Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Budovy od Havranice

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Budovy od Havranice Empty
PříspěvekPředmět: Budovy od Havranice   Budovy od Havranice Empty26/12/19, 06:21 pm

tak jsem se po dlouhé době a zároveň poprvé na znovuobnoveném fóru odhodlala ke zveřejnění svého výtvoru, a aby toho 'poprvé' nebylo málo, je to můj první takový počin v 'trojkách'  Pohoda  jedná se o soutěžní domek 'starťák pro Asiatku'.
v TS3 nejde fotit ve stavebním módu a nemám hack na vypnutí rámečku, takže se mi Ling tak dlouho motala v záběru, až jsem se rozhodla ji tam prostě nechat Vysmátý neměla jsem to srdce ji pořád vyhánět před barák..

************************************************************************************

Do Bridgeportu se stěhují převážně simíci, kteří z jakéhokoli důvodu chtějí začít nový život, ať už se touží stát celebritou, či prostě jen utíkají před minulostí.. Ling Wu odešla od své rodiny poté, co odmítla rodinnými klany dávno domluvený sňatek s místním bohatým mafiánem, a nyní se snaží postavit na vlastní nohy. vybrala si malý domek na kraji města, kde se snoubí hory s jezerem a kde dominuje výhled na most, který dal městu jméno - most, který odděluje místní smetánku od obyčejných simíků. ale v Bridgeportu ve skutečnosti není nikdo obyčejný, Ling jistě potká spoustu zajímavých simíků a snad nebude litovat svého rozhodnutí.. z domova si přivezla oblíbené povlečení, orchidej od tajného ctitele a v domku nechala vystavět poloviční stěnu v asijském stylu.


Budovy od Havranice 01-Screenshot-16

Budovy od Havranice 02-Screenshot-21

Budovy od Havranice 03-Screenshot-19

Budovy od Havranice 04-Screenshot-17

Budovy od Havranice 05-Screenshot-23

Budovy od Havranice 06-Screenshot-38

Budovy od Havranice 07-Screenshot-24

Budovy od Havranice 08-Screenshot-25

Budovy od Havranice 09-Screenshot-52

Budovy od Havranice 10-Screenshot-43

Budovy od Havranice 11-Screenshot-29

Budovy od Havranice 12-Screenshot-39

Budovy od Havranice 13-Screenshot-42

Budovy od Havranice 14-Screenshot-50

Budovy od Havranice 15-Screenshot-27

Budovy od Havranice 16-Screenshot-45

Budovy od Havranice 17-Screenshot-46

Budovy od Havranice 18-Screenshot-47

Budovy od Havranice 19-Screenshot-34

Budovy od Havranice 20-Screenshot-40

Budovy od Havranice 21-Screenshot-55

Budovy od Havranice 22-TS3-W-2019-12-26-13-19-54-85

imageupload
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Budovy od Havranice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budovy od Havranice   Budovy od Havranice Empty26/12/19, 07:57 pm

Překrásné! Úplně mi spadla čelist, je to nádhera. Všechno krásně sladěné, opravdu moderní styl *BRAVO* Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Budovy od Havranice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budovy od Havranice   Budovy od Havranice Empty26/12/19, 08:20 pm

Moc zajímavé bydlení *BRAVO* Doufám, že Fidgety odsouhlasí prodloužení soutěže, abys tam tenhle pěkný domek mohla šoupnout Úsměv Jen si dovolím drobnou připomínku - tvořila jsi v TS3 a patrně ze zvyku si svůj příspěvek dala do rubriky TS2 Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Budovy od Havranice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budovy od Havranice   Budovy od Havranice Empty26/12/19, 08:41 pm

děkuji, děvčata.. a Ludmilo, máš samozřejmě pravdu, ještě že o tom píšu Červenám se holt zvyk je železná košile a starýho psa novým kouskům nenaučíš Tydýt jen teď nevím, jak to přešoupnout do správné rubriky Nevím
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Budovy od Havranice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budovy od Havranice   Budovy od Havranice Empty26/12/19, 09:19 pm

Pokud se toho neujme Fidgety, pokusím se o přesun do rubriky TS3, snad se zadaří ...
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Budovy od Havranice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budovy od Havranice   Budovy od Havranice Empty27/12/19, 12:48 pm

Moc krásné dílko Havranice! Láska Láska dům působí moc příjemně Láska moc kreativní pojetí zadaného půdorysu *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Budovy od Havranice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budovy od Havranice   Budovy od Havranice Empty04/01/20, 12:04 pm

Láska To je nádherná práce. Krásné pojetí. Pro Tebe. Zaujala mě část s postelí a s tím překrásným výhledem.Láska Úsměv
*BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Sponsored content





Budovy od Havranice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budovy od Havranice   Budovy od Havranice Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Budovy od Havranice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Budovy od Havranice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše domky - TS2-
Přejdi na: