Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Koli taky staví

Goto down 
+7
Shina
Ludmila
Janika31
Fidgety
Lucisab
Hellohello
Kolikokoli
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
AutorZpráva
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty27/09/20, 04:19 pm

Tak to je úplně dokonalý nápad! Strašně se mi líbí - a hlavně v tvém provedení je to boží! Opravdu kreativní a překrásně postaveno!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty27/09/20, 11:24 pm

Moc vydařené dílko Láska hned bych tam zašla Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty11/10/20, 04:27 pm

Dlouho jsem nic nestavěla, tak je tady jedna rychlovka. Snažila jsem použít věci, které běžně nepoužívám.

Koli taky staví - Stránka 13 11

Koli taky staví - Stránka 13 11

Koli taky staví - Stránka 13 11

Koli taky staví - Stránka 13 11

Koli taky staví - Stránka 13 11

Koli taky staví - Stránka 13 11

Koli taky staví - Stránka 13 11



Přízemí
Koli taky staví - Stránka 13 11

Koli taky staví - Stránka 13 11

Koli taky staví - Stránka 13 11

Koli taky staví - Stránka 13 11

První patro

Koli taky staví - Stránka 13 11

Druhé patro

Koli taky staví - Stránka 13 11

Půdorysy

Koli taky staví - Stránka 13 11

Koli taky staví - Stránka 13 11

Koli taky staví - Stránka 13 11
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty11/10/20, 05:12 pm

Tak jestli tenhle luxusní dům je výsledek toho, když nepoužíváš tyhle věci bežně, měa bys je používat častěji - úplně mi to vzalo dech! Láska Je to nádherné, nemůžu se vynadívat! Láska *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty11/10/20, 08:50 pm

Co dodat než - špica ! *THUMBS UP* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty12/10/20, 06:20 pm

Překrásná stavba Koli *BRAVO* *BRAVO* líbí se mi barvy i použitý nábytek *BRAVO* *BRAVO* paráda Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty25/10/20, 05:09 pm

Domek k soutěži opuštěný dům :)

Poznámka k obrázkům:
Dům jsem se snažila postavit v několika barevných fázích - exteriér je černobílý, na toto jsem použila opravdu jen věci, tak jak vypadají ve hře, ale - pozadí (nebe, tráva) jsem upravila, aby bylo černobílé, aby to nebylo jako pěst na oko, se samotným domkem atd. jsem nemanipulovala  Andílek . Fotky půdorysů jsou také bez úpravy (jen oříznuté)
Přízemí je tmavé, neosvětlené (resp. osvětlené jen oknem) a převážně zůstává téma černobílé, ale sem tam se už nějaká barva objeví.
První patro sklepa je pořád pochmurné, ale už tam trochu fungují žárovky a objevují se nějaké barvy.
Druhé patro sklepa (byt) je naopak vřelé a barevné

Na americkém maloměstě Britechester se nachází zapadlá, avšak malebná ulička. Udržovanost této uličky narušuje jen pozemek č. 7 úplně na konci uličky, kde stojí starý domeček. Kdysi jistě stejně malebný jako ona ulička, ale na první pohled poznáte, že zde již notnou dávku let nikdo nebydlí.

Koli taky staví - Stránka 13 25

Neupravená verze:

Koli taky staví - Stránka 13 25

Podle katastrálních záznamů zde žila krásná mladá dívka Rose, která však záhadně zmizela v padesátých letech minulého století. Vzhledem k tomu, že se nikdy nenašel důkaz o Rosině smrti, město nemohlo bez svolení jejího nebo jejích příbuzných domek zbourat. Jenže po mnoha a mnoha letech se žádní příbuzní ani Rose nenašli a mnoho dokumentů bylo ztraceno při stěhování radnice v osmdesátých letech. Nikdo tedy neví, zda tedy s domkem mohou nebo nemohou něco dělat, a tak zůstal v uličce stát dále. Snad už si na něj všichni zvykli...

Koli taky staví - Stránka 13 3

Neupravená verze:

Koli taky staví - Stránka 13 25

Domek je nyní celý zarostlý a čím déle je opuštěný, tím více legend se kolem něj vytváří. Prý v něm straší, říkají jedni. V noci se záhadně rozsvěcují žárovky, přestože elektřina do domu již přes padesát let nevede, říkají druzí.
Několik hrdinů se vydalo do domu, ale nikdy nic nenašli. Člověk by čekal, že tam budou žít alespoň squatteři, ale i ti se mu vyhýbají a nikdy nikdo v domě nevydržel přes noc.

Koli taky staví - Stránka 13 4

Neupravená verze:

Koli taky staví - Stránka 13 25

Jak to tedy s domkem s číslem 7 v zapadlé uličce ve městečku Britechester je doopravdy?
No inu...

V domku skutečně žila krásná dívka Rose. Všichni ji měli rádi, byla to veselá dívka a každý mladík ve městě o ni měl zájem. Rose se však o vdavky nestarala.
Jednoho dne roku 1954, kdy údajně odehnala dalšího nápadníka, zmizela. Všichni si mysleli, že jen odjela, možná za vzdálenou rodinou, a těšili se na její návrat.
Ten ale nikdy nemohl přijít.
Nápadník, kterého Rose tehdy odehnala nebyl dobrý člověk. Pokud nebude mít Rose on, nebude ji mít nikdo. A tak se rozhodl ukončit její život...
Co však nevěděl bylo, že v domě, ve kterém Rose už několik roků bydlela, žila kdysi jiná dívka. A tato dívka, které byla upálena jako čarodějnice v 16. století, znala pár triků na ošálení smrti. Sama se stala duchem, svázaným s domem, a časem se naučila nové triky, jak pomoci nebohým duším, které nejsou připraveny přejít na druhý břeh.

Koli taky staví - Stránka 13 25

Dívka, když viděla nebohou Rose, zamordovanou ničemným sobeckým mladíkem, se rozhodla Rose zachránit. Vdechla jí život, i když jen částečný...
Rose nemohla na slunce, lidské jídlo jí nedělalo dobře, vyrostly jí špičaté zuby. Nestal se z ní tehdy duch, ale upír.

Koli taky staví - Stránka 13 25

Po pár dnech se zlý nápadník vrátil, a když Rose spatřil, omdlel na místě. Rose tehdy poprvé ochutnala lidskou krev. Ale byla hodná, ne jako on, tak se napila dosytosti a vybledlého mladíka v bezvědomí (a stále živého) odnesla z domu pryč.
Nebojte, rozhodně nikomu neměl touhu nic o domě vykládat. Ale možná lidi viděli tu hrůzu, co měl v očích, když se na dům podíval, a tak vznikly první zárodky pověstí o strašidelném domě.

Koli taky staví - Stránka 13 25

Koli taky staví - Stránka 13 25

Koli taky staví - Stránka 13 25

Ale co bylo dál s Rose? Věděla, že kdyby zůstala v přízemním domku, brzy by ji objevili. Naštěstí měl dům veliký sklep, kam postupně přenesla vše, co potřebovala. Duch dívky z 16. století se stal její přítelkyní, a i když jí nemohla pomáhat fyzicky, povzbuzovala ji toliko, že po několika letech vybudovala Rose ze sklepa vcelku příjemné bydlení.

To víte, Rose žila v 50. letech, a její vkus zůstal v této době. Musela však udělat několik výjimek. Za prvé potřebovala elektřinu, ale pokud by odebírala tu veřejnou, byla by hned v podezření. Pořídila si tedy po nějakém čase generátor elektřiny. Vodu měla naštěstí odjakživa zadarmo ze studny.

Další vychytávku, kterou si nemohla odpustit, byla televize. Konečně mohla po tolika dlouhých letech znovu spatřit Slunce. A modré nebe. Mraky. Ptáky ve stromech po ránu. Pořady o přírodě jsou její zdaleka nejoblíbenější.

Během let Rose poskytla útočiště několika kočkám. Tyto kočky se rozhodla malovat a jejich obrazy si vyzdobila úplně celý byt.


Vydáte se k Rose do sklepa?

Koli taky staví - Stránka 13 25

Koli taky staví - Stránka 13 25

Tajnými dveřmi za knihovnou...

Koli taky staví - Stránka 13 25

...kde spatříte jasné světlo,...

Koli taky staví - Stránka 13 25

které vás dovede... do malebného bytečku, který se zasekl v padesátých letech?

Koli taky staví - Stránka 13 25

Televize je samozřejmě nová (ještě štěstí, že dnes už mívají obchody s elektronikou otevřeno pozdě do noci!)

Koli taky staví - Stránka 13 25

Obrazy koček, o které se Rose v průběhu let starala, jsou jejím nejcenějším majetkem

Koli taky staví - Stránka 13 25

Nesmí samozřejmě chybět ani mikrovlnná trouba (jako dekorace), velký hit padesátých let!

Koli taky staví - Stránka 13 25

Studio, kde vznikají všechny ty krásné obrazy

Koli taky staví - Stránka 13 25

Je v něm i koutek, který začal jako malá umělá zahrádka, ale z nedostatku místa slouží spíše jako skladiště. Vzadu vidíme generátor, díky kterému má Rose elektřinu.

Koli taky staví - Stránka 13 25

Prostá koupelna

Koli taky staví - Stránka 13 25

A samozřejmě ložnice. Zrcadlo si Rose schovává ve víře, že třeba... jednou... zase spatří svůj odraz.

Koli taky staví - Stránka 13 25

Půdrysy:

Koli taky staví - Stránka 13 25

Koli taky staví - Stránka 13 25

Koli taky staví - Stránka 13 25

Koli taky staví - Stránka 13 25
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty26/10/20, 09:11 pm

Velmi zajímavě zpracované soutěžní zadání - jak stavba, tak i příběh ! *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty27/10/20, 03:32 am

Nádherné! Strašně se mi líbí ten nápad se zařízením z 50. let, je to tam tak příjemné Láska Ten dům je moc hezký (kdyby se zrekontruoval, dobře by se v něm bydlelo). Fotky jsou krásně upravené a příběh je perfektně napsaný, Rose vypadá moc sympaticky.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty29/10/20, 09:51 am

Moc krásně vymyšlano Koli! *BRAVO* líbí se mi celkové pojetí domu i sepsaný příběh ze kterého mrazí... moc se ti to povedlo Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
visty
Simpařan
Simpařan
visty


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 02. 12. 20
Location : Česká Lípa

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty03/12/20, 07:05 pm

Ahojky Koli😊 Tak už jsem se dohrabala i na na tvé téma a musím si vyhradit více času, protože jsi tu byla opravdu pilná stavitelka. Zatim jsem viděla 5 domků a na nich je vidět, že jsi velmi flexibilní. Velmi originální pojetí pěkných staveb se skvělým nápadem a zpracováním. 😚
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty04/12/20, 08:50 pm

Děkuju moc, visty a děkuju i ostatním Láska Láska

A mám tady další domek :)

Postavila jsem chatku, kterou si lze pronajmout na dovolenou. Je malá, akorát pro nějaký zamilovaný pár. Nachází se v úpatí hory Komorebi.

Dům je otestovaný, vše je funkční :)
Ke stažení v galerii (odkaz v podpise)

Koli taky staví - Stránka 13 1

Koli taky staví - Stránka 13 2

Koli taky staví - Stránka 13 3

Koli taky staví - Stránka 13 4

Koli taky staví - Stránka 13 5

Koli taky staví - Stránka 13 6

Koli taky staví - Stránka 13 7

Koli taky staví - Stránka 13 8

Koli taky staví - Stránka 13 9

Koli taky staví - Stránka 13 10

Koli taky staví - Stránka 13 11

Koli taky staví - Stránka 13 12

Koli taky staví - Stránka 13 13

Koli taky staví - Stránka 13 14

Koli taky staví - Stránka 13 15

Koli taky staví - Stránka 13 16

Koli taky staví - Stránka 13 17

Koli taky staví - Stránka 13 18

Koli taky staví - Stránka 13 19
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty04/12/20, 08:55 pm

Krásně zpracované soutěžní zadání ! *BRAVO* *BRAVO* Útulné a plné zajímavých drobností !
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty05/12/20, 03:32 am

To je nádhera, Koli! Zasazení do terénu a ta nádherná zasněžená krajina mi úplně vzaly dech! Láska Ludmila přesně popsala, jak útulně chatka působi Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
visty
Simpařan
Simpařan
visty


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 02. 12. 20
Location : Česká Lípa

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty05/12/20, 08:09 am

Nádherný dům. S tím sněhem vypadá opravdu božsky. ❤
Já se soutěže zúčastnit bohužel nemohu. Nemám ten nový dodatek 😕 I když bych moc ráda
Přece jen jsem začala stavět, protože asi není nutno mít poslední dodatek. Počasí ve hře mám a přímo horské město to být také nemusí. Jen mám trochu problém se střechou, protože jsem ji tedy zachovala, s tím že jsem tam přidala ještě jiné střechy, tak snad to bude ok.
Omlouvám se za spam. Do soutěžního tématu jsem to psát nechtěla, ať v tom nemají hodnotící bordel.
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty07/12/20, 09:51 am

Díky moc holky, akorát jsem u stavění objevila i nějaké bugy, kterých očividně není nikdy dost (když zboříte ten velký pozemek, a pak na něm stavíte, tak v náhledu sousedství na něm nebude sníh Ďáblík )

visty, na dodatku nezáleží, opravdu není nutné mít zasněženou krajinu (přeci jenom i na horách není sníh pořád).
Přidání střech nevadí, ale přidání zdí už ano (není povoleno přidávat zdi mimo interiér) Smutný .
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty11/12/20, 01:55 pm

Překrásná chatka Koli Láska Láska to bude zase hodnocení Zmatený
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty11/12/20, 02:41 pm

Šokovaný Nestačí valit oči. Nádherná chatka, zimní, pohádková atmosféra z ní jen dýchá. Tam by se vegetilo Láska

Moc se mi líbí exteriér. Připomíná mi mé dětství na horách Láska

Nádherná práce! *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty17/01/21, 11:33 am

Díky, holky. Hned jsem přidala i plážový domek. Na slunečné pláži se mi kupodivu staví v téhle zimě tak nějak lépe :D
Rozhodla jsem se tentokrát z domu postavit restauraci na pláži. (Jinak pro ty, co nevěděli, jako já, tak ty modravé obláčky jsou "duchové oceánu"  Šokovaný )

Koli taky staví - Stránka 13 17
Koli taky staví - Stránka 13 17
Koli taky staví - Stránka 13 17
Koli taky staví - Stránka 13 17
Koli taky staví - Stránka 13 17
Koli taky staví - Stránka 13 17
Koli taky staví - Stránka 13 17
Koli taky staví - Stránka 13 17
Koli taky staví - Stránka 13 17
Koli taky staví - Stránka 13 17
Koli taky staví - Stránka 13 17
Koli taky staví - Stránka 13 17
Koli taky staví - Stránka 13 17
Koli taky staví - Stránka 13 17
Koli taky staví - Stránka 13 17
Koli taky staví - Stránka 13 17
Koli taky staví - Stránka 13 17
Koli taky staví - Stránka 13 17
Koli taky staví - Stránka 13 17
Koli taky staví - Stránka 13 17
Koli taky staví - Stránka 13 17

Koli taky staví - Stránka 13 17
Koli taky staví - Stránka 13 17
Koli taky staví - Stránka 13 17
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty18/01/21, 12:03 am

Tak to je nádherná stavba Láska 
Super idylka jen tak si posedět s drinkem v tak příjemném prostředí. :-)Navíc taková prosluněná stavba jednoho zahřeje v tak mrazivém počasí. Úsměv

Máš vše krásně zkombinováno. Láska

P.S. Moc se mi líbí ta malá zašívárna v rohu.   Pohoda
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty18/01/21, 08:01 pm

Úžasná restaurace na pláži! Tam bych hned šla pro něco dobrého Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty18/01/21, 09:06 pm

Ta prosklená střecha je prostě parádní *BRAVO* Tam se Tvým Simíkům musí hodně líbit, že se Ti tam sešli v tak hojném počtu, a to i těmi duchy Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty18/01/21, 10:01 pm

Budu opakovat, co tu šlo - "zašívárna" v rohu skvělá, prosklená střecha ještě více. A já ještě dodám, že mě pobavil ten štramák se šibalským úsměvem v červených plavkách :D
Návrat nahoru Goto down
visty
Simpařan
Simpařan
visty


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 02. 12. 20
Location : Česká Lípa

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty19/01/21, 11:46 am

Tenhle pozemek jsem už zahlédla u tebe v galerii, ale ještě jsem se pořádně nepodívala. Velmi pěkný nápad s prosklenými střechami. A ještě lepší nápad s restaurací. Sedla bych si na tu krásnou terasu a dala si něco dobrého a pak bych rovnou skočila do vody Vysmátý Moc se ti povedlo. Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty19/01/21, 01:14 pm

Hrozně moc se mi líbí nápad s restaurací, ten pozemek je opravdu krásný. Mě by nenapadlo udělat komunitní pozemek, ale je to perfektní! Taky to užití prosklených střech - parádně se to k tomu domku hodí!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content





Koli taky staví - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koli taky staví   Koli taky staví - Stránka 13 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Koli taky staví
Návrat nahoru 
Strana 13 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Vaše domky - TS4-
Přejdi na: