Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Domeček čtvereček pro dva nebo dvě

Goto down 
+6
Michaelas
Fidgety
Petr Simík
Havranice
Kolikokoli
Ludmila
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty27/06/20, 09:41 am

Děkuji Fidgety za plodnou diskusi a tady vám všem předkládám pravidla nové soutěže :
- abychom měli "genderově" vyvážené sousedství, postavíme si domek pro dva pány nebo dvě dámy v registrovaném partnerství (neberte to, prosím, že proti nim něco mám, sama jich pár znám  Mrkající  )
- ať už vytvoříte dvojici žen nebo mužů, přidejte jim taky nějakého mazlíčka a nezapomeňte všechny tři ostatním představit
- náš stejnorodý pár bude přece jen trochu různorodý - aneb každý má svého odlišného koníčka, což musí být z domu nebo zahrady poznat
- domek, který jim následně postavíte, musí mít čtvercový půdorys jakékoliv velikosti, kdo chce, může k základnímu čtverci přidat verandu či terasu
- exteriér i interiér domku je zcela na vkusu soutěžících, záleží na tom, jaké vlastnosti a vlastně i ony koníčky Simíkům přisoudíte
- finance a downloady neomezeny
- počet fotek klasicky 25
- termín pro zveřejňování soutěžních příspěvků je od 27.6. do 12.7.2020.

Doufám, že se zase dobře pobavíme !
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty03/07/20, 09:10 am

Moc zajímavá soutěž. Mohu jen dotaz k pravidlům? Musí být domek přízemní, nebo může mít i patra?
A další dotaz - balkony, střešní přesahy atd. se počítají do půdorysu nebo jsou povolené?
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty03/07/20, 10:12 am

jejda, to mě nenapadlo.. už mám 'hrubou stavbu' dokončenou, tak snad jsem neporušila pravidla Aha
Návrat nahoru Goto down
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty03/07/20, 01:33 pm

Pokud se mi rozjede ještě kompl s TS (poslední dobou je to v něm "velký špatný" a asi to chce i komplet reinstal Winu, tuším, že je vadné HDD), pak bych to zkusil taky. Akorát nevím, jak to pořeším s tím mazlíčkem, pokud nemám patřičný datadisk... Aha Ale nějak si poradím.

Edit by admin Fidgety - Zvětšeno písmo, aneb každý příspěvek je důležitý, zvlášť když nadnáší problém s nevlastněním dodatku!
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty03/07/20, 02:30 pm

Petr Simík napsal:
Pokud se mi rozjede ještě kompl s TS (poslední dobou je to v něm "velký špatný" a asi to chce i komplet reinstal Winu, tuším, že je vadné HDD), pak bych to zkusil taky. Akorát nevím, jak to pořeším s tím mazlíčkem, pokud nemám patřičný datadisk... Aha Ale nějak si poradím.

kup jim plyšákovýho Chichichi
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty03/07/20, 02:59 pm

Já to říkám pořád, že konzultovat pravidla se mnou je cesta do horoucích pekel, aneb ani mě to nenapadlo Červenám se Osobně jsem tu záludnost stavby viděla právě v absenci výklenků, takže vnější obvod je prostě čtverec. Ale jestli má být dům přízemní, nebo může být i patrový (ale pořád čtverec), musí rozseknout až Ludmila.

@Petr Simík - Petře, prosímtě, máš nějaký důvod pro to menší písmo? Některé ročníky už s těmi blechami pak mají problém (a to nemám nejmenší monitor zrovna Červenám se ). Zmenšené písmo je určené spíš pro nějakou tu poznámku "mezi řečí", ale asi ne úplně pro samotný příspěvek Aha

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty03/07/20, 03:02 pm

Fidgety napsal:
Já to říkám pořád, že konzultovat pravidla se mnou je cesta do horoucích pekel, aneb ani mě to nenapadlo Červenám se Osobně jsem tu záludnost stavby viděla právě v absenci výklenků, takže vnější obvod je prostě čtverec. Ale jestli má být dům přízemní, nebo může být i patrový (ale pořád čtverec), musí rozseknout až Ludmila.

@Petr Simík - Petře, prosímtě, máš nějaký důvod pro to menší písmo? Některé ročníky už s těmi blechami pak mají problém (a to nemám nejmenší monitor zrovna Červenám se ). Zmenšené písmo je určené spíš pro nějakou tu poznámku "mezi řečí", ale asi ne úplně pro samotný příspěvek Aha
Nemyslela jsem výklenek, ale třeba střecha nad terasou. Radši se zeptám, než bych to nějak pokazila :D
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty03/07/20, 03:29 pm

Fidgety napsal:

@Petr Simík - Petře, prosímtě, máš nějaký důvod pro to menší písmo?

Jej, promiň, mi nějak nepřišel ten můj příspěvek vůbec důležitý a udělal jsem to tak nějak úplně automaticky Tydýt Pohoda Dám si na to pozor.
@Havranice: Vysmátý *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty03/07/20, 05:08 pm

Kolikokoli napsal:

Nemyslela jsem výklenek, ale třeba střecha nad terasou. Radši se zeptám, než bych to nějak pokazila :D

Střešní přesah myslím nad terasu vadit nebude - bylo by nefér ho zakázat, když někdo s CC by mohl použít pergolu apod. Pardon  Ale s tím patrem, a tedy i balkony, fakt nevím, takže vydržte a počkejte na autorku Mrkající
Edit - Mně se ty balkony a terasy spojily ve variantu např. terasy v patře, která může být jakoby nad místností v přízemí, proto jsem zmínila ty výklenky.

Edit č.2:
Petr Simík napsal:
Pokud se mi rozjede ještě kompl s TS (poslední dobou je to v něm "velký špatný" a asi to chce i komplet reinstal Winu, tuším, že je vadné HDD), pak bych to zkusil taky. Akorát nevím, jak to pořeším s tím mazlíčkem, pokud nemám patřičný datadisk... Aha Ale nějak si poradím.
A co rybičky?

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty03/07/20, 07:12 pm

Tak pokud ponecháte čtvercový půdorys i v tom patře, nevidím v tom problém. A když může "přečuhovat" veranda či terasa, může i ten balkon. A Petře, nechci navádět, ale mazlíček se dá stáhnout i jako dekorace Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty03/07/20, 07:34 pm

Ludmila napsal:
Tak pokud ponecháte čtvercový půdorys i v tom patře, nevidím v tom problém. A když může "přečuhovat" veranda či terasa, může i ten balkon. A Petře, nechci navádět, ale mazlíček se dá stáhnout i jako dekorace Mrkající
Uf, to jsem si oddychla! Už jsem měla napůl postaveno, když mě ta otázka napadla. Děkuju.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty05/07/20, 08:09 pm

Tak jsem dostavěla :D. Některá světla vypadají blbě (jako poletující ohýnky), to je bug, je tam normálně lustr  Smutný

Náš Časopis Bydleníčko hledal nějakou zajímavou stavbu, kterou bychom dali do svého nového čísla. Nakonec se nám ozval Cedric Finney, který se svým manželem Edmundem a psem Hawkinsem žije v domě na odlehlém ostrově vedle starého majáku.

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Ctverecek

"Dům je opravdu obyčejný, není na něm nic divného, stejně tak na jeho obyvatelích, obzvláště Edmundovi." Tak zněla pozvánka zaslaná do naší redakce.
"Původně dům vypadal úplně jinak, šlo v podstatě o malou chajdu pod majákem. Postupně jsme přidávali další patro, střechu, terásku a tak dále. Máme s Edmundem dost rozdílné názory ohledně stylu, takže domeček je tak trochu mišmaš mezi tím, co se nám líbí."


Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 5-7-2020-18-49-39

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 5-7-2020-18-55-31

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 5-7-2020-18-55-52

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 5-7-2020-19-00-24

Zajímavé však může být už to, že dům je zcela nezávislý. Místo elektřiny slouží oheň, vodu majitelé získávají ze studny na zahradě. To byl jeden z důvodů, proč se do něj naši redaktoři vydali.

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 5-7-2020-18-56-37

Hned u vstupu si všimneme, co mají majitelé tak rádi. Edmund, vtipkujíce, že byl po tři staletí pirát, miluje moře, vodu, ryby a vše s tím společené. Hudební nástroje také patří Edmundovi a na všechny hraje excelentně. Kdo ví, kde na to vzal čas.
Cedricovým koníčkem jsou naopak rostliny a sport a vlastně všechno "přízemní". Vzhledem k velikosti domečku jsou všechny oblíbené předměty majitelů poskládané, kde se jen dá.


Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 5-7-2020-18-57-37

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 5-7-2020-18-57-18

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 5-7-2020-18-59-21

Z chodby se prochází rovnou do obývacího pokoje, kde nás přivítal pes Hawkins. V místnosti se nachází spousta svíček, což naše redaktory krapet znepokojovalo, neboť dům, který nemá připojení ani na městskou kanalizaci, rozhodně nebude mít připojené hlásiče požáru.
Každopádně jinak byla místnost vybavena vcelku prakticky. Je zde vystaveno několik zajímavých předmětů (například zlatý talíř, nebo terakotová soška z čínské dynastie Čchin). Edmund s úsměvem popisoval, od koho který předmět upirátil, a v kterém století, což je samozřejmě humor. Nikdo by nepoužíval několik staletí starou sošku jako těžítko na časopisy, takže jsme uznali, že jde o repliky. A taky nikdo nemůže žít stovky let.


Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 5-7-2020-19-02-01

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 5-7-2020-19-01-53

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 5-7-2020-18-58-31

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 5-7-2020-18-58-37

Vedle obývací místnosti je kuchyně. Vaří se ve starých kamnech na dřevo. Nejvíce nás zaujaly velké nože na přípravu masa hned u dřezu. To nás zaujalo, protože Cedric je vegetarián a nikdy ho nikdo nepotkal v obchodě kupovat něco jiného než právě vegetariánské jídlo.

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 5-7-2020-18-58-44

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 5-7-2020-18-58-51

Pro prohlídku dalších místností musíme dolů po schodech. Zde se nachází ložnice a koupelna.
Koupelna, na to, že není připojená k obecnímu odpadu ani elektřině, je vcelku obyčejná... i když... kde je zrcadlo?

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 5-7-2020-19-00-45

Vedle schodů se nachází ložnice. Redaktory asi moc nezaujala, fotky, které nám do redakce přišly už nebyly moc zajímavé. Prý se jedná o Cedricovu ložnici, což jsme moc nepochopili, jelikož žádná další ložnice se v domě nenachází, a navíc jsou to manželé.

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 5-7-2020-18-59-36

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 5-7-2020-18-59-44

Kromě toho nám přišly ještě další fotky, na kterých můžeme vidět Edmunda. Že by tohle byla jeho ložnice? To asi těžko, když zde není postel. Proč se uprostřed místnosti nachází jakási podivná truhla, která snad vypadá jako... rakev? Počktejte, musím si něco ověřit...

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 5-7-2020-18-59-56

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 5-7-2020-19-00-02

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 5-7-2020-19-00-10

... ano, tak je to tak, naši redaktoři se vůbec nevrátili z focení domů! Fotografie stačili zaslat přes internet, ale poté se po nich slehla zem. Nebojte, přijdeme na to, hned zítra pošleme k Finneyovým další redaktory - tentokrát investigativní!

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 5-7-2020-18-56-52

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 5-7-2020-18-56-54

Pokud jste dočetli až sem, tak děkuji, a pokud vás to ještě netrklo, tak jen dovysvětlím, že Cedric a Edmund jsou manželé. Cedric je blázen do cvičení, je vegetarián a má rád květiny a péči o ně. A také je to člověk. Naproti tomu Edmund je bývalý pirát, který miluje hudbu a všechno okolo moře a je hrdý na svou pirátskou minulost. Ale především je to krvelačný upír!
O redaktory se však nebojte. Nikdo jim neublížil. Nevrátili se do redakce prostě proto, že si s Edmundem a Cedricem padli do noty a uspořádali u nich skvělou party, která trvala celé tři dny!

Co se týče domu, tak je opravdu zcela nezávislý (vlastnost "bez rozvodů"), to jsem stavěla poprvé, bylo to docela zajímavé :). Je použitelný, ale kvůli rostinám u vstupních schodů, nejsou schody použitelné, takže je třeba buď simíky dovnitř teleportovat nebo oddělat plazivky.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty05/07/20, 09:57 pm

Opravdu zajímavý první soutěžní příspěvek ! *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty06/07/20, 12:36 pm

Měla bych dotaz, zda se "vývod" od krbu (tzn. zeď o rozměru 2x1 blok mimo půdorys domu) považuje za porušení pravidel? Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty06/07/20, 03:02 pm

A nedá se onen "vývod", jak píšeš, zabudovat nějak přímo do domu nebo do verandy či terasy ? Aha
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty06/07/20, 03:22 pm

Právě, že jsem chtěla trochu nenápadně rozbít ten půdorys čtverce,aby to nebylo takové čtvercové Vysmátý Vysmátý Tak já jen jestli se to bere jako narušení pravidel, nebo jestli to prostě ke krbu patří,tak to může být? Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty06/07/20, 08:22 pm

Tak v pravidlech je čtvercový půdorys s případnou verandou či terasou. Rozbít ten čtverec, jak píšeš, to už mi zavání porušením pravidel Aha Ostatní, co mají rozestavěno a vyřešili podobnou věc jinak, by se pak mohli cítit znevýhodněně - třeba hned Kolikokoli, která tam krb má a "nepřečuhuje" ...
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty12/07/20, 02:55 pm

Mohla by som poprosiť o predĺženie, včera som spravila len pár vecí a potom mi už hra nešla naštartovať. Robím v TS4 a vyhadzuje mi chybu 811, že to mám spustiť ešte raz. Už som dala aj opravu a nič, ani stiahnuté tam už nič nemám Nevím
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty12/07/20, 03:18 pm

Já mám sice hotovo, ale nafoceno s těmi divnými stíny, které bych ráda opravila podle Lucisab (viz Poradna pro TS2). Takže to taky vidím na prodloužení, jen termín ještě radši projednám s Fidgety. Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty12/07/20, 03:40 pm

Prodlužujte dle potřeby, a hlavně Sarah doufám, že se ti podaří simíky rozjet Andílek

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty12/07/20, 06:25 pm

Hlásím se do klubu nestíhačů, mám postaveno, ale focení bude na delší dobu..
Držím palce všem stavitelům, ať se technické problémy vyřeší
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty12/07/20, 08:37 pm

Tak pro nás všechny, kteří máme jakékoliv problémy, mám potěšující zprávu - podle návrhu Fidgety velkoryse prodloužíme termín uzávěrky pro zveřejňování soutěžních příspěvků o 14 dnů, tedy do 26.7.2020 !
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty22/07/20, 09:24 pm

Tato soutěž má zatím jen jednu soutěžící, tak se přidám aspoň já - aneb konečně jsem přebrala fotky svého domečku o půdorysu 13x13 čtverečků Mrkající Jako svůj domov si ho našla kočička Bibi a její lidské přítelkyně Helen a Charlotte.
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 001

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 01

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 02

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 03

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 03a

Dámy mají sice rozlišné zájmy i temperament, ale na zařízení se praktická Helen i romantická a poněkud roztržitá Charlotte shodly :
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 04

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 05

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 06

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 06a

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 07

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 08

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 09

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 10

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 11

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 12

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 13

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 14

Snad jsou ty rozměry na půdorysu dostatečně patrné :
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 15

Helen se nejraději věnuje sportu a zahradničení :
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 16

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 17

Kdežto Charlotte raději obdivuje květinové záhony a hraje si s Bibi :
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 18

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 19

A kdo tomu tady vlastně velí ?
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 20

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 21

Hmm, nějaký "rachot" ve skříni, to mě nemůže rozházet ... Mrkající
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě 22

Doufám, že se ještě někdo připojí, že tuhle soutěž nebudeme muset skrečovat ...


Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty23/07/20, 08:24 am

To je moc hezký domek Ludmi 👍🏻 holky mají krásná jména.
Snad se taky připojím, už mám i nějaké fotky, ale musím to dokompletovat. A v pondělí musím předat projekt rozpočtářům, takže mám hoňky a vypadá to na pracovní víkend 🤔 ale snad to tam do neděle vmáčknu..
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty23/07/20, 10:43 am

Já hlásím, že jsem zpět a pokusím se taky postavit domek Úsměv  snad to stihnu v termínu.
Mám jenom takový minidotaz - musím vytvořit a nastěhovat i simíky? Nebo stačí postavit jen dům?
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content





Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domeček čtvereček pro dva nebo dvě   Domeček čtvereček pro dva nebo dvě Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Domeček čtvereček pro dva nebo dvě
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Domy, byty, pozemky od Salazaret
» HODNOTÍME - Domeček 7 x 7
» Stavební výzva "Domek pro dva, nebo čtyři simíky pro Lucisab"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: