Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Diskuse o nových soutěžích

Goto down 
+10
NekoMH
Janika31
soarka
Kolikokoli
Shina
Ludmila
Fidgety
Lucisab
Věrka Veverka
Hellohello
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Next

Co si postavíme příště?
- místo pro festivaly (oslava vinobraní/konce léta)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- podzimní farma nebo domek (popř. s malou Halloweenskou výzdobou)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Vote_lcap41%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Vote_rcap
 41% [ 7 ]
- domek v japonském stylu
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- mešita
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- dům pro upíry
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- dům z budoucnosti
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Vote_lcap23%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Vote_rcap
 23% [ 4 ]
Celkem hlasů : 17
 
Poll closed

AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2840
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty10/03/20, 09:33 pm

Díky, milé dámy, samozřejmě iniciativě ostatních se meze nekladou. Jen bychom měli ještě dokončit soutěž s domkem pro hosty, hodnocení bylo původně do dneška Aha
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2729
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty11/03/20, 02:38 am

Díky moc za připomenutí, Ludmi, úplně mi to vypadlo z hlavy Červenám se
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2840
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty14/03/20, 01:44 pm

Poslušně hlásím, že jsem Fidgety poslala návrh na dvě soutěže naráz, takže po vyhodnocení dokmku pro hosty bychom mohly začít s něčím novým Mrkající Doufám, že při tom výpadku ale ta zpráva došla Nevím
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty15/03/20, 09:08 pm

Už sa teším, čo to bude Jupííí
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty16/03/20, 01:54 pm

Zpráva došla, jen mi manžel obsadil přes víkend počítač Červenám se

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2840
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty16/03/20, 08:34 pm

Tak si dovoluji upozornit, že je vyhlášena nová soutěž "Tajemná zahrada" !
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2840
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty21/03/20, 06:22 pm

Abychom se v současné době ze všeho úplně nezbláznili, máme tu ještě jednu novou soutěž "Malý obchůdek" ! Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2840
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty20/04/20, 02:00 pm

Tak jsem dnes před polednem poslala Fidgety návrh na hodnocení posledních dvou soutěží, abychom tu měli takzvaně "uklizeno". A zároveň bych vám všem chtěla sepsat tyto náměty na další možné soutěže, dokud je držím ve své sklerotické hlavě Mrkající :
- mešita nebo jiný exotický církevní stánek - když se teď patrně nějakou dobu za hranice všedních dnů nepodíváme...
- vysokoškolská kolej - pár pokojíků pro mládež, ale hlavně prostory pro studium a společenské vyžití Pohoda
- sanatorium - tedy něco jako hotýlek se službami pro VIP hosty, kteří se chtějí ukrýt z jakéhokoliv důvodu před světem
- dvougenerační venkovské bydlení - už tu sice byla podzimní farma, ale bydlení pro dvě generace tu ještě nebylo
- dům pro upíry - když se tu začínají ty nadpřirozené postavy nějak víc vyskytovat Mrkající

Co se vám líbí nejvíc ? Nebo má někdo další nápad ? Sem s ním ! Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2400
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty20/04/20, 07:10 pm

Tak mě nejvíce oslovilo dvougenerační venkovské bydlení Láska nebo také dům pro upíry, to by mohla být docela zajímavá zkušenost Vysmátý






EDIT: Chybějící písmeno Červenám se Vysmátý


Naposledy upravil Lucisab dne 20/04/20, 09:06 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2840
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty20/04/20, 09:02 pm

Díky za názor, Lucisab !
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty21/04/20, 02:43 pm

To dvougenerační bydlení zní hodně dobře a inspirativně.

Pak se mi líbí nová výzva na Youtube, kde někdo vytvoří nesmyslný tvar zdí, a podle toho musí ostatní dostavit dům. Něco podobného jsme tu už měli, ale tady se snaží dělat nějaké divné tvary a místnosti, náhodné zdi mimo dům atd., což mi přišlo zábavné.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty21/04/20, 04:49 pm

Kolikokoli napsal:
Pak se mi líbí nová výzva na Youtube, kde někdo vytvoří nesmyslný tvar zdí, a podle toho musí ostatní dostavit dům. Něco podobného jsme tu už měli, ale tady se snaží dělat nějaké divné tvary a místnosti, náhodné zdi mimo dům atd., což mi přišlo zábavné.

to tak ujetý, že mě to dost zaujalo Pohoda
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2729
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty21/04/20, 06:30 pm

Havranice napsal:
Kolikokoli napsal:
Pak se mi líbí nová výzva na Youtube, kde někdo vytvoří nesmyslný tvar zdí, a podle toho musí ostatní dostavit dům. Něco podobného jsme tu už měli, ale tady se snaží dělat nějaké divné tvary a místnosti, náhodné zdi mimo dům atd., což mi přišlo zábavné.

to tak ujetý, že mě to dost zaujalo Pohoda

Mě taky, může to být super soutěž. Zní to zajímavě Úsměv
Jinak se mi líbí všechny nápady, co vypsala Ludmila.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2400
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty21/04/20, 08:38 pm

To zní opravdu moc zajímavě, Koli Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2840
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty21/04/20, 09:05 pm

Kolikokoli, můžeš sem, prosím, hodit přesnější odkaz, ta myšlenka s netypickými stěnami je docela zajímavá *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty22/04/20, 10:01 am

Určitě, třeba https://www.youtube.com/watch?v=832jFEb1qv8 nebo tady https://www.youtube.com/watch?v=fBDJLbbiSVE
My bychom to stejně museli udělat tak, aby to šlo i v TS2 (což asi úplně s úhlopříčnými stěnami nejde, co?)
Dost inspirace je v galerii pro TS4.

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Screenshot-1587541964
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Screenshot-1587541991
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Screenshot-1587542015

Našla jsem i pravidla (každý je má trochu jinak, takže jsem vypíchla to hlavní):
1. Externí zdi se nesmí měnit (uvnitř se mohou přidávat)
2. Okna i dveře se mohou přidávat libovolně
4. Zdi musí mít původní výšku (v TS2 výška zdí nejde měnit a odpovídá nízkým zdem v TS4, takže i pro TS4 bych dala zachování nízkých stěn)
5. Pozemek se může změnit na cokoli (komerční nebo rezidenční)
6. Terén je možno upravovat libovolně
7. Pokud jsou venku schody, musí zůstat, ale je možno změnit jejich barvu/styl/zábradlí
8. Zábradlí/plot/poloviční zdi můžete přidávat libovolně
9. Vnitřní schodiště (pokud je třeba) můžete přidat libovolně
10. Interiér si můžete upravit jak chcete

Ale fakt bych ráda dělala i ten dvougenerační Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty22/04/20, 10:42 am

To jsou super nápady... Jako ten divoký styl je určitě výzva, co z toho kdo dokáže vymyslet, osobně se mi líbí ten spodní obrázek Mrkající
A dvougenerační dům bych si střihla ráda - konečně bych mohla zkusit postavit "náš" dům, jen bych ho musela udělat asi víc venkovský, on je prostě takový normální, obyčejný Aha
Ale jelikož jsem na tom snad čím dál hůř (vstáváme teď o půl šesté, takže večer se mi často nechce ale vůůůůbec nic, než padnout u televize Unavený ), tak volbu nechávám na ostatních Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2840
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty24/04/20, 06:15 pm

Kolikokoli, díky za odkazy ! Když to zjednoduším, je to podobné našim soutěžím s půdorysem, třeba naposledy ten domek pro Asiatku, kde jsem si dovolila využít Tvůj půdorys z jiné stavby. Že bychom si něco takového rozsáhlejšího šoupli třeba do výzev ? Na ten dvougenerační domek pravidla samozřejmě vymyslím, jen mi, prosím, opět dejte trochu času, máme teď jisté neveselé zařizování Smutný
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty24/04/20, 08:18 pm

Ludmi, to mě moc mrzí Plačící
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2400
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty25/04/20, 01:24 am

Také mě to moc mrzí Smutný doufám, že se u tebe brzy zase rozsvítí sluníčko Smutný určitě si vezmi tolik času kolik jen budeš potřebovat Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2729
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty25/04/20, 04:26 am

Samozřejmě, na čase na soutěž vůbec nezáleží, počkáme, jak dlouho bude potřeba Pro Tebe    Láska
*SORRY* Taky mě to moc mrzí a přidávám se k Lucisab s přáním.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2840
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty30/04/20, 06:37 pm

Děkuji, milé dámy, smutné dny máme více méně za sebou, takže opět ke všedním věcem ... Nějak jsme pozapomněli na hodnocení uplynulých dvou soutěží, kromě Kolikokoli. Původní termín pro obě hodnocení byl pátek 1.5.2020 do půlnoci, což patrně těžko stihneme, že Mrkající Jak moc mám tedy onen termín prodloužit, aby se vás stihlo vyjádřit co nejvíc a hodnocení tak bylo relevantní ?
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2840
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty06/05/20, 06:04 pm

Moc se omlouvám, že ještě není nová soutěž. Starý počítač se mi poslední dobou nějak zasekával, vypadával systém nebo se samovolně restartoval, tak mi přítel pořídil nový a postupně mi přeinstalovává vše potřebné. Počkejte tedy, prosím, ještě chvíli, základní pravidla už mám, zbývá mi jen ve hře vytvořit pro lepší orientaci půdorys Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2400
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty07/05/20, 08:46 pm

Určitě počkáme Ludmi Úsměv už se moc těším na to co jsi vymyslela Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty07/05/20, 08:58 pm

člověk míní, technika mění.. není se zač omlouvat, těšíme se na soutěž a rádi počkáme Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 21 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuse o nových soutěžích
Návrat nahoru 
Strana 21 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: