Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Vzpomínky na začátky

Goto down 
+6
Lucisab
Fidgety
Janika31
Hellohello
soarka
Ludmila
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty05/07/18, 04:52 pm

Tak jsem si nedávno zavzpomínala na své začátky s hrou The Sims. Jestlipak je tu taky někdo, kdo začínal s TS1 a byl z toho u vytržení ? Hra byla v angličtině, takže se moje tehdy malá neteř tímto způsobem začala učit docela nenásilně základům jazyka, seděla mi u toho na klíně a měly jsme srandu z toho, jak ti chudáci Simíci dělají to, co jim "poručíme". Vybavuje se mi, že Simík se musel starat i o pokojové rostliny, jinak uschly a musel je vyhodit. Taky se stávalo, že Simík nešťastnou náhodou uhořel a uklízečka tu hromádku popela klidně zametla a vyhodila do popelnice Vysmátý S dalšími dodatky a rozšířeními hry přibyla možnost čarovat a teleportace jak z knihy Alenka v říši divů, když Simík vyskakoval z díry v zemi v jiném sousedství. Taky se mi líbila U-rampa a tenisové kurty v dovolenkovém sousedství - to už se v jiné verzi Sims neopakuje. A vzhled základního sousedství TS1 mi dost připomíná základ TS4, ale třeba je to jen můj dojem Mrkající Dokonce mám i knížku Průvodce strategickou hrou The Sims z roku 2001 - je to vůbec možné, že s tím blbnu už tak dlouho ? Chichichi
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty05/07/18, 06:50 pm

Já taky hrála TS1, ale neměla jsem žádné rozšíření ani nic. Myslím, že jsem neměla ani originál, tudíž to bylo takové hraní/nehraní, ale alespoň jsem pochytila začátky Úsměv mě bavilo dělání dětí. 100x si dát pusu než se mě to zeptá, jestli chci dítě :-D kamarád mi pak ukázal TS2 a to bylo najednou něco jsem mohla upravovat obličej a všechno :-D moc jsem je chtěla, takže jsem si koupila jako první Double Deluxe + Roční období a už to jelo :-D Úsměv to bylo asi tak před 10 lety.. to znamená já se simíky začala když mi bylo 13 nebo 14. S TS2 pak cca v 15 letech.
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty06/07/18, 10:22 am

Já se taky hlásím, už ani nevím, v kterém roce to bylo, v ABC jsem viděla recenzi na Sims 1 a strašně se mi to líbilo. Znala jsem ty obrázky nazpaměť, už jsem si v hlavě plánovala, kam bych dala kytky a jaký dům bych postavila. 
Jednou přišla kamarádka s tím, že dostala Sims 1 a hrály jsme to spolu u jednoho PC, vybraly jsme si rodinu Roomies, hrozně mě to bavilo, tvorba sima, bydlení... užily jsme si u toho spoustu srandy.
Časem jsem dostala Sims 1 taky, když slyším tu hudbu, cítím úplně nostalgii, i když ta hra byla dost omezená. Ale to jsem v té době nevnímala. Mám na to moc pěkné vzpomínky. Ohledně dětí - pořád jsem si myslela, že z dětí vyrostou dospělí, tak jsem za tu rodinu hrála a hrála... a ono nic. 

Pak jsem zaregistrovala, že má vyjít Sims 2, četla jsem si plno recenzí a mělo to být přelomové, plně v 3D, propracovaná tvorba vzhledu - okamžitě jsem si to objednala, nemohla jsem se ani dočkat, až mi to přijde poštou Vysmátý a z dvojky se stala moje nejdůležitější hra. Dopadlo to tak, že jsem si k dvojce dokoupila všechny datáče a balíčky. V té hře leží takové malé jmění, ale TS2 mi to vše vrátilo zpět tím, kolik zábavy mi to dalo.  Láska  Tu hru přímo zbožňuju, přitom je to už tolik let, kdy jsem ji začala hrát! Je to až hrůza, radši bych to nepočítala Vysmátý  
Je fakt, že dnes už nehraju tak moc jako dřív - bohužel není moc času. Kromě toho vždycky mám takové období, kdy hraju strašně moc a pak přijde období, kdy si potřebuju dát od toho pauzu. Ale i tak TS2 neopouštím, ještě mě neomrzela Úsměv chtělo by to víc času!
I když jsem později zkoušela trojku a čtyřku, už to nikdy nebylo ono. Z celé série je dvojka můj jasný favorit Úsměv   i když je dneska už zastaralá ve srovnání s ostatními hrami, pro mě ne Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty06/07/18, 10:43 am

Hellohello pro mě taky je dvojka zatím pořád top Úsměv už mám TS4 ale celkem jsem za tu dobu co ji mám nahrála asi tak 5 hodin.. Když si je chci zahrát, tak blbne Origin a nepustí mě to, tak se vrátím ke dvojce, protože ta jde i bez internetu :-D je to taková jistota pro mě Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty06/07/18, 10:49 am

No tak to je něco pro mě toto vlákno. Vysmátý Vidím to, jako včera, když kamarádka přišla, že má jednu úžasnou hru. Byla to jen základní hra The sims 1, ale i tak to byla pecka.
Pak někde získala House Party a to teda pro nás bylo něco nepředstavitelného. Rozšířený výběr oblečení, obličejů apod. Parádní věcička byla ta kouzelná krabice převleků, když se pořádala párty.
Časem jsem pak získala i ostatní datadisky a hrála snad pořád.Láska Vysmátý
Musím říct, že jsem si i zamilovala tu hudbu. Je to neuvěřitelné, když ji občas zaslechnu, je i v TS 2 přidaná tuším, ovšem je to úžasná nostalgie a hrozně ráda na to vzpomínám. Andílek
Vím, že když se pak objevily první obrázky k The sims 2 byly jsme u vytržení. Neskutečně jsme se s kamarádkama těšily, protože to byl kompletní zvrat asi i proto jsem stále věrná dvojce. Červenám se
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty06/07/18, 10:45 pm

To jsem ráda, že se toto diskusní vlákno tak ujalo. Podle Wikipedie byla hra vydána v roce 2000, to snad není možné Šokovaný Byla to v té době prostě pecka. Těch věcí,co postupně s novými datadisky přibývalo - fakt škoda, že se některé už neopakovaly, třeba zrovna ta krabice převleků, iglů, dort se striptérem Úsměv ... Vzpomenete si ještě na něco ?
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty07/07/18, 08:49 pm

Já si taky pamatuju TS1, ale měli jsme myslím jen základní hru Aha Ale teď už nevím, jestli jsme nezačali dvojkou, a tu jedničku jsme pak zkoušeli jen z legrace Nevím Chichichi

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty08/07/18, 04:44 pm

Já jsem TS1 nikdy pořádně nehrála, ale spíš jsem se dívala, jak moje starší sestra hraje Mrkající ale už tehdy se mi to hrozně líbilo, jediné co mě tam štvalo, byla nemožnost vybrat si konkrétní oblečení ze skříně... vždycky se musel simík otáčet na stokrát než dostal šaty co jsem chtěla Vysmátý a pak jsem tam milovala ty zvuky Vysmátý například, když otevřely lednici a nic tam nebylo Vysmátý jinak jsem taky vždycky doufala v to, že děti vyrostou Vysmátý

Pořádně hrát jsem začala až v roce 2008 kdy jsme se sestrou dostaly nové pc a k němu konečně i simíky! Vysmátý pamatuju si jak jsem z nich byla nadšená.. a kolik mi dalo práce než jsem úspěšně vychovala svého prvního simíka do dospělosti Vysmátý dokonce jsem i později zkoušela hrát TS3, ale prostě mi to nepřišlo ono... TS2 je prostě moje srdcovka Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty10/07/18, 10:00 pm

Pamatuju si, když jsme měli na našem stařičkém PC The Sims 1. Po nějaké době jsme dostali od příbuzných, kteří už to nehráli, všechny datadisky, ale teda nakopírované. Museli jsme to přeinstalovávat tolikrát, že jsem si ještě tak rok poté pamatovala zpaměti všechny cd-keys k většině datadisků a základní hře. Vysmátý
Potom jsem byla na návštěvě u kamarádky, která měla The Sims 2 a úplně mě to dostalo, jak neskutečně realistické to je. Vysmátý
The Sims 2 jsem pak hrála dlouho, ale nejvíc jsem se nahrála u The Sims 3. Všechny jsem měla štípnuté Červenám se neměli jsme na to peníze. Ale když jsem začala vydělávat, tak jsem si The Sims 3 zpětně koupila (předchozí už nešly) a teď poctivě kupuju i TS 4, i když teda moc ráda EA ty peníze nedávám, za to jak shady je to společnost.
The Sims 4 má skvělou grafiku, ovládání atd., ale TS 3 budu mít asi pořád nejradši. Hlavně kvůli otevřenému světu, kdy nemusím načítat obrazovku a můžu hrát za více simíků současně, přičemž každý je na jiném konci mapy, a taky kvůli create-a-style. To mi hodně chybí.
Nejradši jsem asi měla datadisk Supernatural, protože jsem ráda dělala mixované rodiny víl a čarodějů Vysmátý a taky zvířata, hlavně koně Láska Dále univerzita... dovolená... budoucnost... jo, TS3 mělo nejlepší datadisky.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty10/07/18, 11:06 pm

Tak ja som začínala s TS1, mala som ju od kamošky a ešte teraz ju mám na dvd odložené -nie origo. Na dovolenku som veľmi nechodila, lebo mi hrá často padala, ale spomínam si, že sa z dovolenky dala poslať pohľadnica, ale či prišla aj do schránky- to už neviem. A bola tam hojdačka, kde sa mohli spolu muckat simici- tu som mala rada (v TS2 nie je?) Potom mi kamoska doniesla TS2, to bolo niečo, ešte som ju mala v AJ. PC som mala pomalý, tak sekala, ale strávila som tam fakt hodiny....to vlastne doteraz.
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty10/07/18, 11:44 pm

Sarah666 napsal:
Tak ja som začínala s TS1, mala som ju od kamošky a ešte teraz ju mám na dvd odložené -nie origo. Na dovolenku som veľmi nechodila, lebo mi hrá často padala, ale spomínam si, že sa z dovolenky dala poslať pohľadnica, ale či prišla aj do schránky- to už neviem. A bola tam hojdačka, kde sa mohli spolu muckat simici- tu som mala rada (v TS2 nie je?) Potom mi kamoska doniesla TS2, to bolo niečo, ešte som ju mala v AJ. PC som mala pomalý, tak sekala, ale strávila som tam fakt hodiny....to vlastne doteraz.
Taky jsem měla hru v angličtině, i TS1 a jak jsem uměla anglicky málo, tak jsem myslela, že "Outgoing" znamená, že chodí rádi ven Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty11/07/18, 09:17 am

Taky si všechny hry instaluju v angličtině. Když jsem byla malá, většina her byla anglicky a nějak mi to k tomu patří a líbí se mi to víc Úsměv 
Jak nad tím tak uvažuju - škoda, že nejde jazyk ve hře přepínat libovolně. Mohla jsem se naučit něco nového v jiných jazycích Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty11/07/18, 08:29 pm

To je dobrá myšlenka, Hellohello, to by byla zajímavá pomůcka k výuce cizích jazyků, to by pak určitě šlo každému Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty11/07/18, 10:30 pm

Ja som to svojho času v tej hre hľadala, či to nejde prepnúť
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty12/07/18, 07:29 am

Sarah666 napsal:
Ja som to svojho času v tej hre hľadala, či to nejde prepnúť

Ze zvědavosti jsem to zkusila najít a evidentně to jde, přes regedit Úsměv myslela jsem, že by to šlo jedině přeinstalováním. 
Nevím, jestli si s tím chci zahrávat, už tak je ta hra strašně křehká a jsem ráda, že vůbec jede. 
Úsměv  Ale přece jenom mě láká si to vyzkoušet i v jiném jazyce. Udělám si zálohu a asi to někdy zkusím, možná si to na chvilku přepnu do jiného jazyka a pak zase zpátky do angliny. Doufám, že si tím nerozhasím hru  Nevím
Tady je návod:   
http://modthesims.info/wiki.php?title=Game_Help:Change_Game_Language


Ludmi - s tím souhlasím Úsměv  TS2 v angličtině mě toho spoustu naučilo. Už jenom ty interakce. A jak to člověka baví, jde to učení hned rychleji.


Naposledy upravil Hellohello dne 12/07/18, 03:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty12/07/18, 11:44 am

Přes regedit jsem často měnila jazyk TS3 a funguje to dobře.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty05/02/20, 08:37 pm

Tak včera měla naše milovaná hra 20.narozeniny! Láska Láska

https://www.ea.com/games/the-sims/the-sims-4/news/the-sims-20th-birthday

Vzpomínky na začátky TS1234

Je to neuvěřitelné číslo... pořád si vzpomínám na chvíle kdy jsem hltala jedničku... bylo mi asi šest a milovala jsem, jak simíci nadávali, když museli vstávat podle budíku, nebo zvuk prázdné ledničky... Vysmátý TS1 je zkrátka ikonické ať už nám v dnešní době přijde jeho grafika jakkoliv chabá, tenkrát to bylo něco nevídaného a dodnes jsme u jeho dalších verzí vydrželi, což jen značí o tom, jak je tato hra jiná a unikátní Láska doufám, že nás ještě čeká spousta nových rozšíření a dalších věcí (která nám budou úspěšně luxovat konta Chichichi ), stejně jako pevně věřím v to, že s naší hrou ještě zažijeme spoustu pěkných věcí, které spolu budeme moci sdílet na našem milém fóru Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty05/02/20, 08:47 pm

Jejda, tak to bychom měli nějak oslavit, ne ? Mrkající Že by nějakou výzvou nebo snad soutěží ? Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty05/02/20, 08:53 pm

Jsem rozhodně pro Ludmi! Úsměv 20 let je opravdu úžasné číslo pro počítačovou hru, takže máme rozhodně co slavit Láska akorát jsem teď tak nějak bez nápadů, co se výzev a soutěží týče... Červenám se Červenám se ale jsem si jistá, že tebe nebo někoho jiného jistě něco úžasného napadne Láska

EDIT: Teď mě jedině napadá třeba přestavět dům Gothových z jedničky, ti mi přijdou dost ikoničtí Aha
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty05/02/20, 11:24 pm

dvacet let, no teda, to je půlka mého života Vysmátý na první hraní nikdy nezapomenu, brácha tehdy bydlel u tety, když odjeli s rodinou na dovolenou, aby jejich pes nebyl sám doma. no a v pátek chtěl jít s kámošema na pivo, tak jsem hlídala já a bratránek měl na kompu sims 1. co v cizím baráku, tak jsem hrála (samozřejmě s jeho svolením), chytlo mě to nakonec jako blázen. brácha přišel někdy v půlnoci zbořenej, tak jsem ho do rána monitorovala, jestli dejchá, a mezitím hrála. vůbec jsem nešla spát.. dvojku jsem si koupila jako náplast na rozchod a datadisky mi pak kupoval nový přítel, současný choť Láska od té doby mě simíci tak nějak provází životem, s různě dlouhými pauzami. z dnešního pohledu jsou jedničky legrační, ale měly své kouzlo, třeba ty zvuky jako zpívání simíků u táboráku nebo chrastění korálků zavěšených místo dveří. na prázdnou lednici si bohužel nevzpomínám, je to holt doba..

na dům Gothových už si nevzpomínám, ale určitě by se někde vyštrachal..

tohle byl můj oblíbenej song z house party:
https://www.youtube.com/watch?v=nqCnvPD2jjI
ugy ugy ú aga ugy ú ú .. Hudba
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty06/02/20, 06:23 am

20 let, to je neuvěřitelné! Úsměv To je moc pěkné výročí a vůbec nemůžu uvěřit tomu číslu. Láska Přípitek

Ooboo vroose baa dooo! (Happy birthday, The Sims!)   Můžem se naučit novou frázi v simštině  Chichichi

@Lucisab - díky moc za tu zprávu! *THUMBS UP* Vůbec bych o tom nevěděla
@Havranice - to jsou moc pěkné vzpomínky.  Láska

Taky mám plno takových pěkných vzpomínek, určitě už jsem na fórum něco psala. Chytá mě pokaždé nostalgie, když si na ty doby vzpomenu. Nikdy by mě nenapadlo, že k nějaké PC hře může člověk mít takový vztah a tak pěkné vzpomínky. A jsem moc ráda, že všichni tady na fóru jsme na tom podobně. Samozřejmě to není jediná hra, co mě chytla, zbožňuju PC hry dodnes.
Jediná věc, co mě mrzí, je, že posledních pár let mám žalostně málo času na hraní. Vždycky urvu poslední volný čas na nějakou tu soutěž, ale na vlastní hraní čas není. Potřebovala bych doživotní prázdniny!  Láska to by bylo super.

Tak do budoucna bych nám přála, ať nám ta náklonnost k Sims vydrží, ať se děje, co se děje a ať každé další výročí tady slavíme spolu Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty06/02/20, 05:44 pm

Havranice, když se otevřela lednička a byla prázdná, ozval se tenhle zvuk Vysmátý (najdeš ho na 0:40)



Jako malá jsem se u toho vždycky mohla zbláznit smíchy Válím se smíchy jinak si bohužel už žádné jiné zvukové efekty z TS1 nepamatuji Smutný ale z TS2 jsem měla vždycky moc ráda tuhle písničku Hudba (a popravdě mám ji ráda pořád  Vysmátý )



Nebo pak ještě tuhle Úsměv



V TS4 ještě nemám tolik písničky prozkoumané, takže nemohu soudit... ale docela mě překvapilo, že dj často hraje v klubu právě písničky z TS2 Úsměv


Jinak Hello, já si taky často říkám, že bych potřebovala doživotní prázdniny Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty07/02/20, 10:19 am

Pááni, to už je neskutečná doba. 20 let, klobouk dolů. Mám trochu takového tucha, že tahle hra bude nesmrtelná Červenám se . Jinak origin k této příležitosti oslav měl i nějaké slevy tuším. Úsměv

Musím říct, že taky hrozně ráda vzpomínám na moje začátky, podobně jako Hello už jsem to tu asi někde zmiňovala, tak se nechci opakovat. Úsměv Ale ty časy byly zlatý. Moje jediná starost byla, co simíkům obléknu za oblečení apod. Vysmátý Pamatuji si i na to, když jsem na internetu objevila nové skiny a tím vlastně započala má éra stahování, ano už od TS1. Vysmátý Vysmátý

Já osobně TS1 pořád mám a občas je i zapnu, je fajn si občas zavzpomínat a připomenout si, jak bezva ta hra byla, je a bude. Plno zajímavých interakcí, které byly na tu dobu dosti vymakané. Úsměv

Jinak ty zvuky jsou super Lucisab, několik si jich vybavuju! Vysmátý Vysmátý

A ty songy z TS2, ten poslední byl můj nejoblíbenějšíLáska Láska , myslím ten s názve HERO, co jsi sem dala. Úsměv

Já i milovala tuto klasiku, když naběhlo sousedství Láska Láska



Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty07/02/20, 10:53 am

Taky zbožňuju tyhle písničky, ať už to main theme, nebo ty, co tu dala Lucisab. Moc se mi líbí, občas si je taky poslechnu i mimo hru Vysmátý
A samozřejmě main theme k TS2! Úsměv všechno je perfektní a ke všemu se vážou takové pěkné vzpomínky (třeba už 20 let staré, to je hrůza!)

Tady jsem našla kompletní soundtrack k TS2
https://www.youtube.com/watch?v=xD_vx-eMtGY

A tady je playlist písní z rádia (TS2) plus další známé melodie. Mám moc ráda ty RnB, ale i plno dalších z různých žánrů.
https://www.youtube.com/watch?v=lF90l7zWHMg&list=PLLuhoeAl-JEFOI6EfKpk4usuKP0Qr0XcV&index=1


No a ty zvukové efekty z TS1 Láska  taková nostalgie, když to slyším. Každý ten zvuk bych si už nevybavila, k čemu přesně patří, už jsem to nehrála strašně dlouho. Ale naštěstí je to pod videem všechno napsané. *THUMBS UP*

A tady ještě seznamy písní (úryvky, ale podle nich se dá dohledat celá písnička třeba na YouTube):
TS1  
https://sims.fandom.com/wiki/List_of_songs_in_The_Sims
TS2  
https://sims.fandom.com/wiki/List_of_songs_in_The_Sims_2
TS3  
https://sims.fandom.com/wiki/List_of_songs_in_The_Sims_3
TS4  
https://sims.fandom.com/wiki/List_of_songs_in_The_Sims_4

někdy si to musím celé prolézt Úsměv


Naposledy upravil Hellohello dne 08/02/20, 09:12 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty07/02/20, 01:51 pm

ta hudba ve dvojkách je fakt skvělá, ve trojkách už to není zdaleka ono. když jsem stavěla a manžel byl se mnou v místnosti, tak se mu ty písničky taky libíly. a když jsem hrála se simíky, tak se dost často smál těm jejich zvukům Vysmátý mně to už ani nepřijde, ale asi je to fakt legrační
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vzpomínky na začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vzpomínky na začátky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Vymazané vzpomínky
» Vzpomínky na staré soutěže

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2, 3, 4 :: The Sims 2, 3, 4-
Přejdi na: