Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Naya Rivera's Home

Goto down 
+2
Michaelas
Fidgety
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty19/01/21, 01:28 pm

Po konzultaci s Ludmilou a abychom se nenudili, přináším pravidla pro novou soutěž. Je hodně podobná té s domem Justina Biebera, která měla myslím úspěch, takže to snad nebude na škodu. Aspoň styl zadání bude pro mnohé z nás už povědomý.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Nutno dodržet!
A. Celkový styl domu – Přibližný půdorys, barva fasády, barva a tvar střechy, barva, rozmístění a styl oken a dveří apod.
Naya Rivera's Home Naya-Rivera-01

B. Části, které by měly být co nejvíce podobné originálu (viz zadané fotografie):
-> 1. Kuchyně, na kterou navazuje obývací pokoj:
Naya Rivera's Home Naya-Rivera-02

-> 2. Jedna z ložnic
Naya Rivera's Home Naya-Rivera-03

-> 3. Venkovní prostor s bazénem a posezením:
Naya Rivera's Home Naya-Rivera-04

C. Dále nesmí chybět:
-> Pracovna, ze které se dá vyjít přímo do zahrady (vchod označen na snímku v části A)
-> Druhý obývací pokoj v přízemí.
-> Další 3 ložnice (z toho jedna je dětský pokoj pro synka)
-> Druhá ložnice a nesmí chybět dětský pokoj pro synka
-> Zázemí, tj.šatnu u jedné z ložnic, 3 koupelny a prádelnu.
-> Garáž pro dvě auta (je vidět v částech A i B)
Výše uvedené místnosti mohou být vybaveny dle libosti a nemusí se držet předlohy. Pro zájemce více fotografií zde: Naya Rivera's Los Feliz Home Hits Market (je potřeba kliknout na "launch gallery" v červeném poli pod obrázkem)
Pokud tam nacpete něco navíc, nevadí Mrkající

D. Obecná pravidla:
- Odchylky dle možností hry jsou samozřejmě povoleny. Je nutno ale zachovat co nejvíce styl, rozmístění nábytku apod.
- Počet fotek max. 25 – z toho v úvodu příspěvku je nutno uvést snímky co nejvíce odpovídající zadaným fotografiím. Lze použít koláže v rozložení dle zadání (1 koláž = 1 fotka). V závěru je povinné foto půdorysu pro ověření umístění pracovny. Zbytek může soutěžící předvést ve svém diskusním vlákně.
- Downloady a finance pochopitelně neomezeny.
- Termín uzávěrky až do 31.3. 2021 do půlnoci.

Edit - dle upřesnění informací u domu byl upraven požadavek na počet ložnic a doplněno několik upřesňujících pravidel.
Edit 2 - prodloužena uzávěrka z původního 28.2. na 31.3.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření


Naposledy upravil Fidgety dne 27/09/21, 03:13 pm, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty19/01/21, 05:05 pm

Super! Jdu hned na to Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty20/01/21, 08:45 pm

Už stavím a teda vymyslet ten půdorys je docela masakr. Myslím, že už mám vše, ale chybí mi tam v přízemí jedna místnost (prosklené dveře jdou vidět v kuchyni vedle lednice). Ta tam vůbec není kam dát a ani moc nerozumím, kam vede (vypadá, že je tam sedačka, ale měly by tam být schody :D), takže asi budu muset oželit bod. Ale dům je moc hezký a těším se na ostatní soutěžící! (snad se nás sejde dost :) )
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty20/01/21, 10:05 pm

Ty jo, teď na ty dveře koukám. Ale napadlo mě - a nesmějte se mi, mé znalosti fyziky jsou značně uvadlé, zákon odrazu vůbec, ale nemohl by se tam zrcadlit obývák za kuchyní?  Aha Jakože když to sklo bude zatmavené, nebude 100% rovnoběžné se zdí, ale malinko vytočené: Ale černá sedačka, oblouk, šedý koberec... Nebo je to blbost? Pardon

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty20/01/21, 10:18 pm

Fidgety napsal:
Ty jo, teď na ty dveře koukám. Ale napadlo mě - a nesmějte se mi, mé znalosti fyziky jsou značně uvadlé, zákon odrazu vůbec, ale nemohl by se tam zrcadlit obývák za kuchyní?  Aha Jakože když to sklo bude zatmavené, nebude 100% rovnoběžné se zdí, ale malinko vytočené: Ale černá sedačka, oblouk, šedý koberec... Nebo je to blbost? Pardon
Jo, to je možné, že je to zrcadlo. Vlastně by to vysvětlovalo i to okno, co tam jde vidět. Podle fotky chodby to vypadá, že je to průchozí právě do té chodby pod schodama, akorát to nějak nepasuje do půdorysu Vysmátý . No, nějak se s tím určitě poperem *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty21/01/21, 07:27 am

A jen dotaz,v horním patře mají být celkem 3 ložnice nebo 4? ☺
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty21/01/21, 08:24 am

Michaelas napsal:
A jen dotaz,v horním patře mají být celkem 3 ložnice nebo 4? ☺

Ložnice jsou celkem čtyři (z toho jeden dětský pokoj). Tzn. jedna ložnice dle obrázku v zadání, jeden dětský pokoj a dvě ložnice dle vlastního vkusu. Vycházela jsem z popisu v článku, že dům má 4 ložnice, tak snad se tam vejdou Aha Jestli ne, tak mě opravte, na obrázcích jsou nafocené pravda tři pokoje v patře, ale popis domu je "The 4-bedroom, 3-bathroom home had recently been renovated."

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty21/01/21, 08:37 am

Dobrá, tak jsem si to myslela. Děkuji Andílek
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty21/01/21, 10:04 am

Fidgety napsal:
Michaelas napsal:
A jen dotaz,v horním patře mají být celkem 3 ložnice nebo 4? ☺

Ložnice jsou celkem čtyři (z toho jeden dětský pokoj). Tzn. jedna ložnice dle obrázku v zadání, jeden dětský pokoj a dvě ložnice dle vlastního vkusu. Vycházela jsem z popisu v článku, že dům má 4 ložnice, tak snad se tam vejdou Aha Jestli ne, tak mě opravte, na obrázcích jsou nafocené pravda tři pokoje v patře, ale popis domu je "The 4-bedroom, 3-bathroom home had recently been renovated."

Já si myslím, že nahoře jsou tři ložnice a ta ložnice dole má být jakási ložnice spojená s pracovnou (myslím, že ta zelená pracovna má ve své části něco jako ložnici, i když to zní trošku divně - asi tam bude nějaký koutek na přespání). Bylo to v jednom z těch článků, psala jsem to do diskuze k soutěžím. Ale nemusíme vycházet z toho. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty21/01/21, 10:07 am

Podle mě je opravdu pracovna jedna z těch ložnic. Na základě jedné stránky, kde je těch obrázků fakt kvanta, jsem si (hlavně podle oken a dveří) vytvořila plánek a 4 ložnice jako takové by se tam prostě nevešly. V podstatě jsem si "jistá" skoro ve všem, kromě té chodby za schody (jak je otazník).

EDIT: Pardon, ty dvě koupelny vedle sebe v horním patře, tak to je jedna velká koupelna. Nějak se mi tam vecpala překližka :D

Naya Rivera's Home 20210121-100242
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty21/01/21, 10:42 am

Kolikokoli, moc děkuji za nákres, upravím teda pravidla.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty26/02/21, 07:10 pm

Ehm, myslím, že nebude moc troufalé, když navrhnu prodloužení soutěže, co? Červenám se Chichichi Teda jakože máme ještě dva dny, tak se to tu možná zaplní stavbami. Ale za sebe bych určitě prosila o prodloužení. Ještě jsem ani nezačala, stávkuje nám disk, a já se děsím, že jednou nenajede. Tak se trochu bojím pouštět do větších akcí, protože nevím, jestli si po každém vypnutí hry zvládnu udělat zálohu Zmatený

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty06/03/21, 01:20 pm

Já jsem tedy taky za prodloužení, chybí mi jen dvě místnosti a je to!
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty06/03/21, 01:31 pm

Já jsem se do toho včera zkusila pustit, ale skončila jsem na hrubé stavbě s rozvržením spodního patra, možná tam mám kuchyň. Jak jsem pořád přepínala mezi hrou a obrázky, tak to ten disk nedal, a asi po hodině a půl už se hra neotevřela Sakra  Ale naštěstí jsem ukládala chvíli předtím, tak snad jsem nepřišla o nic zásadního. Jenže vůbec nevím, kdy to dokončím, páč disk půjde na reklamaci, a na starém noťasu to asi nerozjedu Plačící

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty11/03/21, 09:13 pm

Ehm, termín uzávěrky byl oficiálně posunut (prozatím) na 31.3.2021. Příště se mě nebojte nakoupnout, že jsem tu soutěž vlastně vyhlásila já Červenám se Sakra Válím se smíchy

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty13/03/21, 08:16 pm

Mám konečně hotovo :D. I když jsem si myslela, že nejhorší bude vyzkoumat ten půdorys, tak teda vybavení bylo o dost náročnější (hlavně styl, barvy atd.), jelikož hraju maxis only, tak občas ty věci prostě nejsou :D.
Každopádně nějak se mi podařilo dostavět, chtěla jsem udělat celý dům ve stylu dle předlohy, ostatní pokoje jsem okoukala tady: https://www.estately.com/listings/info/3333-lowry-rd

Naya Rivera's Home 13

Naya Rivera's Home 13

Naya Rivera's Home 13

Naya Rivera's Home 13

Naya Rivera's Home 13

Naya Rivera's Home 13

Naya Rivera's Home 13

Naya Rivera's Home 13

Naya Rivera's Home 13

Naya Rivera's Home 13

Naya Rivera's Home 13

Naya Rivera's Home 13

Naya Rivera's Home 13

Naya Rivera's Home 13

Naya Rivera's Home 13

Naya Rivera's Home 13

Naya Rivera's Home 13

Naya Rivera's Home 13
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty14/03/21, 01:16 pm

Wow, první odvážlivec, a máš můj bezbřehý obdiv za MO *OK*  Já bojuju i s tunou stažených věcí, ale spíš než se zařízením, tak s tím pitomým půdorysem - prostě jsem dospěla k závěru, že bych potřebovala, aby se stěny daly stavět i v půlce čtverečku - když někde dám celý navíc, je to obří, když ho uberu, tak se mi to tam nevchází. Anebo se to sice vchází v jednom patře, ale už mi to chybí v tom druhém Sakra Ale do konce měsíce snad dobojuji, jen teď jsem nemohla odolat hraní příběhu Červenám se

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty14/03/21, 04:12 pm

Ano, měla jsem úplně stejné problémy a musela dost improvizovat. Taky bych potřebovala, aby šlo dávat stěny i méně než ve 45° úhlu Vzteklý
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty14/03/21, 09:17 pm

Taky jsem chtěla pochválit první soutěžní příspěvek, ale z obrázků jsem viděla jen horní polovinu, takže Fidgety mě předběhla. Teď už vidím všechno a myslím, že předlohu jsi vystihla hooodně dobře ! *BRAVO* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty22/03/21, 03:20 pm

Super prvý príspevok. Ja sa v tom stále ešte "plahočím". Tu napíšem dojmy zo stavania+nejasnosti
1. Ale mám trošku zmeny v pôdoryse, pretože myslím, že z kúpelne na poschodí sa nejde na terasu (ja tam ani nevidím dvere z vonku),
2. potom mne nejdu schody tak, ako sú v zadaní, pretože do TS2 som také nenašla, takže sa mi celá chodba mení (čo neviem, či nebude problém),
3. detská izba - ja som ju spravila normálnu, pre deti, pretože v tých obrázkoch z domu v podstate nie je detská (to nevadí?)
4. Ja som spravila dom na základoch, aby sedeli okná a aj vstup vyzerá vyvýšený (zato znížená obývačka s krbom sa už nedá spraviť)
5. Spodné chodby mám rozdelené dverovými oblúkmi a pracovňu nemám takú veľkú, ale dala som medzi obývačku a pracovňu malú miestnosť
6. Sa mi zdá ten môj dom väčší, ale čo sa týka toho vybavenia, tak mi to viac menej sedí
7. btw. všimli ste si v chodbe pri vstupe, že to vyzerá, akoby tam boli dvere (okrem vstupných) smerujúce von?
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty22/03/21, 03:32 pm

1. viz fotky dole
2. jn, protože v reálu se tam "lámou" v 2. třetině, to nejde ani úplně udělat v TS4
3. v zadání je, že podle reálu musí být jen ty, co jsou tam zadané, takže předpokládám, že vše ostatní můžeš dělat, jak chceš
4. taky mám dům na základech, akorát to tam možná není tolik vidět
5. mezi obývákem a pracovnou IMHO místnost není (ta pracovna slouží jako ložnice), ale ničemu to snad nevadí, půdorys není součástí zadání a jo, mají tam být na chodbě oblouky, ale v TS4 jsou jenom vysoké a ty mi proskakovaly skrz strop, takže jsem je vyhodila a je tam jenom horní lišta. Nemá to být 100% stejné, ale co nejpodobnější a vstup tam je, jestli je lišta zaoblená nebo ne, tak doufám je jedno.
6. opět si myslím, že je to jedno, velikost domu není v zadání, záleží teda jak to bude působit, až bude nafoceno, třeba já mám ten dům malý, bohužel bez irl půdorysu se to nedá odhadnout
7. je tam kumbálek (předpokládám na kabáty nějaká skříň), to je přesně to místo, kde bych potřebovala dát stěnu jen na půl políčka :D

tady jdou vidět ty dveře skrz koupelnu:
Naya Rivera's Home Screenshot-1616423394
Naya Rivera's Home Screenshot-1616423412
Naya Rivera's Home Screenshot-1616423455
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty22/03/21, 08:58 pm

Kolikokoli, díky moc za výstižné odpovědi, dovolím si tedy max upřesnit Mrkající:

1. Vysvětleno výše více než dostatečně  a názorně *THUMBS UP*
2. Chodba není v zadaných fotkách vidět, schody mohou být klidně rovně, ostatně mohou být i na jiném místě - povinnost dodržet předlohu je jen v opravdu zachycených bodech. Proto i na ostatní fotky je v zadání jen odkaz pro zájemce, kteří se chtějí držet předlohy i v dalších místnostech.
3. Dětský pokoj upravený k obrazu svému vůbec není na škodu, naopak bylo to tak myšleno, že je zde prostor udělat dům útulnější Mrkající
4. Dům by měl být na základech, směrem do zahrady jde pozemek pak mírně do kopce, proto je zadní terasa v úrovni terénu (alespoň z části). Pokud nejde udělat snížený obývák, vůbec nevadí (viz pravidlo "Odchylky dle možností hry jsou povoleny"). V TS4 to sice nějak jde, ale pak mi ten spodek zdi nešel barevně sjednotit dle mých představ, takže to mám v rovině. Navíc opět - druhý obývák stejně není součástí zadání, takže není důvod se tím trápit.
(Jen @Kolikokoli, někdy mi musíš prozradit, jak se ti podařilo napojit plošinu na základy - mně se to nechtělo spojit, tak mám jen schody  *SORRY*  )
5. Místnost navíc není na škodu, jak uvedla Koli, půdorys zadán nebyl. Mně v patře např. vyšly tři koupelny.
6. Opět souhlasím s Koli, sama jsem tu zmiňovala, že bych potřebovala sem tam ubrat půl čtverečku, protože když vezmu celý, nevejde se to tam, a když ho tam nechám, je záchod daleko od sprchy. Ale všichni víme, že ty proporce nejsou dodržet přesně, takže pokud ti to neujede tak, že by se ti např. do ložnice vešly tři postele a dvě obří skříně, bude to myslím v pohodě Mrkající
7. Jop, jsou tam, ale když se nevejdou, být tam nemusí, ani ty nejsou v povinném zadání Mrkající

Btw. díky za ty dotazy, jinak bych se pořádně nepodívala na fotky, a nezjistila bych, že mám komplet špatně venkovní posezení, které v zadaných záběrech je Vysmátý Jinak mám skoro hotovo, ale posledně jsem se rozhodla dům přece jen zúžit (ve fázi, kdy byl téměř zcela vybaven). Magor, no Zmatený  A pak jsem dodělávala ještě okolí, a zmizel mi kus plotu. Tak mi držte pěsti, ať se mi to podaří vyřešit, nebo mě klepne Sakra

Edit - Uf, plot je zpátky!!! Jupííí

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty23/03/21, 10:35 am

@Fidgety - to se asi jen zdá, mám tam jenom využité terasy a základy (viz obrázek)

Naya Rivera's Home 23_e3_10
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty23/03/21, 02:51 pm

Ach táááák, já myslela, že nahoře jsou základy, a před to dvě úrovně teras Aha Ale i tak jsi to vykouzlila mooc pěkně, je vidět, že ty stavební prvky máš v malíku *OK* *THUMBS UP* Děkuji za osvětlení, mám se ještě co učit Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty24/03/21, 10:41 pm

Uf, tak se moc omlouvám za tak omezený počet fotek Červenám se  Aspoň já teda měla problém to osekat, a dovolila jsem si využít pravidla "1 kolář = 1 fotka" pro fotky ze zadání Červenám se  Každopádně děkuji moc Michaelas za parádní námět na soutěž, já si ten dům přes všechny peripetie náramně užila  *OK*  *THUMBS UP*

A toto už je moje pojetí naší předlohy. Někde jsem se snažila držet originálu i v jiných místnostech, ale jinde jsem dala průchod fantazii. Hlavně u dětského pokoje, aby byl víc dětský a útulnější, ale přitom jsem se snažila, aby se nevymykal, a pak třeba u knihovny/pracovny, protože ta původní se mi nelíbila.
Fotky ze zadání (tedy 3 koláže a 1 fotka)
Naya Rivera's Home NRH-1

Naya Rivera's Home NRH-003

Naya Rivera's Home NRH-08

Naya Rivera's Home NRH-002

Zbytek...
Naya Rivera's Home NRH-12

Tedy přízemí - druhý obývací pokoj, pracovna a první koupelna.
Naya Rivera's Home NRH-19

Naya Rivera's Home NRH-21

Naya Rivera's Home NRH-22

Naya Rivera's Home NRH-23

Naya Rivera's Home NRH-25

Naya Rivera's Home NRH-26

Naya Rivera's Home NRH-29

A v patře - u hlavní ložnice je šatna, pak je zde dětský pokoj, další dvě koupelny (ve skutečnosti jsou tři), prádelna a druhá ložnice.
Naya Rivera's Home NRH-31

Naya Rivera's Home NRH-33

Naya Rivera's Home NRH-36

Naya Rivera's Home NRH-37

Naya Rivera's Home NRH-38

Naya Rivera's Home NRH-40

Naya Rivera's Home NRH-41

Naya Rivera's Home NRH-42

Naya Rivera's Home NRH-43

Naya Rivera's Home NRH-39

Naya Rivera's Home NRH-47

A nakonec půdorysy..
Naya Rivera's Home NRH-49

Naya Rivera's Home NRH-50

Více fotek (o dost více) v mém tématu: Naya Rivera's Home by Fidgety

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sponsored content





Naya Rivera's Home Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naya Rivera's Home   Naya Rivera's Home Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Naya Rivera's Home
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: