Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Lucisab a její postapokalyptický svět

Goto down 
+5
Fidgety
Kolikokoli
soarka
Hellohello
Lucisab
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 22 ... 36  Next
AutorZpráva
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty02/08/18, 08:42 pm

No tak to je něco. Tohle byl naprosto úžasný díl..neskutečně jsem si to užila. Řeč obou byla moc krásná až mi málem ukápla slza. Plačící Láska Láska
A dost mě pobavily pohledy na Alexe hrajícího na housle, dost si to užívá. Vysmátý Vysmátý
Těším se na pokračování.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty02/08/18, 09:09 pm

Holky, moc děkuju Pro Tebe snažila jsem se, aby tu svatbu měli co nejlepší, když už jsem jim vymyslela tak komplikovaný život Vysmátý ale výběr jejich oblečení mi dal pořádně zabrat Vysmátý Tereza Caroline ušila množství šatů než jsem na tyhle narazila na netu a mohla začít chudinka znova Vysmátý a co se týká Mathiase, tak to byl vůbec oříšek... pro něj jsem chtěla něco rebelského, něco co by si zrovna každý na svatbu nevzal... a tak jsem mu chtěla najít něco s kšandami Vysmátý jenže na netu mi všechno na něj přišlo moc usedlé (např. Mathias by si opravdu nikdy nezapnul košili až ke krku Chichichi ) takže zase rozhodla náhoda, když jsem narazila na recolory těhlech vestiček a bylo vymalováno Jupííí

Jinak co se týká Alexe... to jsem sem ještě nepřidala ty detailní fotky, jak polyká housle nebo jak hraje mimo struny Vysmátý ten kluk je vážně talent Vysmátý

Jinak Hello s tou změnou máš pravdu, ale myslíš, že už to pro něj teď není tak zlé Mrkající dříve by se k tomu nikdy neodhodlal, ale teď... no asi chtě nechtě konečně trochu dospěl Chichichi
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2706
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty03/08/18, 06:54 pm

Lucisab napsal:
....polyká housle nebo jak hraje mimo struny Vysmátý ...

Jinak Hello s tou změnou máš pravdu, ale myslíš, že už to pro něj teď není tak zlé Mrkající dříve by se k tomu nikdy neodhodlal, ale teď... no asi chtě nechtě konečně trochu dospěl Chichichi

Válím se smíchy To bych chtěla vidět, ty fotky Vysmátý  teď jen doufám, že se ti podařilo to vyfotit Vysmátý  

jj, lidi se časem mění, hlavně v takových situacích. Je to tak hezký díl Úsměv  a teď, když čtu, kolik práce ti dalo už jen najít vhodné oblečení. Co teprve to vše okolo. Není to vůbec jednoduché, ale výsledek působí perfektně.  *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty05/08/18, 10:54 am

Pridavam se k Hello, Alexe polykajiciho housle musim nutne videt. Válím se smíchy Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty05/08/18, 06:02 pm

Tak polykače houslí už máte v příslušném tématu Mrkající jinak včera jsem měla málem infarkt, protože mi nešli spustit simíci Sakra už jsem se bála, že nakonec budu potřebovat přeinstalaci, ale naštěstí jsem to vyřešila míň násilnou metodou... tak doufám, že už se to nebude opakovat... nerada bych přišla o rozdělaný příběh Zmatený

26.část

Svatba pokračovala dál...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 001

"Víš, že jsme ještě nesplnili jednu svatební tradici?"
"Jakou?" Zeptala se ho s úsměvem na rtech Caroline. Mathias ji pustil...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 004

"Smím prosit?" Rozmáchl před ní okázale rukama.
"Ale... já neumím tancovat..." vykoktala překvapeně.
"A to mě má jako odradit, abych s tebou netancoval?" Oznámil jí suše než si ji...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 007

...přitáhl k sobě. Caroline na něj nesměle pohlédla, před očima se jí jako zrychlený film promítl sen, ve kterém tančila právě s Mathiasem. V reálu však s nikým nikdy opravdu netančila, neměla k tomu příležitost.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 006

"Jsem hrdý na to, že to bude další poprvé co se mnou zažiješ, zlatíčko. A buď za to ráda, protože lepší tanečník skutečně neexistuje," prohlásil hrdě. Caroline si ho změřila s přimhouřenýma očima.
"Mathiasi, ty se prostě nikdy nezměníš."
"A proč bych měl? Sama jsi mi před chvíli řekla, že nechceš, abych se kdy měnil," mrkl na ni. Caroline se zasmála.
"To jsem přeci vůbec nikdy neřekla!"
"Ale myslela sis to a i teď ti to vidím na očích... ze mě nikdy nebude žádný nudný páprda, takže se máš pořád na co těšit."
"V tomhle s tebou musím souhlasit," Mathias ji obdařil dalším úsměvem...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 009

...než ji pomalu sklonil.
"Tak co? Jak moc dobrý v tom jsem?"
"Ty si pořád potřebuješ čechrat svoje ego!" Osočila ho naoko.
"Ale no tak... teď jsem docela hodný, nebo ne?"
"Jsi pořád stejný... ale víš, že se mi o tomhle zdálo? Bylo to v ten den, kdy se narodil Alex a mě bylo zle..."
"To já vím, že se ti o mě zdálo... volala jsi moje jméno ze spaní... jen jsi mi nikdy neřekla, co jsme tam spolu prováděli, jen doufám, že jsi mě tam zase nešikanovala..."
"Hrál jsi na klavír a pak jsme spolu tančili... umíš hrát na klavír?" Zeptala se ho tiše. Mathias sklonil blíže svoji hlavu k té její.
"Vyslov jakýkoliv název hudebního nástroje a moje odpověď zní ano. Přeci víš, že jsem učil Alexe," odvětil sebevědomě.
"To ano, ale nikdy jsem tě neviděla na něj hrát, tak mě napadlo, že když jsi muzikant... tak jsi na to prostě nějak přišel..."
"Určitě bych na to přišel kdybych to neuměl, ale pravda je taková, že jsem se to naučil před spoustou lety... a důvod proč jsi mě ještě nikdy neviděla na něj hrát? Moje srdce patří kytaře, ale jinak dokážu hrát prakticky na cokoliv, dokonce i na obyčejné sklenky od vína... tak povíš mi už konečně, jak moc se liší tvoje představa od reality?"
"Víš, že jsi mi tam říkal jménem a ne tou tvojí přezdívkou... a ten tanec byl... úžasný a teď... byl trochu jiný, ale..." Mathias ji nenechal domluvit.
"Takže jsem byl příšerný suchar... no omlouvá tě jenom to, že jsi mě k sobě tolik nepouštěla... a co se týká toho tance... chceš mi snad říct, že tvůj snový Mathias je lepší než jedinečný živý originál? To není možné... i když už možná vím co tomu chybí," zvolal vítězně než ji zlehka políbil.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 010

"Tak co teď?" Zašeptal jí jen pár centimetrů od obličeje.
"Teď je to dokonalé," pronesla tiše s rudými tvářemi.
"Já to věděl," rychle ji zvedl.
"Dívej se mi do tváře a nech se vést, se mnou budeš vypadat jako taneční bohyně," ušklíbl se.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 014

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 015

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 016

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 017

(a zatímco náš páreček tančil, vzadu za nimi prožívali své osobní rodinné drama Daniela s Terezou, těžko říct co jí její máma vyčítala Nevím )

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 011

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 012

Nakonec došlo i na svatební fotky do rodinného alba Mrkající

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 025

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 026

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 027

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 029

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 030

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 032

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 033

Tentokrát došlo i na krájení skutečného svatebního dortu...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 035

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 037

"No tak, nestyď se! Otevři pusu!" Volal na ni Mathias.
"Ale Mathiasi, neměl by jsi si vzít vidličku? A není tohle příliš velký kus?"
"Nedělej si starosti s hloupostmi, zlatíčko... a teď konečně otevři pusu!" Caroline se pousmála, ale nakonec mu vyhověla.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 040

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 041

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 042

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 043

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 044

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 046

"Ach... Mathiasi, málem jsem se udusila!"
"To já taky... měla by jsi vidět svůj obličej!" Chechtal se Mathias.
"Ty jsi vážně hrozný!" Plácla ho do ramene, ale nakonec se začala smát taky.
"Legrace být musí, zlatíčko," zašeptal a podal jí její talířek s dortem.
"Myslím, že už jsi mi moji porci nacpal do pusy, takže další kousek nebudu potřebovat..." Mathias na ni nijak nereagoval, jen s úšklebkem pokrčil rameny a odkráčel od ní směrem do jídelny.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 048

Caroline ho po chvíli nakonec přeci jen následovala s talířkem v ruce.

V průběhu svatby mi došlo i na další významnou událost... nastaly narozeniny Davida a Christine...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 002

Nejdříve přišel na řadu David...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 003

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 004

...a musím říct, že už tehdy jsem byla zvědavá, jak bude vypadat jako dospělý... Pak přišla na řadu Christine...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 007

...ta rozhodně podobu se svými rodiči nezapře Úsměv

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 008

Jsem zvědavá, jak spolu budou jednou žít, protože Daniela, Alex a Christine jsou všichni mrzouti a jediný David je hodný... bude to zajímavé Chichichi
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty05/08/18, 06:32 pm

Krásná svatba, krásný dětičky. A se třema mrzoutama.. no, hodně štěstí :D
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2706
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty05/08/18, 07:13 pm

Moc krásné pokračování svatby  *BRAVO* Láska  
Děti se taky vyvedly Vysmátý jsou krásné, jsem zvědavá, jak se bude projevovat jejich mrzoutství Úsměv to ten bunkr snad vybouchne Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty05/08/18, 10:00 pm

Perfektní taneční kreace, ti by mohli jít do Star dance *THUMBS UP* A děťátka krásně vyrostla, už teď se těším na pokračování - ovšem na stárnutí první generace už rozhodně nikoliv, to bude asi problém, že Aha
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty06/08/18, 04:49 pm

Krásné fotky a ten polykač houslí Vysmátý a snad ti mrzouti nebudou dělat problémy Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty11/08/18, 05:49 pm

Moc vám všem děkuji Pro Tebe no mrzouti jsou zatím v pohodě Vysmátý , ale vím, že to s nimi v budoucnu moc jednoduché nebude... co se týká stárnutí, tak na to jsme se taky moc netěšila... včera jsem se na chvíli k bunkru vrátila a je pravda, že bez první generace je bunkr, takový prázdný... ale jak už jsem říkala nebudu předbíhat Mrkající

27.část

Posvatební veselí pokračovalo až do ranních hodin a zatímco naši novomanželé vyklidili pole, zbytek bunkru i tak pokračoval v oslavách...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 009

Julián s Terezou si hrály na terase jako malé děti...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 010

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 011

...a Alex s Danielou je úspěšně kopírovali...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 012

...později se značně podnapilá Tereza pokoušela uložit na noc do hamaky, ale zamotali se jí nohy a dopadla na zem...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 013

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 014

...což měla za následek, že alespoň trochu vystřízlivěla... A jaké bylo ráno?

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 015

Ráno každého dostihla denní rutina... uklízení po batolatech...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 016

...rozhýbané žaludky kvůli alkoholu...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 017

...a samozřejmě péče o nejmladší obyvatele...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 018

...ten Mathiasův výraz je k nezaplacení Chichichi

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 020

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 021

A v našich puberťácích se začalo něco dít... respektive s jedním... Alex si začal uvědomovat, že hodně často přemýšlí o Daniele a i když by to nikdy nepřiznal, moc rád ji pozoroval při spánku... a tak ho napadlo, že se jí pokusí získat... díky starému kalendáři zjistil, že by měla mít Daniela brzy svátek a proto se rozhodl, že pro ni napíše píseň... vždyť co by mohlo být hezčího naž vlastní písnička?

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 034

Později se setkal se svými rodiči u snídaně. Mathias nebyl hloupý a dávno si všiml postraních pohledů Alexe, které pohazoval po Daniele a jelikož neuměl chodit kolem horké kaše, jednoduše to na něj vybalil.
"Musíš zbalit Danielu," oznámil mu bez obalu u snídaně. Oba zůčastnění na něj zvedli hlavu.
"Co..že?" Vypadlo z Alexe.
"Všiml jsem si, že se ti ta holka líbí a nemá cenu, aby jsi si hrál na mnicha. Musíš ji získat dřív než si začne z tebe kvůli tvé náklonnosti dělat legraci a než začneš dělat naprosté stupidity... rozhodně tě nemám v plánu pak proplesknout, aby jsi se probral a nedělal mi ostudu..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 027

"Mathiasi, co to zase říkáš? Náš syn by neměl na sebe ani Danielu tlačit... měl by na ni jít pomalu..." Mathias ji skočil do řeči.
"Kdybych já na tebe šel pomalu, tak by jsi mě přestala mlátit a nesnášet až když bych byl pod černou zemí, zlatíčko. Alex a Christine by se nikdy nenarodili a lidé by vymřeli..."
"Mathiasi, přestaň říkat nesmysly před naším synem! Nikdy jsem na tebe nevztáhla ruku!" Oponovala mu statečně. Mathias se ušklíbl.
"Mám Alexovi vyprávět o jedné noci..." Caroline zrudla a bouchla Mathiase do předloktí.
"To ať tě ani nenapadne...!"
"A vidíš? Teď jsi mě udeřila, zlatíčko," zamumlal s výmluvným výrazem. Caroline zalapala po dechu a pootevřela pusu k další odpovědi, když se jim do hovoru vložil Alex, který jejich skoro hádku sledoval jak tenisový zápas.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 032

"Mami, tati... nehádejte se! Jsem v pohodě... já i Daniela jsme v pohodě..." pokusil se je ujistit.
"To vidím, že jsi v pohodě... kdykoli se zjeví Daniela, tak se tváříš jak pes, který má před sebou hárající fenu v kleci... jsi naprosto odrovnaný! Potřebuješ taktiku, Alexi... jinak se budeš takhle kolem ní točit jako pitomec a ničeho nedosáhneš... musíš si uvědomit svoje kvality... máš můj talent, charizma a nadlidskou krásu a díky mým doporučením máš i skvělou kondici! Kdyby jsi byl v původním světě, ženy by ti už dávno padaly k nohám!" Caroline odložila lžíci do misku a přejela Mathiase pochybovačným pohledem.
"Myslím, že Daniele nejvíce záleží na tom, co má náš syn v hlavě... Alex by měl být především sám sebou..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 035

"Jenže on nedokáže být sám sebou, když jí má před sebou... a navíc není vhodné ukazovat ženě svoje slabiny hned na začátku..."
"Ty jsi mi je taky hned ukázal," mrkla na něj.
"Já? Nikdy!"
"Už od začátku jsem věděla, že tvojí slabinou je pýcha... nemusel jsi nic říkat, viděla jsem to..."
"Já nejsem pyšný, jsem jen zdravě sebevědomí!"

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 042

"Vidíš a o tomhle mluvím..." s úsměvem se zadívala na Alexe.
"Nejvíc záleží jen na tom, jak moc ji máš rád, pak všechno půjde jak má... Daniela je moc hodná a jistě tě má také ráda."
"Ale já... ji nemám... rád... chci říct... mám ji rád... ale ne tak... jak si myslíte..." vykoktal Alex.
"Když o tom není schopen mluvit ani s námi, tak jak ji dokáže získat? Alex ode mě nutně potřebuje radu! A já mu ji dám! Jsem ten nejzkušenější muž z celého bunkru!" Alex zakašlal.
"Já vám děkuju, že si o mě děláte starosti... ale zvládnu to sám... už mám pro Danielu připravené překvapení..."
"Jaké překvapení?" Vydechli oba jedním hlasem.
"Zjistil jsem, že by měla mít svátek... a tak jsem..." nervózně vytáhl popsaný papír z kapsy a než stačil cokoliv dalšího říct, už mu lístek vytrhl Mathias.
"Sem s tím! Co to máš..." rychle papír vybalil a s úsměvem přečetl nadpis.
"Ty jsi jí napsal píseň! To je skvělé! Jsi jako já! Žádná žena, kromě tvojí matky... neodolá napsané písni! Už máš i vymyšlenou hudbu... jsem na tebe hrdý!" Pěl chválou Mathias a pustil se do čtení téměř nečitelného Alexova rukopisu. V jeho obličeji se rázem začaly měnit emoce.
"Tvoje zuby září jako dlaždice v kuchyni? Tvoje vlasy se vlní jako roury v zakázané místnosti? Co to má znamenat?! Chceš ji urazit?!" Alex zbledl, Caroline přejela svého muže káravým pohledem.
"Já chtěl... jsem..." Mathias se zamračil, Caroline mu položila ruku na rameno a donutila ho, aby se na ni podíval. Její oči mu jasně naznačovali, co by následovalo kdyby se pokusil jejich syna nějak urazit.
"Co je! Nechci být na něj zlý... ale toto!" Caroline mu tentokrát rameno stiskla. Mathiasův pohled mírně zjemněl, nechtěl se s Caroline hádat. Donutil se tedy opatrně vrátit Alexovi jeho text.
"Chtěl jsem ti jen říct, že by jsi neměl zpívat o jejích zubech a přirovnávat její vlasy k rourám... je to totiž divné... co kdybych ti ten text napsal já?" Alex se zatvářil ublíženě.
"Ale na tomhle jsem pracoval... hrozně dlouhou dobu! Chci jí zazpívat toto!" Zvolal než uraženě utekl z místnosti.
"Tak to se ti tedy povedlo! Ranil jsi našeho syna!" Mathias pokrčil rameny.
"Člověk by měl umět snášet kritiku, zvláště když ji získá od odborníka... copak tebe by neurazilo, kdybych ti zpíval o tvých zubech? To už bych ti mohl rovnou zpívat o hladkosti záchodové mísy!"
"Moje zuby ti připomínají záchodovou mísu?" Zeptala se ho s přimhouřenýma očima.
"Já... ani náhodou... byl to příklad! Tvoje zuby jsou... ne, nebudu ti to říkat! O zubech se žádné písně neskládají! Zpívá se o vůni tvé kůže, o jemnosti tvého hlasu, o tvojí kráse... ale... to je jedno..." zabručel.
"Musím svého syna naučit skládat zamilované písně," zamumlal spíš pro sebe než pro Caroline.

Ani jeden z nich netušil, že se před chvíli odehrál podobný rozhovor i mezi druhou částí obyvatel...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 005

"Líbí se ti Alex?" Zeptala se své dcery Tereza. Daniela na ni zvedla své velké hnědé oči.
"Alex?" Zvolala udiveně, jako kdyby byl snad její jediný vrstevník mimozemšťan.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 008

"Ano Alex... oba jste už dost staří na to, aby jste začali pociťovat jisté pocity... jisté..." Juliánovi dělalo problém mluvit takhle.
"Můžu vás oba dva ujistit, že se mi Alex nelíbí! Vždyť je příšerně nafoukaný! A stále mluví o svém otci..." Julián se široce usmál.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 019

"Zcela s tebou souhlasím, holčičko a jsem rád, že na něj máme oba stejný názor... je vidět, že jsi dost inteligentní, aby jsi..." pak se setkal s pohledem své ženy...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 023

...a rázem zmlkl. Daniela se podívala na svoji mámu.
"Měla by jsi dát Alexovi šanci. Ten chlapec se mi nezdá, tak příšerný jak ho oba popisujete," oznámila jim suše. Tereza si totiž už dávno všimla obdivných pohledů Alexe, které vysílal směrem k její dceři a byla si jistá, že ji má opravdu rád.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 007

"Mě přijde hloupý a zahleděný do sebe, jak tě mohlo napadnout, že je jiný, mami?"
"Řekněme, že jsem psycholožka a vidím do lidí, holčičko. Alex se snaží vyrovnat svému otci, ale rozhodně není tak strašný... měla by jsi si s ním promluvit a uvidíš..."
"Mluvím s ním každý den a zatím neudělal nic z čeho by něco neměl... Copak s ním mám být jenom proto, že jsme jedni z posledních lidí na světě? Pořád je tady můj bratr a jeho sestra... možná oni utvoří pár, který tolik chcete vidět..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 022

"Danielo, nikdo tě nebude do ničeho nutit, z toho neměj strach..." snažil se ji upokojit Julián.
"Musíte pochopit, že nechci být s někým kdo se cítí dokonalý a nedokáže si uvědomit vlastní chyby... jestli na něj někdy pomyslím, tak by mi musel ukázat, že není jenom sebestředný marnivec, ale že má také něco v hlavě... pokud tam něco má... a já si myslím, že tam má akorát sám sebe," oznámila jim. Tereze neunikl hořký tón její dcery a v duchu se musela pousmát. Už dávno věděla, že ho má i přes všechny jeho chyby vlastním způsobem ráda, jenom jí rozčiluje, že není takový jakého by si ho přála mít.
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty11/08/18, 11:05 pm

Kdybych si mohla dovolit vstoupit do Tvého bunkru, asi bych s velkým povzdechem milé Daniele řekla, že nikdo není dokonalý a nikdo nemůže mít v životě všechno, co si vysnil, princové na bílých koních jsou jen v pohádkách ... A Alex ? To je prostě ještě kluk, který neví, jak náležitě zaujmout dámu svého srdce - mně zazpívat o zubech jako dlaždicích, tak se asi neudržím Chichichi
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2706
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty12/08/18, 07:04 pm

Zuby jako dlaždice  Válím se smíchyVálím se smíchy    no... v každém případě se Alex snažil a myslel to dobře. Doufám, že tu písničku ještě vypiluje. I když je Mathias tak namyšlený, tentokrát má pravdu a myslím, že jeho rada by mohla prospět. 
Zato se nedivím, že se Daniela i Alex cítí trapně, když s nima rodiče takhle mluví. Mně by se to teda nezamlouvalo Úsměv  ale díl je to krásný, dobře napsaný a vtipný  *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty16/08/18, 11:06 pm

Díky Červenám se no Alex je chudáček trochu zbrklý, ale opravdu se snaží a Daniela se zase chce zuby nehty postavit proti očekávání druhých, tak nějak je unavená z toho, jak na ni ostatní hledí a čekají, kdy se dá dohromady s Alexem Vysmátý

Popravdě jsem jim to nechtěla udělat tak snadné, i když je od nich očekávané, že budou spolu Mrkající

Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty17/08/18, 12:41 pm

Rodičovská promluva do duše Vysmátý  A já se Daniele nedivím, mě kdyby se v pubertě snažil někdo donutit naprosto k čemukoli, natož k vážnému vztahu, tak bych se sekla a nebyla by se mnou řeč vůbec Vysmátý

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty18/08/18, 01:13 pm

Tak jsem docetla, co mi uniklo a opet si nezklamala. Nadherne poctenicko, musela jsem se smat nad Alexovou pisni, jake pekne verse vymyslel a Mathias tomu dodal korunu se zachodovou misou Vysmátý Válím se smíchy Válím se smíchy .

+jsem zapomnela dodat, ze opila Tereza taky nemela chybu. Chichichi

Jinak jsem zvedava, jestli to tem dvoum v budoucnu vyjde. Úsměv

P.S. Nadherne svatebni fotecky. Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty21/08/18, 08:43 pm

Díky holky Pro Tebe jsem ráda, že vás to pořád baví Červenám se

28.část

Starosti v bunkru pokračovaly...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 001

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 002

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Z014

...péče o malé nezbedníky nejstarší členy bunkru občas vysilovala, i když se našli chvíle, kdy to bylo naopak...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Z015

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Z019

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Z020

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Z021

(ty Juliánovi ruce Chichichi )

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Z026

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Z027

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Z028

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Z033

...a Caroline si našla novou zábavu... místo televize se chodila (snad pokaždé) dívat na svého manžela ve sprše Chichichi (tentokrát už bez tolika šoků, že by to dělal prstýnek na ruce?)

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 003

A mezi tím vším prožíval náš mladý skladatel svoje velké drama. Možná za to mohla i kritika, kterou sklidil od svého otce... ale nyní byl Alex ještě více nejistý než předtím. Sice se snažil působit jako jeho otec, protože si z celého srdce přál být stejně nad věcí jako on. Proto si do puntíku zapamatoval veškeré jeho rady, které se mu honily v hlavě jako tornádo. Byly to pokyny ve stylu...

Nepoť se... nedrbej se na hlavě, aby jsi si nezničil účes... nepřešlepuj, ruce nech volně nebo si bude myslet, že z ní máš strach... neprokřupávej si prsty, ženy to nesnáší... rozhodně se perfektně oblékni a navoň se! Ne, že k ní přijdeš a budeš smrdět jako Juliánova teplákovka... a proboha se na ni hned nevrhni, nech ji ať si myslí, že má navrh, i když ve skutečnosti budeš pánem situace ty! A až se konečně dostaneš k cílové rovince, nesněz jí celý obličej, vím, že budeš nadšený, ale nikdo to nemá rád... A hlavně nezapomeň, že jsi můj syn a máš talent, za který by každý vraždil! Nikdy se nenech ztrhnout a nepodceňuj se! Jsi úžasný, charizmatický... pořád si to opakuj! Protože čím víc si to budeš říkat, tím větší to bude pravda!

...jenže jakmile se zjevil v obýváku, už mu situace nepřišla, tak jednoduchá. Sice si stále opakoval otcova slova, ale... v kapse ho jako kámen tížil text písně, který chtěl nejdříve vyhodit do kompostu... potom co mu jeho otec řekl, že je to katastrofa, ztratil o sobě mínění a cítil se... no prostě jako idiot. Alexovi, totiž ten text přišel dokonalý a vložil do něj všechny svoje myšlenky... všechny věci, které v sobě cítil a když viděl v otcových očích zklamaní a znechucení, chtěl se ho zbavit... ale pak, najednou nemohl... ruka se mu zasekla nad otevřeným kompostovačem a nedokázal to... bylo by to jako kdyby vyhodil část sebe a proto si ho nechal... ale teď když se díval na Danieliny tmavé dlouhé vlasy, ho najednou přešla chuť to pokoušet. V ten okamžik se bál, že by viděl to samé u Daniely... a nebo ještě hůř, že by se mu vysmála... i Alex měl totiž zvýšené sebevědomí a podobně jako jeho otec těžce snášel výsměch... a věděl, že tentokrát by nemohl hledat oporu u otce. Nervózně přešlápl, až prkno pod jeho nohami hlasitě zareagovalo na jeho váhu. Daniela se otočila za hlukem.
"Co chceš?" Alex se podrbal na hlavě a široce se usmál. Pomalu přešel až k ní.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 026

"Ahoj," vypadlo z něj nakonec.
"Proč jsi mě tak dlouho pozoroval?"
"Já? Já tě vůbec nepozoroval... sotva jsem přišel... a chtěl jsem ti říct, že jsem přišel na jednu úžasnou věc!" Zvolal nadšeně, Daniela si ho změřila kritickým pohledem.
"Co? Zjistil jsi, že máš další naprosto úžasný talent?" Odvětila unaveně a zvedla se z gauče.
"Nepotřebuji vědět všechno... mám moc práce, Alexi..."
"Počkej!" Chytil ji za ruku a přitáhl si ji k sobě.
"Pusť mě, co je to s tebou?" Alex ji rychle pustil.
"Chci ti něco říct, pojď blíž..." ukázal na ni prstem.
"Ach... jsi jak malej..." vydechla, ale nakonec mu vyhověla.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 028

"Našel jsem jeden starý kalendář... a tam jsem zjistil, že máš dneska svátek..." Daniela se od něj odklonila.
"A to mě má ohromit? Svátky neslavíme."
"Ale je to špatně, nemyslíš? Táta říká, že by se měla využít každá příležitost na pořádnou oslavu."
"Už zase tvůj táta... díky, že jsi mi to řekl... ale teď... musím jít..."
"Já... něco jsem si pro tebe přichystal! A věř mi, že nebudeš litovat... je to úžasné!"
"Co by to mělo být?" Daniela opravdu neměla chuť poslouchat další Alexovo vychloubání.
"Napsal jsem ti píseň," usmál se na ni zářivě. Daniela divoce zamrkala a zabrnělo ji v žaludku.
"Ty... ty jsi mi složil písničku?" Alex sebevědomě přitakal na souhlas.
"Ale proč?" Alex pokrčil rameny.
"Přišlo mi to jako dobrý nápad, když máš svátek," mrkl na ni.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 029

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 030

Daniela se nenechala přemlouvat a tak ji zanedlouho předvedl svoji píseň v reálu.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 031

"Tak jak se ti líbila?" Zvolal nadšeně. Daniela si ale nebyla jistá co odpovědět. Alex měl rozhodně krásný hlas, podobně jako jeho táta a díky tomu, jak dokázal položit intonaci na tom správném místě, zněl jeho hlas přímo kouzelně, jenže...
"Jo, ta část s dlaždicemi byla... zajimavá..." zašeptala... prostě text už nebyl takový jaký by měl být. Alex zkrátka nedokázal skládat jako jeho táta.
"Takže se ti nelíbila?"
"Kde jsi přišel na všechna ta přirovnání? A opravdu ti moje chodidla připomínají listí?" Alex zesmutněl.
"Já to věděl... nedokážu být jako můj táta... nenapadají mě ty správné věci..." zašeptal, Daniela si ho prohlédla s překvapením v očích. Bylo to poprvé kdy přiznal nějakou slabost.
"Nemyslím si, že by to bylo tak zlé... jen... bylo to zkrátka zajímavé... a nemusíš být přeci jako tvůj táta... můžeš být prostě jen Alex, nebo ne?" Alex zvedl hlavu a usmál se.
"Jenže já chci být jako on, vždycky si se vším dokáže poradit..."
"To ty přeci také... i když tancovat neumíš vůbec," oznámila mu suše.
"Tancovali jsme spolu před spoustou let! Teď už jsem moc dobrý tanečník!" Daniela se zasmála.
"Díky za písničku," Alex ji chytil za paži.
"Ukážu ti, že jsem se zlepšil!" Daniela se mu vytrhla.
"Ale to nemusíš," pousmála se.
"Ale já chci!" Daniela se zasmála, ale nakonec se nechala přemluvit.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 036

"Tak co, že mi to už jde?" Daniela se musela znova upřímně zasmát jeho dětinskému dokazování, i když nakonec musela uznat, že už ji šlapal na špičky jen málokdy.
"Je to lepší..."
"Vidíš? Já ti to říkal! Brzy budu tak dobrý jako táta! Poprosím ho, aby mě to pořádně naučil..."
"Proč musíš pořád mluvit o svém otci?"
"Nemluvím o něm stále... tak mě to chceš naučit ty?"
"Já?"

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 037

"Jo, jde ti to líp než mě a navíc jednou tady spolu zůstaneme sami, takže..."
"Co myslíš tím sami? Budou tady i naši sourozenci."
"Jasně, ale ti se budou zabývat hlavně sami se sebou, nezapomeň, že jsme starší než oni..."
"Jestli zase narážíš na to, abychom byli pár, tak..." Alex se posumál.
"To jsem úplně nemyslel, ale když už jsi o tom začala... proč tě to vlastně tolik rozčiluje? Víš občas mě napadá, jak jsou na tom ostatní... věřím totiž tomu, že nejsme jediný lidé, kteří si uchovali zdravý rozum... co když jsou sami a každý žije sám v podobné betonové krabici? Co když jsou už navěky odkázani k tomu nemít děti a vlastně neznat ani žádnou společnost? Nemyslíš, že oproti nim máme veliké štěstí? Známe se a vyrůstali jsme spolu... znáš moje chyby a zůstanu tady s tebou do konce života... není to super?" Daniela zamrkala a najednou nevěděla co odpovědět. Měla pocit jako kdyby Alexe někdo vyměnil, protože ten původní se dokázal akorát chlubit a mluvit o otci, ale toto... opravdu byl Alex schopen přemýšlet až na takové úrovni?

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 038

"Chápu, že je divný, když na nás rodiče pořád útočí a vyptávají se na nás dva... taky mě to unavuje... ale když se nad tím tak zamyslím, tak máme vážně štěstí... jsem rád, že tě mám... a nemysli teď jenom na tamto... jsi moje kamarádka a mám tě opravdu moc rád," mrkl na ni.
"Alexi... nikdy by mě nenapadlo... já tě mám taky moc ráda," najednou jí Alex připadal milý, až jí to vyráželo dech.
"Pak proč bychom se měli něčemu bránit, když se máme rádi?"
"Ale já si nejsem jistá..."

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 040

"Tak to zkusíme, Dany... nikdo to přeci nemusí vědět... důležité je, jestli chceš..." a v té chvíli, když se mu dívala do jeho šedivých očí tu odpověď už dávno znala a byla si jistá, že ji věděla už v prvním okamžiku, kdy si uvědomila, že oba dospívají.
"Myslím, že chci..." zašeptala nesměle. Alex se zářivě usmál.
"Ale nechci, aby to někdo věděl..." Alex přikývl a zasunul jí tmavý pramen za ucho.
"Tvoje přání je mi rozkazem, moje černovlásko," pronesl tiše. Poté se k ní pomalu sklonil a zlehka jí vtiskl jejich první polibek.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 042


Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 045
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty21/08/18, 09:48 pm

další parádní pokračování.
Musím uznat, že Juliánova teplákovka mě pobavila Válím se smíchy Válím se smíchy , kam na to chodíš. Vysmátý

Jinak moc to těm dvěma přeju. Jsou moc hezký pár. Andílek Láska Ovšem osobně si myslím, že před Terezou to neukryjí. Pohoda
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty21/08/18, 10:04 pm

Pěkně se to u mladé dvojice rozvíjí, první polibek, hmmm Láska
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty21/08/18, 10:39 pm

Láska Láska Láska  Ááále, no tééédááá, ten Alex se nám pěkně vybarvil *THUMBS UP*  Jsem ráda, že ho Daniela vzala na milost Zamilovaní  Jen jsem zvědavá, jak dlouho jim vydrží to tajit Chichichi

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2706
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty23/08/18, 04:52 am

Krása! Jak by nás mohl tvůj příběh přestat bavit, když tak úžasně píšeš Úsměv  vždycky se nemůžu dočkat dalšího dílu a skoro skáču radostí až do stropu, když se tu další objeví  Láska tenhle díl je úžasný. Je radost vidět další pokrok ve vývoji. Hrozně se mi líbí, jaký vliv zanechala Mathiasova výchova na Alexovi  Chichichi  Daniele se vůbec nedivím, že ji štve, jak Alex skoro v každé větě zmíní svého tátu. Ale Alexovi se to tentokrát povedlo  *THUMBS UP* 

Juliánova teplákovka, to byla bomba Vysmátý  vždycky to máš proložené tolika vtípky Vysmátý  Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty23/08/18, 06:38 pm

Moc děkuju Hellohello Červenám se Pro Tebe moc mě to těší Červenám se hrozně ráda píšu a v pc mám rozdělaný jeden šíleně dlouhý příběh, který asi dopíšu až budu v důchodu Vysmátý

Jinak co se týká Juliánovi teplákovky, tak jsem původně chtěla, aby Mathias narazil na kuchařské umění Caroline, ale nakonec jsem se rozhodla to změnit Vysmátý přeci jen by si to u ní nechtěl rozházet a spoléhat na to, že se to v bunkru nikdo jiný nedozví je nesmysl Vysmátý sám má přeci jen stále pocit, že ho někdo chce pomlouvat kvůli jeho dokonalosti Vysmátý

A Alex se snaží ze všech sil podobat svému otci, proto ho stále musí zmiňovat, protože každý krok, který kdy udělá touží provést jako Mathias Vysmátý takže většinou nějakou dobu trvá než se rozhoupe, protože se nejdříve musí rozmyslet, co by udělal jeho táta Vysmátý s touhle písničkou tak vlastně udělal vyjímku a proto byl i tak nejistý Mrkající ale jak vidíte, nakonec se mu zadařilo, i když by jeho táta s tímhle textem určitě na světlo nikdy nevyšel Vysmátý

A co se týká Terezy, tak ta bude jistě vědět své, tím si buďte jistí Vysmátý ale prozatím nechci předbíhat Mrkající brzy uvidíte sami, kdo bude nakonec ten, kdo je nachytá jako první Mrkající

Jinak všem moc děkuji za milé komentáře Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty03/09/18, 08:48 pm

Po menší odmlce přidávám další část Mrkající

29.část

V bunkru se všichni snažili zvládnout fakt, že je jejich domov poněkud přeplněný...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 014

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 015

...Julián s Terezou často hrály šipky, aby se odreagovali a zároveň, aby si užili společné chvilky. A Mathias s Caroline?

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 017

Ti trávili nejvíce času v kuchyni u baru a nebo v ložnici...
"Ať tě ani nenapadne, že chceš další děti, nebo se od tebe odstěhuju až do doby než bude vedle tebe bezpečné spát!" Osočil ji Mathias.
"Už nerozeznám smrad od vůně... už NIKDY nechci vidět ani jednu plenu!"

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 016

Caroline však brala jeho vztekání s humorem a nenechala si zkazit náladu. Jí samotné už dvě děti stačily, ale občas ho ráda popichovala s tím, že by si přeci jen mohli pořídit fotbalové družstvo. To se pokaždé Mathias urazil a chvíli mu pak trvalo, než s ní znova začal mluvit...

A co náš nový mladý pár?

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 001

"Jsi si jistý, že všichni spí? A neměl jsi hlídat Christine než usne?" Alex mávl rukou.
"Ségra usnula v židličce, takže máme spoustu času, Dany," mrkl na ni a natáhl k ní ruku.
"Opravdu? Nezapomeň, že jsem nechtěla, aby to někdo věděl a bunkr je dost malinký na takové tajemství..."
"Šššš, copak to nechceš jít ke mě?" Daniela si ho váhavě prohlédla. Byla to pro ni lákavá nabídka, hrozně moc ji zajímalo jaké by to bylo obejmout Alexův holý hrudník...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 005

...takže nakonec zvítězila zvědavost.
"Máš o tolik větší ruku než já..." žasla.
"A ty ji máš zase o dost menší... táta říká..." Daniela ho rychle přerušila a...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 008

...pevně se k němu přitiskla.
"Můžeme alespoň na chvíli přestat mluvit o tvém tátovi?" Zašaptala mu do ucha.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 007

Alex rychle zmlkl.
"Budeme mluvit o čem jen budeš chtít," odpověděl jí nakonec.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 004

Daniela se od něj odklonila... vzduch mezi nimi houstl, podobně jako pára, která je opklopovala... čas se pro ně zastavil a v okamžiku, kdy se k sobě naklonili blíž...
"Uááááá!" Ozval se řev přes stěnu. Daniela se prkeně narovnala a vytřeštila oči.
"Takhle na nás přijdou!" Vyjekla jako malá holka a vyskočila z vířivky tak rychle, že Alexovi polila celou hlavu vodou. Rychle se zamotala do ručníky a zmizela dřív než stačil Alex cokoliv říct.
"Doprčic!" Ulevil si nakonec a vyklepal si z hlavy vodu.
"UÁÁÁÁÁ!" Zesílila svůj vztek Christine uvězněná v dětské židličce. Alex protočil oči vsloup.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 010

"To ti jednou vrátím ty jedna kazisvětko! Úplně jsi mi zkazila rande!" Zamával jí před očima lahví. Christine se po ní zoufale natáhla, ale Alex od ní naopak lahev vzdálil.
"AJAC MI NECE DÁT PAPŮ!" Zařvala vztekle.
"Ty jedna mrňavá vyděračko!" Zaprskal než ji lahev položil na stoleček před ní. Christine spokojeně uchopila nádobku do ruky a se širokým téměř andělským úsměvem se dala do jídla.
"Měl bych tě vyhodit ven, aby tě tohle přešlo... počkej až ty budeš chtít mít rande s Davidem... vrátím ti to," zasyčel na ni tichou hrozbu. Christine na chvíli přestala pít mléko a podívala se mu do očí. Pak naklonila hlavu na stranu a široce se usmála, v té chvíli připomínala svého otce víc než kdokoli jiný na světě.

Ale i když to někdy v bunkru pořádně vřelo... rodiny spolu dokázaly trávit čas i v těch nejpodivnjěších chvílích (za Mathiase vás prosím, aby jste zapomněli co na té fotce zrovna dělá Vysmátý )

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 001

...jenže ne vždy to fungovalo, zvláště v případě jediné koupelny...
"Hele já chápu, že jsem naprosto božský, ale můžete vypadnout? Chci se vysprchovat a snesu tu jen moje zlatíčko a ne kopec puberťáků! Vypadněte!" Nakonec se všichni až na Caroline znechuceně odloudali pryč...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 002

...někdy to však bylo naopak.
"Tati? Můžeš prosím...?" Mathias ho nenechal domluvit.
"Ty se chceš osprchovat? Tak to si počkáš nebo se předvedeš jako chlap a nebudeš se stydět před svým otcem jako holka," zahuhlal s plnou pusou pěny.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 010

"Ale tati..." Mathias se na sebe zazubil do zrcadla a skutečně ho nechal počkat až do chvíle než dokončil svoji práci.

Někdy se koupelna stala svědkem i něčeho jiného...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 006

...tajný vztah byl pro ně hodně zajímavý, ale za nějakou dobu jim začalo dělat problém krotit svoje hormony... ale prozatím se dokázali i se svými horkými hlavami schovat, i když jim to dělalo čím dál tím větší potíže...

A nakonec nastal další velký den...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 011

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 012

"Jupí! Už nebudou žádné pleny!" Oslavoval víc nahlas než bylo nutné Mathias.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 013

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 014

A tady už je David po úpravě, bude z něj moc zajímavý dospělák Úsměv

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 015

A nakonec přišla na řadu i Christine...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 017

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 018

...po úpravě Úsměv

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 019

z Christine vyrostla sebevědomá dívka s láskou k hudbě a zahradničení...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 020

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 021

...naopak z Davida vyrostl poměrně nesmělý chlapec s láskou k vědě a učení...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 016

...a už nastal problém s postelemi, škoda, že se ti dva nemohou namačkat do těch batolecích postýlek...  Chichichi

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 022

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 023
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty03/09/18, 09:03 pm

Ta Christine tu hudbu nějak žere, takové zanícení, a mezi rostlinstvem ji skoro není vidět Válím se smíchy S tím spaním máš asi hodně práce, aby se všichni vystřídali, to teda nezávidím *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2706
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty04/09/18, 05:24 am

Jéé, druhá várka batolat už vyrostla, ten čas neúprosně letí! Je to krásný díl! Úsměv  zase moc hezky sepsáno. Těším se, co bude dál!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty04/09/18, 06:08 pm

Parádní díl. Úsměv Batolátka nám vyrostla v krásné dětičky.
Jinak jsem vážně zvědavá, jak to ti dva budou dlouho tutlat. Vysmátý (Hlavně nenápadně)
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Sponsored content





Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Lucisab a její postapokalyptický svět
Návrat nahoru 
Strana 8 z 36Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 22 ... 36  Next
 Similar topics
-
» Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení
» Staveniště od Lucisab
» Kolikokoli a její bunkr
» Hokusy pokusy od Lucisab
» Fidgety a její stavební archiv

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Výzva - Apokalypsa!-
Přejdi na: