Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Hellohello: Domy

Goto down 
+8
Kolikokoli
Shina
Janika31
Lucisab
Věrka Veverka
Ludmila
Hellohello
Fidgety
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Domy   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty19/02/22, 09:12 am

Skutečně moc pěkné, jak to sídlo, tak starožitnictví :)
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Domy   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty21/02/22, 06:11 pm

Díky moc za hezkou pochvalu, Petře Mrkající Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Domy   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty25/02/22, 07:21 pm

Tak to je naprostá nádhera, Hello Šokovaný . Vůbec nevím, kam dřív s očima Láska . Máš to vždy tak krásně vymakané, každý detail. Láska A tolik zajímavých věcí, docela by mě zajímala jejich historie. Láska

Parádní nápad a ještě s lepším provedením. Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Domy   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty26/02/22, 09:24 am

Moc děkuju za tak krásnou pochvalu, Jani! Úsměv Pro Tebe
Máš pravdu, ta historie těch věcí musí být fascinující. Jenom je mi líto těch lidí, kdo ví, co se jim v životě muselo stát, že byli nucení ty věci zastavit a půjčit si na ně prachy a třeba to potom nemohli splatit a vzít si to zpátky.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Domy   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty26/02/22, 07:44 pm

Páni, nevím kam dřív s očima Láska to je paráda Hello, máš tam tolik krásných detailů Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Domy   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty28/02/22, 07:09 am

Moc děkuju i tobě za milou pochvalu, Lucisab Úsměv Láska Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: 44   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty01/10/22, 11:32 am


Nějak tohle téma zanedbávám. Moc nehraju v poslední době za vlastní rodiny, i když se sims věnuju snad častěji než předtím díky tvorbě příběhů. A když něco postavím do příběhu, většinou si říkám, že je to stejně vidět na fotkách a už mě nenapadne to nafotit zvlášť. Tentokrát jsem si ale vzpomněla a nafotila jsem aspoň pár fotek domu pana Heddegana z právě probíhajícího příběhu. Tak jsem si říkala, že když už je mám, tak je sem vložím, ať tohle téma nechátrá Úsměv


Začnu tedy exteriérem a zahradou:

Hellohello: Domy - Stránka 11 Interlude-821

Hellohello: Domy - Stránka 11 Interlude-822

Hellohello: Domy - Stránka 11 Interlude-823

Hellohello: Domy - Stránka 11 Interlude-824

Hellohello: Domy - Stránka 11 Interlude-825

Hellohello: Domy - Stránka 11 Interlude-826

Hellohello: Domy - Stránka 11 Interlude-827

Hellohello: Domy - Stránka 11 Interlude-828

Hellohello: Domy - Stránka 11 Interlude-829

Hellohello: Domy - Stránka 11 Interlude-830

A tady už vstupní hala

Hellohello: Domy - Stránka 11 Interlude-831

Hellohello: Domy - Stránka 11 Interlude-832

Salon / obývací pokoj

Hellohello: Domy - Stránka 11 Interlude-833

Hellohello: Domy - Stránka 11 Interlude-834

Hellohello: Domy - Stránka 11 Interlude-835

Hellohello: Domy - Stránka 11 Interlude-836

Jídelna

Hellohello: Domy - Stránka 11 Interlude-837

A na závěr ložnice paní domu

Hellohello: Domy - Stránka 11 Interlude-838

Hellohello: Domy - Stránka 11 Interlude-839-Edited

Hellohello: Domy - Stránka 11 Interlude-840

Více místností nebylo potřeba stavět, tak jsem vybavila jenom tyto, které byly zmíněné v příběhu Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Domy   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty20/10/22, 05:20 pm

No páááni! Šokovaný Šokovaný To je nádherný dům! Šokovaný Láska
Líbí se mi jemný styl exteriéru, který doplňuje krásná, pestro barevná zahrada! Láska Láska Tam by se krásně odpočívalo a nasávalo pozitivní energii!

A co teprve interiér...ten mi vyrazil dech. Vše působí tak krásně uklizeně, čistě. Miluju tvou volbu tapet, které i celému interiéru dodávají jemný nádech. Tvoje stavby jsou jeden skvost vedle druhého! Láska Pro Tebe

Jsi ohromná šikulka! Doufám, že se mi brzy podaří dočíst resty, které jsem si tu za dobu mé nepřítomnosti nadělala. Jsem si jistá, že je tvůj příběh opět úžasný, jako všechny předešlé ! Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Domy   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty23/10/22, 07:26 am

@Janika31 - Vítej zpět na fóru! Úsměv Moc ti děkuju za tak krásný a milý komentář! Mám velkou radost, že se ti dům líbil Úsměv Moc si vážím každého slova. opravdu hrozně moc děkuju za tak krásnou pochvalu Pro Tebe Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Domy   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty23/10/22, 08:43 pm

Tak jsem se mylně domnívala, že jsem tento krásný dům už komentovala, ale asi už mám sklerózu, omlouvám se a napravuji svou chybu. Je to velmi půvabný dům s nádherným extriérem i interiérem, krásně zapadá do příběhu i doby, tam by se to bydlelo a užívalo .... *BRAVO* *BRAVO* *THUMBS UP* (Jen by tam tedy nemusel být zrovna pan Heddegan.)
Návrat nahoru Goto down
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Domy   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty24/10/22, 06:43 pm

Ten vysoký strop "žeru" očima ;) Vůbec celkově ten obyvák je opravdu vyvedený. A exteriér je celkově skvost.
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Domy   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty26/10/22, 07:18 am

Mockrát děkuju i vám oběma za krásné komentáře! Pro Tebe Mrkající Láska Díky, udělali jste mi tím velkou radost! Úsměv

Ludmi - Rozhodně se není za co omlouvat! Naopak já moc děkuju za tak nádherná a milá slova Mrkající Láska
A s tím Heddeganem se to dá vyřešit, stačí kliknout na odstěhovat Ďáblík Chichichi

Petře - Díky moc! Úsměv Taky mám z těch místností nejraději obývák, ty další místnosti jsem mohla propracovat nějak líp. Díky za hezkou pochvalu!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Domy   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty26/10/22, 04:55 pm

Tak to je naprostá bomba, nemůžu se na fotky vynadívat Šokovaný Láska skvěle sis všechno promyslela (ten obývák miluju Láska Láska ), budu se opakovat, ale už se moc těším až si budu moci v klidu dočíst tvoje příběhy Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Domy   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty30/10/22, 07:06 am

Moc ti děkuju za krásný komentář, Luci Pro Tebe Láska  Mám radost, že se ti fotky líbily, i že máš zájem si přečíst příběhy Mrkající  Uvidíš, podle toho, jak to bude vycházet s časem v budoucnu Úsměv  Láska chci ti ještě jednou moc poděkovat za veškeré tvoje komentáře a podporu Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: 45   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty23/12/22, 06:16 am

Chaloupka Santy Klause alias Děda Vánoc  Santa

Myslela jsem, že ji budu potřebovat do příběhu celou, tak jsem ji vybavila komplet. Nakonec se v příběhu objevily jen 2 místnosti, ale to vůbec nevadí, protože jsem si vybavování užila Úsměv  Je to pro mě vždycky radost, když se probírám vánoční kolekcí Úsměv


Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-10

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-263

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-264

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-265

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-266

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-267

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-268

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-269

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-270

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-271

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-272

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-273

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-274

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-275

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-276

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-277

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-278

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-279

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-280

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-281

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-282

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-285

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-290

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-291

A na závěr pozdrav od Děda Vánoc, který vám přeje krásné Vánoce  Mrkající Santa

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-25

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-21

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-18

Hellohello: Domy - Stránka 11 Walled-43
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Domy   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty23/12/22, 01:15 pm

Sice se mi našich končin Santa Klaus nehodí, ale jako Děd Vánoc je v Tvém příběhu perfektní, Hellohello, a jeho dům taky ! Tolik krásných detailů, třeba ta krásná komoda, truhla, hodiny, dokonce má i tu svou dílnu na dárky ! Nelze než *BRAVO* *BRAVO*  A Děd Vánoc dokonce má i dokonale sladěnou červenou noční košili Chichichi
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Domy   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty24/12/22, 06:04 am

Díky moc za krásné okomentování, Ludmi Úsměv Láska  Vždycky mi děláš svými milými komentáři velikou radost! Úsměv   Pro Tebe
Červená noční košile musí být  Mrkající  Vysmátý  škoda, že si tu čepičku na noc sundal, docela by se to hodilo i k tomu nočnímu ohozu  Chichichi

P.S. Je to tak, i v naší rodině se držíme Ježíška Úsměv  Doufám, že se podaří udržet tuto středoevropskou tradici a že ho Santa nevytlačí, byla by to velká škoda. Na druhou stranu, kdo chce Santu, může slavit se Santou, kdo chce Děda Vánoc, tak proč ne i toho Úsměv Každý národ má nějakou vlastní představu a všechny jsou určitě kouzelné. Hlavní je pěkný prožitek z Vánoc.  Láska
Jako malá jsem si vždycky jako nosiče dárků představovala spíše někoho jako Mikuláše (ve zlatém hávu, s košem dárků na zádech a berlou). Nevím proč. Vždycky se u nás mluvilo o Ježíškovi, akorát pro mě asi bylo nepředstavitelné, jak může přinést dárky děťátko v jesličkách. A možná jsem si spojila nějaký obrázek Mikuláše s představou toho, kdo nosí dárky i na Štědrý večer. Těžko říct, jestli to byl už vliv Santy (který vychází přímo z Mikuláše), ale v mých představách měl zlatý oblek. Samozřejmě jsem věřila na Ježíška - a tenkrát že jsem si myslela, že ta starší kouzelná postava ve zlatém (zřejmě Mikuláše) je akorát Ježíšek, který vyrostl a zestárl a nosí teď dárky. Úsměv
No a dozvěděla jsem se až ve škole, že Ježíšek neexistuje (ten zločin spáchala přímo učitelka! Vzteklý  Chichichi ...  která to jen tak suše oznámila, jako by nic, že neexistuje a ještě to říkala jako samozřejmost a že to jistě každý ví! Já teda do té chvíle ne a šokovalo mě to a cítila jsem se strašně trapně, chtěla jsem se propadnout do země! Protože pár dětí říkalo nahlas, že to věděly. Ale určitě ve třídě seděl ještě někdo další kromě mě, kdo to netušil a komu tím splaskla ta nádherná kouzelná bublina stejně jako mně. Doteď si to živě pamatuju a teď si po tolika letech myslím, že si to mohla ta učitelka odpustit   Tydýt  stejně by se to každý brzo dozvěděl. A tohle bylo tak strašně náhlé - prostě jeden moment se učíme a další moment nám tohle vmete do tváří - určitě by to šlo nějak šetrněji. Mám na to vyloženě škaredou vzpomínku  Červenám se  Chichichi  ).
A co mě hrozně překvapilo - že hodně dětí si Ježíška představovalo jako ježka  Šokovaný přitom všude jsou betlémy a mluví se o původu Vánoc... i když to slovo zní podobně, ale přesto mě to překvapilo. A třeba se v jejich rodinách o Ježíškovi a původu Vánoc nějak více nemluvilo nebo se nedívali na takové pořady... a mysl dětí si různé věci pospojuje a vytvoří určitou představu Úsměv občas je to dost vtipné.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Domy   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty24/12/22, 09:37 am

Já ani nevím, kdy jsem přestala věřit na Ježíška, možná nám to s bráchou naši dostatečně vysvětlili Aha Ve škole nám to asi neříkali, u nás na hanácké vesnici se to asi tak nebralo, nepamatuji tady žádné vyloženě zuřivé komunistické manýry. A je zajímavé, že i moje neteř, když byla malá, tak si taky Ježíška představovala jako ježečka, že přináší dárky na bodlinkách Chichichi Jojo, to bývají občas humorné vánoční situace ...
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Domy   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty25/12/22, 09:32 am

@Ludmila - to mě právě taky napadlo, že by to mohl nosit na bodlinkách, když jsem to poprvé slyšela Vysmátý proč ne - taky je to pěkná a roztomilá představa *THUMBS UP* Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Domy   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty25/12/22, 10:10 am

Také patřím mezi ty, kdo si Ježíška představovali jako ježka 🤭 my jsme dost 'nekřesťanská' rodina a v osmdesátých létech, když jsem byla malá, tak snad byly církevní praktiky i zakázané 🤔 nikde nebyly Betlémy a do kostela jsme nechodili, o náboženství a Ježíšovi jsem se dozvěděla až jako větší, ale to už jsem na Ježíška nevěřila. U nás to vyplynulo tak nějak postupně, docela brzy.
Od té učitelky to ale byli hnusné, měla to nechat na rodičích. Bavili jsme se o tom v práci a překvapilo mě, kolik školáků pořád věří. Ještě jsme si říkali, že je zvláštní, že se to ve škole nepropálí, ale je fakt, že děti si to asi mezi sebou neřeknou.
Chaloupka je opravdu kouzelná, skvěle zachyceny Duch Vánoc 🎄
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Domy   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty25/12/22, 03:41 pm

Ano, doba dříve nebyla úplně ideální, maminka co by učitelka ve školce taky nemohla přímo mluvit o Ježíškovi, s těmi malými dětmi se vždycky jen "těšili na vánoce, na stromeček atd...", ale babička chodila normálně do kostela, doma jsme měli betlém (i když jen papírový) a před štědrovečerní večeří byla vždy modlitba ... Jak vidno podle komentáře Havranice, záviselo to patrně na rodině i místě Aha A dnešní děti ? Moje neteř říkala, že je zvědavá, jak dlouho to ještě jejím dětem vydrží, ta víra v Ježíška (má třeťáka a prvňačku), ona jim prý zatím tu radost kazit nebude Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Domy   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty25/12/22, 04:46 pm


Tohle se stalo v 90. letech už po revoluci a přesto asi ta učitelka cítila potřebu nám oznámit, že Ježišek není Úsměv Zase na tom nic není, akorát ten způsob nebyl nic moc. Docela rychle jsem si na tu myšlenku zvykla, akorát ta chvíle trapnosti byla hrozná Vysmátý Přesně, učitelka to mohla nechat na rodičích... a je zvláštní, že si o tom neřeknou děcka mezi sebou Úsměv my jsme si tehdy o tom taky vlastně neřekli, nějak na to nepřišla řeč až do té chvíle. Ono se stejně nemusí nic takového oznamovat, já věřím, že časem se to stejně každý dozví a tak nějak to přirozeně vyplyne.
A taky jsem slyšela o tom, že někteří lidi jsou naštvaní na svoje rodiče, že jim „lhali", když jim navykládali, že dárky nosí Ježíšek. Každý to má jinak... já jsem za tuhle „lež" (fakt bych to tak nenazývala) strašně ráda, protože díky tomu to bylo opravdu kouzelné. Láska

Určitě se to trošku liší rodina od rodiny a třeba i město vs. vesnice...
U nás se taky nevěřilo, tak ani vlastně nevím, jestli mi o tom říkali rodiče (asi jen tak, ať znám ten příběh o narození Ježíše), nebo jestli to bylo třeba v televizi nebo nějaké knížce, na to už si nevzpomenu, muselo mi být hrozně málo. Betlém jsme měli taky papírový (takový 3D vyskakovací - pop-up), což mě fascinovalo... bohužel se nám za ty roky někde ztratil. A vůbec ta pěkná atmosféra během Vánoc... dodnes je to nezapomenutelné, pořád si pamatuju, jak to bylo tehdy a jsem ráda, že pro mě neztratily kouzlo dodnes. Líbí se mi, že si Vánoce může užít každý, ať už věří nebo ne, je to opravdu kouzelné období, i když nejvíc patří samozřejmě křesťanům. Úsměv

& Havranice, moc děkuju za milou pochvalu domku Mrkající Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Domy   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty26/12/22, 01:32 pm

Určitě to hodně závisí i na místě, na vesnicích bych řekl, že se Ježíšek u dětí drží déle. A také suhlasím s tím, že skutečnost tak nějak přirozeně časem vyplyne - u mě to tak totiž bylo také.

Jinak srub je pěkný a správně tematicky vánočně laděný. *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Domy   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty31/12/22, 04:30 am

Petře, díky moc za hezkou pochvalu i za komentář ohledně Ježíška Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Domy   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty04/01/23, 05:22 pm

No páááni Šokovaný Šokovaný .
To je nádherná chaloupka. Opět si mi vyčarovala vánoční atmosféru i když už je po Vánocích. Všechno to máš tak krásně vymazlené. Všechny ty detaily, dělají tvé stavby jedinečné a tuhle chaloupku zvlašť. Je to všechno tak útulné! Láska

Moc se těším na nějakou další tvou stavbu Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Sponsored content





Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hellohello: Domy   Hellohello: Domy - Stránka 11 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hellohello: Domy
Návrat nahoru 
Strana 11 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Hellohello: Domy (TS4)
» Hellohello: Apokalypsa
» Hellohello: Kolekce příběhů
» Stavební výzva „Dům pro Hellohello"
» Domy od Sarah666

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše domky - TS2-
Přejdi na: