Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Apokalypsa u Zannii

Goto down 
+3
Janika31
Lucisab
Zannia
7 posters
AutorZpráva
Zannia
Simpařan
Simpařan



Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 08. 05. 19
Age : 31

Apokalypsa u Zannii Empty
PříspěvekPředmět: Apokalypsa u Zannii   Apokalypsa u Zannii Empty12/05/19, 12:26 am

Úvod

Začalo to nenápadně. Tuhle prosáklo něco o velkém úspěchu zbrojírenského průmyslu. Jinde, zdánlivě nesouvisející zmínky nové sektě předpovídající další konec světa. Lidé to přešli smíchem, však co by se asi tak mohlo stát?

***

Nová sekta se začala prodírat do popředí, hlásala zkázu světa, pokud se lidé nevrátí k pokoře a neukončí závody ve zbrojení. Vlády a média reagovaly výsměchem, vše je pod přísnou kontrolou, jakákoli havárie je naprosto vyloučena, sekta jen rozdmýchává nepokoje. Začíná se objevovat zatýkání představitelů sekty.

***

Představitelé sekty se stahují do ústraní, začínají plně využívat internetu ke své propagaci. Na jejich stránkách si lidé mohou přečíst pojednání o úskalích zbrojního průmyslu, naprosto nedostačujících bezpečnostních opatřeních či si mohou objednat místo v bunkru, kde katastrofu mohou přežít. Policie po stránkách tvrdě jde, avšak nedaří se jim s nimi cokoli udělat, po každém zásahu se objevily znova. Média zahájila totální diskreditaci sekty. Někteří lidé začínají uvažovat nad tím, zda není pravda jinde, něž jim média předkládají...
"Miláčku, co když je to pravda, přeci jen to zní logicky..." "Vali, pochybuji, ta sekta chce jen vydělat peníze. Vidělas ty ceny, které chtějí za rezervaci místa?"
... jiní z toho mají legraci.
"Lidi, viděli jste ty pitomce? Že prý katastrofa... pche, to se tady nemůže stát." "Ale byla by dobrá psina to zkusit, co Marku, troufneš si na to? Na místo se ti složíme, ale chceme kompletní report!"
***
Blíží se den, jež sekta označila jako den D. Příprava probíhá jak na straně sekty...
"Tobiáši, již brzy nadejde den zkázy. Je vám přidělen bunkr B58. Bude zcela na vás těm lidem ukázat cestu..."
... tak na straně policie, naprosto frustrované z toho, že se jim nedařilo zakročit lépe. Nedařilo se jim vystopovat majitele stránek ani stránky zničit, nedařilo se nalézt místo, kde skončily platby... Upnuli se na pořízení místenek do bunkrů. Jen čekali na informace k přijetí, kde byla i poloha daného bunkru, které sekta hodlala rozeslat až v poslední chvíli.
"Nadporučice Nováková, očekáváme při vaší akci naprostý úspěch, vložili jsme do ní již příliš mnoho..."
***
Nastává den D. Sekta rozesílá informace. Budoucí obyvatelé bunkru s názvem B58 se chystají.
"Valerie, ty pitomá náno, tys těm podvodníkům vážně poslala moje peníze?! Vypadni, už tě nechci vidět!" Proslov završí zvuk políčku,  zabouchnutí dveří a tlumený pláč.
"Marku, hlavně nezapomeň všechno podrobně zaznamenávat, ať z toho za ty prachy taky něco máme." "Jasně, nebojte, všechno bude." Rozezní se smích. Marek si plácne s kamarády a odchází.
Nadporučice Elsa Nováková se rozhlédne po bytě, pokrčí rameny a zabouchne dveře. Hlavně nezklamat, opakuje si. Dobře ví, že na této akci závisí její další kariéra.
Tobiáš jen lehce polkne. Nemá rád proslovy, vedení lidí, ale takový je jeho úkol a s Boží dopomocí jej také dosáhne. Lehce těkne očima na hodiny, ano, je čas. Vyjde s bunkru a očekává své ovečky.
***
"Dobrý den, mé jméno je Tobiáš Plešík a mým úkolem je starost o tento bunkr a v jistém smyslu i o vás," započal Tobiáš proslov. Zahledí se na dva lidi před sebou, je trochu zmaten, očekával původně čtyři.
Apokalypsa u Zannii Screenshot-3
"Vy budete nejspíš paní Ulrichová?" otočí se k Valerii. "Ano," přitaká mu slabším hlasem a když si všimne jeho rozhlédnutí, dodá. "Manžela prosím nehledejte, nakonec odmítl přijít." Na tváři se jí rýsuje začervenalá skvrna. Tobiáš jen přikývne. Druhý muž k němu přijde. "Já jsem Marek Holeček," představí se mu a zatěká pohledem ke dveřím do bunkru. "Tam se skrývá ten zázrak?" optá se zlehka. Tobiáš přikývne a když se poslední člověk stále neobjevuje, začne se ke dveřím otáčet. "A já vám jej nyní ukáži. Pojďte prosím za mnou," vyrazí ke dveřím.
Apokalypsa u Zannii Screenshot
"Nyní se nacházíte v hlavní místnosti," začne vyprávět. "Ta předsíň, kterou jste právě prošli, slouží také jako přechodová komora, možná jste si povšimli dveří do technické komory. Z tohoto pokoje vedou dveře do několika ložnic, oddychového pokoje se sportovním vybavením, malířským stojanem a myslím, že se tam nachází i kytara, bylo myšleno na různé potřeby zdejších obyvatel," pousměje se. "Tamtím směrem se nachází zdejší zahrada, je myšlena jako oddychová zóna a samozřejmě i pro pěstování rostlin, je nutné, by byl bunkr potravinově soběstačný."
"Jste všichni zatčeni, okamžitě vyjděte ven!" Tobiášovo nadšené představování bunkru zhatí jediná věta, po níž se všichni nevěřícně otočili.
Apokalypsa u Zannii Screenshot-2
Elsa si užívá chvíli vítězství už téměř slyší pochvaly a povýšení... když tu náhle za za sebou uslyší rachot a skřípění. Vyděšeně se otočí. Dveře jsou zabouchnuté a nejdou otevřít, ať s nimi lomcuje jak chce.
"Co se sakra stalo? Otevřete ty dveře, slyšíte mě?" Tobiáš jen zavře oči a obrátí tvář k nebi.
"Obávám se, že to jen tak nepůjde. Jsou nastavené, aby se zavřely, jakmile prostředí venku nabyde vlastností neslučitelných se životem. Apokalypsa právě započala."

***

Drobný přehled obyvatel bunkru:
Tobiáš Plešík
Apokalypsa u Zannii Screenshot-4
Elsa Nováková
Apokalypsa u Zannii Screenshot-5
Marek Holeček
Apokalypsa u Zannii Screenshot-6
Valerie Ulrichová
Apokalypsa u Zannii Screenshot-7

Vím, že tahle výzva už nějakou dobu běží, ale myslím, že nebude až takový problém, že se přidávám později. Tak snad se vám to bude líbit Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Apokalypsa u Zannii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apokalypsa u Zannii   Apokalypsa u Zannii Empty12/05/19, 01:30 am

Opravdu moc zajímavý začátek! Už se moc těším, jak se to bude vyvíjet dál Úsměv jinak určitě nevadí, že jsi se přidala později Mrkající všichni si rádi počteme i příběhy z dalšího bunkru Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Apokalypsa u Zannii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apokalypsa u Zannii   Apokalypsa u Zannii Empty12/05/19, 08:25 am

Moc zajímavý úvod a co teprve obyvatelé bunkru, na tohle jsem vážně zvědavá. Vysmátý
Moc hezky napsané a podle mě vůbec nevadí, že se přidáváš až teď. *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Apokalypsa u Zannii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apokalypsa u Zannii   Apokalypsa u Zannii Empty12/05/19, 10:33 am

Úžasné, je to opravdu originální úvod Úsměv sešla se tam zajímavá směska lidí. Vysmátý
Rozhodně nevadí, že se zapojuješ později - právě naopak, tím líp, mám radost, že se přidal někdo další Mrkající Už se moc těším, jak to bude pokračovat!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Apokalypsa u Zannii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apokalypsa u Zannii   Apokalypsa u Zannii Empty12/05/19, 01:40 pm

Myslím, že nikdy není pozdě začít, výzvu jsme nijak časově neomezili Mrkající A tahle vypadá velmi zajímavě - moc se mi líbí úvodní příběh a různé motivy, které přivedly do bunkru jeho obyvatele Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Apokalypsa u Zannii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apokalypsa u Zannii   Apokalypsa u Zannii Empty12/05/19, 03:11 pm

Paráda, další počteníčko, a začíná docela zajímavě *THUMBS UP* Jsem zvědavá, kdo se s kým dá dohromady Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Zannia
Simpařan
Simpařan



Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 08. 05. 19
Age : 31

Apokalypsa u Zannii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apokalypsa u Zannii   Apokalypsa u Zannii Empty14/05/19, 05:29 am

Dekuji vsem. Uprimne, i ja jsem zvedava, jak tohle dopadne a kdo s kym nakonec skonci, zatim nemam presbe urceno. Uvidime, nejak se to vyvine Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Apokalypsa u Zannii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apokalypsa u Zannii   Apokalypsa u Zannii Empty14/05/19, 04:03 pm

Zannia napsal:
Dekuji vsem. Uprimne, i ja jsem zvedava, jak tohle dopadne a kdo s kym nakonec skonci, zatim nemam presbe urceno. Uvidime, nejak se to vyvine Vysmátý

Tak to jsem zvědavá, jak to nakonec bude Úsměv mám tajný tip, uvidíme, jestli se trefím. Už se moc těším na další díl Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Zannia
Simpařan
Simpařan



Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 08. 05. 19
Age : 31

Apokalypsa u Zannii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apokalypsa u Zannii   Apokalypsa u Zannii Empty20/07/19, 04:52 pm

No... nebyl dobrý nápad si přibírat další věci, když skoro nestíhám ani stávající... no nic  Vysmátý Omluvuju se za prodlevu a je tu další díl  Úsměv


Na svá slova očekával Tobiáš různé reakce. Hrobové ticho, jež nastalo, bylo jednou z jeho nejočekávanějších. Ovšem rozhodně neočekával, že bude následně chycen pod krkem a odhozen do nejbližšího křesla.
"Jak to jako ksakru myslíš, že apokalypsa započala?! Když jsme sem šli, nic tomu nenasvědčovalo! Beztak ta vaše pošahaná sekta někde něco odbouchla, to jinak není možný!" začal běsnit Marek.
"Ne, to rozhodně..."
"No to teda rozhodně jo! Takhle přesně to načasovat, to byla jenom náhoda, viď?"
"No..."
"No mě by to zajímalo taky." přidala se do rozhovoru Elsa, zatímco Valerie se s vytřeštěnýma očima uklidila kamsi mimo bojové pole.

Apokalypsa u Zannii Screenshot

"My rozhodně nic neodpálili!" začal ztrácet nervy i Tobiáš. "Jenom..."
"Jenom co?"
"Když mě necháte domluvit, tak vám to řeknu!" Elsa i Marek svorně pozdvihli pravé obočí.
"Před lety začaly další závody ve zbrojení. Někdo přišel na princip... čehosi, nevím přesně. Každopádně to bylo něco natolik velkého, že autority trvaly na tom, že se to zrealizuje. Bez ohledu na následky, prostě chtěli mít větší kladivo než soupeř! Tehdy se od toho oddělila skupina vědců, která s tím nechtěla mít nic společného, ta stála u našeho zrodu, a začala shánět prostředky na záchranu aspoň části lidí, protože všechny výsledky vycházely tak, že z toho bude naprostá katastrofa! No a taky že byla... Dneska to mělo mít zkoušku, ačkoliv se to naši lidi snažili sabotovat. Celý projekt té zbraně zbrzdili, co to šlo, ale zastavit to nedokázali."
"Takže ten čas..."
"... byl  naplánovaný tak, aby se lidé stihli dostat do bezpečí, ale policie nestihla zasáhnut. Věděli jsme, že se pokusí k nám proniknout, ale doufali jsme, že to kdyžtak stihneme uzavřít včas."
Elsa klesla do jiného křesla a pokusila se nerozbrečet.

Apokalypsa u Zannii Screenshot-2

"A proč jste to lidem normálně neřekli? Proč to schovávat za náboženství, za sektu? Kdyby se to řeklo normálně..."
"Jak normálně? Normálně se to pokusili říct ti vědci ze začátku, dostalo se jim leda tak výsměchu a výhružek a stejně jim nikdo nevěřil! Když se to zaobalilo do pláště sekty, bylo to přijatelnější, lidi to brali líp, byla větší šance, že si koupí to místo. I kdyby jen z legrace nebo tak. Ona ta kouzelná větička, že když se do týdne žádná apokalypsa konat nebudě, tak vrátíme peníze, docela fungovala. Nehledě na to, že dost z nás opravdu věřící je a klidně se to celé dalo brát jako Boží pokus očistit Zemi."
Marek si odfrkl nad Tobiášovými slovy, praštil pěstí do zdi, otočil se a odkráčel dál do bunkru, s tím, že třeba najde něco, kde by mohl vybít energii a vztek. Bunkr nebyl až tak velký, takže když hned ve druhých dveřích nalezl místnost, kde byl i běžecký pás, neváhal, shodil triko a nastoupil. Probleskla mu hlavou myšlenka, že boxovací pytel by byl lepší, ale co už.

Apokalypsa u Zannii Screenshot-3

Tobiáš na chvilku zavřel oči, aby se vzpamatoval, pak se rozhlédl po pokoji a setkal se pohledem s vyděšenou Valerií.
"Máte na mě taky nějaké otázky?" pousmál se lehce ve snaze ji uklidnit.
"Asi... asi ani ne. Snad jen, co teď budeme dělat?"
"No, předpokládám, že přežít, nepozabíjet se tu a nějak si zvyknout." povzdechl si Tobiáš. Celé se mu to poněkud vymykalo z rukou. Zatěkal pohledem k neplačící Else.
"Ale pro teď... možná bychom mohli založit zahrádku?"
Valerie pokrčila rameny. Tobiáš to vzal jako ano a vytáhl ze skříně několik sáčků se semínky. Cestou se zastavil u Elsy.
"Až vám bude lépe, můžete přijít za námi." Chvilku zaváhal, jestli jí položí ruku na rameno, pak se ale jen protáhl mezi křesly a vyrazil na zahrádku za Valerií.

Apokalypsa u Zannii Screenshot-4

"... a vážně tady ta jabloň poroste? Nebude jí to tu moc malé?" optala se Valerie, zkoumající semínko ve své ruce.
"Nebojte, nebude. Je to speciální zakrslá odrůda. Měla by dorůst tak dvou metrů, to se sem akorát vejde." vysvětloval Tobiáš od svých rajčat. "Mám tu i další druhy, můžeme je časem zkusit zaset taky."
"Jablek?"
"Ne, ovoce celkově. Myslím, že švestky, třešně... nevím, moc důkladně jsem to nezkoumal."
"Uvidíme." pousmála se Valerie. Přestala si prohlížet semínko ve své ruce, vložila jej do připraveného důlku a zahrnula zeminou, kterou pečlivě upěchovala. Pak přešla k Tobiášovi a začala mu pomáhat s rajčaty.

Apokalypsa u Zannii Screenshot-5

"Stejně je to děsný. Všechno a všichni jsou mrtví, Země zničená a my tady debatujeme o hloupostech a sázíme rajčata."
"Všechno a všichni ne, takových bunkrů je víc. Co jsem tak naposledy slyšel, místa mělo zamluveno několik tisíc lidí..."
"... z miliard na tisíce, to je dost hnusný sešup."
"Ale je to alespoň něco. A věřím tomu, že za pár století se Země obnoví natolik, že už bude možné vyjít z bunkrů a začít znova. A doufám, že rozumněji."

Elsa se mezitím uklidnila, došla k názoru, že mohla dopadnout i o dost hůř, například se o čtvrthodinku zpozdit a vstala. V kuchyňském dřezu si opláchla obličej a rozhlédla se po místnosti. Rozhodně mohla dopadnout i hůř. Došla i oknu do zahrádky, kde se zahleděla na Tobiáše a Valerii.

Apokalypsa u Zannii Screenshot-6

Uvažovala, že se k nim připojí, ale jak je tam tak sledovala, nechtěla je rušit. Bezradně se otočila ke kuchyňskému koutu, že by alespoň něco uvařila, ale jak tak probírala svoje kuchařské umění, došla k názoru, že chleby se šunkou, smažená vajíčka ani topinky nebudou zcela to pravé. Polotovary, které v její stravě tvořily významnou součást, tu ani nehledala. A fastfood nebo pizzerie, které tvořily druhou významnou součást jejího stravování, už asi rozvozy až do domu dělat nebudou... Povzdechla si a přešla ke knihovně, jestli tam nenajde nějakou kuchařku, že by zkusila uvařit něco nového.

Apokalypsa u Zannii Screenshot-7

Jak tak projížděla prsty po hřbetech knih, na nějakou kuchařku úplně zapomněla. Zavzpomínala na knihy, které chtěla přečíst a přes svou náročnou práci se k nim nedostala, pořád je odkládala, že až jednou... Namátkou jednu vytáhla, přečetla si shrnutí, zabořila se do gauče a nechala se unášet na vlnách fantazie.

Tobiáš a Valerie mezitím dokončili práci na zahrádce a vešli dovnitř. Valerie se odpojila, že něco uvaří, přece jen už měla celkem hlad, Tobiáš zamířil k Else, jejíž hlavu viděl přečnívat přes opěradlo gauče. Chvilku ji sledoval, jak je začtená, pak přisedl.

Apokalypsa u Zannii Screenshot-8

"Už je vám lépe?" oslovil ji. "Koukám, že vás zaujala knihovna."
"Co, kde... jo." vytrhla se Elsa ze čtení. "A to jsem původně chtěla najít nějakou kuchařku, že bych uvařila, než doděláte práci na zahradě. No, trochu to nevyšlo." provinile se ohlédla po kuchyni a po Valerii.

Marek odběhl svoji dávku, a příjemně unaven zamířil do sprchy. Celá tahle situace se mu ani trochu nezamlouvala, každopádně byla taková jaká byla a smířit se s ní musel. Rozhodně se z toho daly vytěžit i příjemné stránky, kupříkladu ta, že je tu zavřen se dvěma pěknými ženami. Jen kdyby ta jedna nebyla policajtka... no nic. Tobiáše ani zdaleka nepovažoval za konkurenci. Zatímco se sprchoval, jen uvažoval, kterou z těch dvou dostane do postele dřív.

Apokalypsa u Zannii Screenshot-9

Valerie postavila jidlo na pult.
"Nechci rušit." prohlásila, "ale jídlo je hotové. Možná bychom se mohli přesunout ke stolu?"

Apokalypsa u Zannii Screenshot-10

"Voní to krásně." pochválila ji Elsa. "Kdo půjde o jídle říct tomu..." mávla rukou směrem, kde se vyskytoval Marek.
"... Markovi. Už jdu, děkuji." mrknul na ni Marek z chodby. "Té vůni se nedalo odolat." mrknul i na Valerii. Obě obrátily oči v sloup, Tobiáš takticky nasadil neutrální výraz a pečlivě jej držel.

Apokalypsa u Zannii Screenshot-11

Usedli, nabrali si jídlo, během něhož si potykali, zdrbali vše možné, vynachválili Valerii vaření...

Apokalypsa u Zannii Screenshot-12

... Marek Tobiášovi na starostlivě položenou otázku jak se cítí odpověděl něco ve stylu, že ať se do něj moc nes... ať ho nechá na pokoji, že kdyby se mu chtěl svěřovat, udělá to sám...

Apokalypsa u Zannii Screenshot-13

... a celkově tam po sobě všichni čtyři tak nějak divně pokukovali.

Apokalypsa u Zannii Screenshot-14

Apokalypsa u Zannii Screenshot-15

Po večeři a po té, co už měli tak nějak dohovořeno, Valerie uklidila zbytky jídla, Tobiáš se zmínil Else, že kdyby chtěla, tak ve skříních na chodbě je nějaké další oblečení a ta ho s povděkem šla prozkoumat.
Pak už toho měli všichni dost, byl to rušný den. Drobnou debatu na téma, kdo bude v jaké ložnici, když jsou dvě s manželskou postelí a jedna se dvěma běžnými lůžky ukončil Marek rázně konstatováním, že si zabírá jednu manželskou postel a Tobiášovy námitky, že by snad mohli přenechat širší postele ženám, ať mají dost pohodlí, jednoduše odmávl s tím, že pokud nějaká chce, ve své dvoulůžkové posteli jí místo najde. Pokud budou chtít obě, tak to jistě také nějak vymyslí. No a pokud by snad o něco podobného měl zájem Tobiáš, ať si laskavě nechá zajít chuť, jinak se už nebude moci nazývat mužem. Tobiáš jen polkl a zmlkl.

Apokalypsa u Zannii Screenshot-16

Na Markovu nabídku se ale netvářily přívětivě ani Valerie s Elsou, čili Marek pokrčil rameny a se slovy, že kdyby si to rozmyslely, ať klidně přijdou, zmizel v ložnici. Ostatní si popřáli dobrou noc a odebrali se spát.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Apokalypsa u Zannii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apokalypsa u Zannii   Apokalypsa u Zannii Empty20/07/19, 06:13 pm

Dobře vymyšlená zápletka a moc pěkně vylíčené charaktery zúčastněných *THUMBS UP* Marek by potřeboval poněkud "narušit" ego, Tobiáš zase dodat sebevědomí a dámy prozatím vypadají celkem normálně, asi tak jak ve skutečném životě - ženská přece vždycky vydrží víc než se zdá ...
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Apokalypsa u Zannii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apokalypsa u Zannii   Apokalypsa u Zannii Empty20/07/19, 07:06 pm

Plně souhlasím s Ludmilou Úsměv Marek je opravdu na facku, jsem zvědavá, kterou z dam si získá Aha a Tobiáše je mi líto... snad se brzy naučí odrážet útoky Marka... zároveň tě musím pochválit za moc hezky vybavený bunkr *THUMBS UP* už se moc těším až uvidíme víc místností Láska

Moc se těším na pokračování Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Zannia
Simpařan
Simpařan



Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 08. 05. 19
Age : 31

Apokalypsa u Zannii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apokalypsa u Zannii   Apokalypsa u Zannii Empty20/07/19, 07:36 pm

Děkuji Úsměv
Nad zápletkou jsem se hodně zamýšlela, ono přece jen, jak nacpat čtyři odlišné lidi do bunkru, aby to vypadalo přirozeně. že Vysmátý
Tobiáš spíš zatím respektuje, že zbytek osazenstva je poněkud vyveden z míry. Přece jen, on o té apokalypse věděl, připravoval se na ni, pro zbytek to byl šok. Takže přehlíží výstřelky. Ačkoli to chycení pod krkem s ním tedy vážně otřáslo a vážně nerad by ho zažil znova. Úsměv
Bunkr můžu kdyžtak nafotit zvlášť, ale nechce se mi kvůli tomu zakládat extra téma, já jinak stavění nerada. Možná kdybych to hodila sem?
Pokračovaní se pokusím dodat dřív, jak za dva měsíce. Snad to vyjde. Obdivuju Lucisab, že to zvládá každý týden Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Apokalypsa u Zannii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apokalypsa u Zannii   Apokalypsa u Zannii Empty29/07/19, 11:09 am

Moc hezké pokračování. Pěkně vysvětleno, co se vlastně stalo. Úsměv
Marek..typický machýrek, jsem zvědavá, která mu z nich mu podlehne i když třeba náhodou. Vysmátý
Těším se na pokračování. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Apokalypsa u Zannii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apokalypsa u Zannii   Apokalypsa u Zannii Empty07/06/20, 07:52 pm

Začátek se mi líbil, jak jsi je do bunkru tak nenásilně nahnala, ale teda pak musím trošku pohanit styl, s jakým se tihle simíci smířili s tím, že zůstali v bunkru a jejich rodiny a vše co měli rádi, jsou mrtvé.. jakože "no jo no, stalo se, tak to bude jako tábor nu což" Nevím nečekala jsem, že jejich reakcí na jejich začínající strastiplný život bude jdem sázet stromy Vysmátý ale samozřejmě se těším na další díly a doufám, že jich bude dost až do konce, protože většina apokalyps skončila ještě s první generací Chichichi
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Apokalypsa u Zannii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Apokalypsa u Zannii   Apokalypsa u Zannii Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Apokalypsa u Zannii
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hellohello: Apokalypsa
» Shina - Apokalypsa (TS2)
» Výzva - Apokalypsa! (Bunkr) - Pravidla a diskuze
» Ludmila : Apokalypsa aneb zánik lidstva ?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Výzva - Apokalypsa!-
Přejdi na: