Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Vzpomínky na začátky

Goto down 
+6
Lucisab
Fidgety
Janika31
Hellohello
soarka
Ludmila
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty07/02/20, 04:39 pm

Páni Hello! Díky moc za ty seznamy Andílek určitě to prolezu až bude někdy čas. Jen se stejně obávám, že jedničku a dvojku to nenahradí Červenám se .

Havranice: Musím souhlasit, ty jejich zvuky jsou boží. Válím se smíchy Někdy mě to fakt dostává. Teď jsem chvilku hrála a byla jsem kamerou mimo simíka a slyším jen takové podezřelé zvuky, tak si na něj najedu a on ve vaně. Vysmátý Vysmátý Hrál si tam na námořníka. Přihodím fotky do příslušného vlákna. Vysmátý

Je to vážně sranda a díky tomuhle všemu je to tak božská hra. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty07/02/20, 10:44 pm

Souhlasím s vámi ty zvuky jsou prostě boží Vysmátý vývojáři je dobře vybrali Vysmátý

Jinak Hello, taky moc děkuji za ty seznamy Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty08/02/20, 10:25 am

To jsou vzpomínky Plačící Plačící Musím si zase zahrát TS1, doufám, že to pojede, ale asi už ne. Soundtrack z jedničky je prostě nej a hrozně mě bavily ty datadisky Andílek
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty15/02/20, 11:16 pm

Teraz som počúvala zopár skladieb z TS2, čo sú tu tie odkazy a všimla som si , že asi nie všetko je pre CZ jazyk, teda aspoň mne to nebolo známe.
Inak tá podhrávka z TS1-keď sú zamilované scény, je zobraná od Čajkovského baletu Rómeo a Júlia, celkom návodou som to pred x rokmi našla na CD-čku, myslím, že to nebolo dlho, čo bola nová TS2

Inak som sa prichytila, ako v TS2 hľadám veci, čo boli v TS1 Tydýt
Ale páčili sa mi dovolenky, boli tam dobré vychytávky-tie pohľadnice mohli dať aj do TS2. Teiž by bol fajn narodeninový striptíz, to som si rada dávala. A chýba mi na párty ten kufor, kde sa obliekli všetci v jednom štýle (nie som si istá, či sa niečo nedá stiahnuť aj do TS2, ale neskúšala som)...
Outgoing som tiež brala zle, trebárs neviem, čo malo znamenať "raspberry"- keď na seba tak pľuli. Ale tie vlastnosti potom sestra napísala a mali sme ťahák, možno to odniekiaľ ešte vyhrabem-ja som strašný archivár.
Ale je to neuveriteľné, že je to už 20 rokov...
A ešte jedno, veľmi rada pozerám tento štýl videí s porovnaním 1,2,3 a 4  *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty16/02/20, 09:08 am

To je moc pěkné video, Sarah Úsměv díky moc za něj. Tolik pěkných vzpomínek. A příležitost vidět, jak je to v TS3, protože k tomu jsem se dostala jenom okrajově Úsměv
Je škoda, že nedávají do dalších všechny ty speciální objekty z předchozích her. Některé věci mi taky chybí.

Jinak tu akci s raspberry si z TS1 nepamatuju, ale zřejmě to bude blow a raspberry? https://en.wikipedia.org/wiki/Blowing_a_raspberry

Když vidím ty děti v TS1, vzpomínám si, jak jsem čekala, kdy už konečně vyrostou. Odehrála jsem s některou tou mojí rodinou strašně moc dnů, ale pořád se nic neměnilo. Až po hodně letech poté, co už jsem TS1 nehrála, jsem se dočetla, že nikdy nevyrostou Sakra
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty16/02/20, 11:28 pm

Hellohello- keď budeš mať chuť, je ich tam kopu, niekdy už nie je porovnanie s TS1, ale aspoň tie tri ďalšie verzie. Ja tiež nepoznám 3 a 4 len obmedzene, lebo mám len základnú a ani som ešte nemala dieťa. A radšej robím v 2-ke.
Bolo to "tease raspberry"- snažím sa to nájsť vo videách na YT, ale zatiaľ nič, bolo to vtipné :)
A náhodou som našla toto video, už som aj pozabudla, že tam chodil vyberať koše medveď, ale že to malo aj ďalšie interakcie s ostatnými predmetmi, to som netušila.
A tie piknikové deky boli super, to som využívala na randíčka- len si to väčšinou rozložili pri smetiaku alebo pri vchode.

A chýbal mi v TS2 balíček superstar, to som mala rada a ani som všetko nedokončila, bolo super postupovať v kariére modelky, speváčky, nahváralo sa v štúdiu, fotili sa pred plátnom... aa hlavne sa s nimi chodilo "reálne do práce". Síce mi to niekedy spadlo, ale bolo to super.

Na tie večné deti som aj pozabudla, to bola v 2-kách obrovská inovácia. Doteraz som síce pochovala iba jedného člena, inak všetky rodiny mi žijú neobmedzene.Tydýt A tým, že si kopírujem uložené hry pri reinstale, tak mám tam rodiny, s ktorými som začínala.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty17/02/20, 08:15 pm

Jejda, tak na toho medvěda jsem už úplně zapomněla, díky za připomenutí, Sarah666 ! *THUMBS UP* A po tom Tvém videu se mi něco vybavuje - nebyli oni dva ? Medvědice s mašlí a medvěd ? Nevím A co se těch potomků týče, podle toho předchozího videa by měly děti vyrůst i v TS1, to jsem z toho magor, mně se to teda nikdy nestalo ... Vlastně jo, měla jsem nějaký program, který to umožňoval, ale z miminka byl rovnou dospělý Vysmátý

Na ten kufr s převleky na párty taky vzpomínám ráda, jak už jsem psala dříve, stejně tak ta U-rampa byla fajn nebo tenisové kurty, škoda, že to nenechali ...
Návrat nahoru Goto down
visty
Simpařan
Simpařan
visty


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 02. 12. 20
Location : Česká Lípa

Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty13/12/20, 08:38 am

Tak jsem tu objevila toto zajímavé téma. Četla jsem si tu zběžně komentáře na srovnání dílů. 😊
TS1 jsem nikdy nehrála. V té době jsem neměla pc a měla jsem docela jiné starosti. Měla jsem v te době malou dceru a dost finanční a existenční problémy, tudíž šly tyto věci mimo mne. 😐 Poprvé jsem se dostala až k TS2. V roce 2007, kdy už se mi trochu život zlepšil se pořídil nový Pc a tehdy se mi dostala do ruky warez TS2. Zaujalo mne to natolik, že jsem si hru postupně kupovala. Největší radost mi přinesl dodatek
s cestovním, počasím, nočním životem a kolekce HM móda. Dvojku beru jako takového průkopníka tohoto typu. Hru jsem měla ráda jak na stavbu, tak i na hraní. Se sestrou jsme si do emailu posílaly fotky domů, co jsme postavily 😊. Pamatuji, jak jsem tehdy v nočním městě celá nadšená postavila bar a těšila se, jak tam budou simové pařit. Postavila, zapla herní režim a vše se dalo do pohybu. Šrocovali se mi před barem a nechtěli jít dovnitř. Tak říkám...proč nejdou dovnitř. 😃😃 No nedala jsem tam hlupák dveře 😆😆😂. Takové byly mé začátky se sims. Pak vyšla trojka a tu jsem brala spíš pro možnosti stavění. Hru jsem snad nikdy pořádně nehrála. Nebavilo mne to. Ale na stavění byla velmi dobrá, ale postupně přibývajícími lagy jsem ji dala k ledu. Dnes mám ty krabice jen na památku. Když se začalo mluvit o čtyřce, byla jsem už velmi nedůvěřivý skeptik, ale hra mne velice překvapila a hodně mi připomínala dvojku. Zatím jsem velmi spokojena, ale u dvojky mám takový jiný pocit. Možná je to spojeno s těmi začátky a nostalgií 😊
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty13/12/20, 09:08 am

To je moc pěkná vzpomínka Úsměv a s tím barem je to vtipné Vysmátý chudáci žízniví se chtěli dostat dovnitř a nepodařilo se jim to Vysmátý ale hlavní je, žes na ty dveře přišla.
Mně taky čtyřka připomíná dvojku víc než tehdy trojka. Mám občas období, kdy mě čtyřka chytne a pak nehraju snad nic jiného, ale z nějakého divného důvodu se pořád vracím ke dvojce. Asi jsem na ni až moc zvyklá. Vlastně i proto se mi tam líp dělá příběh, už líp znám různé animace a interakce a ve čtyřce jsem pořád začátečník, takže by se to tam špatně dělalo. Ale stavební možnosti jsou super, grafika je taková modernější (i když mi vyhovuje i TS2 s downloady a nemám pocit, že by ta hra byla zastaralá). Asi to takhle už u mě bude napořád, dokud mi ty hry pojedou.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
visty
Simpařan
Simpařan
visty


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 02. 12. 20
Location : Česká Lípa

Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty13/12/20, 09:16 am

HelloHello. Naprosto souhlasím. Když jsem měla problém s instalací dvojky na win 10, chtělo se mi brečet, ale Martínek jako vždy pomohl, tak můžu hrát. Na hraní mne baví velmi. Víc než 4. Když chci stavět. Stavím ve 4, ale dvojku mám moc ráda. Až se dnes vrátíme od našich, zahraji si 😆
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty13/12/20, 11:21 am

Chtělo by to, aby udělali pětku s grafikou čtyřky, otevřeností světa trojky a hratelností dvojky Vysmátý

Jinak já začínala na jedničce, která mě neskutečně bavila. Pamatuju si ten šok, kdy jsem u sestřenice poprvé viděla dvojku. Připadlo mi to reálné jak ze života :D
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty13/12/20, 11:59 am

Kolikokoli napsal:
Chtělo by to, aby udělali pětku s grafikou čtyřky, otevřeností světa trojky a hratelností dvojky Vysmátý

To je úplně přesné! Vysmátý *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty13/12/20, 03:04 pm

Taky souhlasím s Kolikokoli, jen by to ještě chtělo, aby tvůrci víc naslouchali tomu, co chtějí fanoušci - třeba miminka dřív než auta nebo farmy dřív než Star wars Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpomínky na začátky   Vzpomínky na začátky - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vzpomínky na začátky
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Vymazané vzpomínky
» Vzpomínky na staré soutěže

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2, 3, 4 :: The Sims 2, 3, 4-
Přejdi na: