Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Fotky z hraní TS2

Goto down 
+7
soarka
Janika31
Shina
Ludmila
Lucisab
Fidgety
Hellohello
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty12/02/20, 04:45 pm

Moc děkuji děvčata. Láska Peter mi docela rychle přirostl k srdci, i když je to takový bordelář Vysmátý Vysmátý .

Jinak Luci , Maryka o tom nepořádku ví. Posledně snídala mezi hordou těchto smradlavých talířů a vůbec ji to netankovalo, proto se neostýchala a ten svůj tam taky nechala:-D: Vysmátý Chichichi

A link stříšku ZDE (Veranka)
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2395
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty16/02/20, 01:10 am

Janika31 napsal:
Moc děkuji děvčata. Láska Peter mi docela rychle přirostl k srdci, i když je to takový bordelář Vysmátý Vysmátý .

Jinak Luci , Maryka o tom nepořádku ví. Posledně snídala mezi hordou těchto smradlavých talířů a vůbec ji to netankovalo, proto se neostýchala a ten svůj tam taky nechala:-D: Vysmátý Chichichi

A link stříšku ZDE (Veranka)

Moc děkuju za odkaz Pro Tebe jinak Maryka je tedy pořádně splachovací, ale aspoň je vidět jak krásně se k sobě hodí Vysmátý jen bych se být tebou bála je sestěhovat k sobě, to budou mít za chvíli doma všelijakou havěť Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2395
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty22/12/20, 08:04 pm

Tak jsem se rozhodla vám pochlubit fotkami našich párů (i když u některých to párovství je zatím takové s otazníkem Aha ti co čtou mé příběhy vědí Andílek ) doufám, že se vám budou snímky líbit Úsměv já sama jsem si focení moc užila a a to hlavně kvůli tomu, že jsem se konečně odhodlala (mohlo za to, že jsem na starém pc nemohla vůbec fotky kvůli rozloženinám vyfotit... už jsem myslela, že letos ani banner s mými simíky nebude Plačící ) a přesunula jsem své příběhové simíky z pc, kde se stále rozkládala grafika do nového, kde moji simíci vypadají úplně jinak Šokovaný mohla jsem si dokonce i pořídit mód na hvězdy a měsíc a také i novou krásnou vodní hladinu Andílek

Takže ještě jednou vám všem přeji krásné Vánoce a i nový rok a těším se, že se tady budeme zase v novém roce scházet Svítí! Úsměv

U některých párů jsem si nemohla odpustit detaily jejich obličejů... vážně je ta grafika neuvěřitelná Láska mám pocit jako kdybych byla předtím pořád jen slepá Vysmátý

Nejprve přicházejí bunkrovští Úsměv je zajímavé, že pro třetí generaci to jsou už druhé Vánoce  Vysmátý nějak jsem se u nich rozepsala a zapomněla se  Červenám se pro část druhé generace jsou to dokonce třetí Vánoce  Šokovaný když si vezmu, že první s námi neprožila ani jedny, kdy by byla příběhově naživu... no aspoň si to tihle užijí za ně  Červenám se

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 015

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 011

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 021

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 024

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 030

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 034

Simíci z Nervózního jsou už ale taková čistá klasika pro mně, ti se až tolik nezměnili co se počtu týče Vysmátý pořád je tam naše čtveřice Úsměv zároveň se mi hrozně líbí, jak je na každém novém vánočním banneru vidět, jak se mění hlavní hrdina Úsměv na tom je to vidět nejvíce Úsměv od kompletního plešatého simíka, co se ukrýval ve stínu s Emilií, po někoho kdo s plnou kšticí krásně stojí uprostřed celé skupiny Úsměv jsem hrozně moc ráda, že jste se mnou vydrželi tak dlouho, že se mohl dostat až sem  Úsměv

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 056

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 057

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 058

Hrozně se mi líbí, jak se umí oba tvářit  Úsměv tady je krásně vidět ten jeho zvláštní obličej a dokonce nahodil sám o sobě ty obavy do své tváře, které skutečně má  Úsměv byla jsem za něj moc ráda, že se tak zatvářil  Úsměv na jiných fotkách je zase vidět, jak je úplně jiný, když se usměje nebo se tváří vážně Úsměv

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 063

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 066

A tady je další pár nepár Vysmátý uvidíme, kam je všechno zavede, pokud někam vůbec Červenám se

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 048

Elisa se tady tváří sama o sobě pěkně okouzleně nebo překvapeně? Aha myslím, že to nechám na vás, jak se vám zdá, ale moc se mi její výraz tady líbí Úsměv

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 049

Za to Stefan má výraz... no odolali byste mu?  Červenám se

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 050

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 043

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 051

A na závěr jediný skutečný pár Vysmátý který má bohužel jen jeden snímek, protože mi před dokončením focení spadla hra Smutný

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 068

Později je dokončím a dodám vám je sem, pokud budete chtít Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty23/12/20, 12:01 am

Ty zasněžené stromy jsou moc hezké. Docela koukám, jak ta grafika TS2 s mody vypadá furt pěkně.

Dodatek: Možná ještě by mě zajímala nějaká pěkná fotka s tou vodní hladinou, tak třeba příště? Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2836
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty23/12/20, 05:55 pm

Nádherně náladové obrázky *BRAVO* *BRAVO* A s tou Elisou a Stefanem nás, prosím, moc neděs, vždyť jsou tak krásný pár (já osobně bych mu určitě neodolala Mrkající ).
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty29/12/20, 12:58 pm

To jsou boží fotky. Láska Nemůžu se vynadívat. Všem to náramně sluší. Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 T4517
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
visty
Simpařan
Simpařan
visty


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 02. 12. 20
Location : Česká Lípa

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty30/12/20, 10:06 am

To jsou ale krásné fotky *KISSED* Vážně čučím Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2725
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty30/12/20, 10:55 am

Nádhera! Láska Pro Tebe Láska Strašně moc obdivuju nejen tvoje příběhy, ale i tvoji schopnost všechno krásně graficky upravit, naaranžovat, napózovat, dodat všemu tu pravou atmosféru! Stromeček Je to tak strašně pěkné, že se nemůžu vynadívat na to krásné osvětlení a detaily a stromy a hlavně naše oblíbené hrdiny, takhle pěkně nafocené Úsměv *BRAVO* Je jasné, že každá ta fotka ti dala hodně práce a je to vidět *THUMBS UP* Taky se ti podařilo hezky zachytit kometu hned na té první fotce Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty09/02/21, 08:54 am

Podařilo se mi zachytit jeden vtipný moment z mého posledního focení do příběhu. Musím říct, že ty věci, co se dějí za kamerou jsou top aneb když si hra dělá, co chce  Vysmátý

Brandi s Darrenem si užívali krásné odpoledne v když v tom se objevil nečekaný host, který spíše přišel šmírovat než si dát kávu.  Vysmátý Nejdřív nakukovala z venku oknem a pak se odhodlala dovnitř. To co spatřila navždy změnilo její pohled na Darrena.   Vysmátý

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Bella

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Rozhozen-Bella

Nevím, co jí na to  přijde tak nechutného?  Vysmátý Chichichi

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Bude-zvracet

Tady to už psychicky nezvládla.... Vysmátý

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Ned-v-se

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Bella-skoro-pl-e
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2725
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty10/02/21, 05:27 am

Válím se smíchy Tak to je perfektní úlovek! Vysmátý Vůbec ani nechápu, jak se tohle může ve hře stát, max. kdyby to byl někdo z rodiny, ale cizí člověk, co takhle odvrací zrak? Vysmátý Taky nechápu, co jí připadá nechutného zrovna na tomhle Vysmátý *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2836
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty10/02/21, 08:23 pm

Netušila jsem, že hra si dokáže sama vytvořit tajné ctitelky našich Simíků Chichichi
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2395
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty14/02/21, 06:28 pm

Tak to vážně nechápu, proč se kvůli jednomu polibku hroutí Válím se smíchy Válím se smíchy že by cosi pochytila od paní Muchlzadkové? Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty16/02/21, 09:02 am

Díky za reakce  Vysmátý

Já myslím, že to bylo hlavně kvůli tomu, že Cassandra má s Darrenem hlubší vztah. Tak se na to Bella nemohla dívat, co Darren provádí, když není Cass poblíž.  Vysmátý Těžko říct, jestli něco vyslepičí, možná se budu divit až navštívím Gothovi.  Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2395
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty01/03/21, 10:13 pm

Šmarjá tak to doufám, že nebudeš mít celý dům vzhůru nohama, jak bude chudák Cass úplně vytočená na Darrena Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
visty
Simpařan
Simpařan
visty


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 02. 12. 20
Location : Česká Lípa

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty03/06/21, 08:04 am

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Sims2-EP9-2021-06-03-07-55-35-619

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Sims2-EP9-2021-06-03-07-55-53-347

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Sims2-EP9-2021-06-03-07-56-00-564

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Sims2-EP9-2021-06-03-07-56-13-813

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Sims2-EP9-2021-06-03-07-56-22-204

Po malém nezdaru jsem si omylem odinstalovala všechny sims, takže znova stažení z originu, ale save jsem zachránila. Tak tady je malá ukázka z rozdělaného městečka, které už mám asi půl roku. Jde to pomalu Úsměv Momentálně mám skoro postavenou tu tvrz, co je na posledním snímku, tak uvidím, zda mo tá smysl sem nahrát.
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2725
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty04/06/21, 05:29 pm

Mountain Lake vypadá moc hezky *BRAVO* To jezero je moc krásné a stavby okolo taky. Ještěže se ti podařilo zachránit to sousedství, byla by velká škoda o to přijít. I ta rozestavěná tvrz vypadá moc dobře. Dáš sem potom i detailnější záběry těch budov? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2395
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty04/06/21, 07:59 pm

Moc krásné sousedství Láska jsem moc ráda, že se ti podařil save zachránit Láska taky by mě zajímalo jak bude vypadat rozestavěná tvrz po dokončení a souhlasím s Hello, že všechny budovy tam vypadají moc hezky Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2836
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty04/06/21, 08:57 pm

Ano, jak píšou ostatní, je to moc zajímavé sousedství, taky bych ráda viděla více z Tvé tvorby, visty ! *BRAVO* *BRAVO* Jak vidíš, je nás tu víc, co bychom se rádi pokochali třeba tou tvrzí Mrkající
Návrat nahoru Goto down
visty
Simpařan
Simpařan
visty


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 02. 12. 20
Location : Česká Lípa

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty04/06/21, 09:26 pm

Holky, Vy jste zlatíčka. Moc děkuji za Váš zájem. Ve dvojce mi nijak nevadí se pouštět do větších projektů. Nevím, čím to je. Možná tím, že ta hra nenabízí tolik zbytečných složitostí ve stavbě. Ať už jsou to domy nebo celá města. Zkrátka to tu pěkně odsejpá. To mám na dvojce ráda. Ve čtyřce je toho na můj vkus až zbytečně moc. Myslím těch všelijakých hejblátek atd. To pak člověka nutí dělat složitosti a nedojdu cíle. Ne s takovou lehkostí jako zde. Herně mi taky vyhovuje dvojka. No abych nebyla mimo mísu, tak se pokusím dodělat tu tvrz a dát sem fotky a možná i odkaz na stažení, kdyby to chtěl někdo k něčemu použít.....třeba HelloHello Vysmátý Když jsem si to teď prohlížela zpětně, tak mě tam rozesmála fotka s tím shlukem plachetnic Šílený Asi jich tam je moc Aha Jo a ty domy jsou každá pes, jiná ves Zmatený Jeden dokonce stavěl i syn ( 11 ) let. Moc Vám děkuji.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2836
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty04/06/21, 09:44 pm

No a co, tak tam prostě máš nějaký závod plachetnic, ne ? Mrkající A Tvůj syn už taky propadl Simsmánii, že by nás tady bylo o jednoho víc ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty04/06/21, 10:49 pm

visty, klobouk dolů, jak ti pěkně městečko roste *THUMBS UP*  Já u toho předělávání nikdy dlouho nevydržela - v trojkách jsem chtěl překopat jedno sousedství, a udělala jsem dva domy. Ale pravda, nejdál jsem taky zašla asi v TS2. A teď stavím dost, ale postupně, a kde se to hodí,  hlavně podle toho , jak potřebuju do příběhu. Ale na komplet sousedství bych neměla nerva Zmatený
Tak doufám, že se dočkáme i detailních fotek. A klidně i od syna Mrkající
Mimochodem, sice trochu OT, ale zrovna nedávno jsem si říkala, jestli až holky vyrostou, bude ještě někoho Sims zajímat Chichichi  - a tajně doufám, že jo Pššt

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty05/06/21, 12:48 pm

Šokovaný Máš to moc hezké visty! Láska

Jsem ráda, že se ti povedlo save zachránit a podobně, jako ostatních bych ráda viděla detailněji stavby, které se v tvém sousedství nachází. Už takhle z dálky vypadají moc pěkně a propracovaně! Láska Ale u tebe to není žádná novinka. Každý detail máš parádně vychytaný. Pro Tebe Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
visty
Simpařan
Simpařan
visty


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 02. 12. 20
Location : Česká Lípa

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty06/06/21, 07:50 am

Jéé, takových ohlasů jsem opravdu nečekala. Andílek
Ludmi : Závod plachetnic je dobrá představa Vysmátý Se synem nevím. Sice postavil jeden dům, ale jen z venku a ještě jsem mu musela radit, jak to má stavět Vysmátý Jsem už tím příliš zdeformovaná. Myslím, že on takový cvok do simů nebude a ani dcera. V tomhle po mě nejsou no Uražený
Holky, do toho sousedství jsem se pustila, protože tady je možnost si vytvořit vlastní sousedství a to mi na čtyřkách chybí. Myslím si, že to je od EA krok špatným směrem. Pro tvůrce není tolik možností jako dříve a to mě vcelku odrazuje hrát nový díl. Stavba domů a pozemků perfektní, ale to taky člověka omrzí. Tady aspoň můžu činnosti střídat. Jste moc hodné. Děkuji za důvěru a hezká slova. Tvrz už skoro je, ale nějak se nechce teď zapínat hru. Mám ještě malování a někdy to musím střídat. Pššt
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty12/06/21, 06:38 pm

je, Mountain Lake jsem taky kdysi měla, jen mi nikdy nešlo stavět městečko 'od nuly', to obdivuju. vypadá to velmi slibně a na tvrz jsem zvědavá *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty08/07/21, 10:19 am

Obdivuji tyhle městečka Červenám se já sama bych se do takového nepustila, mám dost práce s předělanými maxis *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Fotky z hraní TS2
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Fotky z hraní TS4
» Fotky s ksichty a vtipné situace
» Rotační systém hraní
» Motivace k hraní a tvorbě v Sims
» Fotky zvířat (TS2)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše fotky z TS2-
Přejdi na: