Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Soutěž "Podzimní dům - farma"

Goto down 
+6
Lucisab
Fidgety
soarka
Hellohello
Michaelas
Ludmila
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty03/11/19, 09:32 pm

Uf, na poslední chvíli...  Úsměv

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 01

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 02

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 03

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 04

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 05

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 06

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 07

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 08

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 09

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 10

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 11

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 12

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 13

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 14

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 15

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 16

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 17

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 18

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 19

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 20

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 21

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 22

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 23

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 24

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 25
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty05/11/19, 09:15 pm

Paráda, ještě jeden soutěžní příspěvek ! Takže se nás nakonec sešlo osm, nikdo další se neozval, můžu tedy s Fidgety projednat pravidla hodnocení, případně projednat něco dalšího Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty05/11/19, 09:39 pm

Já jsem to nějak nezvládla, což mě moc mrzí.. Smutný Mám rozestavěno, ale nenašla jsem moc volného času, tak až dostavím, dám aspoň do svého vlákna. Úsměv

Jinak všechny stavby jsou nádherné děvčata! Láska *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty06/11/19, 08:15 pm

Škoda, Janiko31, že Ti to nevyšlo, ale určitě se ráda pokochám Tvým dílem, až ho dotvoříš ! Ale teď už tady máme po projednání s Fidgety osvědčená pravidla hodnocení této soutěže :
- hodnotíme celkem 15 body, rozdělenými na max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený - nutný je jen v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící samozřejmě nehodnotí své vlastní dílo,
- hodnotit bychom mohly od 6.11. do 19.11.2019, pak všechny body sečtu, zprůměruji a zveřejním výsledné pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.
Zde je seznam soutěžících :
- soarka
- Kolikokoli
- Michaelas
- Hellohello
- Ludmila
- Lucisab
- Sarah666
- Shina

Doufám, že i při hodnocení se nás najde dostatek, ač to bude jako vždy obtížné rozhodování Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty07/11/19, 10:11 am

Tak se na to rovnou vrhnu, ať na to pak nezapomenu Andílek

soarka 5+8=13b
Celkově na mě dům z venku působí moc hezky, až trochu pohádkově, díky té vysoké "áčkové" střeše uprostřed a nízko posazeným oknům. Pár bodíků z celkového dojmu strhávám, protože křiklavá barva v obýváku není úplně můj šálek kávy a vstupní chodba na mě působí trochu až mexicky nebo španělsky (tudíž se mi moc nehodí do stylu vesnického domku nebo farmy) a přijde mi také zbytečně moc velká. Velmi se mi ale líbí žlutá ložnice, působí velmi klidným a útulným dojmem Andílek

Kolikokoli 5+10=15b
Atmosféra domu je naprosto úžasná. Působí to celé podzimně a útulně. Nemám moc co vytknout, trefila ses mi do vkusu úplně se vším. Jen si nejsem jistá jestli je koupelna dosti oranžová Vysmátý Ale podlaha je a i na kachličkách se vyskytuje, takže to beru za splněné. Krásná práce Andílek

Michaelas /

Hellohello 5+10=15b

Už od pohledu na mě stavba působí americkým dojmem (což se mi strašně líbí, miluju typické americké domky). Všechno nádherně ladí do teplých barev, což se k podzimu skvěle hodí! Úsměv Také není co vytýkat.

Ludmila 5+8=13b
Nějak mi není sympatický tvar domku a dětský pokojík na mě působí trochu prázdně, ale jinak také pěkná stavba. Moc se mi líbí obývák a kuchyň. Láska

Lucisab 5+9=14b
Dům mi z venku připomíná na první pohled nějakou školku nebo malou školu Vysmátý . Co se mi nelíbí, tak na husto naskládané truhlíky, ovšem vevnitř nemám absolutně co vytknout. Paráda Andílek Andílek

Sarah666 5+8=13b
Úplně mi nesedí ty tři vedle sebe posazané střechy (jakoby kolmo k silnici, jestli chápete), jinak dětský pokojík je super, působí útulně a dětsky. V obýváku se mi líbí gauč, ale volila bych k němu nějaké méně výrazný koberec. Zahrada je také moc pěkná! Láska

Shina 5+10=15b

Domeček je malý, ale útulný. Moc se mi líbí bílý laťkový plotek. Ani nevím co mám psát, za mě nejkrásnější podzimní farma! Andílek Láska  Při pohledu na dům mám skvělý pocit a hned bych se nastěhovala! Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty13/11/19, 10:06 pm

Nikomu dalšímu se zatím do hodnocení nechce, tak se o to pokusím :
- soarka - 5 + 9 = 14 bodů - trošku mi tam nepasují ta okna nahoře ve štítu Nevím
- Kolikokoli - 5 + 10 = 15 bodů - ten příběh musel dojmout snad každého *BRAVO*
- Michaelas - 5 + 9 = 14 bodů - tady mi zase nějak nesedí střecha (možná mohla být vyšší nebo víc zelená ? Aha )
- Hellohello - 5 + 10 = 15 bodů - moc krásná zvířátka Láska
- Ludmila - ----
- Lucisab - 5 + 10 = 15 bodů - taky moc hezký příběh *BRAVO*
- Sarah666 - 5 + 9 = 14 bodů - ta okna se mi k farmě bohužel moc nehodí Smutný
- Shina - 5 + 10 = 15 bodů - sice se mi ty ozdobené židle k běžnému životu na farmě nehodí, ale to dýňové pole *THUMBS UP*

Přidá se ještě někdo k hodnocení ?
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty19/11/19, 06:36 pm

Pridávam sa k hodnoteniu, tak snáď sa ešte niekto pridá, trochu to vázne Úsměv

soarka - 5+9-14B -pre mňa je tá biela tehla na fasáde rušivá-moc mi nesedí k ostatnej fasáde, skôr by som ju dala len na strechy, štít...možno v malom na fasádu, stôl máš krásne vyzdobený, v detskej mi celkom nesedí farba stien a v spálni sa mi "bije" šedivá podlaha s jasnou žlto-okrovou. Halloweenovská výzdoba je super

- Kolikokoli-5+9-14B s * dom mi pripomína americký Main, interiér nie je úplne môj štýl, trošku mi chýbajú farby-pôsobí to na mňa smutne-šedivo, možno ako straré fotky. Záhrada je fantastická-pravá farma, len z halloweenskej výzdoby ba som dala viac a sob Rudolf mi nesedí k jeseni. Ale 1* za ten príbeh, až si normálne slza ukápla-ale fakticky :)

- Michaelas- 5+10-15B veľmi sa mi páči, ako máš riešené schodisko a skrytý pracovný stôl, kúpelňa na mňa nepôsobí žiarivo, skôr temne, zvolila by som iné farby a tá tehlová stena pôsobí na mňa až ponuro. Na záhrade je cítiť taký pravý farmársky život, tá je super, len neviem, čo je v tých sudoch (žieravina?) :) a to políčko s tekvicami-krása *BRAVO*

- Hellohello - 5+9-14B ten dom na mi evokuje Annu zo Zeleného domu, kuchyňa s jedálňou je fantstická, trochu mi nesedí do celkového obrazu tá obývačka-sedačka (ale asi lepšiu nemali). Trochu by som na niektorým miestnostiach ešte popracovala- niečo mi tam chýba-aj tá detská je trochu sterilná, málo farieb, obrázkov... a vadí mi koberec na strope (mi to pripomenulo jednu skadbu od Chaozz) A aj keď nie som arachnofobik, no neviem, či by som išla do tej stodoly... A farma so zvieratkami je super. Fotky sa mi veľmi páčia, vedú príbehom. *THUMBS UP*

- Ludmila- 5+8-13B dom je pekný, aj rozostavenie na pozemku, trochu mi vadí farba na chodníkoch, mne sa zdá skôr interiérová, ale v detskej by som si predstavila lepší, veselší koberec, tento je taký nezáživný a nehodí sa mi k stenám a koberčeku, kuchyňa je fajn, aj vyzdobený stôl, kúpeľňa je v pohode, žiari. Nie je v MO nafukovacia tekvica, mačka a také príšerky zelené trčiace z kotlíka? Mne sa zdá, že je to MO. Je to taký pravý vidiecky štýl

- Lucisab -5+8-13B ten dom je trošku ako kaviareň či reštika, ja by som dala zelenšiu strechu, tá spálňa je taká minimalistická, kúpelňa je pekná, ale málo oranžovej-ja by som dala oranžovú, kuchyňa je fajn, aj obývačka sa mi páči, len mám v nej pocit, že je tam trošku naplačené na kope-krb, TV... A príbeh je opäť perfektný, len mi je tej starej pani aj ľúto

- Sarah666 -XXX

- Shina- 5+10-15B Dom je fantastický *BRAVO* - aj záhrada je perfektná, supr sú tie chodníky (to som v TS2 neobjavila, že by to niekto spravil) v interiéry mi nesedí kombinácia v kuchyni- pásiky, kocky na stenách- tie su tuším skoro všade :) V detskej mi nevadia, tam je to aj pekne dozdobené obrázkami, kúpelňa je v pohode, obývačka-trochu jedovatá zelená k ostatným. Ale celkovo na mňa dom pôsobí príjemne, domácky
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty19/11/19, 07:02 pm

Tak jsem to taky dala jen tak tak dohromady Zmatený všechny farmy byly úchvatné a bylo těžké je nějak odstupnit Zmatený

soarka 5 + 9 = 14b Hodně vysoká střecha, jinak pěkně vyladěný interiér, kde se místy mísí styly. Líbí se mi nejvíc kuchyň a vyzdobený jídelní stůl. Opravdu vydařená práce *THUMBS UP*

Kolikokoli 5 + 10 = 15b Naprostá dokonalost, nemám co dodat. Snad i slova mi došla, zvláště po přečtení příběhu Láska Plačící

Michaelas 5 + 10 = 15b Opravdu překrásné dílo. Vždy když se dívám na fotky, tak z nich cítím to útulno... ten domov. Nádhera Láska

Hellohello 5 + 10 = 15b Místy možná tmavší, ale jinak krásné jako všechna tvoje dílka. Moc se mi líbí všechny detaily, které jsi použila. Krásná farma Láska

Ludmila 5 + 9 = 14b Moc zajímavé rozmístění budov, takhle postavit farmu by mě nenapadlo! Dětský pokoj mi přijde maličko větší, ale za to se mi moc líbí zbytek domu včetně zahrady, která je moc hezky promyšlená. Stále se klaním tvému způsobu jakým dokážeš pracovat s MO! Láska  (Jen jestli bych tě mohla pro příště moc poprosit... rozsvítila bys nám světla v domě? Červenám se  Aby nevypadal tak tmavý Červenám se )

Lucisab ---

Sarah666 5 + 9 = 14b Trošku vyšší střecha. V dětském pokoji by se mi více líbila méně vzorovitá tapeta, díky ní tak zanikají věci, které jsou na stěně. Ale jinak se mi moc líbí zvolené dekorace, opravdu to působí, že tam jsou děti. Do obýváku bych nedávala tak výrazný koberec, podobně jako na Michaelas, na mě působí rušivě. Okouzlila mě zahrada. Opravdu vydařené dílko Láska

Shina 5 + 10 = 15b Moc krásná farma. Je pravda, že v kuchyni mi moc nesedí pruhované židle, cihly na stěnách a dlaždice, ale zbytek je úchvatný. Nemám co dodat Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty19/11/19, 09:11 pm

Nějak jsem si to hodnocení nechala na poslední chvíli, ale je toho nějak moc (Vánoce za rohem, a před tou malou rozumbradou se už nedá o dárcích mluvit, takže to řešíme po večerech Zmatený ).
Ale zpět k soutěži, já si upřímně ta vaše dílka pořádně prohlédla až teď a musím říct, že mi až zrak přecházel, jaké úžasné farmy tu vznikly. Takže velký potlesk všem *BRAVO*

- soarka – 5 + 10 = 15 b. – Tohle je laťka hodně vysoko, a i když jsi první, nebojím se dát patnáctku, protože je to dokonalé. A ten prostřený stůl bych chtěla doma, pokud bych pořádala nějakou podzimní sváteční hostinu.
- Kolikokoli – 5 + 10 = 15 b. – Páni, perfektní, jak jsi ještě zvládla rozvést ten příběh, i když s tak smutným koncem  Plačící  Moc jsem si to užila, navíc domek i okolí je nádherné. Do koupelny bych té oranžové dala malinko víc (tady mě moc nehřála), ale jinak nemám co vytknout.
- Michaelas – 5 + 10 = 15 b. – Dámy, vy mi dáváte, ještě budu za měkotu, ale nemohu jinak, než jen chválit!
- Hellohello – 5 + 10 = 15 b. – Upřímně, já potkat pár takových strašidelných serepetiček, tak do té kůlny nevlezu ani náhodou! Jinak samozřejmě je to další úžasná farma!
- Ludmila – 5 + 9 = 14 b. – Mooc krásný dům, navíc ve dvojkách MO, to jako vždy smekám.
- Lucisab – 5 + 9 = 14 b. – Holky, co mi to děláte??? Jako hormonální horskou dráhu mám sice za sebou, ale pořád se dojmu i u reklamy, natož toto  Plačící  A teď skoro nevidím na písmenka, abych ti ten dům a příběh pochválila.
- Sarah666 – 5 + 9 = 14 b. – Další parádní dům! (Mimochodem oceňuji pokus o češtinu, myslela jsem, že ses jen někde překlepla, než mi došlo, že vlastně normálně píšeš slovensky. Já kdybych se o slovenštinu pokusila, tak se akorát pěkně ztrapním, raději ji budu dál s radostí jen číst a poslouchat.)
- Shina – 5 + 10 = 15 b. – Shodila bych potahy ze židlí, a bylo by to dokonalé, ale i tak je to neskutečná pastva pro oči!

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty19/11/19, 10:06 pm

Jak vidno, na poslední chvíli nechalo hodnocení více lidí Mrkající Že bychom to tedy prodloužili, aby bylo více čísel do tabulky ? Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty20/11/19, 08:43 am

Klidně to nechme doběhnout do konce týdne Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty20/11/19, 08:49 pm

Dobrá, Fidgety, souhlasím s Tebou. Termín pro hodnocení této soutěže je tedy prodloužen do neděle 24.11.2019 do půlnoci ! Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty24/11/19, 04:57 pm

soarka (5 + 9 = 14b) - Moc zajímavý dům. Poznámka od Michaelas o tom, že působí pohádkově je naprosto přesná. Celé mi to ale připadá právě spíš jako kouzelný dům s malou zahrádkou, než jako malá farma. Čekala bych víc záhonků, sem tam nějaký ovocný stromek. Interiér je zařízený moc hezky. Strašně se mi líbí kuchyně a jídelní část.
Kolikokoli (5 + 10 = 15b) - Nádherná farma, překrásné okolí. Dojemný příběh je třešničkou na dortu :)
Michaelas (5 + 10 = 15b) - Další překrásná farma. Interiér je útulně zařízený, okolí farmy naprosto dokonalé!
Hellohello (5 + 10 = 15b) - Můj další favorit :D Nevím, co obdivovat dřív? Ta stodola je úžasná! A ten výběh pro hospodářská zvířata. Interiér je moc útulně a příjemně zařízený.
Ludmila (5 + 9 = 14b) - Kůlna by klidně mohla být menší a uvnitř mi moc nesedí ta tapeta. Ale jinak moc pěkný počin. Dům i okolí farmy se mi líbí ;)
Lucisab (5 + 9 = 14b) - Domek je hezký, ale něco mi na něm nesedí. Asi výběr cihlového obložení? Tohle se hodí spíš pro nějaký městský dům, než farmu. Ale jinak se mi farma moc líbí. Interiér je krásně zařízený!
Sarah666 (5 + 9 = 14b) - Okolí farmy je opravdu nádherné, moc se ti povedlo. Dům je pěkný, ale ta střecha se mi moc nezdá. Interiér je, až na některé maličkosti, perfektní!
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty24/11/19, 07:10 pm

Díky moc za prodloužení, málem bych to i tak prošvihla, tak jen stručně, protože nestíhám - farmy se moc povedly, úplně jsem užasla nad krásou úplně každé z nich:

- soarka (5+9 = 14 bodů)
- Kolikokoli (5+10 = 15 bodů)
- Michaelas (5+10 = 15 bodů)
- Hellohello ---
- Ludmila  (5+9 = 14 bodů)
- Lucisab (5+9 = 14 bodů)
- Sarah666 (5+9 = 14 bodů)
- Shina (5+10 = 15 bodů)
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty25/11/19, 09:42 pm

Přece jen se nám tu sešlo dost soutěžících i hodnotících, takže tady máme sečtené a zprůměrované výsledky :
1. místo - Shina - 15 bodů
2. místo - Kolikokoli - 14,86 bodů
3. místo - Michaelas + Hellohello - 14,83 bodů
4. místo - soarka + Lucisab - 14 bodů
5. místo - Sarah666 - 13,83 bodů
6. místo - Ludmila - 13,67 bodů.


Opět tedy velmi těsné hodnocení, dokonce i setinách bodů ! Všechna soutěžní díla byla krásná, doplněné příběhy správně podzimně jímavé, prostě všem tleskám a gratuluji vítězkám *BRAVO* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty27/11/19, 03:31 am

Krásná soutěž, gratulujuuuu Úsměv Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty27/11/19, 05:07 pm

Bylo to skvělé téma, všem gratuluji a děkuji Andílek Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty27/11/19, 05:13 pm

Gratulace! Bohužel jsem nestihla hlasovat, ale všechny domky byly moc hezké Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty27/11/19, 08:51 pm

Moc všem gratuluji! Pro Tebe Pro Tebe byla to úžasná soutěž Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty01/12/19, 01:09 pm

Také gratuluju, omlouvám se, že jsem nestihla hlasovat, nějak se mi to tady kupí.. děkuju za soutěž *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty08/12/19, 01:26 pm

Moc děkuju za body, komentáře a krásnou soutěž! Láska
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Sponsored content





Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Soutěž "Podzimní dům - farma"
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: