Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Naya Rivera's Home

Goto down 
+2
Michaelas
Fidgety
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty25/03/21, 12:44 pm

Á, další nádherné soutěžní dílo ! *BRAVO* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty30/03/21, 05:14 pm

Tak sa musím ospravedlniť, sú tam tie dvere na balkón. Ja som si to zväčšovala, idem písať, že ja tam vidím stále okno a obklad, keď v tom ma osvietilo, že je to fotené tak, že tam výhľad zakrýva tá sedačka. Tak som opravovala :D Píšem ešte, nedalo by sa predĺžiť do nedele súťaž? Nejako sa ešte paprem s pár drobnosťami a neviem či do zajtra stíham.
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty30/03/21, 10:22 pm

Sarah666, i já jsem měla kolikrát zamotanou hlavu, kam co vede Úsměv A samozřejmě termín není problém ještě prodloužit Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty31/03/21, 06:38 pm

@Fidgety , no veď, je to zložité, stále niečo prerábam a už to nechám tak, lebo zasa by som musela robiť všetko iné-strechy, okná a to sa mi už nechce. Ďakujem, dúfam, že predĺženie využije viac z nás. Inak tie domy, čo sú tu, sú super. Tlieskam *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty31/03/21, 08:58 pm

Sarah, já naprosto chápu, sama bych byla schopna změnit ještě tisíc věcí - nemluvě o tom, že jsem zužovala prakticky hotový dům Vysmátý A hned jak jsem to nahrála na forum, vzpomněla jsem si, že jsem vlastně čekala na zveřejnění jedné sady nábytku, byť jen kvůli dece přes sedačku. Ale někdy je lepší to už nechat, věřím, že to máš povedené už teď Mrkající

A ano, snad se přidá i někdo další - má ještě někdo rozestavěno? Ať víme jestli čekat..

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty01/04/21, 05:20 pm


Já se omlouvám, původně jsem se chtěla soutěže zúčastnit, ale až doteď jsem se k tomu nedostala, na všechno je málo času a dny letí jeden za druhým. Nechci zdržovat, vím, že nebudu mít čas to všechno stíhat asi ještě hodně dlouho, tohle je docela velký projekt. Možná si to pak zkusím někdy v budoucnosti mimo soutěž, protože nápad na soutěž je to perfektní Úsměv tyhle domy podle předlohy mám moc ráda.
A ještě když vidím ty výsledné domy! Láska Máte to moc krásné! Úsměv Máte můj hluboký obdiv, protože to není nic jednoduchého a poradily jste si s tím takhle bravurně *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty04/04/21, 11:45 pm

Konečne som dokončila aj ja dom "Naya Rivera". Veľa vecí by som zmenila, ale už to uverejním. Niečo som si sama vytvorila a opäť som sťahovala, ale aj tak nie všetko sa dalo nájsť. Neviem, prečo sú fotky také tmavé, mala som rozsvietené svetlá a v hre to vyzerá normálne, ale tu je to tmavé.  Nevím Niektoré veci som musela trochu upraviť, lebo mi nešlo spraviť lepšie alebo sa to v TS2 nedá
- schodíky pred vstupom som zmenila na klasické schody
-schody som pridala aj na dvor (neviem, či sa tá nejako v TS2 spraviť vyspádovaný dom, asi nie)
- schody vo vnútri sú otočené na druhú stranu, tak sa mi zmenila aj chodba hore (aj keď to nie je v zadaní)
- vykier je hranatý, klasická strecha, pretože v TS2 sa nedá spraviť oblá strecha, tak som improvizovala
- musela som posunúť bazén od garáže, keďže som ju robila klasicky a inak ako rovno sa to nedá
- nedala som na strechu tie serepetičky, ani som také nemala v hre Naya Rivera's Home - Stránka 2 1f600
- v bielej obývačke som nemala vhodnú rohovú lavicu, sedačku, tak som dala náhradné

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot_00000034_ad75692b

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot_00000034_cd7565ab

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot_00000034_2d756723

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot_00000034_2d74090d

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot-00000034-2d756625

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot-00000034-ad755d92

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot_00000034_ad765c6b

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot-00000034-ed752706

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot-00000034-ad755615

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot-00000034-6d75560a


Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot_00000034_6d755e7b

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot-00000034-ad7562f7

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot-00000034-8d7524ac

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot-00000034-ed7527bf

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot-00000034-ad755ff4

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot-00000034-cd7562e7

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot-00000034-8d751edd

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot_00000034_8d756202

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot_00000034_cd756311

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot_00000034_cd751bc6

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot_00000034_cd75625f

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot_00000034_2d756555

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot_00000034_cd765c33

Pôdorys
Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot_00000034_8d756356

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Snapshot_00000034_8d756367

Viac fotiek v mojich domoch https://thesims234.forumczech.com/t60p100-domy-od-sarah666#10713
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty21/04/21, 09:15 pm

Teď koukám, že ten čas nějak letí, a asi bychom to měli uzavřít i zde. Ale přece jen mi to nedá a ještě jednou si ověřím - chce se ještě někdo přidat?

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty27/04/21, 08:03 am

Nikdo už se neozval, dovoluji si tedy spustit hodnocení soutěže:
- hodnotíme celkem 15 body, rozdělenými na max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený - nutný je jen v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící samozřejmě nehodnotí své vlastní dílo,
- hodnotíme od této chvíle do 18. 5.2020, poté budou body sečteny, zprůměrovány a zveřejníme výsledné pořadí. První tři místa (takže všichni  Vysmátý ) získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.
Soutěžící:
Kolikokoli
Fidgety
Sarah666

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty27/04/21, 08:59 am


Tak já asi rovnou začnu:

Kolikokoli - 5+9 = 14 bodů
Tento dům je prostě špičkový, perfektně napodobený originální dům. Je neskutečné, že je to všechno jen Maxis only. Popravdě mě ten ubraný bod úplně bolí. Tento dům mi připadá spolu s tím od Fidgety jako top, co se týká toho, čeho šlo vůbec ve hře dosáhnout! Rozhodovaly jen detaily, použité barvy a nábytek... a jak to vše spolu působí. A opravdu jen o kapku útulnější se mi zdál domek níže. To ale vůbec nesnižuje hodnotu tohoto krásného díla, které opravdu hodně obdivuju a tleskám! Láska  *BRAVO*  

Fidgety = 5+10 = 15 bodů
Stejně tak tady jsem úplně užasla nad tím, jak se ti podařilo napodobit originální dům. Jak jsem psala výše, o rozdílu toho jednoho bodíku rozhodly pro mě jen detaily - jako použité barvy, nábytek, jak vše sedí dohromady. Strašně se mi tato verze líbí a proto plný počet Úsměv  je to nádhera! Naya Rivera's Home - Stránka 2 1f60d

Sarah666= 5+8 = 13 bodů
Dům se ti opravdu moc povedl. Myslím, že při focení by mu více slušelo zapnout světla, aby to vybavení a barvy pěkně vynikly. Vypůjčím si z tvého tématu, co už jsem napsala:  „Mě nejvíce uchvátil záběr na dřez v kuchyni s hezkým oknem a výhledem z něj na bazén. A taky zahrada! Dále v interiéru mě zaujala chodba s modrými dveřmi (působí to opravdu netypicky a originálně a vypadá to hezky) a černá koupelna, působí opravdu moderně". Potom jsou i místnosti, které mně osobně nesedly, třeba dětský pokoj, kde je pro mě osobně moc vzorů a místy jinde v domě mi nesedlo barevné ladění nebo styl nábytku. Ale celkově je to moc povedený pokus Úsměv  *BRAVO*



Obdivuju všechny tři soutěžící, co se pustily do tak náročné soutěže (měla jsem to taky v úmyslu, ale nakonec mi to nějak nevyšlo skloubit se vším ostatním a určitě bych nezvládla vytvořit tak krásný dům jako jsou ty zobrazené! Úsměv  *BRAVO*   Opravdu dobrá práce u všech! Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty29/04/21, 10:49 am

Kolikokoli
Fidgety 5+10=15 - krááásný!
Sarah666 5+9=14 - taky krásný, jen mi tam nesedí ta chodbička mezi koupelnou a balkonem v patře, a pak snížená terasa se schody od dveří.

Ale jinak povedené, holky, a díky za super (náročnou) soutěž! :)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty03/05/21, 08:57 pm

I já se připojím k bodování :

- Kolikokoli - 5 + 9 = 14 bodů - krásně vystihnutá předloha, ale přece jen trošku neosobní, možná to chtělo aspoň více kytek, obrazů nebo nějakou hračku Aha
- Fidgety - 5 + 10 = 15 bodů - perfektně "polidštěná" předloha *BRAVO*
- Sarah666 - 5 + 9 = 14 bodů - ten dětský pokoj je pro malého kluka určitě hodně dobrý, ale v jiných prostorách se poněkud mísí styly a barvy Nevím
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty07/05/21, 08:07 am

Kolikokoli – 4+10 = 14b. – Naprosto dokonalé MO pojetí. Přiznám se bez mučení, že toto bych dokupy nedala. Možná by se mi líbil útulnější dětský pokojíček, ale chápu, že ses maximálně snažila dodržet předlohu, takže nevidím důvod to odrazit na hodnocení. Jen mi tu chybí nějaké fotky ze zadání, mimo jiné pohled na zbytek zahrady – bylo to tam tučně, že „v úvodu příspěvku je nutno uvést snímky co nejvíce odpovídající zadaným fotografiím“… Což samo o sobě bylo asi blbé pravidlo, protože ani Sarah ho nemá dodržené. Takže bych to i ignorovala, nebýt toho, že na první fotce je vidět, že v zadním rohu zahrady chybí posezení, které na fotkách v zadání bylo. Takže ač nerada, musím tady ten bodík za pravidla nakonec dolů dát Smutný
Fidgety – XXX
Sarah666 -  4+9 = 13 b.
– Opravdu krásně provedený dům. Stavba je super, okolí ještě lepší, jen škoda zadní terasy u domu, které měla být spíš na základech a dorovnaná terénem. Interiér je také povedený, jen dojem některých místností kazí zhasnutá světla, hlavně kuchyň a obývák působí tmavě. Pokojíček už jsem zmiňovala, že byl zadán tak, aby bylo možné ho zútulnit. Tvůj dětský pokoj jako takový se mi líbí, v jiném domě by byl top. Ale tady bych volila něco umírněnějšího, aby lépe pasoval k celkovému stylu domu. A z koupelny v patře by se mělo vycházet rovnou na terasu, což jsme tu i řešily. Takže v kombinaci s tou zadní terasou jsem se i zde nakonec rozhodla pro bodíček za pravidla Smutný

Bez ohledu na hodnocení, obě se vám povedla velkolepá díla *THUMBS UP* Mockrát děkuji, že jste se ke mně do tak náročné soutěže přidaly *BRAVO*

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty19/05/21, 02:45 am

Kolikokoli 4+9-14B veľmi sa mi páči ako si vyriešila vchod (myslím to postupné stúpanie) *BRAVO* , škoda, že tam nie je vonkajšia terasa s posedením+nesedí mi spodná chodba (aspoň to, čo je vidieť, tak by tam mala byť chodba s predelením. Ale inak sa mi páči, možno by som ešte niektoré kusy nábytku dala iné, aby to viac ladilo k typu domu. Škoda, že si nespravila aj detskú izbu, takto ako to bolo aj v obrázkoch mi tam chýba. Vyzerá skôr ako hosťovská.
Fidgety 5+10 -15B musím ťa pochváliť za detskú izbu, síce na obrázkoch nie je, ale takto ako to je, si neviem predstaviť, že by tam mal bývať (tuším) 4.-ročný syn. Ale všetko máš pekne zladené, nemám čo vytknúť. *THUMBS UP* *BRAVO*
Sarah666
P.S. Fidgety– ver, že som sa snažila nafotiť rovnaké fotky, ale fakt sa niektoré uhly nedali dodržať, pretože by nebolo zasa nič moc vidieť. A v TS2 sa myslím nedá terén zarovnať k vyvýšeným základom bez cheatov (skúšala som a nechcela som použiť cheat na terén, lebo myslím, že mi zhadzuje neskôr hru), bez schodov mi to nešlo a terén tak blízko nejde. Alebo to neviem ja Nevím
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty03/06/21, 02:50 pm

Moc se omlouvám, otevřít excelovou tabulku a zprůměrovat hodnocení bylo nad moje mentální síly. Ale konečně přináším vyhodnocení soutěže a pořadí je následující:
1. Fidgety 15,00
2. Kolikokoli 14,00
3. Sarah666 13,50


Moc vám děkuji za krásná hodnocení a hodně si vážím svého umístění  Pusinka  Červenám se  A ještě víc děkuji, že jste do toho se mnou šly. Pro Tebe  Moc nás sice nebylo, ale myslím, že jsme se s tím všechny popraly bravurně  *BRAVO*
Sarah666, moc děkuji za připomenutí, asi si i vybavuji, jak jsem se s terénem a základy v TS2 mordovala. Přesto bych šla stejně spíš cestou základů u domu, a tu "díru" od zahrady zamaskovala při focení. Ale je to subjektivní pocit, neříkám, že je to správná cesta. Takže teď nevím, jestli jsem nebyla moc přísná Červenám se Zkusila jsem to pro jistotu přepočítat, kdybych bod za pravidla nestrhávala, pořadí by to neovlivnilo, takže do toho zasahovat nebudu. Jak říkám, i tak to bylo perfektní dílo a klobouk dolů, že ses s tím popasovala Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty04/06/21, 05:04 pm

Velká gratulace vítězce i všem ostatním *BRAVO*
Všechny domy byly obdivuhodné a moc se mi líbily! Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty04/06/21, 08:39 pm

Vítězkami této soutěže jsou vlastně všechny zúčastněné dámy, patří jim tedy potlesk nejen za krásná soutěžní díla, ale i za odvahu ! *THUMBS UP* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Naya Rivera's Home
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: