Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Diskuse o nových soutěžích

Goto down 
+10
NekoMH
Janika31
soarka
Kolikokoli
Shina
Ludmila
Fidgety
Lucisab
Věrka Veverka
Hellohello
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

Co si postavíme příště?
- místo pro festivaly (oslava vinobraní/konce léta)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- podzimní farma nebo domek (popř. s malou Halloweenskou výzdobou)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Vote_lcap41%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Vote_rcap
 41% [ 7 ]
- domek v japonském stylu
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- mešita
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- dům pro upíry
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- dům z budoucnosti
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Vote_lcap23%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Vote_rcap
 23% [ 4 ]
Celkem hlasů : 17
 
Poll closed

AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2845
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty27/09/21, 04:42 pm

Ano, Fidgety, už mám něco jako pravidla načrtnuté, jen Ti to poslat k posouzení a projednání, nějak stále nezbývá čas Mrkající Současné bydlení bychom samozřejmě taky mohli přidat, a třeba nás napadne ještě něco dalšího, aby naše "cestování časem" bylo zajímavější.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2845
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty01/10/21, 06:36 pm

Dovoluji si členky i členy fóra upozornit, že začíná hodnocení soutěže s majákem i nová soutěž "Cesta časem" Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty02/10/21, 11:28 am

Díky moc za vyhlášení! Úsměv  je to opravdu super nápad na soutěž. Takovou soutěž jsme tu ještě neměli, je to perfektní.  Láska  *BRAVO*

A ty historické etapy zůstanou tajné vždycky až do vyhlášení dalšího kola? Úsměv Takhle to bude napínavé, když nebudeme vědět, co bude dál. Na druhou stranu jsem strašně zvědavá, co budeme mít jako další období.

A chápu správně, že ten typ obživy má simíkovi zůstat po všechny ty historické etapy? Dost dlouho mi trvalo, než mě napadlo, že pečení by mohlo zůstat jako typ obživy a dá se to i postupně rozvíjet... jinak jsem měla v plánu nějaké další věci, ale raději jsem je „zahodila" pro případ, že by to bylo proti pravidlům Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2845
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty02/10/21, 08:31 pm

Díky za milá slova, Hellohello Červenám se A ano, chápeš to dobře, jak to utajení historické etapy, tak i ten typ obživy, který se musí dát prostě nějak rozvíjet. Postupem času možná ještě uvidíme, zda ta obživa nepřejde v zálibu, ale to je ještě daleko Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2845
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty07/11/21, 09:47 pm

Dovoluji si připomenout hodnocení 1. etapy naší Cesty časem a zároveň se brzy můžete těšit na druhou část, jen co s Fidgety vychytáme nějaké ty mouchy v pravidlech Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2845
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty09/11/21, 01:51 pm

Druhé kolo soutěže Cesta časem je vyhlášeno, mrkněte se, prosím, do pravidel, zda jsou dostatečně srozumitelná a obsáhlá Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty21/06/22, 08:16 pm

Zdravím, dlouho jsem tu nebyla a chci se zeptat, zda nebude nějaká nová letní soutěž? Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty21/06/22, 10:38 pm

Zatím to moc nevypadá, neb všichni bojujeme s časem, zdá se Smutný A stále se nám nepodařilo ani ukončit Cestu časem Smutný

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty26/06/22, 06:56 am

@Michaelas - nová soutěž by byla super, ale teď máme ještě otevřenou tu Cestu časem - 2. kolo, nechtěla bys to taky zkusit? Úsměv Tvůj Joachim byl hrozně sympatický a stavba nádherná, doteď si vzpomínám, jak mě okouzlila a jak jsem se těšila na pokračování od tebe Mrkající Láska Tedy jestli by se ti chtělo.

Je škoda, že jsme tu soutěž nemohli ještě dokončit, je perfektní, má úžasný nápad. Moc se mi líbila a jsem zvědavá i na další etapy. Ale to se uvidí podle toho, jak všichni budou mít čas, teď to asi u většiny lidí na fóru nevypadá s časem moc dobře, případně není chuť tvořit, to se taky nedá poručit si a donutit se něco stavět nebo vytvářet.
U mě třeba někdy funguje, když mám takový nějaký blok ve stavění a moc se mi do toho nechce nebo z toho mám obavy, že to nezvládnu, že tu hru zapnu a prostě to zkusím a ono to třeba zrovna nějak jde a pak mě to chytne a zase se rozjede moje náklonnost k simíkům a hned tak mě nepustí. Ale každý to máme jinak + toho času je čím dál míň.

Asi je pravda, že čím více lidí by se zapojilo, tím rychleji by se daly očekávat nové soutěže / nové kolo Cesty časem. Ale uvidíme. Já se na to moc těším a počkám si, až to bude možné Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1456
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty23/01/23, 11:31 am

Ahojte Úsměv
nechcete dát nějakou malou soutěž? S @Lucisab jsem se bavily, že třeba jen něco jednoduchého, protože vím, jak je těžké si v poslední době najít čas na simíky Smutný . Každopádně, co třeba jen jednoduchý starťák s využitím hracích kostek, které jsme měli už u jedné souteže, tak, že by si každý hodil jinou barevnou kombinaci a podle toho by pak stvořil svůj starťák? Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2845
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty23/01/23, 08:30 pm

Mluvíte mi z duše, Janiko a Lucisab, zrovna jste mě přistihly v rozpoložení, že bych už konečně na něco takového měla taky chuť. Ale když něco malého, tak opravdu malého - zkouším si něco podobného soutěži 5x5, podle toho, jak se zadaří, poradím se s Fidgety o pravidlech Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2401
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty23/01/23, 08:41 pm

Jééé tak to se už dopředu moc těším *BRAVO* Láska hrozně moc mi chybí soutěže, bylo by to moc fajn Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1456
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty24/01/23, 03:43 pm

Juhůů, jsem ráda, že v tom nejsme samy. Už teď se moc těším. Snad se nám podaří to tu maličko oživit! Láska Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty25/01/23, 05:23 pm

Jéé, ani nevíte, jak jste mě potěšily Úsměv *THUMBS UP*  nejen tím, kolik je tu příspěvků, protože to fórum úplně rozkvetlo, ale i tímto návrhem na soutěž a já jsem samozřejmě pro! A menší soutěž by byla perfektní! Už se moc těším Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty29/01/23, 09:17 am

Ahoj, já bych byla pro, i když hru jsem letos zapnula asi jednou, takže stoprocentně účast slíbit nemohu. Jak jste si asi všimli, ani na fóru nestíhám být aktivní. Asi je to i tím, že jak u PC sedím celý den v práci, večer už se mi k němu nechce SOS

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2845
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty01/02/23, 08:17 pm

Tak poslušně hlásím, že jsem poslala Fidgety návrh pravidel nové soutěže, uvidíme, co z toho uděláme Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1456
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty03/02/23, 11:18 am

Juhuu Láska . Už se moc těším! Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2401
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty05/02/23, 04:06 pm

Taky se už moc těším *BRAVO* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2845
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty05/02/23, 08:06 pm

Tak už je to venku - nová soutěž Domeček 7 x 7 čeká na vaše příspěvky ! Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2401
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty05/02/23, 10:08 pm

Hurá! Vypadá to parádně Láska už se moc těším až se do toho pustím Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1456
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty05/02/23, 10:10 pm

Juu! To byla rychlost! Láska Pro Tebe Už se těším až začnu stavět! :)
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2845
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty07/02/23, 08:47 pm

Ještě jsem si dovolila přidat do pravidel nové soutěže 2 malé připomínky, tak ať je náhodou nepřehlédnete Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2733
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty21/03/23, 04:51 am

Včera mě inspirovalo přicházející jaro a napadlo mě, že bychom si mohli postavit dům inspirovaný nějakou květinou.
Buď by se určila 1 květina pro všechny nebo by si každý mohl zvolit květinu/květiny podle sebe (dle libosti - růže, tulipány, pivoňky, levandule, luční kvítí...) a podle toho udělat dům - takže by se musela umístit ta květina někam do domu (nebo i do každé místnosti?) + musely by být použité barvy té květiny. Např.  levandule - fialová barva by se musela použít někde v domě, třeba na tapetách nebo na nábytku nebo doplňcích a samotná levandule by měla být umístěná někde v domě (i na zahradě). Stačilo by se tou barvou inspirovat, ne aby byl dům rudý jako růže od stropu po podlahu Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 289
Join date : 23. 06. 19

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty21/03/23, 07:21 pm

to je dobrý nápad, Hello, je to teď docela aktuální. vím, že je tu nedokončená soutěž, která je velice zajímavá, bohužel ale asi nad časové možnosti většiny z nás. možná by zase něco menšího mělo ohlas, bylo by to fajn
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2845
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty21/03/23, 08:31 pm

To nezní vůbec špatně, Hellohello ! *BRAVO* Mohlo by se to spáchat třeba tak, že by se určil domek jen v hrubých obrysech, např. 3+1 se zahradou, a květinu by si asi mohl každý vybrat sám, přece jen každý má oblíbenou nějakou jinou - bílá růže, červená pivoňka, žlutý tulipán ... Aha Rozhodně to stojí za další zvažování ! *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 27 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuse o nových soutěžích
Návrat nahoru 
Strana 27 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: