Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Fotky z hraní TS2

Goto down 
+7
soarka
Janika31
Shina
Ludmila
Lucisab
Fidgety
Hellohello
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 Empty18/02/22, 11:25 pm

Ehm lidi tohle mě vážně dostalo :)
Jestli pak poznáte z jaké je to "hry?"
Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 Life-is-strange-foto

Ta podoba je neuvěřitelná O.o
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 Empty19/02/22, 07:18 am

Já teda ne, ale všichni tři simové jsou strašně pěkní a povedení Úsměv vypadají sympaticky. Moc jim to sluší a je to krásná fotka a póza.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
NiQush1
Simpařan
Simpařan
NiQush1


Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 01. 06. 21
Age : 30
Location : Most, Ústecký kraj

Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 Empty19/02/22, 10:00 am

Jsou ze hry Life is Strange, kdy ten otec umira pri prestrelce, kdyz se snazi zjistit, co se stalo pri poytcce jeho kluku se sousedem a policajt ho zastreli va kluci se razem ocitaji na uteku, pac chlapec ma schopnosti a pri te smrti se mu spusti reakce vyssi moci, takze si ostatni nysli, ze otce a zaroven souseda a policajta zabili pac to tam vse bouchlo..a ten starsi braska se o nej stara je to interaktivni hra a tvy rozhodnuti ovlivnuje dej hry ❤ je to emotivni hra
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 Empty23/02/22, 04:19 pm

Šokovaný Tak to je neskutečná podoba. Moc se dotyčnému povedli. Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 Empty26/02/22, 07:46 pm

To jsou opravdu moc krásní simové Láska nestačím zírat Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 Empty26/06/23, 09:28 pm

Musím sem přidat pár svých nových poznatků ze simíků Červenám se

Musím se přiznat, že pořád žasnu nad tím, že mě ta hra dokáže pořád ještě po tolika letech překvapit Úsměv Věděli jste třeba, že je ve výtahu opravdu ovládací panel? A že ho simík ovládá?

Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 001

Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 002

Pravda, je na obou stranách, ale to vůbec nevadí  Úsměv

Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 003

Taky musím znova zmínit to krásné velké akvárko a jak je animované (kdysi tady o něm někdo mluvil, ale bohužel už nevím kdo, za to se moc omlouvám  Červenám se )

Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 004

Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 005

Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 006

Ten krab, jak kouká skrz sklo  Láska měla bych chuť si ho vzít domů  Červenám se

A na závěr fotka majáku  Červenám se

Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 007

Pamatuju si jakou práci mi kdysi dalo ho umístit k pozemku tak, aby byl vidět  Červenám se byla to prplačka, ale rozhodně to stálo za to  Láska i když by třeba někdo řekl, že není tak vytuněný, jak by mohl být nebo že je vidět, jak nedosedá na svůj kámen... ale mě to nikdy nevadilo a jsem moc ráda za to, že ve hře je jako dekorace sousedství  Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 Empty27/06/23, 08:45 pm

Toho ovládání výtahu jsem si taky kdysi dávno všimla, díky za připomenutí ! Ten krab je nádherný, jak tak hledí přes sklo, že by mu bylo smutno po nějaké "krabici" ? Mrkající A ten maják je taky moc pěkná věcička k doladění sousedství, myslím, že nějaké detaily v nedosednutí na kámen není nutno řešit.
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 Empty28/06/23, 07:29 pm

Tak to nestačím zírat Šokovaný toho ovládání jsem si asi nikdy nevšimla, dokonce i jasné označení těch knoflíků Šokovaný to mě dostalo. A nikdy jsem si nevšimla designu na té bundě, co má sim na sobě Šokovaný

Tohle akvárium mám moc ráda Úsměv je nádherné! A ten krabík Láska ani nevím, jestli jsem si ho někdy takto detailně všimla.

A maják je úchvatný Láska je to krásná dekorace do sousedství. Sice je trošičku škoda, že úplně nedosedá na podklad, ale rozhodně mu to na kráse neubírá. Vždycky když vidím maják, vzpomenu si na tebe, Lucisab Úsměv a jak jsi tady někdy psala, že majáky jsou pro tebe důležité. I v příběhu hrají hlavní roli. A naprosto tomu rozumím, je to krásný symbol a krásná stavba. Moc mě tehdy bavila i stavba majáku v soutěži tady na fóru Úsměv škoda, že ses nemohla zúčastnit. Pro Tebe

Super fotky! *THUMBS UP* je neuvěřitelné, kolik toho ta hra v sobě skrývá a nevšimáme si toho při hraní. Mám moc ráda tyhle příspěvky, které na tyhle detaily upozorní *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 Empty28/06/23, 08:52 pm

To jsou naprosto parádní, detailní záběry! Šokovaný
TS2 mě nikdy nepřestane udivovat svojí promakaností..každý tehle maličký detail dělá TS2 prostě bezkonkurečně nejlepší Láska Úsměv .
Toho krabíka jsem si nikdy nevšimla..opravdu se musím na ty krásy, co hra nabízí soustředit víc ! Andílek

A ten maják..to je něco překrásného! Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Sponsored content





Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Fotky z hraní TS2
Návrat nahoru 
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Fotky z hraní TS4
» Fotky s ksichty a vtipné situace
» Rotační systém hraní
» Motivace k hraní a tvorbě v Sims
» Fotky zvířat (TS2)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše fotky z TS2-
Přejdi na: