Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Místo pro festivaly

Goto down 
+5
Lucisab
Kolikokoli
Sarah666
Michaelas
Ludmila
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty27/08/20, 08:30 pm

Když se nám začíná rozjíždět hodnocení předchozí soutěže" Domeček čtvereček", tak jsme zkusily s Fidgety dát dohromady pravidla další soutěže :
- postavíme si místo pro festivaly a podobné akce, aby se naši Simíci měli ve volném čase kde pobavit
- nesmí tam samozřejmě chybět pódium pro umělce, náležitě vybavené (mikrofony, hudební nástroje, reproduktory apod., však to znáte) a taky vyzdobené podle příležitosti , ke které se akce koná (to už je na fantazii každého soutěžícího - koncert známé skupiny, vinobraní, Haloween ...)
- pro unavené účastníky přidáme lavice či židle
- pro hladové stánky nebo automaty s občerstvením a s tím souvisí pochopitelně i toalety
- a že by i pár stanů pro ty, co chtějí přenocovat přímo na místě ?
- počet fotek cca 25
- finance a velikost pozemku neomezeny
- soutěžit by se mohlo řekněme od 31.8. do 16.9.2020, pak se bude hodnotit jako vždycky.

Máte-li dotazy či připomínky, sem s nimi !   Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty06/09/20, 09:50 am

Zadání je super, jdu na to Andílek Láska
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty16/09/20, 02:39 pm

Ludmila, myslím, že je načase predĺžiť súťaž, ja som začala, ale nejako som sa k tomu nedokopala dokončiť Nene
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty16/09/20, 09:21 pm

Ano, Sarah666, já jsem na tom stejně. Zrovna jsem si říkala, že se asi nikomu do tohoto zadání moc nechce. Smutný Takže napřed položím dotaz - má ještě někdo rozpracováno, kromě Sarah666 a mě ? Byl by větší zájem, kdyby se termín prodloužil ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty17/09/20, 07:08 pm

Já mám zatím jen postahované nějaké věci. Vlastně ani nevím, jestli se mi chce stavět něco většího venkovního. Ale kdyby bylo víc lidí, tak jdu do toho.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty17/09/20, 08:22 pm

Já mám zatím jen nápad, takže jsem na tom podobně jako Koli Aha ale když se přidá víc lidí, tak se mnou počítejte Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty17/09/20, 08:30 pm

Tak chystala sa aj Michaelas, tak ak by sme sa všetky do toho pustili, už by nás bolo dosť-5. Ja mám rozostavané, len som dačo stiahla a zasa hra spadla Sakra Ale určite dokončím, aj keď by sme to nespravili súťažné :)
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty17/09/20, 09:19 pm

Takže teoreticky by nás mohlo být pět, to začíná vypadat dobře. Prodloužíme si tedy termín pro zveřejňování třeba do konce září ?
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty21/09/20, 08:24 pm

Ahoj,
tak jsem se do toho pustila a dneska zdárně dokončila. Jelikož na hudební festivaly moc nejezdím, řekla jsem si, že to přece nemusí být jen moderní festival, ale proč neudělat nějaký středověko-fantasy festival. Bohužel jsem neměla moc času, a musela jsem si dokonce pomoci pár staženými věcmi, snad mi to holky odpustíte Červenám se

Každopádně tady máte loučku, kde se pořádají různé venkovní festivaly, hlavně tedy ty středověké. Zrovna jeden probíhá :)

Zde máme provizorní vstup. Festival je teprve nový, začínající, takže se organizátoři rozhodli pro dobrovolné vstupné.

Místo pro festivaly 21

Místo pro festivaly 21

Velikým lákadlem je jistě malý market, kde si můžete nakoupit čerstvé ovoce, zeleninu, knihy, ale dokonce i (dřevěné!) zbraně a štíty.

Místo pro festivaly 21

Místo pro festivaly 21

Hlavním tahounem je samozřejmě jeviště s kulisou starého obydlí. Máme štěstí, že se nám zrovna procvičují dvě umělkyně - jedna na housle a jedna na loutnu. (prostě se mršky neotočily!)

Místo pro festivaly 21

Nesmí chybět taverna s autentickým jídlem a lahodnými nápoji. Posezení vevnitř i venku.

Místo pro festivaly 21

Místo pro festivaly 21

Místo pro festivaly 21

Za tavernou je plácek na sportovní vyžití. Nechybí terče na všelijaké zbraně (nože, sekyry...) ani cviční panáci

Místo pro festivaly 21

Místo pro festivaly 21

Stany na spaní je to, co bylo nejtěžší vymyslet, takže jsem vybrala velké stany, kam se vejde celá královská rodina. Toto přenocování v podobě autentického zážitku je samozřejmě za příplatek (aby další ročník byl ještě lepší!)

Místo pro festivaly 21

Křižovatka s pohledem od ubytovacího stanu a toalet (stan vpravo)

Místo pro festivaly 21

Křižovatka s pohledem na tavernu, toalety a ubytovací stan (vpravo)

Místo pro festivaly 21

Pohled na celý festivalový park

Místo pro festivaly 21

Místo pro festivaly 21

Místo pro festivaly 21

Přidáme i noční záběry

Místo pro festivaly 21

Místo pro festivaly 21
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty21/09/20, 10:09 pm

Díky, Kolikokoli, za první soutěžní příspěvek, a hned v duchu mého oblíbeného středověku ! *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty30/09/20, 02:59 pm

Krásny príspevok, pripomenulo mi to festival stredovekých remesiel na Červenom kameni.
Ja mám na 99% hotovo, tak neviem, či dnes stihnem dorobiť, mám o 20-tej školenie, tak ešte pár dní by som potrebovala
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty30/09/20, 06:15 pm

Já se této soutěže asi nebudu moct zúčastnit, ale ráda se podívám na další příspěvky - doufám, že se ještě někdo přidá! Úsměv    Musím pochválit i tady první příspěvek Kolikokoli, je opravdu úžasný! Taky mám moc ráda středověkou tématiku Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty30/09/20, 08:51 pm

Já mám taky v podstatě hotovo, jen přebrat fotky. Pokud s tím bude souhlasit hlavní adminka Fidgety, nechala bych tady opět "volnější režim", tedy až se tu sejde dostatek příspěvků, pak bychom mohli hodnotit Úsměv Co vy na to ?
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty04/10/20, 07:22 pm

Je to určitě dobrý nápad, Ludmi Úsměv sama nevím kdy budu schopna svoje dílko dokončit Zmatený
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty05/10/20, 09:05 am

Ludmila napsal:
Já mám taky v podstatě hotovo, jen přebrat fotky. Pokud s tím bude souhlasit hlavní adminka Fidgety, nechala bych tady opět "volnější režim", tedy až se tu sejde dostatek příspěvků, pak bychom mohli  hodnotit Úsměv  Co vy na to ?

Já si asi napoprvé přečetla jen tu první větu, vůbec nevím, že jsem měla souhlasit taky Vysmátý Aha Už jsem ztracený případ Zmatený Ale samozřejmě souhlasím, žádný stres, v klidu dodělávejte, přebírejte a zveřejňujte, jak to vyjde Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty05/10/20, 08:57 pm

Nic si z toho nedělej, Fidgety, měla jsem Ti spíš poslat SZ. Aha Co se týče mého příspěvku do soutěže, fotek se mi zdálo málo, tak jsem něco dofotila a teď v tom mám poněkud guláš ...
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty08/10/20, 09:40 pm

Guláš fotek přebrán, tak to sem můžu konečně šoupnout. Moc jsem se "nerozmachovala", víte, že tvořím radši menší věcičky. Takže :

Městská rada se rozhodla, že pro nejrůznější pěvecké a případné alternativní vystoupení či festivaly postaví na okraji města menší scénu. Ve tmě vypadá docela opuštěně :
Místo pro festivaly 1

Ale ve dne se tu už začínají shromažďovat obyvatelé - bude koncert skupiny Crazy Ladies, jako předskokanky možná poznáváte Helen a Charlotte z předchozí soutěže :
Místo pro festivaly 1a

Místo pro festivaly 2

Místo pro festivaly 3

Místo pro festivaly 4

Místo pro festivaly 5

Místo pro festivaly 6

Místo pro festivaly 14

Fascinují mě střídající se tanečníci break dance v pozadí, že se nevykloubí ?
Místo pro festivaly 6a

Místo pro festivaly 7

Místo pro festivaly 8

Místo pro festivaly 8a

Místo pro festivaly 8b

Místo pro festivaly 8c

Nesmí chybět toalety :
Místo pro festivaly 10

Místo pro festivaly 9

Místo pro festivaly 9a

Místo pro festivaly 9b

Místo pro festivaly 9c

Pohled zeshora na prosklenou stříšku scény :
Místo pro festivaly 11

Místo pro festivaly 12

A tady už je hlavní vystoupení skupiny :
Místo pro festivaly 13

Copak se na tom asi aní Muchlzadkové nezdá ? Že by se jí nelíbíla hudba nebo oživlé sochy nebo ti tanečníci ? No, hlavně když štrikuje a nikoho  nemlátí kabelkou Mrkající
Místo pro festivaly 15

A za scénou si znavení Simíci po vystoupení můžou odpočinout ve stanech nebo u ohýnku :
Místo pro festivaly 16

Doufám, že tímto malým příspěvkem dodám trochu odvahy i někomu dalšímu a že tuhle soutěž nebudeme protahovat do Vánoc  Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty15/10/20, 06:45 pm

Tak jsem si o víkendu znova četla zadání a Ludmilina věta o halloweenském festivalu mě hodně inspirovala, jinak bych se asi na nic nezmohla, do té doby jsem nedostala žádný nápad. Tak jsem se do toho hned po víkendu pustila a pak už to šlo samo, po částech jsem postavila halloweenský festivalový pozemek. Bylo těžké vybrat jen 25 fotek, protože je to veliký pozemek, tak jsem se rozhodla to rozdělit na fotky pozemku a fotky z provozu, proto jsou na některých simíci (většina nočních fotek) a na jiných ne. Zbytek fotek včetně půdorysů je v mém tématu, link dám dolů jako obvykle.


Park se nachází na velkém pozemku v Desiderata Valley. Nad hustě zalesněným parkem se na kopci tyčí starobylý strašidelný dům nebo spíše hrádek. Když se podíváte pozorněji, spatříte nad střechou vznášejícího se animatronického draka.

Místo pro festivaly Halloween-Festival-04
Park je rozdělen na několik částí - u vstupní části se nachází kolotoč (funkční , opravdu se na něm dá jezdit a hraje pěkná pouťová hudba), kolem kterého je posezení, stánky s kafem, bar, gril, servírovací stůl s jídlem. U vstupní brány předvádí své umění "živá socha".
Místo pro festivaly Halloween-Festival-05

Místo pro festivaly Halloween-Festival-06

Místo pro festivaly Halloween-Festival-14

Místo pro festivaly Halloween-Festival-18-1

Místo pro festivaly Halloween-Festival-18-2

Místo pro festivaly Halloween-Festival-18-3

Místo pro festivaly Halloween-Festival-19

Průchodem, u kterého jsou letáky s programem pořádaných akcí, se dá dostat k pódiu a posezezením před ním.
Místo pro festivaly Halloween-Festival-22

Dnes tu odehrála rockový koncert kapela strašidelných klaunů.
Místo pro festivaly Halloween-Festival-23

Za pódiem je WC, automaty, automat na elektroniku a tanečník hip-hopu, který vás za poplatek naučí tancovat. Je tu umístěn sud s punčem a je možné si tu vyzvednout rachejtle, prskavky, trubky a další festivalové propriety.
Z druhé strany se nachází venkovní kuchyně, kde si můžete dát různé speciality. Stojí tu také hranice ze dřeva, která čeká na zapálení při oslavě Halloweenu. Hned za ní se dá házet sekerami na terč nebo zkusit balancovat na kmeni v nádrži s vodou. Cestou v trávě se dá projít až k bublifuku a domku věštkyně. Panují zvěsti, že je to opravdová čarodějnice.
Místo pro festivaly Halloween-Festival-27

Místo pro festivaly Halloween-Festival-43

Místo pro festivaly Halloween-Festival-43-1

Dalším průchodem, stejně jako brankou za kolotočem, se dá dostat ke zmíněnému strašidelnému domu. Cesta vede kolem černého jezera. Odvážlivci zde mohou přespat ve stanu.

Místo pro festivaly Halloween-Festival-44

A kdo má pro strach uděláno, může se klikatou cestou vyškrábat na kopec, na kterém stojí strašidelný dům. Ale cesta je lemovaná náhrobními kameny a "zlými" stromy.

Místo pro festivaly Halloween-Festival-49

Místo pro festivaly Halloween-Festival-53

Místo pro festivaly Halloween-Festival-55

V hrádku se dá zarezervovat nocleh v jedné z kobek. Knihovna je samozřejmě plná hororových příběhů.

Místo pro festivaly Halloween-Festival-60

Ve sklepení se nachází krvavá Draculova lázeň.

Místo pro festivaly Halloween-Festival-65

Pohled do jedné z dalších kobek, kam se dá nahlédnout přes mříže

Místo pro festivaly Halloween-Festival-59

Pohled do jiné kobky -  komnata s tajemným zrcadlem

Místo pro festivaly Halloween-Festival-76

Místo pro festivaly Halloween-Festival-77

V horním patře se návštěvníci můžou ztratit v zrcadlovém labyrintu. Ale pozor na animatronické příšery, které na vás vybafnou zpoza rohu.

Místo pro festivaly Halloween-Festival-70

Místo pro festivaly Halloween-Festival-71

Místo pro festivaly Halloween-Festival-74

Více fotek -  zde v mém tématu


Naposledy upravil Hellohello dne 16/10/20, 05:59 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty16/10/20, 02:49 am

Ježiši, Hellohellou, tá posledná fotka...to čo máš za príšerky? Inak je to bomba Pššt *THUMBS UP*
Predvčerom v noci som dala k sebe fotky a chcela na druhý deň vybrať z nich 25ks, nebudete veriť, u nás prší pár dní za sebou a cez net kábel nám tiekla voda Zmatený , takže som bola bez netu. Našťastie kábel vymenený, môžem vyberať. Jupííí

Konečne som aj ja hotová. Do poslednej chvíle som niečo menila, upravovala, tak dúfam, že som vybrala správne fotky, niekde som dala nie 100% finálnu fotku, ale kvôli tomu, aby sa videli detaily, som ju tam dala.

Pri vstupe majú návštevníci možnosť prispieť na zbierku opravy starej katedrály a samozrejme pozrieť program. Festival je umiestnený na väčšej lúke, kde sa konajú aj iné festivaly, takže aj stromov je tam poskromne. Pre dnešok je to jesenný festival spojený s koncertom známych aj menej známych kapiel z mestečka, výstavou tekvičiek detí zo škôl a predajom. V areály sú vybudované sociálne zariadenia a starý hangár  premenený na disco priestor s barom.

Už pri vstupe (kde môžu prispieť dobrovoľným vstupným) môžu návštevníci obdivovať jesennú úrodu tekvíc a nechýba ani výstava vrezávaných tekvíc (svetlonosov)

Místo pro festivaly Snapshot-0000000d-0c8be6cf
Místo pro festivaly Snapshot-0000000d-8c866808
Krásne vyzerajú aj v noci
Místo pro festivaly Snapshot_d2a2eb23_ec8c0ee8
Místo pro festivaly Snapshot_d2a2eb23_cc8c0ed6
Kto má záujem, môže si dať spraviť aj fotky v jesennom dizajne
Místo pro festivaly Snapshot_d2a2eb23_2c8c0387

Ďalej môžeme prejsť lampiónmi ožiarených prechodom

Místo pro festivaly Snapshot-d2a2eb23-0c8c0dbf

V areáli nechýbajú predajné stánky s oblečením, suvenírmi a hračiek ako aj stánky s predajom jedla, kávy a nápojov, popcornu. Nechýba ani  dostatok piknikových lavíc

Místo pro festivaly Snapshot-0000000d-4c87b554
Místo pro festivaly Snapshot_d2a2eb23_ec8d3d05


Místo pro festivaly Snapshot-0000000d-ac87b59a



Místo pro festivaly Snapshot-d2a2eb23-ec8d3e86
Místo pro festivaly Snapshot_d2a2eb23_8c8c0f16
Nechýba ani malé ohnisko na posedenie a rozprávanie strašidelných príbehov

Místo pro festivaly Snapshot_d2a2eb23_0c8d4604
Místo pro festivaly Snapshot_d2a2eb23_8c8c0994

Pódium

Místo pro festivaly Snapshot-d2a2eb23-ec8d3e75
Místo pro festivaly Snapshot_d2a2eb23_ec8d4cef

Výzdoba pri oplotení s pódiom
Místo pro festivaly Snapshot-0000000d-2c8beb20

Backstage pre vystupujúcich s občerstvením
Místo pro festivaly Snapshot-0000000d-ec87f0c5
Nechýbajú ani zábavný kútik pre mladých aj starších ako hod sekerou, spoločenská hra alebo hrové automaty.
Místo pro festivaly Snapshot-d2a2eb23-8c8c064d
Místo pro festivaly Snapshot-d2a2eb23-0c8d3ef0
Místo pro festivaly Snapshot-0000000d-0c87f089
V blízkom hangári je DJ-ský pultík pre disco a bar
Místo pro festivaly Snapshot_d2a2eb23_0c8c0d5d
Místo pro festivaly Snapshot-0000000d-2c87f0b8
Pre unavených návštevníkov nechýba ani malé stanové mestečko
Místo pro festivaly Snapshot-0000000d-ac8bea98

Pri stanovom mestečku je aj stánok s nápojmi a zábavný bublikofúkač
A samozrejmosťou je sociálne zariadenie so sprachami
Místo pro festivaly Snapshot-0000000d-6c87b74d


Celý pôdorys  
Místo pro festivaly Snapshot-0000000d-0c8beb45


Ďalšie zábery u mňa na https://thesims234.forumczech.com/t60p75-domy-od-sarah666#9396
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty16/10/20, 08:11 pm

Jsem moc ráda, že už tady začaly přibývat soutěžní příspěvky ! A doufám, že se ještě nějaký odvážlivec přidá Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty17/11/20, 06:25 pm

Ludmila napsal:
Jsem moc ráda, že už tady začaly přibývat soutěžní příspěvky ! A doufám, že se ještě nějaký odvážlivec přidá Mrkající

Ludmi, nenápadně a nesměle se hlásím, že bych se ráda přidala, pokud neplánuješ rychlou uzávěrku.. Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty17/11/20, 08:46 pm

Neboj, Havranice, když jsme si tu nastolily poněkud volnější režim, nevidím důvod, proč zrovna tuto soutěž rychle ukončovat Mrkající Klidně se přidej se svým dílem kdykoliv, ať se máme čím kochat Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty03/12/20, 08:55 pm

Jen jedna technická otázka - bude se chtít ještě někdo přidat? (to není "deja vu", ptám se ve dvou vlákech zaráz Vysmátý )

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty03/12/20, 09:01 pm

Taky jsem na to myslela, že bychom to tak nějak do konce roku mohli uzavřít, abychom neměli resty Nevím
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty03/12/20, 09:12 pm

Tak tak, vidím, že se chtěla přidat Havranice, ale taky už je to 14 dní, tak jsem se pro jistotu zeptala znovu, ať tu nečekáme marně a zbytečně. Vím, že toho před svátky je hodně a bude hůř, ale nový rok s čistým štítem zní dobře Úsměv

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sponsored content





Místo pro festivaly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Místo pro festivaly
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: