Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Alternativy k The Sims

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Alternativy k The Sims Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternativy k The Sims   Alternativy k The Sims Empty08/03/23, 09:26 pm

Ahoj, nevím kam to mám dát, myslím si, že je to je jen spíše zajímavost, tak to asi nevadí, že to bude tady.

The Sims bude mít konkurenci! Studio Paradox potvrdilo, že pracuje na své verzi simulátoru života, více informací se máme dovědět 20. března. Kdyby to někoho zajímalo, tak viz odkaz:
https://hrej.cz/article/the-sims-maji-konecne-konkurenci-paradox-tectonic-pracuji-na-life-by-you

Co na to říkáte? Já už sice sims nehraji, ale ve finále to pro hráče možná může být i přínos, EA má v tomto segmentu monopol už skutečně dlouho. Třeba se v EA trochu vyhecují a dopřejí hráčům a hráčkám trochu více možností už v základní hře... Uvidíme, ale jsem na ten boj zvědavý! ;)
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Alternativy k The Sims Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternativy k The Sims   Alternativy k The Sims Empty08/03/23, 09:48 pm

Vypadá to docela zajímavě, i když toho není moc vidět. Kdysi dávno už se nějaká hra, podobná Sims, vyskytovala, název mi bohužel už vypadl z paměti, ale byla založena spíš na interakcích postav než na stavění, takže se příliš neujala. Tato novinka by mohla být úspěšnější, jsem zvědavá na další informace.
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Alternativy k The Sims Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternativy k The Sims   Alternativy k The Sims Empty09/03/23, 09:04 am

No tak na to jsem zvědavá! Úsměv Díky moc za tuhle novinku, vůbec jsem nic takového nezaznamenala. Šokovaný
Na ukázkách to vypadá krásně, uvidíme, jaké bude provedení, interakce, jak to bude zábavné na hraní. Samozřejmě čím více her na výběr, tím je to lepší. I když EA jsou už v této sérii mistři (hlavně taky mistři na dojení prachů z lidí Chichichi Mrkající ). Zajímalo by mě, kdyby se jim povedlo prorazit, jestli by se jim podařilo přímo přetáhnout hráče, kolik lidí asi by přestalo hrát Sims a dalo se jenom na tuto hru? Budou to mít těžké, protože simíci jsou v hráčích hodně pevně zakořenění.
Ale vypadá to opravdu nádherně, to musím říct. Když tam dají hodně contentu, tak myslím, že mají šanci uchvátit dost lidí. Rozhodně bych to ráda zkusila, až to vyjde, ale předpokládám, že požadavky na PC budou dost vysoké. Docela se těším, až k tomu bude více informací.

@Ludmila - nebyla to hra Singles?
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Alternativy k The Sims Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternativy k The Sims   Alternativy k The Sims Empty09/03/23, 04:54 pm

@hellohello: Ano, byla ;)

Díky za názory, souhlasím s vámi. Uvidíme, jak to bude vypadat, zatím jsem docela natěšen na nové informace. ;)
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Alternativy k The Sims Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternativy k The Sims   Alternativy k The Sims Empty10/03/23, 05:16 pm

No pááni Šokovaný . O tomhle jsem vůbec nevěděla. Moc děkuji za takovou parádní informaci. Úsměv První ukázka vypadá slibně. Grafikou mi to připomíná TS3 Úsměv .

Navíc by to mohlo EA nakopnout k smysluplnější práci, než co momentálně předvádějí. Já osobně vím o Paralives, které je ve vývoji a na které se moc těším! Úsměv

Jedno video z Paralives:



Pak jedno nové, které na mě nedávno vyskočilo:



A tady pak celá sekce, koho by zajímalo. Podle mě to taky vypadá parádně Červenám se Láska

https://www.youtube.com/@Paralives
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Alternativy k The Sims Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternativy k The Sims   Alternativy k The Sims Empty12/03/23, 08:16 pm

Ano, díky za připomenutí, byla to hra Singles, ten název mi úplně vypadl z paměti, prostě skleróza ...Ovšem ty videa o Paralives vypadají hodně dobře, to bych určitě taky vyzkoušela ! *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Alternativy k The Sims Empty
PříspěvekPředmět: Alternativy k The Sims   Alternativy k The Sims Empty14/03/23, 07:28 am

Tak to je další bomba Šokovaný Tahle hra vypadá moc krásně - ty kývající se stromy ve větru,

Naprosto mě dostala ta volnost ve stavebním módu, zdi do libovolných úhlů, zakulacené zdi, vyzvednutá podlaha, otáčení vzorků podlahy, upravování velikosti oken nebo umístění dveří mimo mřížku a přesto budou funkční - na to nejsem zvyklá! Sice mám moc ráda ten mřížkový systém z The Sims, ale na toto bych si určitě zvykla hodně rychle - a i za několik let by mi to připadalo nové a neskutečné. Potom ten nábytek, jak se dá upravovat, to je boží! Nad tím bych strávila 100 let. A otáčení objektů v libovolném úhlu nebo vyskládávání předmětů na nábytek bez OMSP je taky perfektní. Hlavně když to bude plně funkční a „simové" to budou umět všechno využívat bez stěžování si. Editor barev pro objekty - o tom sním už od dob TS2! Láska
Na všechno jsem zírala s otevřenou pusou Šokovaný tomuříkám absolutní volnost a kreativita. Navíc je to teprve nedokončená alpha verze. Neskutečné!
Podívám se pak i na další videa. Vůbec jsem o tomhle nevěděla, díky moc za tip, Janiko *THUMBS UP* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Alternativy k The Sims Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternativy k The Sims   Alternativy k The Sims Empty20/03/23, 08:21 pm

Páni vypadá to opravdu moc zajímavě Láska jsem zvědavá jaké to bude až projekt dokončí... snad se i možná opravdu EA chytne za hlavu a začne dělat pro naše simíky něco, co bude konečně pořádně k něčemu Nevím
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sponsored content





Alternativy k The Sims Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternativy k The Sims   Alternativy k The Sims Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Alternativy k The Sims
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Srovnání The Sims 2, 3, 4
» SIMS 3 nefunkční
» Rodokmeny pro SIMS
» The Sims Movie
» Co je nového ve světě The Sims 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Obecná diskuze k TS4-
Přejdi na: