Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Diskuse o nových soutěžích

Goto down 
+10
NekoMH
Janika31
soarka
Kolikokoli
Shina
Ludmila
Fidgety
Lucisab
Věrka Veverka
Hellohello
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28  Next

Co si postavíme příště?
- místo pro festivaly (oslava vinobraní/konce léta)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- podzimní farma nebo domek (popř. s malou Halloweenskou výzdobou)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Vote_lcap41%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Vote_rcap
 41% [ 7 ]
- domek v japonském stylu
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- mešita
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- dům pro upíry
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- dům z budoucnosti
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Vote_lcap23%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Vote_rcap
 23% [ 4 ]
Celkem hlasů : 17
 
Poll closed

AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty11/05/20, 04:48 pm

Konečně se mi snad zadařilo a poslala jsem Fidgety pravidla nové soutěže ke schválení, doufám jen, že jsem na nic nezapomněla Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty11/05/20, 05:01 pm

Asi jsem mimo,ale co vůbec bude za stavbu? Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty11/05/20, 06:07 pm

Dvougenerační dům :)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty11/05/20, 06:25 pm

ooo to zní super Červenám se Andílek
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty11/05/20, 08:31 pm

Já už na to koukám, jen nějak nemám mozek zamýšlet se a reagovat, tak prosím o trpělivost Andílek  Sešlo se nám víc věcí k řešení, tak mám hlavu jak pátrací balón Červenám se

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty12/05/20, 06:59 pm

Dovoluji si upozornit, že je vyhlášena nová soutěž ! Jsem zvědavá, co vy na to Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty14/05/20, 12:04 pm

Vím, že teď vypukla nová soutěž (pracuji na ní), ale jak jsem si to tak pročítala, co bylo dále v nabídce, tak mě osobně velmi zaujal hotýlek/sanatorium Úsměv Může to být zajímavé,různé pokoje - větší, menší, VIP pokoje uplně nahoře... ideálně nějaký ve stylu hororů Vysmátý takové ty starobylé hotýlky na konci města, staré dřevěné vrzající schodiště, tajemný pokoj, kde se vždy něco stane, podivuhodné obrazy majitelů hotýlku, kteří vždy záhadně zmizely, tajemný pokoj ukrytý za obří starou almarou, kde je všechno možné... něco v tomhle stylu Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty14/05/20, 02:51 pm

Michaelas napsal:
Vím, že teď vypukla nová soutěž (pracuji na ní), ale jak jsem si to tak pročítala, co bylo dále v nabídce, tak mě osobně velmi zaujal hotýlek/sanatorium Úsměv Může to být zajímavé,různé pokoje - větší, menší, VIP pokoje uplně nahoře... ideálně nějaký ve stylu hororů Vysmátý takové ty starobylé hotýlky na konci města, staré dřevěné vrzající schodiště, tajemný pokoj, kde se vždy něco stane, podivuhodné obrazy majitelů hotýlku, kteří vždy záhadně zmizely, tajemný pokoj ukrytý za obří starou almarou, kde je všechno možné... něco v tomhle stylu Láska Láska
Hotel je supr nápad, ale pls ne hororový Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty14/05/20, 03:37 pm

Nemyslím hororový, jakože bude mít pavučiny a potrhané závěsy,jen takový ten starší typ hotelu..
něco takového Vysmátý

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 B191344d8fca752f2d2c2986fc5f0c0b

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 E07d557a7e5645d7b618e2e8b28a2042

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 443f61d8b205422e36ff78b6bc4cca3b

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 1e83474911c7f8d46ef9da6a8ccd5496

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 2e5e1b78ef64217cc79fff885a0f8f8a

Ale rozhodně se nebráním ani modernímu hotelu, ani jinému návrhu, který padnul Andílek

Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty14/05/20, 04:59 pm

Jo takhle, no, to já bych ráda dělala nějaký malý viktoriánský hotýlek na kopečku Láska
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty14/05/20, 05:03 pm

Viktoriánský je taky moc fajn Andílek Láska právě ten interiér je z viktoriánského domku Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty14/05/20, 05:58 pm

To vypadá docela dobře, Michaelas, to je zajímavý námět *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty14/05/20, 07:22 pm

Vypadá to moc zajímavě, akorát je pravda, že si nedokážu představit něco tak propracovaného stavět v TS2 Vysmátý to by byla pořádná výzva Vysmátý každopádně parádní nápad Michaelas *BRAVO* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty14/05/20, 07:27 pm

To jsem moc ráda, že se nápad, jak pojmout téma hotel, líbí Andílek Červenám se Snad by to šlo Lusicab Láska
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty11/06/20, 06:22 pm

Zdravíčko, chtěla bych se zeptat, zda bychom už nemohli rozjet další soutěž? Andílek Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty11/06/20, 07:27 pm

Hm, další soutěž Aha Ještě nemáme sice ani zčásti dokončenou současnou soutěž, ale promyslet téma něčeho dalšího bychom mohli. Zkusíme ten viktoriánský hotýlek nebo něco jiného z mé předchozí nabídky ?
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty11/06/20, 08:04 pm

Kromě hotýlku mě celkem zaujala vysokoškolská kolej Andílek Andílek
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: pracovní téma   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty21/06/20, 10:30 am

Zdravíčko, Lucisab moc krásný statek, vůbec mi teda jako patlal nepřijdeš  Andílek  Ještě mě tak napadlo jedno téma, které by mohlo být fajn. Co takhle si postavit nějaký "činžák/panelák/apartmány/byty" třeba o 6 bytech (ano, vím že to nefunguje jako byt k pronajmutí a že by to byla jakoby jedna domácnost všichni nájemníci) a že by tam bydlelo buď po jednom 6 simíků nebo nějací po dvou. A byly by to různé povahy. Někdo třeba by byl takový párty simík, bohatší, hlučný, druhý zase nějaký duchovně založený, co cvičí jógu,medituje,má všude květiny, další pak zas třeba chudší, špinavý, pak zas třeba nějaká "sexbomba" namyšlená, někdo jiné národnosti... Myslím, že by to byla celkem zábava a bylo by to pěkně různorodé Láska Láska

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Chalukya-elevation-pic

Edit by admin Fidgety - přesunuto z tématu Soutěž - dvougenerační venkovský dům - soutěžní vlákno není vhodné rušit návrhy na novou soutěž, zejména s obrázkem v textu Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty21/06/20, 01:46 pm

Což o to, nápad je to dobrý, ale v TS2 do činžáku můžeš dát obyvatele jen do jednoho bytu, pokud vím Nevím Nějaké své pokusy jsem zveřejňovala na starém fóru, třeba si někdo vzpomene Mrkající Jak to funguje v ostatních verzích, netuším, poradí někdo zkušenější ? Nebo spolu promyslíme tu vysokoškolskou kolej, Michaelas ?
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty21/06/20, 02:32 pm

V TS4 funkční činžák taky nejde postavit - ale to i Michaelas zmiňuje, že by všichni byli členy jedné domácnosti Mrkající Takže by to bylo jen "jako" byty. Jen nevím, kolik je max pater do výšky, ale na 6 bytů stačí i tři patra, a to jde určitě Úsměv

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty21/06/20, 02:42 pm

Přesně jak říká Fidgety. To, že by to nefungovalo jako opravdové byty vím. Jen prostě vytvořit v jedné domácnosti třeba 6 lidí, kteří spolu nemají nic společného, každý by byl jiný a tak jak je to na obrázku by se postavila bytovka o 6 bytech (jde i 8 -> 4 patra a na každém dva byty) a každý simík by žil odděleně Úsměv Tuším, že i ve 3 a i ve 4 je jeden takový dům kde žije kupa přátel a každý má svůj pokoj. Tady by ovšem měl každý svůj byt Andílek Ale bude asi nejlepší nějaké hlasování, je tu na výběr spousta skvělých témat Láska
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty21/06/20, 03:09 pm

Ten činžák by byl určitě pořádná výzva Úsměv bylo by zajímavé vytvořit byt pro každého sima zvlášť, podle jeho povahy Úsměv opravdu moc dobrý nápad Michaelas *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty21/06/20, 03:16 pm

Jen je to tak velké, že možná by to mohla být zase soutěž na etapy - první kolo stavba jako taková, a v každém dalším kole by byl jeden popsaný simík (příp. pár), pro kterého by se zařídil byt.. Ale záleží na ostatních, určitě něco vybereme Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty21/06/20, 03:17 pm

Děkuji Lucisab Červenám se Andílek To určitě ano, na ty etapy by to bylo fajn Úsměv Ale ať se vybere, co se bude nejvíce líbit Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty21/06/20, 03:17 pm

Fidgety, souhlasím s tebou Úsměv alespoň bychom se mohli pořádně zaměřit na každou část domu Úsměv protože nevím jak vy, ale myslím, že mě by už u druhého bytu docházely nápady i baterky na další stavění Červenám se
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sponsored content





Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 22 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuse o nových soutěžích
Návrat nahoru 
Strana 22 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: