Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Diskuse o nových soutěžích

Goto down 
+10
NekoMH
Janika31
soarka
Kolikokoli
Shina
Ludmila
Fidgety
Lucisab
Věrka Veverka
Hellohello
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next

Co si postavíme příště?
- místo pro festivaly (oslava vinobraní/konce léta)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- podzimní farma nebo domek (popř. s malou Halloweenskou výzdobou)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Vote_lcap41%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Vote_rcap
 41% [ 7 ]
- domek v japonském stylu
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- mešita
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- dům pro upíry
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- dům z budoucnosti
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Vote_lcap23%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Vote_rcap
 23% [ 4 ]
Celkem hlasů : 17
 
Poll closed

AutorZpráva
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty09/06/21, 01:09 pm

Nevybrali bychom nějaké nové téma ještě před víkendem? Andílek Láska
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2845
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty09/06/21, 08:19 pm

Sice tu na moje návrhy není příliš velká odezva, ale něco se mi přece jen líhne v mozkových závitech. Zkusím to probrat s Fidgety, třeba to klapne Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty10/06/21, 06:45 am


Já jsem si znovu ty nápady pročetla a nejvíc mi k létu padne právě ten obvyatelný maják Úsměv hrozně se na tu stavbu těším a jsem teda zvědavá, jaké by bylo zadání... a snad by se přidalo i dost lidí. Doufám, že nám tady ty soutěže neupadnou, je to taková super aktivita a jsou spolu s příběhy tahounem fóra. Úsměv A chtělo by to trošku rozproudit, ale to záleží na tom, jak ostatní mají čas a chuť se zúčastnit.

A později v létě bych klidně dala i tu mešitu, taky mi sedí k horkému počasí. U těchto soutěží s náboženskými stavbami se mi líbí, že se u nich i něco dozvíme (třeba u synagogy jsem zjistila hodně věcí - a vlastně i u kostela). A tohle by mohlo být taky moc zajímavé, ty mozaiky, fontány, vodní nádrže...

Abych se teda rozepsala i o ostatních návrzích, na buddhistický chrám se taky už dlouhou dobu těším a doufám, že nás nemine Úsměv Strašně bych si přála celou tu sérii církevních staveb doběhnout až do konce, ať to máme komplet.

Továrna předělaná na obydlí se mi taky zamlouvá, mohl by se využít industriální styl. To by mě moc bavilo Úsměv Jen nevím, jestli bych tam chtěla ubytovat zrovna squattery, ale to je jen detail Úsměv

A Random house má výhodu v tom, že se staví jen po jedné místnosti a není to tak časově náročné. I když zase hodně dlouho trvá - a taky by to chtělo zjistit, kolik lidí by na to mělo čas a chuť Úsměv Já jsem pro. Jenom to možná bude lepší nechat, až bude po létě? Teď pojedou lidi na dovolené. Normální soutěž se dá jednodušeji protáhnout, ale u toho Random je to takové ošemetné, aspoň myslím. Ale třeba se pletu Úsměv

Jinak jsem pro jakýkoli z těch návrhů Úsměv moc se těším na novou soutěž.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1615
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty10/06/21, 07:30 am

Hellohello, souhlasím, že Random House bych nechala po létě, ale moc se na něj těším. Protože když to beru podle sebe, tak co chvíle fuč asi Pohoda Ale opět souhlasím, třeba takový maják by byl k létu ideální Mrkající Tak jsem zvědavá, co si na nás Ludmila vymyslí Úsměv

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty10/06/21, 06:08 pm

Reálně se mi moc líbí všechny výše uvedené návrhy Láska Láska A také mě teď nejvíce táhne ten obydlený maják Láska
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2845
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty11/06/21, 09:53 pm

Mám pro vás všechny, co by si rádi zasoutěžili, dobrou zprávu - právě je vyhlášena nová soutěž "Obydlený bývalý maják" Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty11/06/21, 09:57 pm

Skvělé! 🥰 Hned se na to vrham ❤
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty12/06/21, 06:21 pm

@Ludmila - díky za vyhlášení nové soutěže Úsměv *BRAVO* vypadá to moc zajímavě. Původně jsem myslela, že budeme dělat maják někde v teplém podnebí a plážovém stylu, ale tohle bude zase něco jiného Úsměv

A @Michaelas, taky ti děkuju za doplňující otázky Mrkající už začínám mít trochu představu o tom, jak by to mělo vypadat, ještě ale chytit lepší inspiraci a rozhodnout se, ve které verzi hry to stavět.. Zmatený
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty27/08/21, 07:24 pm

Zdravíčko, co je zatím v plánu jako další soutěž? Andílek Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2845
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty28/08/21, 05:07 pm

Tak ještě jsme nedokončili ten maják, ta soutěž byla vlastně prodloužena do konce prázdnin. A pravda, zatím můžeme promýšlet něco nového. Něco mě už sice napadlo, ale nevím, zda by to nebyla spíš výzva než soutěž Aha
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty28/08/21, 05:53 pm

Zrovna jsem dohrála Kingdom Come, takže bych dala něco "středověkého" bez bližšího určení (někdo postaví hrad, někdo panský dům, někdo vesnické náměstí, někdo třeba stáje nebo tak něco) s tím, že to musí být opravdu středověké, žádná elektřina ani moderní přístroje.
Vysmátý
I když to by bylo možná spíš do té výzvy, když tam nejsou žádná další pravidla :D

Případně by k tomu bylo ještě pravidlo vytvořit na onu stavbu odpovídající rodinu, s tím, že tam musí být aspoň jeden důchodce, jeden dospělý, jeden teen a jedno dítě.
Samozřejmě v dobovém oblečení Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2845
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty28/08/21, 08:59 pm

No, nevím, Kolikokoli, chápu Tvé nadšení pro středověk, jsem na tom podobně. Ale asi by se to špatně hodnotilo, kdyby někdo stvořil rozsáhlý hrad a někdo z nedostatku času třeba jen malý domek nějakého řemeslníka nebo jenom stáj Nevím
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1615
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty30/08/21, 01:51 pm

Já se k tomu majáku dokopala zatím jen včera večer Červenám se Ale mám exteriér, tak třeba to stihnu Andílek
Pokud jde o další soutěž, já bych byla pro rozjet další Random Challenge, která se jela po místnostech na kola, aby to nebylo tolik časově náročné.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty30/08/21, 07:13 pm

@Kolikokoli - tohle zní jako parádní výzva! Úsměv  Jako soutěž by se to asi muselo ještě upravit, aby se to dalo nějak rovnocenně hodnotit, ale právě se mi líbí ta myšlenka volnosti výběru, to je na výzvu jako dělané. *THUMBS UP*



Jinak co se týká další soutěže, tak mám pořád stejný názor jako v mém příspěvku výše z června Úsměv  Takže cokoliv a budu spokojená. A taky čím menší a méně náročné na čas, tím asi líp (případně kdyby se dalo více času na dokončení, tak by to snad nějak šlo dát dohromady i u větších staveb).

Jestli se nakonec odhlasuje Random Challenge a nebude to chtít nikdo jiný pořádat, tak se toho klidně znova ujmu. Jenom mám otázku, jestli byste to chtěli úplně přesně jako tehdy (včetně výběru stylu domu, atd.)
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty30/08/21, 07:16 pm

Mně by se líbilo, kdyby tam nebylo moc omezení :D. Resp. klidně omezení ve stylu atd., ale třeba u majáku jsem měla hodně problémy, protože jsem byla víc inspirovaná čtvercovými půdorysy majáků :D. Ale přizpůsobím se :)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2845
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty30/08/21, 08:24 pm

Já bych, po pravdě řečeno, byla taky pro něco menšího, malou mešitu, budhistický chrám, malý domek pro jednoho Simíka, ale hlavou se mi honí i jiné téma - co takhle bydlení ve stylu jižní Ameriky, když jsou v TS4 ty lamy a podobně ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty31/08/21, 07:11 pm

Tak to jsou úžasné nápady, Ludmi Úsměv *THUMBS UP* Zasloužila by sis medaili za perfektní nápady na soutěže.
Cokoli se vybere, bude se mi to zamlouvat. *BRAVO*
Jen škoda, že ještě nemám ten nový datáč pro TS4, ale kdyžtak to nějak jinak udělám Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty02/09/21, 09:10 pm

Mně by se docela líbilo i třeba postavit domek v "retro" stylu Láska Nebo, i když chcete něco menšího, tak by mohla být jedna fakt malá soutěž a jedna na delší čas, třeba na celý podzim.. a moc by se mi líbilo zaplnit ve hře nějaký větší pozemek. Takže třeba tématicky k podzimu postavit nějaké starší romantické sídlo s velkou tajemnou zahradou Andílek (obrázek níže)

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 100632feaaf7f8f8b2fb2d164601e5e2cute arabic boy names

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 0baf3f6915ef696d1f066caa372376b0
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2845
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty03/09/21, 03:04 pm

Krásné obrázky, pěkný nápad, Michaelas, i když něco podobného už tu bylo. Tak mě napadlo, při všech těch námětech, co takhle si udělat něco jako "Cestu časem" ? Spáchali bychom si Simíka, kterému bychom postupně tvořili bydlení raně středověké, potom třeba něco takového romantického ála 18.-19. století, potom retro - např. šedesátá léta 20. století a daleká budoucnost ... Co vy na to ?
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty03/09/21, 03:20 pm

To zní úplně super a krásne by to postupně obsáhlo všechny naše nápady 🥰
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty03/09/21, 06:09 pm

Oba tyhle nové nápady jsou super! Úsměv
To staré sídlo na fotce se mi moc líbí. Vůbec nevadí, že něco podobného už bylo, takových pěkných historických staveb není nikdy dost.

A nápad se soutěží cestováním časem - to je boží! Líbí se mi, že takto projdeme více období, bude to hrozně zajímavé Úsměv

Akorát se jako obvykle neumím rozhodnout, co by se mi líbilo nejvíc Vysmátý SOS Máte tak dokonalé nápady, že mě zaujalo všechno! *BRAVO* Takže ať to bude, co to bude, já jsem pro Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1615
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty05/09/21, 09:45 pm

Ludmila napsal:
Krásné obrázky, pěkný nápad, Michaelas, i když něco podobného už tu bylo. Tak mě napadlo, při všech těch námětech, co takhle si udělat něco jako "Cestu časem" ? Spáchali bychom si Simíka, kterému bychom postupně tvořili bydlení raně středověké, potom třeba něco takového romantického ála 18.-19. století, potom retro - např. šedesátá léta 20. století a daleká budoucnost ... Co vy na to ?

Tohle zní skvěle *BRAVO* A když pro jednoho simíka, to by nemuselo být až tak velké, že ne? Andílek

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty06/09/21, 10:15 am

Fidgety napsal:
Ludmila napsal:
Krásné obrázky, pěkný nápad, Michaelas, i když něco podobného už tu bylo. Tak mě napadlo, při všech těch námětech, co takhle si udělat něco jako "Cestu časem" ? Spáchali bychom si Simíka, kterému bychom postupně tvořili bydlení raně středověké, potom třeba něco takového romantického ála 18.-19. století, potom retro - např. šedesátá léta 20. století a daleká budoucnost ... Co vy na to ?

Tohle zní skvěle *BRAVO*  A když pro jednoho simíka, to by nemuselo být až tak velké, že ne? Andílek
To zní dobře, akorát bych prosila nelimitovat počet pater/velikost Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty06/09/21, 10:19 am

Už se na to velmi těším 😍❤
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1615
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty27/09/21, 03:18 pm

Ludmila napsal:
Krásné obrázky, pěkný nápad, Michaelas, i když něco podobného už tu bylo. Tak mě napadlo, při všech těch námětech, co takhle si udělat něco jako "Cestu časem" ? Spáchali bychom si Simíka, kterému bychom postupně tvořili bydlení raně středověké, potom třeba něco takového romantického ála 18.-19. století, potom retro - např. šedesátá léta 20. století a daleká budoucnost ... Co vy na to ?

Ludmi, sepíšeš prosím zadání na cestovatele v čase nebo mám zkusit něco vymyslet? Asi bychom šli postupně, že? A jen bych možná přidala i současné bydlení, takže celkem 5 kol?

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sponsored content





Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 26 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuse o nových soutěžích
Návrat nahoru 
Strana 26 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: