Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Dům s přesným rozvržením

Goto down 
+7
Caspiel
Ludmila
NekoMH
Lucisab
Kajinka96
Kolikokoli
Fidgety
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 04. 04. 18
Location : Praha; Libchavy

Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením    Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty28/10/18, 08:15 pm

@Kolikokoli vím že barvy jsou věc názoru, ale když jsou zadané tak je dodržím a to s tím košem, zapoměla jsem že v předchozích dílech byli ty co se dali zastrčit do linky jako myčka :D takže mi stejně nic jiného nezbylo, spíš mi nejde do hlavy proč když to měl být podzimní domek proč je mi vytýkán právě podzimní vzhled :)
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením    Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty28/10/18, 08:20 pm

Kajinka96 napsal:
@Kolikokoli vím že barvy jsou věc názoru, ale když jsou zadané tak je dodržím a to s tím košem, zapoměla jsem že v předchozích dílech byli ty co se dali zastrčit do linky jako myčka :D takže mi stejně nic jiného nezbylo, spíš mi nejde do hlavy proč když to měl být podzimní domek proč je mi vytýkán právě podzimní vzhled :)
Myslela jsem, že je věc názoru, jestli je to toho hodně nebo málo. Navíc soarka se soutěže neúčastnila, tak to třeba ani nevěděla? Nevím
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 04. 04. 18
Location : Praha; Libchavy

Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením    Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty28/10/18, 08:58 pm

@Kolikokoli No tak pokud to nevěděla, tak je dobré než něco zhodnotím, si ty pravidla přečíst
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením    Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty28/10/18, 09:04 pm

Kolikokoli napsal:
Kajinka96 napsal:
@Kolikokoli vím že barvy jsou věc názoru, ale když jsou zadané tak je dodržím a to s tím košem, zapoměla jsem že v předchozích dílech byli ty co se dali zastrčit do linky jako myčka :D takže mi stejně nic jiného nezbylo, spíš mi nejde do hlavy proč když to měl být podzimní domek proč je mi vytýkán právě podzimní vzhled :)
Myslela jsem, že je věc názoru, jestli je to toho hodně nebo málo. Navíc soarka se soutěže neúčastnila, tak to třeba ani nevěděla? Nevím

Názor je názor, i když já s ním taky úplně nesouhlasím, soarka má na své hodnocení právo, i když nesoutěžila. Pokud ale hodnotila, předpokládám, že si pravidla přečetla, jinak by opravdu nebylo fér se do hodnocení pouštět.
Mimochodem na starém fóru myslím platilo, že do průběhu hodnocení se snad ani nezasahovalo "nehodnotícími" komentáři. Ale tak nějak Kajinko chápu tvoji potřebu bránit se (však nejsi první). Komentář k tomu tedy zde padl, soarka má možnost na něj reagovat (pokud by přece jen nějaký bod pravidel přehlédla), ale dál bych tuto diskuzi poprosila nerozvádět, ať se nám tady to hodnocení neztratí. Děkuji.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 04. 04. 18
Location : Praha; Libchavy

Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením    Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty28/10/18, 09:06 pm

Hodnocení mi dalo docela zabrat, protože všechny domečky se mi svým způsobem líbily a měly něco do sebe, i když pár výtek taky mám
NekoMH – 3+9=12 Z venku je domeček takový pěkný rodinný, jen na mě působí takový holý. Bodíky za pravidla bohužel musím strhnout, za ty dvě chybějící místnosti, interiér je sice krásně zařízený, ale trošku mi chybí i ty ostatní barvičky jako červená, oranžová a žlutá, taky mě trošku mrzí ten růžový pokojíček. Celkově na mě ale domeček působí pěkně  Úsměv  kdyby nebyli v pravidlech barvy tak je to příjemný domeček pro rodinu uprostřed přírody, hodně se mi líbí ten rybníček s fontánkou!
Kolikokoli – 5+10=15 Krásný Parádně zapadá do Windenburgského prostředí. Líbí se mi, jak jsi krásně využila prostor zahrady, trošku mě mrzí barvy v pokojíčcích zřejmě pro teen a dítě, moc tam na mě zadané barvy nekoukají, ale to je malý detail. Celkově ale je domeček parádní!
Caspiel – 5+8=13 Trošku se mi nelíbí venkovní vzhled domu, možná by to trochu chtělo doplnit nějaké kamení jako omítku nebo prostě to nějak oživit, tahle na první pohled to na mě trošku zapůsobilo jako westernový bar :X  zahrádka by si zasloužila trošku více zaplnit, nebo jinak uspořádat či přibarvit, působí na mě prázdně Úsměv  interiér je sice celý do červena, ale s kombinací s tou šedou to vypadá dobře i když doplnit to třeba ještě žlutou nebo oranžovou by neuškodilo, škoda zelené pokojíčku, květiny v koupelně by zasloužily květináč a škoda volného prostoru na horní terase.
Kajinka96 - -
Lucisab – 5+9=14 Domeček je úchvatný, jen z venku by ho chtělo trošku ozdobit, třeba kamennou omítkou, na nějaké čísti nebo tak, jinak nemám co vytknout, krásná zahrada, líbí se mi že i přes to že jsi nekombinovala čistě zadané barvy mezi sebou, tak jsi v každé využila jinou v kombinaci s bílou/šedou a působí to tak čistě ale zároveň vesele  
Fidgety – 5+10=15 Domeček působí úžasným dojmem domečku na okraji velkoměsta v britském stylu, ta garáž! Úžasný nápad! Zahrada celkově je moc krásná. Barvičky dodrženy, jsou pěkně všude sladěné i s dalšími, prostě krásné!
Shina – 5+10=15 Nemám co vytknout, opravdu to působí jako podzimní domeček, a tak to mělo být, skvělé využití zadaných barev, krásně využitá zahrada, do modrého pokojíčku bych přidala více té oranžové, aby to odpovídalo zadání, ale možná už by to nepůsobilo tak klukovsky.
Ludmila – 5+8=13 Z venku se mi moc nelíbí ta hodně špičatá střecha, ale to si nejsem jistá, zda jde v TS2 ovlivnit, působí to tak zvláštně. Taky škoda že je omítka jednolitá. Spodní patro na mě působí trošku prázdně. Ložnice prarodičů? Úžasná! Taky krásné využití barev a sladění  
Hellohello – 5+10=15 V životě bych nevěřila že lze v TS2 vytvořit krásný dům a ještě se zadanými pravidly, ty jsi mi dokázala že jde, možná je to díky downloadům, ale to v tomhle případě vůbec nevadí, domeček je krásný, sladěný, příjemný a podzimní! Zahrada využitá na maximum.
Sarah666 – 5+8=13 Možná trošku jiná barva střechy a taky kdyby nebyla tak vysoká (možná jiný tvar střechy?), působilo by to na mě z venku lépe, taky trošku si vyhrát s omítkou, trošku zeleně na zahradu jako takovou by taky nebylo na škodu, lesklé podlahy na mě nepůsobí moc dobře, jinak vybavený je parádně a moderně, jen ve spodním patře obývací část je v jenom místě taková prázdná, a vnitřek se mi líbí až na ty podlahy  Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením    Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty29/10/18, 10:28 pm

Bylo to hodně těžké rozhodování, ale přece jen to své hodnocení zveřejním, třeba mě za to nikdo neukamenuje Mrkající :
- NeKoMH - 3 + 8 = 12 bodů - škoda toho nedodrženého půdorysu, možná by to chtělo nějakou tu dekoraci přidat, ale to okno ve střeše je fajn nápad
- Kolikokoli - 5 + 10 = 15 bodů - velmi zajímavá střecha, přiměřené množství dekorací
- Caspiel - 5 + 8 = 13 bodů - na mě trochu moc šedé a tmavě červené, asi bych přidala ven něco více podzimního
- Kajinka96 - 5 + 8 = 13 bodů - sice velmi pěkné, ale trošičku přeplácané
- Lucisab - 5 + 10 = 15 bodů - další pěkně vyřešená střecha, krásné venkovní zákoutí
- Fidgety - 5 + 10 = 15 bodů - nemám co dodat !
- Shina - 5 + 9 = 14 bodů - ubrala bych některý z těch šedobílých koberců
- Ludmila -  ----
- Hellohello - 5 + 10 = 15 bodů - tam by mi v chladných podzimních dnech určitě nebyla zima !
- Sarah666 - 5 + 7 = 12 bodů - tady je zase moc těch lesklých podlah, moc stylů, moc všeho...
Edit : Omlouvám se, zapomněla jsem na součet bodů u Fidgety, tak jsem si to dovolila doplnit Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením    Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty31/10/18, 10:50 pm

Tak konečne hodnotím aj ja, veľmi sa mi do toho nechcelo, pretože sú to veľmi vydarené dielka. A ďakujem za hodnotenia, tak vidím, že tie reflexné podlahy, čo som dala iba na fotenie (pri hre ich nemám) väčšinu odradili a pre mňa to vyzerá fantasticky- je to vec vkusu, ako aj tá vysoká strecha-mne sa nezdá, myslím, že je aj znížená. Ale to je jedno už, každého je to vec vkusu, ako ja nie som na tieto moderné domy Úsměv Takže k hodnoteniu:

NekoMH -3-7=10B - Chyba je v pôdoryse na poschodí, celkovo sa mi zdá na jeseň ten dom smutný-pre mňa jeseň hýri farbami a tu vidím prevažne bielu, i keď nemôžem povedať, že tam farebné prvky chýbajú. Pekná je záhrada, ale celkovo mi niečo chýba

Kolikokoli- 5+8=13B- zamilovala som sa do tej oblúkovej strechy Láska ...škoda, že v TS2 taká nie je a aj tie plné záhrady mi v 2-ke nejdú urobiť. Domček pôsobí na mňa tak babičkovsky, niektoré miestnosti pre mňa majú málo zo zadaných farieb- napr. modro-rúžová izba- bijú sa mi modro-zelený pásikavý koberček s rúžovými kockovými stenami+závesy-jedna strana s rúžovým, druhá modro-zelené kocky...Páči sa mi kuchyňa, takú by som mala aj v reály rada

Caspiel- 5+8b=13B - Pekný dom, len niekedy sa mi zdá tých tehál priveľa... Ale neviem prečo, sú tam žiarivé farby, no napriek tomu na mňa pôsobí chladne a smutne. Nesadla mi dizajnom detská izba- taká zvláštna. Pre mňa kúpeľňa pekná, len tie levandule by som dala von a do interiéru niečo vo vázach-takto mi to pripadá, akoby sa preklubala cez dlažbu Nevím

Kajinka96- 5+10=15B- Tak pre mňa spĺňa dokonale jesennú atmosféru, ktorú som nenašla u prvých výtvorov *BRAVO*

Lucisab- 5+9=14B- Veľmi pekný počin, ale mala som problém rozlíšiť či je to TS2 alebo TS4, na prízemí som trochu mala problém, že na mňa bolo tej bielej priveľa. Pekná je záhradka, ktorá na mňa pôsobí trochu ako park

Fidgety-5+10=15B Páči sa mi striedanie omietok na dome, ukáže to veľmi pekne. Niekedy sú tie farby také žiarivé, ale nič mi nevadí a oku nič nebije. Za tú deckú by som to dieťa prizabila-ten binec. Andílek A pracovňa je wow-krásna

Shina - 5+10=15B- Nemám čo dodať, opäť veľmi pekný počin, aj tie farby k sebe idú-nemyslela by som si, že sa k sebe hodí zelená a oranžová v tomto odtieni. Veľmi sa mi páči záhrada a ten brečtan na dome... Láska

Ludmila-5+8=13B- Na to, že je to iba MO je to pekne doladené. Tá izba je úplne babičovská, je tam veľa štýlov, ale zakaždým sú pekne začlenené

Hellohello 5+9=14B
- Najprv som nevedela, či je to opäť 2-ka, 4-ka. Ale zase vyjadrený dom, trošičku viac jesenných prvkov (koberce?) by som uvítala, ale farby sú autentické. Trochu som za zľakla tej kúpelne, trochu mi pripadala akoby bol záchod v kuchyni-to tá skrinka hore

Pre Soarku - v kuchyni som luster mala, dokonca aj svetelné panely, ale keďže sú skrinky podsvietené, tak som mala pocit, že mi od svetla vybuchnú oči
Kolikokoli- tak tieto podlahy som dala iba na fotenie (aj som to písala, mne sa strašne páčia, ako vidím, väčšine nie Plačící ), tiež mi hra potom ide trhane- hlavne, keď sa chcem niekam pohnúť-škoda
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením    Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty01/11/18, 01:49 pm

Přátelé, včera nejen skončila jedna soutěž, ale uběhl i termín pro hodnocení našeho podzimního domu. A zde je výsledné pořadí:
1. Fidgety - 15,00
2. Shina - 14,71
3. Hellohello - 14,63

4. Kolikokoli - 14,43
5. Kajinka96 +  Lucisab - 14,29
6. Caspiel - 12,88
7. Sarah666 - 12,43
8. Ludmila - 12,29
9. NekoMH - 11,00

Za sebe mockrát děkuji za ten neuvěřitelný počet bodů Šokovaný Červenám se  Opravdu si toho vážím, protože ono mi to stavění někdy dá fakt zabrat, takže ještě jednou díky moc Pusinka
A všem gratuluji ke krásným domečkům *BRAVO* Myslím, že soutěž naplnila naše očekávání, kolik různých staveb a interiérů může vzniknout na jednom základě. Díky moc Kajince za skvělý námět *THUMBS UP*

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením    Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty01/11/18, 08:16 pm

Gratuluji Fidgety k prvnímu místu! *BRAVO* byla to moc dobrá soutěž plná úžasných dílek Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením    Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty01/11/18, 08:28 pm

Moc gratuluji vítězkám na prvních třech pozicích, ale i všem ostatním, které se odhodlaly zapojit se svým soutěžním dílkem *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením    Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty02/11/18, 10:00 am

Gratuluji Fidgety k zaslouženému prvnímu místu! *BRAVO* A Kajince děkuji za super soutěž. Moc mě to bavilo Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením    Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty03/11/18, 10:49 am

Gratulace vítězkám!! *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením    Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty05/11/18, 04:52 pm

Velká gratulace! *BRAVO* Děkuji za krásnou soutěž i za všechny body. Omlouvám se, že jsem nemohla hodnotit, můj počítač byl nemocný a musel do servisu. Plačící
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 04. 04. 18
Location : Praha; Libchavy

Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením    Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty05/11/18, 09:32 pm

Gratuluji vítězkám a jsem ráda že se Vám všem můj nápad líbil :) třeba mě někdy zase něco napadne co padne do oka :)
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Sponsored content





Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům s přesným rozvržením    Dům s přesným rozvržením  - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dům s přesným rozvržením
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: