Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze

Goto down 
+6
Janika31
Hellohello
Lucisab
soarka
Ludmila
Fidgety
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty06/04/18, 10:27 pm

Já bych ráda poznamenala, že v TS2 v Podivínově existuje více mimozemšťanů - kromě Opylovacího technika a jeho syna je tam ještě partička Nezadaných (2 Siminky normální a 2 zelené) a tři bratři Zvědaví (všichni touží po setkání s mimozenšťany, jeden už je dokonce "v očekávání"). Takže v tomhle sousedství půjde výzva splnit docela dobře, jen na těch zelených potvůrkách trochu víc zapracovat, eventuálně by se dali přidat za pomoci downloadů, na které upozorňovala Hellohello. A pár menších dotazů si přece neodpustím - v TS2 lze pořídit něco na způsob slunečních kolektorů, Simíci na tom můžou trochu vydělávat a nemusí platit účty - dalo by se to použít ? A o té tajné místnosti taky uvažuju, ale dala bych tam jen tu televizi a počítač, případně by se tam daly schovávat urny zemřelých Simů Nevím
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty06/04/18, 10:30 pm

Ludmila napsal:
Já bych  ráda poznamenala, že v TS2 v Podivínově existuje více mimozemšťanů - kromě Opylovacího technika a jeho syna je tam ještě partička Nezadaných (2 Siminky normální a 2 zelené) a tři bratři Zvědaví (všichni touží po setkání s mimozenšťany, jeden už je dokonce "v očekávání"). Takže v tomhle sousedství půjde výzva splnit docela dobře, jen na těch zelených potvůrkách trochu víc zapracovat, eventuálně by se dali přidat za pomoci downloadů, na které upozorňovala Hellohello. A pár menších dotazů si přece neodpustím - v TS2 lze pořídit něco na způsob slunečních kolektorů, Simíci na tom můžou trochu vydělávat a nemusí platit účty - dalo by se to použít ? A o té tajné místnosti taky uvažuju, ale dala bych tam jen tu televizi a počítač, případně by se tam daly schovávat urny zemřelých Simů Nevím
Počítač ne (ten si můžete pořídit jenom když u té události hodíte 6). TV a rádio tam můžeš dát. A ano, skladovat urny a tak. Ale chodit tam simíci nemůžou.
Ty solární panely klidně.
Aby to byl mimozemšťan, tak stačí když bude zelenej/modrej/červenej/nějaká jiná divná barva. Ale po Podivínově stejně necestuješ, všechny světy a sousedství jsou neobyvatelná. Můžeš cestovat buď do té dovolenkové oblasti (Three lakes) nebo na Safe place (to může být i v Podivínově). Ale nemůžeš např. jít navštívit ty bratry Zvědavé doma.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty06/04/18, 10:51 pm

Kolikokoli napsal:

1. Květináče, abyste mohli sázet rostliny (můžete si před uzavřením bunkru pořídit počítač a koupit 1 balíček semen, poté počítač vymažte), v TS2/TS3 můžete mít skleník, ale musí být uzavřený a musí se do něj chodit přímo z bunkru (tj. ne přes venek). Můžete pěstovat kolik chcete rostlin.

Tak jsem si vytvořila simíky a pomalu se chystám uzavřít bunkr. Teď jsem se ale zastavila u těch semen - ony jdou koupit i bez PC kliknutím na květináč. Ale opravdu jen jeden balíček? Jakože buď ovoce nebo zelenina nebo bylinky? Se bojím, abych vůbec těch 5 květináčů zaplnila Smutný
(Dáváme ti zabrat co? Červenám se )

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty06/04/18, 10:55 pm

Fidgety napsal:
Kolikokoli napsal:

1. Květináče, abyste mohli sázet rostliny (můžete si před uzavřením bunkru pořídit počítač a koupit 1 balíček semen, poté počítač vymažte), v TS2/TS3 můžete mít skleník, ale musí být uzavřený a musí se do něj chodit přímo z bunkru (tj. ne přes venek). Můžete pěstovat kolik chcete rostlin.

Tak jsem si vytvořila simíky a pomalu se chystám uzavřít bunkr. Teď jsem se ale zastavila u těch semen - ony jdou koupit i bez PC kliknutím na květináč. Ale opravdu jen jeden balíček? Jakože buď ovoce nebo zelenina nebo bylinky? Se bojím, abych vůbec těch 5 květináčů zaplnila Smutný
(Dáváme ti zabrat co? Červenám se )
Dobrý, to je v pohodě :). Nemusíš mít nakonec 5 květináčů, můžeš jich mít taky kolik chceš. A ty semínka asi taky zruším, jakože si kup, co chceš a pěstuj, co chceš :)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty06/04/18, 11:09 pm

Díky, Kolikokoli, za odpověď ! S tím počítačem jsem se spletla, v pravidlech je vlastně rádio. A sousedy samozřejmě navštěvovat nejde, jen jsem chtěla naznačit, že v tom Podivíně se může těch mimozemšťanů nahodile v Safe place vyskytnout víc, aby se dalo spáchat zelené potomstvo, jen na tom zapracovat Mrkající
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty06/04/18, 11:11 pm

Take uz jsem pripravena uzavrit bunkr. Budeme do soutezniho vlakna vkladat jen bunkry na ohodnoceni nebo uz cele pribehy tentokrat bez hodnoceni stavby?
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty06/04/18, 11:19 pm

Já mám ještě taky takovou otázku... nevadí, když soutěžní bunkr bude jiný než ten ve kterém se bude odehrávat výzva? Začala jsem totiž hrát ještě před vyhlášením nové soutěže a můj bunkr má obyvatelnou i tu místnůstku nad zemí... Smutný
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty06/04/18, 11:56 pm

Lucisab napsal:
Já mám ještě taky takovou otázku... nevadí, když soutěžní bunkr bude jiný než ten ve kterém se bude odehrávat výzva? Začala jsem totiž hrát ještě před vyhlášením nové soutěže a můj bunkr má obyvatelnou i tu místnůstku nad zemí... Smutný
Určitě nevadí. Stavba bunkru v soutěži a výzva jsou úplně oddělené :)

Příběhy vkládejte do té kategorie, kde mám já ten příběh :D. Prostě založte nové téma v kategorii Výzva - Apokalypsa. A bunkr do soutěže vkládejte do vlákna soutěže s bunkrem. Pokud chcete, tak klidně to své téma s výzvou začněte tím bunkrem. Ale v soutěžní kategorii vkládat pouze stavbu. Prostě jako klasická stavební soutěž. Zmatený
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty07/04/18, 12:00 am

Dekujuuu Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
DeiDii
Simpařan
Simpařan
DeiDii


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 18. 01. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty07/04/18, 09:57 am

já jsem si dneska udělala zkušební bunkr, než postavím ten, ve kterém budou žít :D mám tajné dveře z cestovní horečky do 4 skrytých místností :D první je s televizí a rádiem a z ní jsou tajn dveře do místnosti s pc, kdyby mi to padlo na kostce :D další jsou do místnosti s portálem do budoucnosti, které objeví až tam budou moci cestovat a poslední mám do místnosti, kde je teleportační budka na safe place :D a budu to postupně objevovat tak, jak jim to je umožněno :D ještě jsem si dala odpadní routu, a do místnosti nad pobrchem mám jen žebřík - žádné schody :D a také to zkouším udělat jako pozemek s byty, takže mám schránku uvnitř na povrchu, před místností, ve které je žebřík dolů :D a na urny si tam přidám poličky :D abych je měla kam dávat :D a jdu zkusit vypnout to chození dětí do školy :D prostě moji simíci nepůjdou nikam :D
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/channel/UC-bCMEjsXEO4mSGklOlFEWA?view_as
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty07/04/18, 10:04 am

DeiDii napsal:
já jsem si dneska udělala zkušební bunkr, než postavím ten, ve kterém budou žít :D mám tajné dveře z cestovní horečky do 4 skrytých místností :D první je s televizí a rádiem a z ní jsou tajn dveře do místnosti s pc, kdyby mi to padlo na kostce :D další jsou do místnosti s portálem do budoucnosti, které objeví až tam budou moci cestovat a poslední mám do místnosti, kde je teleportační budka na safe place :D a budu to postupně objevovat tak, jak jim to je umožněno :D ještě jsem si dala odpadní routu, a do místnosti nad pobrchem mám jen žebřík - žádné schody :D a také to zkouším udělat jako pozemek s byty, takže mám schránku uvnitř na povrchu, před místností, ve které je žebřík dolů :D a na urny si tam přidám poličky :D abych je měla kam dávat :D a jdu zkusit vypnout to chození dětí do školy :D prostě moji simíci nepůjdou nikam :D
Tohle je geniální *BRAVO* *BRAVO* Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
DeiDii
Simpařan
Simpařan
DeiDii


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 18. 01. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty07/04/18, 10:08 am

a ještě jsem si udělala podzemní skleník pomocí koberce z dodatku do budoucnosti, na který lze sázet kytky :D samozřejmě budu pěstovat jen keříky, žádné stromy, to by vypadalo blbě :D

teď to půjdu zkušebně otestovat, jestli to bude fungovat tak, jak má a pak se pustím do stavby bunkru :D
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/channel/UC-bCMEjsXEO4mSGklOlFEWA?view_as
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty07/04/18, 10:15 am

DeiDii napsal:
a ještě jsem si udělala podzemní skleník pomocí koberce z dodatku do budoucnosti, na který lze sázet kytky :D samozřejmě budu pěstovat jen keříky, žádné stromy, to by vypadalo blbě :D

teď to půjdu zkušebně otestovat, jestli to bude fungovat tak, jak má a pak se pustím do stavby bunkru :D
Tohle se mi líbí! Jdeš na to skvěle *BRAVO* *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
DeiDii
Simpařan
Simpařan
DeiDii


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 18. 01. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty07/04/18, 10:53 am

akorát je problém v tom, že abych mohla aktivovat ten teleportační portál do budoucnosti, tak musím na pozemku najít energetické články, které se mi vygererují venku  Nevím  takže kvůli tomu musím vyjít z bunkru Aha a to jsem doufala, že když dám portál do podzemí, tak se to objeví v bunkru  Nevím


Naposledy upravil DeiDii dne 07/04/18, 11:17 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/channel/UC-bCMEjsXEO4mSGklOlFEWA?view_as
DeiDii
Simpařan
Simpařan
DeiDii


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 18. 01. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty07/04/18, 11:11 am

asi jsem na to přišla Vysmátý

a mám poznatek, který se může hodit Vysmátý když ve městě není škola, děti nemají kam odjet Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy

testuju to totiž ve městě, které mám úplně prázdné a používám ho na stavbu - rychleji se mi načítá Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/channel/UC-bCMEjsXEO4mSGklOlFEWA?view_as
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty07/04/18, 08:09 pm

No, bude to sranda.. Při testování jsem zrušila uvítací večírek a i když moje siminka toho týpka vůbec neviděla, hned jim skočil negativní vztah a má ho ve vztazích... No, jdu honem aktivovat MCCC, snad "Just Go Away" bude fungovat líp  Zmatený

Jen mám dotaz ještě k těm postelím:
Kolikokoli napsal:
10. 6 spacích míst maximálně (např. můžete mít 1 manželskou + 2 malé postele nebo jakkoli jinak, ale tak jak to postavíte, to zůstane - minimálně do dospělosti simíka z 2. generace). Postýlka pro mimino a batole se nepočítá. - POZOR! Nesmíte dokupovat/měnit, když se batole narodí! (viz bod č. 5 v sekci Základní pravidla)

Takže teď už ani v TS4 se nepočítá postýlka pro batolata do těch 6 spacích míst? Pak by totiž neseděla ta závorka (1manželská + 2 jednotlivé jsou 4 spací místa)..Mně se teda líbila ta původní verze, kdy byly jen 4 spací místa pro děti a dospělé a byla by právě šou je tam vystřídat, aby se vyspali. Unavený

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty07/04/18, 08:15 pm

Fidgety napsal:
No, bude to sranda.. Při testování jsem zrušila uvítací večírek a i když moje siminka toho týpka vůbec neviděla, hned jim skočil negativní vztah a má ho ve vztazích... No, jdu honem aktivovat MCCC, snad "Just Go Away" bude fungovat líp  Zmatený

Tohle se nepočítá, když ti to hra násilně vnucuje. Ten uvítací večírek musel snad přijít s nějakým patchem nebo co, protože jsem si toho všimla až teď :D

Fidgety napsal:
Jen mám dotaz ještě k těm postelím:
Kolikokoli napsal:
10. 6 spacích míst maximálně (např. můžete mít 1 manželskou + 2 malé postele nebo jakkoli jinak, ale tak jak to postavíte, to zůstane - minimálně do dospělosti simíka z 2. generace). Postýlka pro mimino a batole se nepočítá. - POZOR! Nesmíte dokupovat/měnit, když se batole narodí! (viz bod č. 5 v sekci Základní pravidla)

Takže teď už ani v TS4 se nepočítá postýlka pro batolata do těch 6 spacích míst? Pak by totiž neseděla ta závorka (1manželská + 2 jednotlivé jsou 4 spací místa)
[/quote]
Jednotlivá postel = taková ta pro jednoho dospělého, takže 1 manželská + 2 jednotlivé jsou skutečně 4 spací místa. Ty malé batolecí jsem z restrikcí zrušila, protože by to byla výhoda pro hráče TS2 a TS3. Stejně jako ty kolíbky pro mimina se nepočítají.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty07/04/18, 08:21 pm

Takže teda ještě jednou pro pomaleji chápající (tedy pro mne  Červenám se ) kolik "velkých" spacích míst můžeme mít? Čtyři nebo šest?

A to jsem ráda, už jsem se bála minusových bodů za ten večírek, ale stejně použiju MCCC, abych ten vztah případně vyrušila Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty07/04/18, 08:50 pm

Fidgety napsal:
Takže teda ještě jednou pro pomaleji chápající (tedy pro mne  Červenám se ) kolik "velkých" spacích míst můžeme mít? Čtyři nebo šest?

A to jsem ráda, už jsem se bála minusových bodů za ten večírek, ale stejně použiju MCCC, abych ten vztah případně vyrušila Mrkající
6. Například 2 manželské a 2 jednolůžka. V tom příkladu v závorce je to tak, aby bylo jasné, že manželská postel = 2 spací místa.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty07/04/18, 09:00 pm

Kolikokoli napsal:
Fidgety napsal:
Takže teda ještě jednou pro pomaleji chápající (tedy pro mne  Červenám se ) kolik "velkých" spacích míst můžeme mít? Čtyři nebo šest?

A to jsem ráda, už jsem se bála minusových bodů za ten večírek, ale stejně použiju MCCC, abych ten vztah případně vyrušila Mrkající
6. Například 2 manželské a 2 jednolůžka. V tom příkladu v závorce je to tak, aby bylo jasné, že manželská postel = 2 spací místa.

Děkuji  Pusinka ...no, tak teď abych šla přestavět bunkr Chichichi

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
DeiDii
Simpařan
Simpařan
DeiDii


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 18. 01. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty08/04/18, 08:42 am

ještě mám dotaz Vysmátý co lehátko? Vysmátý nebo takové to rozložitelné křeslo, popřípadě houpací křeslo Vysmátý ve všem se dá spát Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/channel/UC-bCMEjsXEO4mSGklOlFEWA?view_as
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty08/04/18, 09:07 am

DeiDii napsal:
ještě mám dotaz  Vysmátý  co lehátko?  Vysmátý  nebo takové to rozložitelné křeslo, popřípadě houpací křeslo  Vysmátý  ve všem se dá spát  Vysmátý
To bych asi dala do kategorie lavičky. Takže jenom jedno z toho :)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
DeiDii
Simpařan
Simpařan
DeiDii


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 18. 01. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty08/04/18, 09:17 am

super, díky za odpověď Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/channel/UC-bCMEjsXEO4mSGklOlFEWA?view_as
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty08/04/18, 09:23 am

Chtěla bych se zeptat, jestli mi dovolíte upravit bunkr v souladu s novými pravidly (stavěla jsem ho podle těch starých pravidel - 4 spací místa, 5 květináčů atd.) Andílek
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty08/04/18, 09:24 am

Ja myslim, ze klidne ano at mame vsechny stejne podminky Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze   Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Kolikokoli a její bunkr
» Protiatomový kryt / bunkr
» Apokalypsa u Zannii
» Hellohello: Apokalypsa
» Shina - Apokalypsa (TS2)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Výzva - Apokalypsa!-
Přejdi na: