Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Diskuze o stavebních výzvách

Goto down 
+4
Ludmila
Hellohello
Kolikokoli
Fidgety
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty26/08/19, 08:20 am

To zní dobře. Plážový domek bych taky chtěla stihnout.

Napadla mě ale ve snu i idea na možnou stavební výzvu/soutěž :-D.

V podstatě by se stavěly tři malé domky/byty vedle sebe (nebo nad sebou - tzn. Bytovka nebo řadovka). Každý pro jednu Disney princeznu, která ale žije v moderní době.
Zvenku i zevnitř by to bylo přizpůsobeno oné princezně/její rodině. Na výběr by bylo ze seznamu princezen, takže by byla možná velká variabilita kombinací. Byty by stačily úplně malinké, žádné mega zámky.
Co vy na to?
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty26/08/19, 08:57 pm

Taky zajímavá myšlenka, Kolikokoli ! Viděla bych to opravdu spíš na výzvu, soutěže teď probíhají dvě a stejně na ně zatím není moc času Mrkající Dáš, prosím, dohromady nějaká pravidla - já se přiznám, že se už v Disneyovských princeznách moc neorientuju Červenám se (a navíc zkouším vymyslet něco k té výzvě ve tvorbě Simíka).
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty26/08/19, 09:43 pm

Souhlasím s Ludmilou, mohlo by to být zajímavé Úsměv

Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty27/08/19, 04:08 pm

No teda Koli, to je úžasný nápad! Úsměv A hlavně ten způsob, jakým tě to napadlo - ve snu! To je neskutečné. Ještěže se ti to zdálo *THUMBS UP* a máš moc hezky sepsaná pravidla.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
visty
Simpařan
Simpařan
visty


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 02. 12. 20
Location : Česká Lípa

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty21/01/21, 04:29 am

Dovolila bych si zde přidat návrh s výzvou pro mou maličkost. Asi Vám zřejmě dojde, že jsem milovník klasiky a podle toho by mohly být i pokyny ke stavbě. Otázka je, zda-li by byl vůbec zájem.
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty21/01/21, 05:46 am

To by bylo super Úsměv uvidím, jak mi to bude časově vycházet, ale naštěstí výzvy nejsou nějak omezené, tak bych to ráda zkusila (uvidím podle pokynů, jestli bych to vůbec zvládla) Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty21/01/21, 10:18 am

Já bych rozhodně zájem měla :D!
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
visty
Simpařan
Simpařan
visty


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 02. 12. 20
Location : Česká Lípa

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty21/01/21, 11:34 am

Jůůů, tak to mě těší Váš zájem. Není se čeho bát. Mě právě zajímá, jak by jste to pojali Vy Vysmátý Mrkající A fakt bych se těšila. Pokud mi adminky povolí založit téma na výzvu, tak bych napsala popis. Úsměv
Jo a protože jsem vůbec nevěděla, že tu něco takového je, tak si postupně projdu výzvy a ráda bych nějakou zkusila. Koukala jsem, že tu byly pěkné návrhy Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty21/01/21, 12:59 pm

To víš, visty, že zájem bude, otázkou je spíš čas (jako vždycky) Mrkající
Návrat nahoru Goto down
visty
Simpařan
Simpařan
visty


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 02. 12. 20
Location : Česká Lípa

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty21/01/21, 02:43 pm

Tak jestli můžu poprosit o povolení vložit téma do výzvy :)
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty21/01/21, 03:05 pm

Povoleno Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
visty
Simpařan
Simpařan
visty


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 02. 12. 20
Location : Česká Lípa

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty21/01/21, 03:17 pm

Děkuji za svolení holky Úsměv Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty09/03/24, 02:47 pm

Protože toto téma už hodně dlouho nebylo otevřeno, a do soutěží se nikomu moc nechce (když nepočítám skalní příznivce), dovolila bych si navrhnout téma nové výzvy - staré domy okolo nás. Cestou do práce vídám 3 domy, které určitě měly zajímavou historii, ale teď už jejich sláva skončila, jeden byl dokonce už stržen Smutný Ráda bych je oživila alespoň ve hře, pomohl by mi někdo, byl by zájem ? Přikládám obrázky :
 Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Mapy-s0-kopie

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Mapy-s1-kopie

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Mapy-s2

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Mapy-o5

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Mapy-o6

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Mapy-o7

- a tenhle domek už tedy neexistuje
Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Mapy-c3

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Mapy-c4

Výzva by se mohla i rozvinout v jiné domy, které naopak potkáváte vy ostatní, a je vám jich líto, že se o ně nikdo nestará a rozpadají se ...
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty09/03/24, 08:23 pm

Páni, to vypadá moc zajímavě Ludmi Láska já se určitě hlásím Láska pro staré domky mám slabost Láska hned jsi mi připomněla ten kterým jsem se nechala inspirovat v případě Nervózního Červenám se

Taky vám sem přidám jeho fotky, ale jenom takhle, aby se nepletly k těm tvým  Láska ostatně tenhle domek by byl hrozný na postavení Zmatený (i když možná by se někdo šikovný našel Červenám se )   snad nevadí, že ho sem přiložím  Červenám se na první je vidět, jak vypadá teď na druhé je se starými okny s malými vytrážemi, bohužel cca po roce 2016 začala jeho postupná destrukce vandaly... naštěstí k němu byl ale osud nakonec příznivý a dnes má nové majitele, kteří se o něj starají  Úsměv

https://i.postimg.cc/nzWMBSqS/1.png
https://i.postimg.cc/DmkZYWjq/2.png
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty10/03/24, 05:39 am

To je perfektní nápad,  Láska moc se mi zamlouvá *BRAVO* *THUMBS UP*  moc ráda si ty domky zkusím postavit, tedy pokud na to najdu čas. Líbí se mi jejich tvar a myslím, že by to šlo udělat v sims docela dobře. I když ta komplikovaná střecha u domu č.2 - nejsem si jistá, že to budu umět, ale už ten dům vidím, jak se u něj ráchají simové v bazénu a užívají si pěkného dne Úsměv   První domek se mi moc líbí, ten by mohl jít docela dobře, aspoň v to doufám. A třetí domek je opravdu minidomeček, zajímalo by mě, jestli uvnitř byla jenom jedna místnost? A nahoře podkroví. Je škoda, že byl stržen, je to takový smutný konec.

A ten krásně zdobený a zajímavě tvarovaný dům od Lucisab je taky nádherný. Láska Jsem tak ráda, že dostal nové majitele a nebyl ponechán napospas blbým vandalům  Vzteklý  jsou to fakt bezmozci, že si vyberou takový hezký dům k ničení  Ďáblík   Byl by zajímavé se o něj taky pokusit v sims, ale hodně pěkných prvků bych neuměla napodobit. Ale určitě by vzniklo taky nějaké super bydlení pro simy  *THUMBS UP*

Tenhle nápad by se mi líbil i jako soutěž - přímo si to o to říká tím zajímavým tvarem - jen kdyby se našlo dost zájemců... a při současném stavu fóra je to asi nemožné Smutný Plačící   ale i jako výzva super -  a ráda se jí zúčastním Mrkající  teď už jenom, jestli to udělat v TS2 nebo 4...  Aha Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty03/04/24, 06:10 am

Díky za založení téhle zajímavé výzvy Úsměv o některý z těch domků se někdy v budoucnosti pokusím, třeba se někdy naskytne příběh, kde bych právě nějaký takový dům potřebovala a tím zabiju dvě mouchy jednou ranou Úsměv Ten druhý by se mi líbil v TS4 jako vila s bazénem, určitě se mi to ale nepovede podle představy. Těším se, až se k tomu dostanu Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content





Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuze o stavebních výzvách   Diskuze o stavebních výzvách - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuze o stavebních výzvách
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kopie nejmenšího anglického hradu
» Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI
» Soutěž "Podzimní dům - farma"
» Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE
» Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2, 3, 4 :: Stavební inspirace a výzvy-
Přejdi na: