Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 HODNOTÍME - Domeček 7 x 7

Goto down 
+2
Hellohello
Ludmila
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty05/02/23, 08:05 pm

Takže po domluvě s Fidgety tu máme tuto novou soutěž :

- postavíme si domeček o rozměrech 7 x 7 čtverečků pro jednu Simí dámu či pána
- nutno dodržet daný půdorys i s rozmístěním dveří, oken, vnějších i vnitřních stěn (šířku  těchto "stavebních otvorů" nutno dodržet na jeden čtvereček, ale jinak lze použít třeba výšku celé zdi)
- půdorys možno otočit dle vkusu soutěžícího
- střecha může být libovolná, klidně i přesahující na sloupech
- veškeré základní potřeby Simíka se musí odehrávat uvnitř - jen málokdo by chtěl celý rok jíst nebo spát venku, že ano ...

- místo pro spaní by mělo být nějak odděleno od ostatních prostor (závěs, polostěna, knihovna, paraván ...)
- velikost pozemku co nejmenší, co Vaše hra umožňuje, a zároveň tak dostačující pro typ domečku dle zobrazeného půdorysu
- downloady povoleny, ať je na čem se vyřádit, finance neomezeny
- okolí domečku samozřejmě také nutno upravit, ať majitel nebydlí jako na poušti  Mrkající
- vkládat fotky soutěžní díla možno od 7.2.2023 do 7.3.2023, pokud se nedomluvíme jinak
- počet fotek max. 18-20, ale je to malé bydlení, tak tam asi moc k focení nebude, nezapomeňte na kontrolní foto půdorysu !
- a ještě ty zásadní obrázky :
HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Pudorys

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Pudorys1

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Zep-edu

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Zep-edu2

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Zezadu

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Zprava

Kdo by se chtěl inspirovat, ve svém diskusním vláknu něco mám a ještě dodám - buduji si takto takřka celé sousedství  Mrkající  Máte-li dotazy či připomínky, směle s nimi do mě !


Naposledy upravil Ludmila dne 17/02/23, 02:21 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty07/02/23, 06:34 am

Díky moc za vyhlášení nové soutěže! Jupííí Hrozně jsem se na ni těšila a takový malý domeček je úplně ideální! Už jsem si takhle nestavěla vlastní domek celou věčnost. Zadání se mi moc zamlouvá *THUMBS UP*
Mám takový minidotaz - může střecha přesahovat tento daný půdorys? Nebo musí mít taky čtvercový tvar 7x7? V případě, že bych chtěla třeba udělat vstup se sloupy, na kterých by ta střecha ležela? Není to nic, co bych nutně potřebovala, jen se raději zeptám dopředu, jestli je to možné Mrkající

P.S. Díky za nafocení z různých úhlů, díky tomu jsou pěkně vidět okna a dveře *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty07/02/23, 08:38 am

Díky za dotaz, Hellohello, vůbec mě nenapadlo zmínit se v pravidlech o střeše. Samozřejmě může být libovolná, klidně i se sloupy. Jen jak teď ještě přemýšlím, asi by bylo dobré dodat do pravidel i poznámku, že veškeré klasické aktivity se musí odehrávat uvnitř domku - málokdo by asi chtěl spát nebo jíst po celý rok venku, že ano ... Nebo je to samozřejmé a jasné každému ? Aha
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty07/02/23, 12:52 pm

Díky moc, Ludmi Mrkající A myslím, že to o aktivitách je jasné (i když asi neuškodí to přidat do pravidel, aby to bylo na očích pro všechny) a taky v soutěži jde většinou o určitou výzvu a tady je to o směstnání všeho potřebného k životu do menšího prostoru, bude to díky tomu zajímavé *THUMBS UP* už se na to moc těším a obdivuju tvoje domky, jak se ti podařilo umístit to všechno do tak maličkého prostoru *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty07/02/23, 08:55 pm

Takže pravidla mírně doplněna, prosím, nepřehlédnout ! Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 289
Join date : 23. 06. 19

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty08/02/23, 09:48 am

ten dotaz se střechou mě také napadl, takže to už je jasné. nevím, jak velký je nejmenší pozemek v S2 nebo S4, ale S3 má nejmenší pozemek 10x10, což je jen o chlup větší než samotný domek.. nešlo by velikost pozemku nějak sjednotit? vím, že asi jediná hraju trojky Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty08/02/23, 09:32 pm

Mno, nejmenší velikost pozemku v TS2 je 30x10 - viz fotka (ve hře píšou 3x1).
HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 1

Jak je to tedy v dalších verzích ? Omlouvám se moc za komplikace, myslela jsem, že je to plus-mínus podobné Nevím
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 289
Join date : 23. 06. 19

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty08/02/23, 10:07 pm

nemusíš se vůbec omlouvat, Ludmi, to samozřejmě nemůžeš vědět Úsměv samotnou mě to překvapilo, když jsem hledala 'nejmenší pozemek', že je tak mrňavý Zmatený začala jsem stavět na 10x15 (to je druhý nejmenší), abych ho mohla v budoucnu využít, ale v rámci soutěže těch pět políček klidně nějak 'odříznu'. je nyní otázka, jak jsou na tom případní hráči S4, aby třeba hra nenabízela nejmenší pozemek 5x5 Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty10/02/23, 09:47 am

Já myslím, že klasický pidipozemek je v TS4 20x15. Možná s nějakým dodatkem vyšel i menší, to si z hlavy nevybavím, ale tím, že jsou dané, tak v těch standardních světech menší nebude.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty10/02/23, 05:58 pm

Tak že bych v pravidlech ještě upravila větu "velikost pozemku co nejmenší, co Vaše hra umožňuje" na znění "velikost pozemku co nejmenší, co Vaše hra umožňuje pro typ domečku dle zobrazeného půdorysu" ?
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty17/02/23, 11:48 am

Chtěla jsem už nahrát fotky, ale ještě mě napadl jeden dotaz, ať to nemám blbě - může být domek otočený vzhledem k ulici libovolně, nebo musí mít k silnici okna a vchod z boku?

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 289
Join date : 23. 06. 19

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty17/02/23, 12:43 pm

To je dobrý dotaz, Fidgety, a týká se i mě.. nemám totiž domek vůbec umístěný u silnice
už mám postaveno a doufám, že o víkendu budu fotit, ale pořád nemám jasno v té velikosti pozemku. Domek samotný se mi vejde na pozemek 10x10, ale už mi nezbyde místo na venkovní vybavení (domek musí být odsazený o jedno políčko od kraje), což je škoda, když ostatní mají k dispozici mnohem větší pozemek
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty17/02/23, 01:28 pm

Havranice, v tomto případě bych určitě netrvala na nejmenším pozemku v TS3 - pokud můžeš, přesuň si dům na nějaký, který dopovídá TS2 nebo TS4 (já mám těch 20x15) Mrkající - Prostě něco, co je 300 čtverečků v ploše (pokud má TS2 30x10, tak to sedí).

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty17/02/23, 02:16 pm

Tak pokud už to máte, dámy, postaveno, tak to nebudeme přece nijak hrotit a zbytečně předělávat Mrkající Ještě tedy do třetice upravím pravidla co se týče velikosti pozemku a možného otočení půdorysu.
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty17/02/23, 02:39 pm

Oooo, děkuji Ludmi. Tak já ho sem nahodím rovnou (dokud na to mám čas Úsměv )

Tento domeček zdědila mladá, svobodná Olive po své babičce. Je maličký, ale jí bohatě stačí. Ze svých úspor se jí podařilo upravit interiér obrazu svému (tedy tak, aby seděl stylu mladé dívky). Na zahradu už simleony nezbyly, a tak zůstává v podobě, jak jí babička zanechala. Olive ale postupem času zjistila, že jí v této podobě vlastně vyhovuje. A milovanou babičku jí bude dál připomínat.

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Domek-01

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Domek-02

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Domek-03

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Domek-04

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Domek-05

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Domek-06

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Domek-07

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Domek-08

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Domek-09

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Domek-10

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Domek-11

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Domek-12

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Domek-13

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Domek-14

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Domek-15

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Domek-16

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Domek-17

P.S. Z 99 % je domeček Maxis only - ve hře mám aktuálně jen pár objektů pro pózy, a ty se tam myslím nikam nedostaly.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty17/02/23, 06:03 pm

Paráda, to je krásný první soutěžní počin ! Děkuji, Fidgety ! *THUMBS UP* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1456
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty24/02/23, 10:34 pm

Tak i já se přidávám Červenám se

Gröngatan 01

Tento domek jsem si postavila ve svém švédském sousedství Úsměv. Je stavěný pro jednu slečnu, která se brzy odstěhuje z domu rodičů Úsměv a tento malý domek bude to pravé, ořechové do startu. Nenechte se zmást, domek je sice malý, ale vůbec nepatří k těm nejlevnější. Červenám se Vysmátý Tuším, že se jeho cena pohybuje zhruba okolo 40 000 simleonů. Vysmátý Trošku jsem se rozšoupla. Chichichi

Doufám, že jsem někde neporušila pravidla. Úsměv

A teď už k domečku

Exteriér:

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 1

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 6

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 2

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 3

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 4

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 5

Dvě večerní fotky:

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Vecerni-fotka

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Altan-vecer

A vstupujeme dovnitř. Nyní se nacházíme v malé předsíni:

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Predsin

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Predsin2

Další dveře nás zavedou do větší místnosti, kde se nachází kuchyň s malým, obývacím prostorem. Za dřevěnou stěnou se nachází ložnice:  Úsměv

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Kuchyn

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Kuchyn2

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Jidelna

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Obyvak

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Lo-nice

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Loznice2

Za posledními dveřmi se nachází koupelna:

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Koupelna

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Koupelna2

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Koupelna3

A ještě fotka půdorysu:

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Pudorys
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty25/02/23, 04:48 pm

Á, další soutěžní počin, taky moc zajímavé pojetí ! *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty27/02/23, 06:44 pm

Úžasné, strašně moc se ti to povedlo! *BRAVO* Láska To zase bude těžké hodnocení!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2401
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty27/02/23, 07:48 pm

To je nádhera Láska *BRAVO* to bude zase těžké hodnocení Červenám se jinak já už mám taky postaveno, ale ještě jsem nevytřídila fotky bohužel, tak snad se brzy taky pochlubím se svým dílkem Červenám se
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2401
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty01/03/23, 01:29 am

Tak se přidávám i já se svojí troškou do mlýna Červenám se domek jsem stavěla pro jednu postavu z mého příběhu, i když si ještě nejsem tak úplně jistá, zda dům ve finále dostane Červenám se  (možná to někteří z vás dokáží i odhadnout o koho by se mohlo jednat Červenám se ). Domek je pojatý do industriálního stylu, aby působil trochu jako mancave  Červenám se

Stavení se nachází nedaleko rušné ulice plné obchodních domů, kam se téměř nehodí...

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 001

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 002

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 003

Skoro se zdá jako kdyby majitel ani neměl potřebu nějak výrazně zapadat do okolního prostředí plného okázalých domků centra. Mladý muž je známý tím, že netráví příliš času doma...

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 004

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 005

O čemž vypovídá i jeho zahrada, která o majiteli říká pouze to, že má rád práci se dřevem. Když však přistoupíte k hlavním dveřím...

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 006

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 007

...uvítá vás pozitivně naladěná rohožka s nápisem "Tady se vaří jen ta nejlepší káva!" Možná má tedy majitel alespoň smysl pro humor, když se očividně nijak nepodílí na zútulňování zahrady?

Po vstupu do budovy vás uhodí do nosu zápach...

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 008

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 009

...kůže a dřeva.

Dál vás uvítá obytná místnost spojená s kuchyní a ložnicí, ukrytou za velkým regálem na knihy.

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 010

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 011

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 012

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 013

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 015

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 016

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 017

Kdyby jste mohli nahlédnout do polic, spatřili byste množství výtisků o staré kriminalistice spolu s cestopisy. V kuchyni poté nechybí velký kávovar spolu s téměř nekonečným množstvím hrnečků, špinavých i čistých.

Dále tu máme už jen koupelnu...

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 018

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 019

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 020

Půdorys
HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 022


O dvě fotky navíc najdete zde Červenám se :
https://thesims234.forumczech.com/t31p175-staveniste-od-lucisab#13257
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty01/03/23, 08:22 pm

Velmi zajímavé bydlení, Lucisab *BRAVO* Přesně jak píšeš - naprosto vyhovující pro jednoho pracovně vytíženého muže, jehož jméno si tipnu až ve vláknu s Tvými domečky Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty06/03/23, 05:37 pm

Chtěla bych poprosit, jestli by se dal prodloužit termín Červenám se omlouvám se, že zdržuju, mám to skoro hotové, ale ještě mi chybí exteriér se zahradou a sem tam nějaké úpravy. Kdyby to šlo třeba o týden?Myslím, že to snad stihnu rychleji, ale nejsem si jistá, jak se k tomu dostanu přes týden. Díky moc předem Červenám se
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 289
Join date : 23. 06. 19

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty06/03/23, 05:50 pm

já se s prosbou přidám, mám už sice postaveno, ale pro změnu potíže při focení, musím vyřešit nějaké bugy ve hře Sakra
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2842
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty06/03/23, 08:10 pm

Netřeba se stresovat, dámy, však v pravidlech je uvedeno u termínu uzávěrky "pokud se nedomluvíme jinak". Takže co když se tedy domluvíme, že soutěž uzavřeme, až už sem opravdu nebude chtít nikdo nic přidat ? Mrkající
Mimochodem, já sama taky ještě nevím, který svůj výtvor sem šoupnout ... Aha
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: HODNOTÍME - Domeček 7 x 7   HODNOTÍME - Domeček 7 x 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
HODNOTÍME - Domeček 7 x 7
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Domy, byty, pozemky od Salazaret
» Domeček čtvereček pro dva nebo dvě

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: