Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Lucisab a její postapokalyptický svět

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27
AutorZpráva
Ludmila
Admin - Zlatý simík stavitel
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1676

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 Empty23/06/20, 06:56 pm

Liliana perfektně zachránila situaci a dostalo se jí za to zajímavé odměny Chichichi
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 887

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 Empty24/06/20, 04:29 pm

Tak to byla bomba! Láska Vysmátý
Lili zareagovala parádně, klobouk dolů za takovou kuráž! Ale je pravda, že z Patrika žádné bobky nemá. Vysmátý

Jinak jejich romantická chvilka mě dostala, vůbec jsem to nečekala Andílek Vysmátý ale alespoň je vidět, že Patrik je v hloubi duše pořád ten hodný, zkoumavý klučina, jak si ho pamatujeme před Oxanou.

Moc se těším na pokračování. Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 Empty30/06/20, 11:23 pm

Moc děkuju holky Pro Tebe

Fidgety, koukám, že ti pěkně zavářím s těmi zelenými lidičkami Vysmátý každopádně má ta nejstarší dobré postřehy Láska mohu říct, že ta paní zatím neví co si má o věčně vzteklém Patrikovi myslet Vysmátý

Ludmi, mohu tě ujistit, že Lily nebude moci na tenhle druh odměny jen tak zapomenout Vysmátý

Jani, Lily se ho opravdu ani trochu nebojí Vysmátý nebo aspoň zatím... každopádně na Patrika platí to co kdysi řekl Shrek... že zlobři jsou jako cibule (jen Patrik samozřejmě není zlobr, akorát se tak občas chová Vysmátý )

03x53

"Co se stalo?" Rozeznělo se zahradou jen co ze vzduchu vyprchaly veškeré výtrusnice štěstí. Alan zavrtěl hlavou a odtrhl se od své novomanželky s kompletně rudým obličejem. Trhaně se ohlédl, když spatřil Christine s Davidem.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 003

"Vy dva byste se měli laskavě krotit! To že jste mladí a čerstvě sezdaní neznamená, že nám tu budete dělat takové divadlo! Na to bych si ještě posvítila!" Ukázala na ně prstem zamračená Christine. Anabela zrudla ještě více pokud to bylo vůbec možné.
"Promiň teto... já vůbec nevím... nevím..." mumlala a začala si nervózně pohrávat s amuletem na krku.
"Omlouvám se," ozval se Alanův pevný hlas.
"Kde je Patrik?" Zeptal se David. Všichni se rozhlédli. Ani jeden z nich si nebyl jistý kdy odešel.
"Copak já vím?! Měl jsi ho hlídat! Kdo ví kde ten zatracený vzteklouš lítá! Hlavně, že tady neskalpoval... novomanžela..." procedila Christine. Alan zamrkal, než se mu před očima zjevila vzpomínka... ty podivné věci, které vylétávaly z Lilianiny hlavy... to nebyla náhoda... to ona byla autorkou téhle podivné situace, ale proč to udělala? Promnul si spánky... až pak si vzpomněl na její slova. Ona je chránila, postavila se před Patrika a posypala ho tou podivnou substancí díky které se všichni sice začali chovat podivně, ale zároveň se díky ní... nic horšího nestalo a pak ho někam odvedla... co se nyní muselo mezi nimi odehrávat? Křičeli na sebe jako vždy? Liliana musela vědět, že jen co se Patrik vzbudí z podivného tranzu, že se bude chovat jako dříve... neměl ji jít najít? Neměl zkontrolovat, zda je v bezpečí? Zavřel oči a snažil se vzbudit svoje lepší smysly. Snažil si představit její rostlinnou podstatu i zvláštní vůni, která vycházela z jejího těla. Pocítil brnění ve svých prstech, když se začala k jeho úmyslům připojovat i jeho ochablá moc. Alan zalapal po dechu a prudce otevřel oči. Jeho dech byl těžký Skoro se zdálo jako kdyby se nedokázal nadechnout.
"Alane!" Vykřikla Anabela a chytila ho kolem ramen.
"Co je to s tebou? Co se děje?!" Křičela zatímco její hlas stoupal a klesal. Alan sklonil hlavu. Nesměl svoji moc používat... nesměl... zhluboka se nadechl a snažil se soustředit na trávník pod svýma nohama. Musel vydržet... musel... přiložil si dlaň k hrudi. Věděl, že měl po teleportaci Oxany málo životní energie... už jenom proto nesměl zapomenout, že jeho moc se pro něj stala zapovězenou. Byl si jistý, že by si nikdy neodpustil, kdyby Anabelu opustil v den jejich svatby. Anabela ho podepřela, její dlaně se třásly.
"ALANE!" Zakřičela se slzami v očích. Alan k ní pomalu zvedl hlavu a usmál se. V jeho očích se odrážely barvy, které ještě nikdy neviděla.
"Nepůjdeme si dát... dát dort?" Zašeptal. Anabele se rozklepala brada, když semkla jeho hrudník a ukryla svoji tvář do jeho ramene.
"Šššš Belinko... jenom jsem trochu ztratil dech... jsem jen příliš komplikovaný mimozemšťan," Anabela k němu zvedla obličej.
"Takže je ti dobře?"
"Jak by mi nemohlo být? Jsem ženatý s tou nejkrásnější ženou v celém vesmíru. Miluji tě..."
"A já tebe... už mě neděs prosím," vydechla a přitiskla svoje rty k jeho tváři. Alan se usmál.
"Vážně chlapče... jsi nějaký bledý..." podotkl David a zkoumal jeho pleť. Alan zavrtěl hlavou.
"Jsem prostě jen divný mimozemšťan, nedělejte si o mě starosti," odvětil.
"A nekecáš?" Změřila si ho dravčím pohledem Christine. Alan zavrtěl hlavou.
"Fajn... jen si zapamatuj, že tě mám pořád v hledáčku! Pojď Davide," zavelela a vykročila směrem ke schodům. Alan se několik vteřin díval za jejich odcházejícími postavami, než se sklonil k Anabele.
"Pojď Belinko," vyzval ji něžně. Anabela si otřela slzy a pokusila se o úsměv.
"Opravdu ti je dobře?"
"Samozřejmě, miláčku můj... nechci tě vidět plakat... běž napřed, vedle sebe se na schody nevejdeme..."
"Ale..."
"Budu hned za tebou," zašeptal. Anabela si ho váhavě změřila, než se pustila jeho boku. Udělala několik váhavých kroků od něj a ohlédla se zpět k němu.
"A nechceš jít první ty?"
"Co bych to byl za muže kdybych tě nejistil kdyby jsi náhodou upadla?" Mrkl na ni.
"Alane..."
"Netrap se a jdi... vidíš? Už jdu za tebou," vydechl a vykročil k ní. Anabela sklopila zrak a rozhodla se ho poslechnout. Pomalým krokem začala mířit do schodů. Alan se mezitím zastavil a zhluboka se nadechl. Vnímal svoje chodidla, která se zdála jako z gumy. Namáhavě se opřel o zábradlí a zahleděl se vzhůru za svojí ženou. Nesměla na něm nic poznat... musel se soustředit... nesměl jí zkazit její den... musel být manželem, kterého si zasloužila... ne vyhasínajícím strážcem. Znova se těžce nadechl a vykročil do schodů. Věděl, že nyní potřeboval dvě věci... čas a trochu štěstí...

Za několik minut se tak ocitli všichni čtyři v kuchyni u dortu...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 004

"Ten dort je úžasný," podotkl se širokým úsměvem.
"Opravdu? Pekla jsem ho sama," vydechla s růžovými tvářemi Anabela. Alan se k ní ohlédl.
"Ty jsi opravdu ta nejlepší žena na světě. Dokážeš péct dorty, šít oblečení, usmívat se jako nikdo jiný a rozzářit každé místo kam vstoupíš. Mám to největší štěstí ve vesmíru," vydechl a jeho oči se zvláštně zaleskly.
"Alane..." zašeptala a natáhla se k němu pro polibek.
"To spíš já nemůžu uvěřit tomu jaké mám štěstí... proto mám strach, že bych o něj mohla přijít, protože vím... že život si s námi dělá co chce... už mi vzal rodiče a pokud ty teď..." Alan přiložil k jejím rtům ukazováček.
"Jsem skoro stoletý stařec a hodlám s tebou strávit tak odhadem dalších padesát až sedmdesát let, takže tě mohu ujistit, že se v dohledné době nikam nechystám... i když teď vlastně ano. Těším se až ochutnám tvůj báječný dort, necháš mě ho ukrojit?" Usmál se na ni. Anabela zavrtěla hlavou a kousek od něj ustoupila. Alan se otočil zpět k dortu a vytáhl z baru nůž.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 005

Opatrně začal nořit ostrý nástroj do měkké buchty...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 006

...až se mu podařilo ukrojit pravidelný kousek dortu.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 007

Se širokým úsměvem se otočil ke své ženě.
"Jako první má na sousto nárok nevěsta," mrkl na ni. Anabela se zasmála a poslušně otevřela ústa.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 010

"Je dobrý?" Zeptal se jí Alan. Anabela přikývla.
"Myslím, že jsem nepopletla recept," vydechla s růžovými tvářemi.
"Určitě by byl dobrý i kdyby jsi do něj dala i jiné přísady," mrkl na ni a otočil se. Anabela ho chytila za předloktí a přiměla ho se otočit.
"Počkej!"
"Copak?"
"Ještě ty..."
"Já?" Anabela mu vytrhla vidličku. Alan zavrtěl hlavou, když jeho žena nakrojila jeho sousto.
"Otevři pusu," vyzvala ho. Alan se zasmál, ale vyhověl jí. Anabela opatrně umístila do jeho úst část dortu a trpělivě vyčkávala, než byl schopen jí sdělit, co si o jejím cukrářském počinu myslí.
"To je ten nejlepší dort jaký jsem kdy jedl," oznámil jí.
"Skutečně?"
"Na mou duši," pokusil se ji ujistit. Anabele se v očích mihlo něco zvláštního, než se prudce vrhla do jeho náruče, div mu nevyrazila talíř z ruky.
"Belinko," zakřenil se, když mu začala zasypávat obličej polibky.
"Už jsem ti řekla, jak moc milý jsi?" Šeptala.
"Dnes už ano a myslím... myslím, že bychom se měli vrátit zpět k dortu dřív, než nás usmaží pohledem tvoje teta," pronesl tiše. Anabela zvedla oči správným směrem, kde mohla spatřit svoji tetu i strýce. Opatrně od něj ustoupila.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 008

"Jak dlouho tam stojíte?" Zvolala.
"Vlastně jsme tady už od chvíle kdy ti tvůj choť dal ten dort, ale jak se zdá... tak klidně můžete svatbu slavit sami, protože byste si ničeho nevšimli i kdyby tady místo nás stál pár klokanů," procedila Christine.
"Chris..."
"Nedívej se na mě tak Davide! Jen říkám pravdu," zkřížila si ruce na prsa.
"Ale teto... pojďte si raději vzít dort!" Ozvala se Anabela. Davidovi se rozzářily oči.
"Už se těším až si dám kousek!" Vyhrkl a jako mladík vykročil k pultu.
"To mě mohlo napadnout, že poletíš za moučníkem, jak malý kluk..." David sebou cukl a ohlédl se ke své ženě.
"Přestaň se zlobit a pojď slavit. Oslavy jsi vždy milovala..."
"To je pravda, jenže co Patrik? Co když se někde válí jako zatracená fusekle? Neměla bych ho jít odněkud vytáhnout a ukázat mu, jak by se měl chovat? Co když se teleportoval do nějaké mizerné díry!"
"Teleport nikdo nepoužil, kontroloval jsem ho. Nic se neděje, Chris. Pravděpodobně jen někde hudruje a nebude s námi ráno mluvit... zvládneme to." Christine si vzdychla.
"Fajn, jak myslíš... a chci tu marcipánovou květinu," David se zasmál, než se pustil do ukrajování dalších dílků dortu.

Večer se už nesl v klidnějším tónu...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 011

...naše páry se pustily do poklidného ploužení po parketu...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 017

...za doprovodu jemného Christinina hlasu.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 013

Společně se tak protančili...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 016

...až k samotnému závěru dne, který už každý trávil se svojí polovičkou.

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 023

Alan se cítil nesmírně unavený. Skoro cítil jak se jeho víčka lepí k sobě, ale zároveň věděl, že nemůže jen tak usnout, i když jeho nitro doslova křičelo po odpočinku.
"Miluji tě," šeptala. Alan se k ní více přitiskl.
"A já tebe..."
"Jsem ta nejšťastnější žena na světě. Těším se na všechno co nás spolu čeká... ať už to bude cokoliv," vydechla.
"Budou to jen samé dobré věci," zašeptal pevným hlasem.
"Chci být s tebou navždy..."
"Já také... vždy to tak bude... vždy," odvětil tiše...

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 022

...než se k ní sklonil a spojil svoje rty s těmi jejími...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A tradičně tady mám pro vás pár svatebních fotek našeho páru Úsměv doufám, že mi odpustíte, že nejsou focené z bunkru, ale chtěla jsem, aby byly maličko jiné Červenám se

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 A001a

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 A002a

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 A003

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 A004

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 A005a

Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 A006

Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

Poèet pøíspìvkù : 380

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 Empty01/07/20, 12:14 am

Hezky zaver svatebniho dnes a moc krasne fotky :)
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 887

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 Empty01/07/20, 10:14 am

Nádherný díl! Láska
Moc jim to štěstí přeji! Láska Jinak by mě zajímalo, co se to stalo s Alanem? Bylo to proto, že je stále zesláblý z posledního užití své moci, nebo v tom hrály roli ty výtrusnice v kombinaci s jeho mocí? Šokovaný
Jinak třešnička na dortu v podobě svatebních fotek, je nádherná Láska Moc jim to sluší!! Dala sis s tím obrovskou práci Pro Tebe Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 Empty01/07/20, 10:38 pm

Moc děkuji holky Pro Tebe

Jani, Alan je celkově oslabený tím co udělal s Oxanou Smutný podle běžných pravidel by měl být opravdu mrtvý, protože se naprosto vyčerpal, ale měl štěstí a nějaká část jeho životní energie, a to ať už je jakkoli velká, v něm zůstala (vím, že jsem kdysi zmínila, že strážci většinou umírají na vyčerpání moci, což je pravda. Ale v případě Alana to má ještě hlubší význam, o kterém toho ani moc neví... díky tomu, že Měsíc už neviděl pořádnou řádku let, tak nejenom ždíme svoji moc, ale také svoji životní energii, která mu v případě, že chce svoji sílu využít nahrazuje to, co by jinak získal z Měsíce  Aha ). Problém, ale je že ta část v něm není dost silná aby utáhla jeho moc, takže když se v tomhle dílku pokusil najít Lily přes svoje smysly a omylem spustil i svoji moc ve větším měřítku (holt je to pořád strážce s nedokončeným výcvikem a některé věci pořád příliš neovládá Smutný ), jeho síla z něj tak začala čerpat to poslední co v něm zbylo a drží ho naživu Aha naštěstí se ale dokázal ukrotit, aby nepadl k zemi mrtvý... ale vyčerpal se tím neskutečně Smutný Alan tak musí být opravdu opatrný, aby udržel sám sebe v chodu... v jeho případě opravdu stačí jen malý zádrhel, aby to s ním nedopadlo dobře Aha jinak výtrusnice Lily s tím naštěstí neměly co dělat, měly na něj jen účinek, že se cítil neobyčejně šťastný a pokusil se o ten pocit podělit s Belinkou, která chtěla udělat to samé a zbytek snad ani nemusím popisovat...  Chichichi
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 Empty02/07/20, 07:19 pm

Krásný konec svatebního obřadu, ten dort, ty fotky *BRAVO* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 1098

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 Empty02/07/20, 07:45 pm

Jéé, moc krásné Láska Snad si Alan už dá pozor, a svoji moc pošle k šípku, byla by ho škoda Tytyty A ty fotky jsou nádherné - vůbec se nedivím, že si je zasadila do prostředí, které by si pro svou svatbu zasloužili Pusinka

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Lucisab a její postapokalyptický svět   Lucisab a její postapokalyptický svět - Stránka 27 Empty

Návrat nahoru Goto down

Lucisab a její postapokalyptický svět
Strana 27 z 27Jdi na stránku : Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Výzva - Apokalypsa!-
Přejdi na: