátky do oprašování vzácných artefaktů!
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image

A už ji tady máme. Seznamte se s Amelií Bonnet.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image

Sladká, ale od první chvíle dávala Eleanor slušně zabrat. Tak doufejme, že si ty dvě k sobě vytvoří to správné pevné pouto matky s dcerou.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image

Další dámou je, jestli si pamatujete, Gabriela Banerjee. Eleanořina sestřenice. Používám MCCC, které umožňuje svatby teenagerů a nějak mi při hraní nedošlo, že krásná Gabriela je teprve teenka. No, každopádně si vzala o dost staršího muže, Akita Murakamiho.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image

No, ale koukejte, jak ho má Gabi ráda. Láska si nevybírá!
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image

A Akito je docela dost pohledný chlapík.
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image

A na závěr malý J'onn J'onzz, na kterého jste se jistě těšili. Není roztomiloučký? :)
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image

Více a lépe v rodokmenu (odkaz v podpise) :)


Naposledy upravil Kolikokoli dne 12/04/18, 10:23 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty18/03/18, 10:55 pm

Sorry, ale to poslední mrně vypadá spíš jako holčička, ne ? Už jsem z toho poněkud zmatená Zmatený Ale ten Akito by stál za hřích Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty19/03/18, 08:11 am

Ludmila napsal:
Sorry, ale to poslední mrně vypadá spíš jako holčička, ne ? Už jsem z toho poněkud zmatená Zmatený  Ale ten Akito by stál za hřích Mrkající
Je to chlapeček, ale je hrozně roztomiloučký a chlapecké oblečení, kterého je v TS4 hrozně málo a přijde mi všechno strašně "kovbojské" se mi k němu vůůůůbec nehodilo. Chtěla jsem, aby byl oblečen v bílém, takže má jedinou bílou "blůzku", kterou jsem našla :D. A klobouček, protože to ještě víc podtrhlo tu roztomilost. Asi z něho bude jakási androgynní postava. Sice chlapeček, ale oblékaný i do holčičího oblečení.

Akorát začínám mít trošku problém, že skoro celý svět je obýván potomky Kim a Davida, takže jsou všichni tak nějak příbuzní, ale v minulé generaci se rodily samé holčičky a teď pro ně nemám manžele :D.
Adoptovaná Pavla si tak vzala Brenta Heckinga, o kterém jsem zjistila, že byl v manželství s tím druhým Heckingem (Brad?) :D A to jsem si celou dobu myslela, že jsou to bráchové Červenám se Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty20/03/18, 12:05 pm

Co se týká příbuzenstva tak mám v TS2 podobný problém ve své rodince Vysmátý (díky nedostatku partnerů se tak už začínají dávat dohromady i vzdálení příbuzní. Naposledy to bylo dokonce tak, že si jeden simík vzal svoji praneteř Vysmátý )

Jinak malý chlapeček je moc hezký Láska jsem zvědavá jak to s ním bude dál Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty20/03/18, 12:18 pm

Krásní simíci, jsem zvědavá, jaká bude Amélie, až vyroste Úsměv

Taky se mi ti moji rodoví simíci rozlézají všude - chudák Andy dlouho měla ve škole jen samé bratrance, sestřenice apod. Ale nakonec se ještě najdou nějací simíci mimo rodinu Vysmátý

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty20/03/18, 05:59 pm

Děkuji mockrát. Amelia mi vyrostla do batolete, tak aspoň její fotečka :)

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Image
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty21/03/18, 05:44 pm

Ta je krásná Láska a ty kukadla Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sponsored content





Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)   Životy z Vrbové Zátoky (& okolí) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Životy z Vrbové Zátoky (& okolí)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Vaše příběhy - TS4-
Přejdi na: