Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Podivný soused aneb co je asi za tou zdí?

Goto down 
+5
Fidgety
NekoMH
Hellohello
Kolikokoli
Ludmila
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Podivný soused aneb co je asi za tou zdí? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podivný soused aneb co je asi za tou zdí?   Podivný soused aneb co je asi za tou zdí? - Stránka 3 Empty17/12/18, 12:28 pm

Gratuluji vítězkám *BRAVO*, blahopřeji i ostatním za to, jak se s výzvou popasovali, a samozřejmě děkuji za krásné body! Červenám se
Jenom k plackám, aby nedošlo k nedorozumění:
- 1. místo
--> Hellohello - postupuje z Bronzového stavitele (za Random House Chal.) na Zlatého
--> Shina - postupuje ze Stříbrného stavitele (za Random House Chal.) na Zlatého
- 2. místo
--> Kolikokoli - udělena placka Stříbrného stavitele
--> Fidgety - zůstává Zlatým stavitelem (za Random House Chal.) do 15.1.2018
- 3. místo
--> Sarah666 - udělena placka Bronzového stavitele

Uf, to by bylo, snad jsem se v tom vymotala správně Aha Zmatený Aneb z logiky věci mi nějak plyne, že v době souběhu titulů by měl zůstat ten vyšší, tak ať je to někde vysvětleno Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Podivný soused aneb co je asi za tou zdí? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podivný soused aneb co je asi za tou zdí?   Podivný soused aneb co je asi za tou zdí? - Stránka 3 Empty17/12/18, 11:25 pm

gratulujem víťazkám Přípitek a tak sa teším za bronzový odznak:*YAHOO*: (ale že to bude za takú hnusárnu)
Návrat nahoru Goto down
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Podivný soused aneb co je asi za tou zdí? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podivný soused aneb co je asi za tou zdí?   Podivný soused aneb co je asi za tou zdí? - Stránka 3 Empty04/01/19, 11:33 am

Já si v té změti soutěží ani nevšimla, že jsem si vysloužila zlatou placku Vysmátý Moc děkuju za krásné hodnocení i za body! A velká gratulace spoluvítězce i ostatním *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Sponsored content





Podivný soused aneb co je asi za tou zdí? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podivný soused aneb co je asi za tou zdí?   Podivný soused aneb co je asi za tou zdí? - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Podivný soused aneb co je asi za tou zdí?
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: