Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Místo pro festivaly

Goto down 
+5
Lucisab
Kolikokoli
Sarah666
Michaelas
Ludmila
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty04/12/20, 09:17 am

holky, já na tom makám, už mám postaveno, ale focení mi vázne, simíci se mi tam motají jak nudle v bandasce a nechtějí pózovat Sakra asi to budu muset nafotit bez nich.. chtěla bych to dát do neděle dohromady, ať na mě nečekáte. Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty04/12/20, 12:51 pm

Ale to my zase počkáme Vysmátý *THUMBS UP*  úplně ty trable s focením chápu. Mně zásadně, když třeba fotím rande, lezou do záběru rodiče některého z randících simíků Zmatený

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty04/12/20, 01:01 pm

Fidgety napsal:
Ale to my zase počkáme Vysmátý *THUMBS UP*  úplně ty trable s focením chápu. Mně zásadně, když třeba fotím rande, lezou do záběru rodiče některého z randících simíků Zmatený

díky Pro Tebe

já u toho vždycky myslím na vás všechny, co píšete příběhy, protože je to fakt mazec.. manžel si už začíná zvykat, že 'co děláš, ty jelito, kam jdeš, trubko, co mi sem lezeš..' atd. není na něj Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty13/12/20, 05:13 pm

zdravím, tak jsem poprvé v historii fotila několikanásobně déle než stavěla. nevím, jak je to ve čtyřkách, ale ve trojkách festivalové pozemky fungují tak, že v každém ročním období jsou jiné a pak je ještě verze bez festivalu.

ve všech variantách má tento pozemek molo se svatebním obloukem a židlemi, altán s barem a tanečním parketem a samozřejmě hygienické zázemí. stany ve trojkách si simíci musí přinést s sebou a postavit, jak vám předvede Alex v létě, ale je to možné v jakékoli roční době

začnu obecnou verzí pozemku, která se opakuje během všech ročních období. v altánku je pódium pro hudební vystoupení (dnes hraje skupina Splašená zebra), na molu si můžete koupit občerstvení, vyfotit se na památku nebo si zaházet podkovou. nechybí ani gril s posezením

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-563

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-587

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-598

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-603

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-644

následuje jarní verze pozemku. objevují se květiny a vše je barevné. simíci si užívají bublifuk, syntetizátor nápojů nebo mohou uspořádat oslavu na molu

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-567

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-568

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-658

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-668

v létě se dá podnikat spousta věcí, například šnorchlování, opalování, grilování nebo mlsání zmrzliny. teplé večery se hodí pro nocování ve stanu

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-677

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-683

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-688

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-689

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-699

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-713

ani podzim nemusí být nudný. simíci se mohou zúčastnit soutěže v pojídání hotdogů, a kdo drží dietu, může lovit jablka zubama. bar i stánek s jídlem je též k dispozici

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-608

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-630

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-633

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-637

zima má také své kouzlo a třeba upíří svatba je v tomto období zvláště romantická

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-509

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-510

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-544

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-649

nakonec půdorys a detail zázemí. to je ten malý domeček vpravo dole  Úsměv

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-580

Místo pro festivaly - Stránka 2 Screenshot-588

více fotek dám do svého vlákna, ačkoli mi pětadvacet snímků obvykle stačí, pět verzí pozemku je přeci jen trochu něco jiného..
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty13/12/20, 09:01 pm

Máš to velmi krásné, Havranice, pobavilo mě, že i duchové a koně chodí na fesťáky Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty17/12/20, 09:15 pm

Tak jestli dobře počítám, nakonec se tu sešlo pět soutěžních příspěvků. Odhodlá se ještě někdo nebo začneme hodnotit, abych v novém roce mohla vyhlásit vítězku ?
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty07/01/21, 10:07 pm

Myslím, že by bylo načase se pustit do uzavírání soutěží Aha Nebo nějaké námitky?

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty08/01/21, 08:25 pm

Já už jsem to tu chtěla uzavřít do konce prosince, ale nikdo se neozval. Nevím Tak pokud se nikdo neohlásí, řekněme, do neděle, pošlu Ti, Fidgety, pravidla pro hodnocení, ano ?
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty12/01/21, 09:03 pm

Po domluvě s Fidgety uzavíráme tuto soutěž a následuje klasické hodnocení :
- hodnotíme jako vždycky 15 body, rozdělenými na max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený - nutný je jen v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící samozřejmě nehodnotí své vlastní dílo,
- hodnotíme od 12.1. do 31.1. 2021 do půlnoci, pak všechny body sečtu, zprůměruji a zveřejním výsledné pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.

Přehled soutěžících :
- Kolikokoli
- Ludmila
- Hellohello
- Sarah666
- Havranice


Milé dámy a pane, račte se tedy pustit do hodnocení soutěžních příspěvků, ať můžeme opět vymýšlet něco nového Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty18/01/21, 09:43 pm

Upozorním předem, že v této soutěži jsem hodnotil převážně pocitově, a je tedy možné, že moje zdůvodnění nemusí být úplně obhajitelné :D

Kolikokoli: 5 + 10 = 15b
Ludmila: 5 + 9 = 14b
Hellohello: 5 + 8 = 13b
Sarah666: 5 + 8 = 13b
Havranice: 5 + 10 = 15b



- Kolikokoli - Tady se není o čem bavit - na takový festival chci jít, chci tam být, a chci koukat na ty paní či slečny, co tam trénují na loutnu!
- Ludmila - Mi se ten pozemek líbí. Mám snad jen jedinou výhradu, ve "městě" bych kolem dokola naplácal nějaké stromy nebo "něco", hodně by to tomu pomohlo. Obzvlášť ta druhá fotka by daleko víc prokoukla.
- Hellohello - Na mne už je to normálně až "moc". Moc všeho :D Neumím ten pocit nějak logicky vysvětlit a chápu, že to muselo dát neuvěřitelné množství práce, ale já bych tam svoje Simíky nebral, aby se mi tam neztráceli :D Možná míň je někdy víc. Ale jako klobouk dolů, pořád je to neskutečné veledílo, a jsou to asi mé dva nejdrsnější body, co jsem kdy srazil.
- Sarah666 - Opět jako u Ludmily, mi se podobný styl pozemků vážně líbí, ale tady mám trochu víc výhrad. Moc mi nesedí ty lampiónové světla a myslím, že by pozemku velmi prospěla nějaká práce s barvou terénu (aspoň nějakou hlínu tam, kde se chodí?). Ale každopádně chválím fotokoutek, ten je vážně skvělý. ;)
- Havranice - Pro mne druhý vítěz. Je pravdou, že oproti některým pozemkům je tento jakoby "chudší", ale prodáno mi to bylo perfektním využitím 4 období a zajímavým využitím diagonál.
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty19/01/21, 01:44 pm

Koukám, že se nám do toho hodnocení nechce (kromě Petra). Já si dnes plním resty, tak v polední "pauze" aspoň jedno bodování snad stihnu.
- Kolikokoli – 5 + 10 = 15b. – Nemám slov, jednoduše jsem nadšená a nemůžu se vynadívat. Moc se mi líbí originální zaměření a k tomu provedení na jedničku s hvězdičkou.
- Ludmila – 5 + 8 = 13 b. – Krásné místečko pro malý festival, je tu všechno, co by mělo, ale jako by přece jen něco chybělo, co by tomu dalo malinko šmrnc. (A taky Koli nasadila laťku vysoko)
- Hellohello – 5 + 10 = 15b. – Další originální pojetí, až se mi ježí chlupy. A opět parádně provedeno, klobouk dolů. Chvíli jsem se lekla, že chybí toalety, ale v tématu jsem na ně natrefila. Takže vše v pořádku.
- Sarah666 – 5 + 9 = 14 b. – Velmi povedené festivalové místo. Moc se mi líbí rozmanitost vyžití, stánky, jako na opravdovém festivalu. Jen těch lampionů je na mě asi moc, působí to díky tomu malinko nepřehledně.
- Havranice - 5 + 9 = 14 b. – Krásné místečko přes všechna 4 roční období. Pódium na mě díky parketu a baru na jedné úrovni úplně nepůsobilo jako pódium, ale je tam, takže v tomto taky žádná výtka. A ta zimní fotka zamrzlého altánu mě naprosto dostala.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty19/01/21, 02:07 pm

Kolikokoli:
Ludmila: 5 + 9 = 14b - klasický letní fesťák u lesa. Jediné, co mi tam nesedí, tak je ten plot kolem stanů.
Hellohello: 5 + 10 = 15b - ty ses nějak pustila do těch strašidelných staveb :D. Jako, bojim, bojim. Dávám plný počet, ale na festival bych tam asi nejela :D
Sarah666: 5 + 8 = 13b - je tam na mě moc věcí, ty dýně a tak, trochu je to takové zmatečné. Ale jinak pěkné místo. Ten plot kolem stanů mi tam nesedí. Ale už jsi druhá, kdo to tak má, tak nevím, jestli se to tak nedělá i v reálu. Nicméně na tom malém pozemku mi to moc nesedí.
Havranice: 5 + 10 = 15b - moc povedené, líbí se mi, že nevím, kde pozemek končí a kde začíná (zlaté sims 3). A teda dělat verze pro všechna období, klobouk dolů!
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty19/01/21, 06:00 pm

Tak já jsem dneska nad hodnocením téhle soutěže přemýšlela v koupelně Vysmátý fotky už znám nazpaměť za tu dobu, co máme soutěž otevřenou a taky proto, že se nezúčastnilo moc lidí a každý pozemek má jedinečný charakter. A dospěla jsem tam ke stejnému výsledku u všech -  tohle prostě nemůžu hodnotit jinak, i když bych to ráda odstupňovala, ale prostě to nejde. Na každém se mi líbí něco jiného, ale vzájemně jsou ty pozemky z mého pohledu neporovnatelné, každý má něco unikátního! A já prostě nemůžu nikomu odebrat bod, tentokrát je to ještě těžší, než kdy jindy.

- Kolikokoli - 5+10 = 15 bodů - Prostě veledílo, moc se mi líbí středověká tématika a hlavně ve tvém podání, každý detail stojí za to. Neuvěřitelně propracované. Je to nádhera!

- Ludmila - 5+10 = 15 bodů - Tohle je festivalový pozemek přesně tak, jak si ho představuju. Je tady úplně všechno, co by mělo být, není to přeplácané, líbí se mi barvy. Vypadá to tak krásně s těmi stromy na podzim. Opravdu perfektní zpracování.

- Hellohello - xxx

- Sarah666 - 5+10 = 15 bodů - Ta nádherná podzimní atmosféra! Jak už jsem, myslím, psala k tobě do tématu, moc se mi líbí to místo na focení, výstavka dýni, halloweenská výzdoba (přesto je všechno milé a ne strašidelné), barevné ladění do oranžova, prostě všechno. Krásný odpočinkový pozemek

- Havranice - 5+10 = 15 bodů - Ani nemám slov, muselo ti zabrat tolik práce ten pozemek přizpůsobit všem ročním obdobím! Ve všech obdobích vypadá parádně. Taky je tady všechno, co by nemělo na festivalovém pozemku chybět.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty19/01/21, 09:38 pm

Kolikokoli 5+10-15B -veľmi sa mi páči tento historický ráz, to je niečo pre mňa. A to Shakespearovské divadlo je nádherné Láska *THUMBS UP*
- Ludmila- 5+8-13B- trošku je to nemastné-neslané, trochu mi chýba viac zábavných miest- možno nejaké automaty, hod sekerou... Keď bude mať kapela oddych, tak tam nie je poriadne čo robiť
- Hellohello- 5+10B-15B to je skôr celý lunapark, a ten dom hrôzy je fakt desivý, také príšery sú len pre silné povahy. Celkovo fantastický festival, len sa mi miestami zdá, že je tam toho až príliš.
- Sarah666-xxx
- Havranice- 5+9-14B- je to zaujímavé, trošku mi nesedí ten svadobný kútik na festival, ale je to pekne spravené. 3-ky som hrala len raz, tak neviem, ako je to s týmito pozemkami a ročnými obdobiami... Niektoré veci mi nesedia, keby tam bol fesťák a naraz aj svadba, nechodili by iní ľudia na obložené stoly? Nevím

Ešte 2 odkazy:
Petr Simík - no a zrovna tu som sa s povrchom hrala až až, dávala som "vyprašivelú" trávu+piesok a niekde aj zelenú, hold, asi sa mi to nepodarilo Nevím . Hlina a ani štrk nevyzeral dobre, tak som dala pred najviac chodené miesta ten piesok
Kolikokoli- to ohradenie stanového mestečka bývava na niektorých fesťákoch, pretože sa za to osve platí
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty25/01/21, 08:22 pm

Konečně se připojím se svým stručným hodnocením :
- Kolikokoli - 5 + 10 = 15 bodů - krásné místo pro festivaly s tématikou středověku *BRAVO*
- Ludmila - -----
- Hellohello - 5 + 9 = 14 bodů - na mě až moc strašidelné, tam by se mí Simíci asi hoodně báli Mrkající
- Sarah666 - 5 + 9 = 14 bodů - velmi pěkné, ale je tam toho opravdu až moc Nevím
- Havranice - 5 + 10 = 15 bodů - perfektní, nepřeplácané, navíc krásně předevené ve všech ročních obdobích *THUMBS UP*

Ještě se do neděle 31.1.2021 najde nějaký hodnotící odvážlivec ? Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty31/01/21, 01:32 pm

Stejně jako v jiných soutěžích bychom měli ukončit toto hodnocení dnešní půlnocí. Zítra, nejpozději v úterý hodlám uveřejnit výsledné pořadí, abychom to zde už zbytečně nenatahovali a mohli se věnovat dalším věcem. Přidá se tedy ještě někdo k hodnocení ?
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty02/02/21, 08:48 pm

Tak se nikdo neozval, tudíž zde je závěrečný verdikt :
1. místo - Kolikokoli - 15,0 bodů,
2. místo - Havranice - 14,67 bodů,
3. místo - Hellohello - 14,4 bodů,
4. místo - Ludmila + Sarah666 - shodně 13,8 bodů.

Výsledky jsou velmi těsné, jak sami vidíte. Moc gratuluji vítězkám Pro Tebe ,děkuji všem za účast a doufám, že další soutěže si taky tak užijeme (a třeba v hojnějším počtu Mrkající - ach, ten čas ...).
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty03/02/21, 05:38 am

I tady gratuluju Koli ke krásnému prvnímu místu Pro Tebe Láska i Havranici!
A za sebe taky děkuju za moc pěkné hodnocení i připomínky Úsměv chci dodat, že všechny vaše pozemky byly dokonalé a zaslouží si to nejvyšší ohodnocení Mrkající Na všech bych moc ráda se simíky trávila čas.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty03/02/21, 08:42 am

Gratuluji vítězce, a také ostatním za krásné body ke krásným stavbám *BRAVO* *THUMBS UP* Placky rozdělím, jakmile uzavřeme i třetí soutěž, pokud se nebudete zlobit, ať to nemusím dělat dvakrát Červenám se

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty03/02/21, 09:36 am

Děkuju moc a gratuluju ostatním, všechna ta festivalová místa byla super!
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty03/02/21, 11:07 am

Gratuluji, moc pěkné výtvory to byly ode všech!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Místo pro festivaly   Místo pro festivaly - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Místo pro festivaly
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: