Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?

Goto down 
+5
Hellohello
Janika31
Kolikokoli
Lucisab
Ludmila
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty07/05/18, 10:32 pm

Nějak se mi zbláznil disk se hrou, tak jsem se rozhodla sem dát aspoň začátek  mého příběhu s trochou fotek :

I. Úvod
Ve Velkém Magellanově oblaku na planetě Turquoise došlo jednoho dne k nečekané události – vědci zachytili podivné signály odněkud z hlubin vesmíru. Důkladné zkoumání signálů přineslo zajímavé výsledky - nejsme ve vesmíru sami!  V galaxii Mléčná dráha existuje hvězda jménem Slunce, kolem které obíhá planeta Země plná života.  Tvorové, kteří začali vysílat ony signály, si říkají lidé a zdá se, že by mohli být docela přátelští.  Turquoisané byli velmi zvědaví a začali plánovat kontakt. Náhle se však stalo něco velmi podivného -  signály ze Země ustaly.  Vědci se pokoušeli o znovunavázání kontaktu, ale bohužel, nic se už neozývalo. Proto bylo rozhodnuto vyslat vědeckou expedici, aby se zjistily důvody a případně zabránilo zániku živých bytostí.
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Turquoise
Technická vyspělost Turquoisanů je na vysoké úrovni, proto se expedici podařilo v relativně krátkém čase dosáhnout cíle.  Kapitán výzkumné vědecké lodi  odeslal  toto hlášení :
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Turquoise1
„ Naše přistání na planetě Zemi sice nebylo úplně ideální, ale přežili jsme ho ve zdraví.
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Ufo1
Bohužel už v době před naším příletem, podle místních poměrů v roce 2020, zde došlo k jaderným explozím, které našemu životu sice neškodí, ale místní obyvatelé buď nepřežili nebo zmutovali. Začali jsme tedy s výzkumem veškerých forem života, abychom zjistili, zda se dá ještě něco zachránit …“
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Turquoise3

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Turquoise4

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Turquoise5
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty07/05/18, 10:37 pm

Jééé mimozemšťani! Vysmátý zajímalo by mě na co přijdou a s čím se setkají Vysmátý a taky jsem moc zvědavá jestli budou právě oni žít v bunkru nebo tam přeci jen budou nějací jiní normální simíci Mrkající

Jsem moc zvědavá na pokračování Mrkající
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty08/05/18, 09:14 am

Týjo, zajímavý nápad! *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty08/05/18, 06:53 pm

Moc podařený nápad Ludmi. Úsměv Je to zas úplně něco jiného..:) Těším se na pokračování.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty12/05/18, 10:04 am

Jéé, to je perfektní nápad Vysmátý Turquoisané se mi moc líbí Úsměv
Krásně napsáno! *BRAVO* Už se moc těším na další díl, strašně mě zajímá, co bude dál Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty14/05/18, 12:24 pm

Tak to je hodně dobrý nápad! *BRAVO* Už se moc těším na pokračování Mrkající
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty15/05/18, 09:41 am

Tak to je super začátek příběhu Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty15/05/18, 10:02 pm

Moc děkuji všem za ohlasy, cením si jich už proto, že nejsem příliš zdatná a rychlá spisovatelka narozdíl od jiných tady na fóru. Tady je konečně pokračování :

II. V úkrytu
„Tak tady bychom mohli tu katastrofu přežít, tohle je perfektní úkryt,“ začal hned za dveřmi řečnit Adam, „začal to tu budovat už můj prastrýc za druhé světové války, pak to převzal děda, to když to haprovalo mezi USA a SSSR, a následně táta a já jsme se po jejich vzoru dali k prepperům.“
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Adam_amanda2
„No nekeke,“ použila Amanda repliku ze své oblíbené reklamy a rozhlédla se kolem sebe, „a co to jako znamená, že jsi prepper ?“
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Adam_amanda3

„To je jednoduché, pokusili jsme se vytvořit si místo k přežití jakékoliv katastrofy, však vidíš – tady všude okolo nás jsou zásoby všeho, co by se mohlo hodit. Původně jsem to chtěl ještě rozšířit, proto ten stavební materiál za bunkrem, ale nezbyl čas. Něco tu sice vypadá nepatřičně, ale mám to tu kvůli vzpomínkám, třeba tady ta knihovna po onom prastrýci, prý ukrývá nějaké tajemství …“
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Horni_chodba2

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Horni_chodba3

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Horni_chodba4

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Horni_chodba5

„A co tady ten pavouk, toho si tu chováš taky z nostalgie ?“ rýpnul si Arnold.
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Arnold_pavouk

„Ne, ale vypadá to, že to je momentálně jediná síť, kterou tu máme, o internetu a podobných moderních vymoženostech si můžeme nechat jenom zdát !“ vrátil mu to Adam.
„Já bych asi radši šla dál, abychom si to tu prohlédli všechno,“ osmělila se něco říct Aisha.
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Aisha

Sešli tedy dolů po schodech. Zběžně si prohlédli pracovní stoly a skleník a prošli do kuchyně.
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? 1chodba_schody1

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? 1sklenik2

Tam Aisha roztála ještě víc : „Jé, papoušek, ty jsi krásný, jestlipak umíš mluvit ?“
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Aisha_papimage sharing sites

„A co ty, krásko, umíš lítat ?“ neodpustil si starý fórek Arnold.
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Aisha_arnold_pap
"Ten krasavec se jmenuje Ariel a měl by vlastně sloužit jako detektor dobrého vzduchu, podobně jako si kdysi nosívali horníci do šachet malé ptáčky. Prostě když se ráno vzbudíme a Ariel bude hore nožkami, budeme, však víte kde ...," poučil všechny zúčastněné Adam.

„Co takhle nechat těch srandiček a dát si něco k jídlu, nevím, jak vám, ale mně tím úprkem sem do krytu docela vytrávilo,“ prohlásila Amanda a postarala se o první společné jídlo …
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Jidlo1
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty15/05/18, 10:08 pm

Teeda..:) moc pěkné. Líbí se mi též tvůj styl psaní a pavouk mě pobavil. To by pro mě byla smrt, mít tam něco takového..:D Radiace, neradiace..dobrovolně mutantem než žít s mega pavoukem. Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty15/05/18, 10:17 pm

Koukám, že Arnold bude pěkný vtipálek Vysmátý A ten pavouk je teda pěknej macek Šokovaný Neproběhla u něj nějaká super rychlá mutace? Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty15/05/18, 11:00 pm

Copak se vám na tom pavoučkovi nelíbí - jenom taková menší tarantule či snad sklípkan Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty16/05/18, 02:45 pm

No fuuuuuuuuuuuuuuj, to je nechutnej pavouk, takovej velkej Vysmátý Ariel je super, snad nebude hore nožkami nikdy Andílek
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty16/05/18, 06:58 pm

Odhaduju správně, že Arnold je ten "zlý"? Úsměv jinak jsem moc zvědavá, jak se ti zpárují Úsměv a ten pavouk.. Šokovaný fuj... každopádně už teď vím, že bych tam nahoru lezla co nejméně Vysmátý těším se na pokračování Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty23/05/18, 08:55 pm

Díky za komentáře předchozího dílu a konečně jsem vypotila další pokračování :

III. Divná hra ...
Po jídle, které Amanda vykouzlila ze zásob v ledničce, se Adam zvedl a sdělil ostatním, že má pro ně překvapení, které by tu určitě nečekali , jen doufá, že bude fungovat. Když se vrátili na chodbu pod schody a zašli za zástěnu s nějakým podivným rostlinstvem, objevili vířivku ! Když zjistili, že opravdu funguje, neváhali a naskákali do ní.
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Virivka4
Arnold se snažil oslňovat svým humorem – „To znáte, jak si vězeň stěžuje ostatním – tyhle mříže jsem jako bývalý kovář vyráběl, a teď za nimi musím sedět, ha ha …“ Ale vtípky na téma vězení ostatním v jejich situaci moc vhodné nepřipadaly. Adam se snažil vše zachránit tím, že popisoval, co a kde v bunkru můžou najít za poklady. Nějaké suvenýry ze strýcových cest po Africe, něco pro výchovu eventuálních potomků, funkční nářadí, semínka na sázení, ve skříních se snad dá najít i něco použitelného na sebe, prostě další kecy, kecy … Dámy už těch řečí měly dost a šly si radši prohlédnout ložnice – Amandu zaujal obraz Prvotní hřích (že by onen prastrýc vykradl nějakou galerii, vypadá to jako vzácný kousek !?).
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Amanda_obraz Stydlivější Aisha zkoumala spíše těch pár suvenýrů.
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Aisha_masky2
První noc pak strávili ve vší počestnosti – Amanda s Aishou se uložily v zelené ložnici a pánové vyzkoušeli patrovou postel v dětském pokoji.
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Amanda_aisha_spi
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Adam_arnold_spi
Druhý den ráno si Adam zrovna posiloval kondičku, když za ním přišel Arnold s návrhem: „Poslyš, budeme tady muset tvrdnout zjevně do konce života, takže co uděláme s těma ženskýma ? Jak se o ně podělíme ?“
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Adam_arnold_domluva
„Jak to myslíš – podělíme ?“, nechápal Adam. „No, že bychom si o ně třeba zahráli, ale aby to nebylo moc nápadné, tak třeba teď rychle kámen-papír-nůžky, a kdo vyhraje, může si vybrat!“ předestřel svůj návrh Arnold. Adam souhlasil, aspoň bude nějaká sranda. Takže proběhlo pár mávnutí rukou a kámen-papír-nůžky -
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Adam_arnold_hra1
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Adam_arnold_hra2
- a Arnold se radoval: „Tak, a Aisha bude moje, s černoškou jsem ještě nic neměl ! Ty si nech Amandu, ta mě stejně neláká, připadá mi moc dominantní …“ Jenže oba pánové bohužel netušili, že Amanda právě stojí opodál za zástěnou u skleníku a pokouší se malovat …
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Amanda_maluje

Jaká asi bude její reakce ?
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty23/05/18, 09:58 pm

Téda, doufám, že je oba vyliská Ďáblík  Ale dřív nebo později jednoho bude muset vzít na milost, no jsem zvědavá Chichichi

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty23/05/18, 10:06 pm

Nebo by mohl být úplný zvrat a umře dřív než bude moct mít potomka Vysmátý neee, snad neee ale teda bych jim hochům pěkně zavařila.. na pár let bych je ignorovala Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty24/05/18, 06:33 pm

Typičtí chlapy Vysmátý Vysmátý asi bych je taky chvíli ignorovala Vysmátý i když je fakt, že by to nešlo moc dlouho... přeci jen tady jde o záchranu lidstva Andílek
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty25/05/18, 10:39 am

Moc vydařené pokračování, jsem zvědavá na Amandinu reakci. Chlapci si asi neuvědomili, že dámy by si třeba také rády vybraly Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty25/05/18, 10:59 pm

Přiznávám, rozmýšlím se mezi dvěma variantami, jak by mohl děj v bunkru pokračovat. Ale teď se momentálně snažím soustředit na tu babiččinu kavárnu, takže pokračování se asi trochu zdrží *SORRY*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty26/05/18, 09:40 am

Pěkně se to vyvíjí Vysmátý jsem fakt zvědavá, co na to Amanda.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty26/05/18, 12:25 pm

Na Amandinu reakci jsem tedy pěkně zvědavá. Třeba se holky domluví a na chlapy taky něco vymyslí Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty02/06/18, 12:07 pm

Ti chlapi teda... hrozný. Jestli by pro holky nebylo lepší počkat si na ty mimozemšťany Vysmátý . No, snad ještě chlapci přijdou k rozumu, holky přece nejsou maso na trhu :D
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
NekoMH
Simpařan
Simpařan
NekoMH


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 13. 06. 18
Location : Praha

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty18/06/18, 10:06 am

Ty jo, zhltla jsem příběh jedním dechem. Vysmátý

Nejprve mě nadchla představa mimozemšťanů jako přeživších. Ale ono se to nakonec zvrhl úplně jinak. Byla by z tebe dobrá spisovatelka. Smysl pro zvrat, máš jednoznačně! Mrkající

Ale ti chlapi, oni si prostě nedají pokoj s tím pokoušením ženských. Jen ať mu dá jednu do nosu, nezdvořákovi. (Myslím si, že právě Amanda nakonec bude s Arnoldem. Hihi)

Těším se na další díl! ^^
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty05/07/18, 10:48 pm

Moc se omlouvám za delší prodlevu, vysvětlím to v jiném vlákně Mrkající

IV. Hustá atmosféra

Amanda měla sto chutí na ty ješitné chlapy vletět a říct jim, co si o nich a o té jejich divné hře myslí, eventuálně je poslat tam, kam slunce nesvítí. Ale coby racionálně uvažující žena si šla napřed uvařit kafe.
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Amanda_kafe
Přitom ji napadlo, jak by možná šlo ty dva mužské exoty aspoň trošku zklidnit. Zavřela se s Aishou do červené ložnice a tam jí popsala, co náhodou vyslechla.
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Amanda_aisha
Aisha jen nevěřícně kroutila hlavou: „Copak jsem nějaká atrakce ? Bože, jak já se stydím, co budeme dělat ?“ Amanda se jen usmála: „Je vidět, že nemáš moc zkušeností s tímhle údajně silnějším pohlavím. Máme vlastně několik možností – buď to nechat tak a počkat, co se bude dít dál. Pak bychom mohly taky ty pány tvorstva nějakou dobu totálně ignorovat, ať si chvíli poradí sami. A ještě třetí varianta – říct, že jsem je slyšela a pořádně si to s nimi vyříkat.“ Aisha se zamyslela: „Hm, asi by byla nejlepší ta třetí varianta, ať je mezi námi hned na úvod jasno, přece jen, strávíme tu spolu zbytek života …“
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Amanda_aisha2
Amanda tedy zavolala všechny do vířivky a tam sdělila mužské polovině bunkru, že jejich diskusi slyšela a že s jejich „dělením ženských“ rozhodně obě nesouhlasí. „Takže, pánové, pokud se chcete zasloužit o budoucí pokolení a obnovení života na Zemi, budete se muset snažit trochu jinak !“
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Virivka1
Pánové z tohoto proslovu sice nebyli zrovna nadšeni, představovali si všechno mnohem jednodušší. Ale přece jen jim to nedalo a začali se trochu snažit – Adam se například pokusil zorientovat ve skleníku ...
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Adam_pestuje
Arnold se jakžtaž popral s pokaženou sprchou ….
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Arnold_sprcha
A ještě štěstí, že papoušek Ariel nemohl uletět moc daleko …
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Arnold_pap

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Letim

Takže uvidíme, jak jim to půjde dál Mrkající

Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty06/07/18, 10:28 am

Dobře, že jim to řekly hned Úsměv   a papoušek je nádherný! Opravdu štěstí, že nemohl uletět, i když je mi těch lidí strašně líto, že takhle zůstali zavření v bunkru a nemůžou se dostat ven. Těším se na další díl Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content





Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?   Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Podivný soused aneb co je asi za tou zdí?
» Hellohello: Apokalypsa
» Shina - Apokalypsa (TS2)
» Apokalypsa u Zannii
» Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Výzva - Apokalypsa!-
Přejdi na: