Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Fotky s ksichty a vtipné situace

Goto down 
+7
soarka
Janika31
Shina
Lucisab
Ludmila
Fidgety
Hellohello
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorZpráva
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty26/06/23, 09:22 pm

Jsem ráda, že se vám fotky líbily Láska přidávám sem další várku Úsměv

Začnu nejprve zlehka a to sdělením, že u holek v poslední době hrozně často hoří Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 001

A Patricie je z nějakého důvodu neuvěřitelně žádaná siminka

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 002

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 003

"To je krasavice..." Máš štěstí, že se Simon zrovna věnoval hlubokému nádechu, takže tě zjevně nejen neviděl, ale také neslyšel  Vysmátý

Jinak víte, že se Patricii opravdu hodně moc líbí Patrik?  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 004

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 005

A Simon s Patrikem se ve skutečnosti mají docela rádi?  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 006

I když tady to moc nevypadá  Vysmátý a co tady na té fotce dělá Simon s pusou je mi dodnes záhadou  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 007

"Bože tahle scéna mě už nebaví... kdy přijde Tomas?" Jo Emilie, budeš si muset ještě chvíli počkat  Pššt

Jinak v centru vzali všichni townies fitko útokem...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 008

Ještěže jsem nefotila tam, protože to by moji simíci snad přes zelený smrad ani nebyli vidět  Vysmátý

Jinak ještě se vrátím k Paty a tomu jak je přitažlivá pro ostatní... upřímně nevím co se to děje se Stefanem, když tak často rád vrhá zamilované pohledy na cizí siminky  Vysmátý  Šokovaný

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 009

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 010

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 011

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 012

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 013

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 014

Chudák Simon, tolik se snažil o kvalitní proslov a nakonec ho poslouchala snad jedině Emilie  Aha

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 015

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 016

"To jste už tady? A proč?? Nemůžete přijít jindy? A vůbec, co že jsem to měl původně říkat?" Díky Michaele, že jsi mi takhle vytunil záběr  Vysmátý

A pamatujete si na scénu s Alicí?

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 017

"Našla jsem jednu fotku a..."

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 019

"Na slovíčko..."

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 018

"...zdárek lidi, kudy se jde na šnorchlování?"

Později mě překvapil někdo další...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 020

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 022

"To víš Emilí, musíš pochopit, že některé věci se nedějí jen tak..." snažila se svoji sestru zuřivě přesvědčit Patricie. Jenže v půlce jejích slov, se mi zjevil před obrazovkou něčí ruka.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 021

"Ahojte všichni! Já chci být taky v záběru!" Ehm... možná bych měla vážně někoho z nich obsadit  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 023

"Nemám mezi zuby zbytky oběda?"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 024

"Mám hladkou pleť jako miminko!"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 025

"Ty jsi spal? V devět hodin, Stefane?!" Pohoršila se Emilie, zatímco se pod její bradou zjevilo něco divného.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 026

Páni, netušila jsem, že hlavní hrdinka mého příběhu nosí zubní náhradu  Šokovaný
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty26/06/23, 11:41 pm

Ty zuby :D :D :D
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty27/06/23, 08:33 pm

Překrásné záběry - to "zelené" fitko, tam bych se nechtěla ocitnout Vysmátý Simíci, co věčně lezou do záběru, to už je asi klasika, a ty zuby, ty to teda dovršily ! Vysmátý *THUMBS UP* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty28/06/23, 07:40 pm


Ty ohníčky mě vždycky v mojí hře štvou Vysmátý není příběh, ve kterém by nehořelo Vysmátý ale fotka vypadá nádherně.
Že je Paty tolik žádaná, to se ani nedivím. Ale musím říct, že s tím Patrikem mě zklamala Válím se smíchy Ale musím uznat, že Patrik je moc hezký simík a sluší mu to Mrkající (až na ten sukničkový ohoz) - a Simon je taky zrádce Vysmátý neříkej, že jsou nejlepší kamarádi. Vysmátý tomu říkám překvápko Vysmátý a ta jeho zkroucená pusa je srandovní Válím se smíchy *THUMBS UP*
Nebo pohled Emílie do kamery Vysmátý a tvůj komentář tomu dodal šťávu Vysmátý *THUMBS UP*
Do toho fitcentra by mě nikdo nedostal... blééé Je mi špatně Vysmátý ale je vidět, že cvičí aspoň poctivě. Je tam fakt až moc zeleno Vysmátý a ještě ten zelený mimozemšťan za nima Vysmátý
Nebo Simonův nedoceněný proslov Vysmátý a simka klepající na rameno Emílii Vysmátý a ruka v záběru - to je boží! *BRAVO* Už ne tak moc pro tvůrce příběhu, když musí furt přenastavovat pohledy, aby tam ti vetřelci nešli vidět Chichichi
Mám ráda tyhle pózy, jak sami sebe obdivují před zrcadlem Vysmátý
A na závěr ta ozubená brada Šokovaný to mě šokovalo Vysmátý (i mírně znechutilo) Vysmátý

Perfektní úroda záběrů Vysmátý ti simíci tě ale hodně zlobí při focení, ale pro nás je to ve výsledku dobře, protože jsou to vtipné záběry a dokonalé tvoje komentáře k nim Vysmátý *THUMBS UP* díky za proloužení života Úsměv



Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty28/06/23, 09:25 pm

Jeee Válím se smíchy Válím se smíchy Tolik vtipných momentů...to je parádní sbírka!! Vysmátý Nevím, co mě rozesmálo nejvíc, nebudu lhát, všechno je pecka! Vysmátý

Townies a jejich útok na fitko a to ho ještě krásně zamořili smrádkem, tam bych nechtěla být Vysmátý . Nebo ty náhodné siminky, co chtějí být také v záběru Vysmátý no a co potom chudák Emílie? Vysmátý Copak ji asi tak vyděsilo, že jí i zuby skoro utekly? Vysmátý

Předchozí dávka taky nemá chybu! Válím se smíchy Tvoje hra je záruka kvality momentek, za všechny prachy.. Vysmátý

Třeba Anežka s mikrofonem Válím se smíchy Válím se smíchy Ta těmi podivnými výrazy opravdu nešetří.., nebo Emílie, co se schovává za značkou... Vysmátý Hlavně nenápadně! Vysmátý Válím se smíchy

No a v tom baru se ti to taky pěkně sešlo Vysmátý Vysmátý tady snad už jen chybí Kádinkovi do celé sbírky.. Vysmátý Vysmátý

Moc děkuji za prodloužení života! Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty09/09/23, 11:46 pm

Mám radost, že se vám předchozí fotky líbily Úsměv přináším další várku zajímavých záběrů Vysmátý

Pamatujete si na zásnuby Patricie a Simona? Všechno jsem měla perfektně naplánované, jenže... Simon měl o své zasnubovací řeči úplně jiné představy než já...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 001

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 002

"To víš Paty, když letí atomová bomba, to je teprve něco!" Rozvášnil se divoce.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 003

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 004

"A co teprve výstřely, to jen slyšíš samé bum, bum, bum, BUM!"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 005

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 006

"Ale jsem vážně rád, že my nic takového od našich stvořitelů nemáme, nerad bych přišel o restauraci," zvolal a setřel si úlevně pot z čela. No Simone... i já jsem ráda, že v základu něco takového ve hře opravdu není Zmatený (popravdě ani nevím jestli někdo vyrobil nějaký mód a zjišťovat to raději nebudu Zmatený )

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 007

"Cože?! To znamená, že se už konečně uvidím z Tomasem?!" Zvolala Emilie úlevně, když vyslechla pozvání od Anežky.

Jinak kvůli jejich setkání jsem dokonce stáhla mód, který měl zajistit, že měli kluci skutečně sekat se sekyrkou v ruce dřevo. No... ale aby mohli sekerku vůbec zvednou tak potřebovali získat docela hodně bodů fyzičky, takže bráškům nezbylo nic jiného...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 008

...než uprostřed lesů šlapat několik hodin na rotopedech Vysmátý A později kluci nejenom získali body fyzičky, ale také...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 009

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 010

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 011

...pořádné svaly Vysmátý nutno ale říct, že jsem potom stejně nemohla mód použít, protože bych k němu potřebovala další a to jsem už nechtěla mixovat do hry Zmatený (všichni už dávno víte, jak moc se snažím být opatrná vůči své hře Zmatený ). Ve výsledku tak...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 012

...kluci sekali imaginární dřevo, imaginární sekerou Vysmátý původně jsem jim ji chtěla prostě připhotoshopovat, ale nakonec k tomu nedošlo Červenám se

A vyprávěla jsem vám, jak často se Emilie s Tomasem na sebe zubí, když nechci? Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 013

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 014

Třeba tahle scéna byla opravdu horor v tomhle... smáli se na sebe i přes posebox, kdy měli mít nastavené obličeje do neutrálu. Nakonec se tak na sebe usmívali se skelným pohledem Sakra pomohlo je až resetovat Sakra a ani tady to nebylo lepší...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 026

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 027

Sice je chápu, že se rádi vidí, ale... Chichichi Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 015

"To... to... to je PAVOUK!"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 017

"Už jsem ti říkal, jak moc se mi líbí tvoje sestra?"

Jinak Antonín byl opravdu hodně znepokojen deštěm Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 018

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 019

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 020

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 021

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 022

"Rejžoooo... tohle ne... proč prší? Proč?" No tentokrát jsem za to nemohla já Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 024

Díky zlá čarodějnice za bouřku Vysmátý jen šváby si prosím nech pro sebe Zmatený

Každopádně Antonín se pak nechal navnadit touhle situací...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 023

"Co říkáš na déšť?"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 025

"Hele ty... prostě teď zmiz ze scény," pohrozil Antonínovi Tomas s nataženým prstem směrem k němu.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 029

"Nepřijde mi to jako dobrý nápad někam jet..."

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 028

"Na to ti kašlu! Pojedeš a basta!" Uzemnila ji Anežka prudce.
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty10/09/23, 07:46 am

Další perfektní zásoba Válím se smíchy Válím se smíchy Vysmátý nejdřív ten vtipný rozhovor v příběhu a do toho tohle Vysmátý
Opravdu super zásnubní řeč (málem jsem spadla ze židle z těch Simonových výrazů Vysmátý ) - stejně jako ostatní fotky - výraz Emílie, jak kluci museli cvičit a cvičit, až se Tomasovi protočilo z toho oko Vysmátý (btw. ta sekyrka ani nebyla potřeba, ani jsem nepostřehla, že ji nemají v ruce, tak krásně máš vždycky všechno zpracované Mrkající ). A s těmi zaseklými úsměvy mívám taky problém Vysmátý cim se má tvářit vyděšeně a nakráčí si tam s úsměvem, který mu nejde dolů Vysmátý taky pomůže jedině reset. Zmatený
Tomas mě překvapil svojí zálibou v Paty Šokovaný a pan policejní kapitán zase, že se bojí deštíčku Chichichi no.. na jeho obhajobu - přišla pořádná bouřka, tak to je zas něco jiného než pár kapek Vysmátý
A ta čarodějnice Šokovaný kde se tam vzala?
Závěrem - jsem ráda, že Anežka takhle zavelela a že se ten výlet konat bude Vysmátý *THUMBS UP*


P.S. kdybys potřebovala doplnit simíkům fyzičku, dovednosti, potřeby nebo jiné věci, tohle je super download, bez něj bych nic nezvládala v příbězích. Zmatený Stahuje se kliknutím na červený nápis Multi Painting.
http://www.simchaotics.net/Files/MerolaSims2/MultiPainting.htm
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty10/09/23, 10:31 am

Ta vytřeštěná či vyvalená "očička" na některých fotkách mě fakt dostala ! Válím se smíchy Válím se smíchy A k těm prvním fotkám - já bych to brala třeba tak, že Simon říká Patricii, že se občas chová jako atomovka Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty12/12/23, 06:17 pm

Hello, moc děkuju za odkaz, bude se mi určitě hodit Pro Tebe

Ludmi s tou atomovkou s tebou souhlasím Vysmátý

Jinak konečně jsem vytřídila fotky a přidám vám sem nějaké vtipné momenty z mých simíků Úsměv

Začneme pěkně zlehka a to...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 001

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 002

...soutěží o nejdokonalejší kačeří zobák Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 004

"Ty se mi tak líbíš, kámo," tetelil se blahem na svého budoucího švagra Simon.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 005

"Doprčic!" Vyhrkli oba najednou.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 006

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 007

"Co to žvaníš, Margisone?"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 008

"Jsem tak ráda, že jsme tady... konečně dovolená... a máte tady all inclusive?"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 010

"Myslím, že by mu to mohlo pomoci..."

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 011

"To jako vážně, Sherlocku?!"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 012

"Rejžo, můžeš ho umlčet? Vždyť plácá úplné kraviny!"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 013

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 014

"Kde jsem se to ocitl," zabědoval.
"Jen klid, Petře," ozvala se jeho sestra.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 015

"Kryštof se nám snaží jen pomoct..."
"Joooo zastaň se mě!" Zvolal podrážděně Kryštof po její levici.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 017

"Tak vás všechny zdravím," ozval se Kryštof jen co vstoupil do místnosti.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 018

"Nazdárek, krasavče!" Přivítala ho po svém Anežka.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 023

"Tak o tomhle já vážně nic nevím... počkat, co že jsem to měl říkat?"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 025

"Chilli con carne... to byla vážně velká dobrota!"
"Hej momentík..."

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 026

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 027

"...do háje... to jsou ale prsa!"

Naštěstí se ale někteří dokázali vžít do scénáře... respektive někdy až trochu moc.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 030

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 031

"Blah... blah... blah..." drmolila rychle rusovlasá siminka, zatímco její společník sotva dokázal zjistit, co mu vlastně chce říct.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 032

"Tomasi, už jsi zažil první milování?" Joo Anežko to je taková normální otázka u táboráku  Vysmátý

Jinak taky se někdy dostanete při hledání správného úhlu focení, poněkud až moc do hlavy svým simíkům?  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 019

Mimochodem, pěkné zuby Kryštofe  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 020

"Vážně jsi byl ve vězení, bráško?" Vyhrkla šokovaně Emilie, která rozhodně při focení nedávala pozor ani chvíli  Chichichi . Každopádně chudák Kryštof to neměl s našimi hrdiny snadné... z nějakého důvodu na něj bylo hodně často vztekle křičeno  Aha asi nemá moc velké charisma, chudák  Nevím

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 021

"Umlčte toho Sherlocka, už někdo!" Zařvala na něj během konverzace rozlícená Anežka.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 033

"Zatraceně to je mi zima... asi si na chvíli vlezu do té stěny a zahřeju se..."

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 034

"Tak co mi na to řekneš, Tome?"
"Asi... nic?"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 035

"Já no..."

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 036

"...ehm... asi jsem zapomněl svůj text," procedil závěrem.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 037

"DOPRČIC! Text... text..."

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 038

"Není tady někde nahoře, ta velká obrazovka s nápovědou?" Vlastně tam není Emilie, ale těší mě, že si myslíš, že tam nahoře někde lítá  Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 039

"Jsem z tebe úplně mimo..." Je to vidět vy dva... u téhle scény jste se šklebili oba snad úplně nejvíc, za celou vaši společnou kariéru v příběhu Nervózního Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 040

Tohle je rozhodně použitelná flirtovací technika, Tome Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 045

"Neslyším zase toho Sherlocka a jeho žvanění?"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 044

"Může mi už konečně někdo vysvětlit, proč všichni říkáte Kryštofovi Sherlock?" Pokrčil rameny Tomas.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 043

"Brm... brm... brrrmmm...."

A na závěr další účastník soutěže o nejdokonalejší kačeří zobák Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 041

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 042




Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty13/12/23, 09:01 pm

Ty kačeří ksichty Vysmátý Nebo Petrovy vyvalené oči na Anežčina prsa  Válím se smíchy A co teprve "připomínky k režisérovi" *BRAVO* *BRAVO* Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty14/12/23, 05:08 am

To jsem se zase nasmála Válím se smíchy zbožňuju tyhle vtipné fotky ze hry a tento set je super a ještě tomu dodávají grády tvoje komentáře Vysmátý *THUMBS UP* Láska Nemůžu se přestat smát od začátku až do konce Vysmátý každý záběr stojí za to! *THUMBS UP*
Jinak to najíždění do hlavy a pohled přes ty zuby se mi taky stává každou chvilku Vysmátý bez toho žo snad ani nejde Vysmátý
Chudák Kryštof - jak se do něho všichni navážejí, jako by si už nezažil hrozného dost Úsměv a Emílie, která se právě probudila a zjistila, že její bratr byl ve vězení Válím se smíchy

V soutěži o nejlepší kačeří zobák hlasuju pro Simona Vysmátý ten jeho výraz Válím se smíchy i když Tomas od něho nemá vůbec daleko! Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty09/03/24, 09:27 pm

Tak jsem pro vás nastřádala další vtipné fotky z mého příběhu Vysmátý snad vás pobaví jako ty předchozí Láska moc děkuji za komentáře Láska

Tentokrát se budou nést ve vlčím tempu a v tanečních kreacích Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 001

"Ehm... co že jsem to měl říkat?" Vlastně teď nic Tome, hlavně zase nekřič na chudáka Kryštofa  Chichichi

Jinak mi místní vlci dávali dost zabrat...  Zmatený třeba u scény s Anežkou a Petrem na terase žádný být neměl, ale jelikož mi lezli doslova všude, tak se nakonec jeden z nich stal součástí scény  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 002

"Co tady chceš, kámo?" A to jsi ještě neviděl toho dole, Petře  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 003

Ještěže nenatáčím scény na video, jinak by byly úplně všechny prošpikované štěkotem a vytím  Vysmátý kdyby tohle bylo ts4 tak bych si myslela, že jsem omylem nastavila tenhle pozemek jako oblíbené místo pro psi a kočky  Vysmátý

Každopádně ten nahoře se nakonec rozhodl splynout s Petrem, když už mu věnoval pozornost.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 004

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 005

A nevím jestli to bylo vlkem nebo špatným postavením hvězd, ale ti dva měli pořád tendenci se hádat o vaření  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 006

"Cože? Ty neumíš připravit salát šéfkuchaře??" Anežka pak rozčileně odešla ze scény...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 008

...doprovázena...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 007

...štěkotem a vrčením spodního vlka  Vysmátý možná už měli jen oba těch dvou chlupatých výtržníků plné zuby  Vysmátý pamatujete na scénu Emilie s opilým Tomem v posteli? Při ní se udál velký souboj titánů našich oblíbených vlků Vysmátý hra mi při jejich muchlováni hodila malé okno dole a mě jen napadlo, co se to tam děje?

První co jsem spatřila byla obří koule prachu...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 041

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 039

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 040

Co to tam...? Napadlo mě, když jsem zaměřila kameru blíž a spatřila jsem nejen škody kolem penzionu... (kde se vzalo péro z gauče nebo kus nohy od stolu ve zbytkách z keře mi je dodnes záhadou  Nevím )

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 042

...ale také démony vynořující se z prachové koule Zmatený

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 043

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 044

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 045

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 046

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 047

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 048

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 049

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 050

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 051

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 052

No nakonec vyhrál ten černý, i když to s ním nejdřív vypadalo docela bledě Vysmátý a myslíte si, že je nakonec přešlo chození na pozemek penzionu? Ani náhodou Vysmátý možná jim Anna dávala tajně něco k snědku, když mi tam pořád tak rádi chodili Vysmátý

Jinak víte, že měl být večer v penzionu malý přípitek na rozloučení? Bohužel scéna nakonec dopadla naprosto katastrofálně Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 009

"Bože můj ten Petr je sexy... pusť mě už na něj, rejžo..." vzdychala za Petrem Anežka. Z jejích slov nakonec chytila Anna skelný pohled a Tomas...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 010

...se rozhodl jí zabránit v pohybu tím, že skrz ní strčil svoji sklenici s vínem Vysmátý nakonec ale nebyl jediný kdo propadl trendu...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 011

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 012

...když nechceš mít studené ruce, tak je prostrč hrudníkem toho druhého!

Petr se ale rozhodl daný trend vzít po svém a nenarušovat soukromí ostatních a proto...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 013

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 014

...si svoji ruku raději strčil do sebe Vysmátý Jinak spousta drinků s Tomem si na kudrnatém bráchovi holek vzala svoji daň...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 015

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 016

"ÁÁÁÁ potřebuju čůrat!"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 017

"No tak... dej mi pusu, Anežko!"

Taky si pamatujete na tanec Anežky a Petra? Ani to nedopadlo nakonec moc valně Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 020

"Ty jsi mě šlápl!" Zuřila Anežka.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 021

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 022

"Doprčic... promiň... promiň..."

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 023

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 024

"Do háje! Proč jste vy chlapi všichni stejní!" Hudrovala, protože to nebylo poprvé, kdy jí někdo při tanci šlápl na nohu  Pššt přeci jen Anežčina taneční kariéra je už poněkud dlouhá  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 028

Ona a Tomas... i když, jak oba zvládli tuhle piruetu je mi záhadou...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 029

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 030

Hlavně dodržovat rozestupy  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 031

Tomasův dokonalý přátelský pohled  Vysmátý a závěrem jeho dupnutí na Anežčinu nohu  Vysmátý jinak jsem měla problém je jako děti spřátelit  Vysmátý nakonec mi pomohl cheat, protože jinak by si tihle dva niky nezatancovali  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 032

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 033

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 034

"Promiň... promiň... promiň..."

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 035

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 036

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 037

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 038

"To nic... jen doufám, že mě už nikdo niky nešlápne..." no Anežko, to se nikdy nedá zaručit  Vysmátý jinak malý Tomas mi asi propadne  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 026

Je pravda, že nikdy nebyl ve škole a celou dobu se jen potlouká po lokacích na focení  Vysmátý dneska už ani nebydlí s rodiči  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 027

Ne snad ale že by mu to vadilo  Vysmátý (jinak pokud jste si všimli, že se Tomas píše na upozornění jako Thomas, pak je to proto, že jsem Tomovo malé já chtěla od něj rozlišit  Červenám se přeci jen to jsou dva simíci, i když pokud by malý Tom vyrostl, tak by vypadal jako velký Tomas Červenám se )
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty09/03/24, 09:40 pm

Zajímavé záběry se Ti povedly, Lucisab ! Vysmátý Vysmátý Ten psí "souboj" by mě asi vyděsil, ovšem ty cizí ruce v těle Simíka či Siminky Válím se smíchy A pošlapané nohy při tanci - holt nikdo není dokonalý ...  Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty10/03/24, 06:48 am

Perfektní záběry od začátku až do konce Vysmátý Válím se smíchy Válím se smíchy *THUMBS UP*   zbožňuju tvoje fotky z tvorby Vysmátý  vždycky u nich pukám smíchy! Vysmátý
Ta vlčí sága, to je něco Vysmátý  A já jsem si myslela, že ten nahoře je nějaký přátelský pejsek z okolí, který se chce vlísat do přízně (a tajně jsem doufala, že si ho Petr adoptuje a odveze domů! Červenám se ).  Ani černému vlkovi se nelíbí, že Petr neumí salát šéfkuchaře Vysmátý  to je perfektní. A ta bitka vlků Šokovaný   jenom z nich chlupy lítají!  Btw. z toho vlka se svítícíma očima jde teda strach! Šokovaný SOS Ty záběry ze souboje jsou fakt děsivé - jeho výraz to jistí! Šokovaný *BYE*   Přitom bych čekala, že vyhraje ten druhý podle toho, jak často tenhle svítící vlk lítal nahoru, ale není radno ho podceňovat. Chudák ten šedý, jak si zakrývá strachem očka Vysmátý   Přece jenom si ho raději měl vzít Petr pod svoji ochranu *YES*
A u těch fotek s přípitkem jsem se nasmála Vysmátý - už jenom ten jejich zabouchnutý pohled směrem k Petrovi - hned pak mi došlo, jaktože se ty dvě k sobě tak lepí? Vysmátý Anežka ji přece nesnáší Vysmátý Válím se smíchy  a Tom se svojí skleničkou to korunoval, jak si tam máčí ty její vlasy Vysmátý
A jak Petrovi narostla ruka přímo z prostředku hrudníku Šokovaný  co se mu to jen stalo? Šokovaný  a jeho kreace s močovým měchýřem a pusou Vysmátý Válím se smíchy   ať mi neříká, že ten drink nebyl alkoholický! Vysmátý  
Anežka jak na něho zuří po nepovedeném tanci Vysmátý  podobně jako tanec dětí - připadá mi spíše jako flamenco nebo něco takového Vysmátý  proč má Tom tak vytřeštěné oči? Vysmátý  Anežka to schytává po celý život při tanci Vysmátý

Je pravda, že nikdy nebyl ve škole a celou dobu se jen potlouká po lokacích na focení  Vysmátý dneska už ani nebydlí s rodiči"  - při tomhle jsem pukla smíchy, je to tak vtipně napsané Vysmátý Vysmátý pak se vůbec nedivím těm oznámením od soc. pracovnic - hlavně, aby ti ho nějaká nesebrala Šokovaný    já s tím mám problém skoro v každé rodině, kde jsou děti, protože si vypínám oznámení a pak bez varování rovnou nějaká přijede a sebere mi je Plačící Červenám se
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty07/04/24, 06:49 pm

Jsem moc ráda, že se vám fotky líbily Láska

Hello, je pravda, že se o malého Toma celkem často bojím Smutný nechtěla bych, aby mi ho hra sebrala Zmatený jen mi naštěstí přišlo to upozornění, ale zatím mi zůstal Zmatený asi bych ho někdy měla do školy už poslat Červenám se

Jinak přidávám nové fotky Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 001

"Ech moje záda..." bručela Emilie po návratu z dlouhého víkendu u Kryštofa.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 002

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 003

"Teda holky! Já jsem tak rád, že jsme zase tady!" Tančil šťastně Petr. Kde se to v něm najednou vzalo to ví jen on sám Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 004

Jinak Anna začala Petra shánět sotva dorazil domů Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 007

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 008

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 009

Chudák si z její zprávy až málem zlomil ruku Vysmátý Asi by jsi měl Petře přestat vysílat chybné signály na všechny strany Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 005

"Cože? Jít spolu ven? Teď?"

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 006

"Nebudu se s tebou potloukat nikde po nocích, Tony!" Křičela na chudáka Antonína Emilie ve svém pokoji.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 010

Jinak jsem si všimla, že má moje hra občas hodně zajímavý smysl pro humor, co se týká jmen simíků v sousedství Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 011

A víte, že Antonín naboural plot holkám? Tady je hezky vidět, jak naráží do jejich zídky Vysmátý Jinak jejich rande, na které byla Emilie nakonec přeci jen (hlavně mnou) překecána, se taky děly věci Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 012

Karaoke byla fakt pecka na focení, hlavně když se mi nacpala do záběru tahle dáma Vysmátý popravdě se jí moc odejít nechtělo, snad neohluchla z hlasu Antonína Pššt

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 013

"Není to ta Emilie Dvořáková?" Zírala další návštěvnice v restauraci.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 014

Nutno říct, že poloha její hlavy mi připomíná záběr u nějakého hororu SOS ani se pak nedivím, že kvůli ní moje hrdinka zpanikařila.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 015

"Dostaňte mě odsud!" Prosila Emilie... neboj Emí, tu lady zezadu na vás dva jen tak nepustím Nene

Tady si pořádně všímejte dje Pššt

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 016

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 017

Je vidět, že dokáže mixovat i obličejem Pššt později jsem ale měla větší problém, než ksichty dje Zmatený

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 018

Je úplně normální, že se často na veřejných pozemcích zjevují simíci, kteří jsou buď mrtví nebo mají být hooodně daleko Vysmátý no že tady potkám Emiliinu pratetu Magdalenu, to by mě ani nenapadlo Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 019

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 020

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 021

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 022

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 023

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 024

A že se teda rozjela Vysmátý a samozřejmě se musela postavit co nejblíže k mým simíkům Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 025

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 026

Nakonec jsem nebyla jediná kdo byl v šoku z výkonu Magdaleny Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 027

Tady díky pratetě narostl Emilii další pár rukou Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 028

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 029

A aby toho nebylo málo se zjevil ještě někdo další Zmatený

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 030

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 031

Teda Anno... normálně bych se tě lekla, jak tam stojíš u obrazu, jak nějaká socha SOS asi se jí tolik stýskalo po Petrovi, že neváhala vyrazit za ním Zmatený asi bych si na ni měla dávat pozor SOS

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 032

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 033

A myslíte, že Magdalenu přešla chuť k tanci? Ani náhodou! To dřív jsem já ukončila tanec Antonína a Emilie. Což ji pořádně namíchlo z nějakého důvodu Aha

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 036

"A JÁ TI ŘÍKÁM REJŽO, ŽE TI DVA SPOLU NEBUDOU A BASTA!" Jen klid... klid... jeden tanec přeci hned neznamená svatbu těhlech dvou Pardon

Jinak se na scéně samozřejmě zjevili ještě další speciální simíci Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 034

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 035

Například Bella Goth z Podivína nebo dvojník Leoše Kádinky, co zdrhl očividně z kriminálu... Zmatený

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 037

...či paní Muchlzadková s kabelkou plnou pletení Vysmátý

Nakonec jsem svoje dva hrdiny raději odvedla ke kouli... Antonína jsem nakonec litovala Vysmátý ten kluk si svoje proletění v ní vůbec neužíval Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 038

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 039

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 040

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 041

A myslíte, že ho Emilie litovala? Ani náhodou, pěkně se vysmála jeho výkonu Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 042

Pamatujete na scénu, kterou jsem fotila zvenčí? Tady jsem rozhodně nemohla fotit z jednoho úhlu, protože se mi v klubu očividně zjevila nějaká celebrita nebo snad nejvíc sexy chlap v simíkách? Jinak si neumím vysvětlit tolik pozornosti kolem něj Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 043

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 044

"Donesu Vám i hvězdy z nebe..." šeptala žena po jeho levici zatímco číšnice zkoušela jinou balicí techniku.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 045

Nutno říct, že i moji dvojici ta jejich flirtovací taškařice docela rozptylovala Vysmátý
"Co se to tam děje?" Divil se Antonín. Jo to kdybych věděla!

Zpátky uvnitř mě pak překvapila paní Muchlzadková s Leošem u baru Šokovaný

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 046

Snad spolu nekují nějaké pikle...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 053

Dokonce spolu pak i odešli SOS SOS

Každopádně party pak pokračovala pro všechny zúčastněné Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 047

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 048

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 049

Někteří neměli ale o tanečních kreacích ostatních valné mínění Vysmátý Ale proč musela projevovat zrovna svůj názor u mých simíků je mi záhadou Sakra a aby toho nebylo málo...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 051

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 052

...se Magdalena rozhodla znova vrátit na scénu Sakra tím jsem se rozhodla, že pro mě focení tady končí už Sakra Vysmátý

Jinak dávat simíky do akce jen pro zábavu je fajn kvůli usazování ke společnému stolu, ale jinak to má svoje negativa...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 054

...například, že se Antonín chtěl neustále vrátit k Emilii, když tam vůbec neměl být Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 055

Ale nevypadá, že by mu vadilo jejich pevné objetí Vysmátý nakonec jsem tedy jejich skupinu rozpustila a došlo k pro mě naprosto šokujícímu jejich rozloučení Zmatený

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 056

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 057

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 058

Zůstala jsem na zírat jako urvaná Šokovaný proč se vy dva líbáte, když jste spolu doslova nikdy neflirtovali? Nebo mi snad něco ušlo? Šokovaný honem jsem potom zkontrolovala jejich vztah...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 059

...a byla jsem vážně hrozně moc ráda, že zůstali jen přáteli a tohle se počítalo jen jako "rozlučkový francouzák" Zmatený nedokážu si představit ale, že bych se v reálném životě takhle loučila se svým kamarádem nebo kamarádkou Zmatený možná za to může jejich chemie, těžko říct... ale jsem ráda, že toho nebyl Tomas svědkem Zmatený


Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty07/04/24, 08:24 pm

No to jsou mi věci Zmatený - ta Petrova zalomená ruka, křepčící oživlá prateta, vykulený DJ, cizí Simíci lezoucí do záběrů, a na závěr ten vášnivý polibek Válím se smíchy Válím se smíchy To prostě nemá chybu !  Je vidět, že práce režisérky není vůbec jednoduchá !  Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty10/04/24, 07:31 am

To je bomba  Vysmátý  Válím se smíchy  tak už jsem se dlouho nenasmála Vysmátý

Na té úvodní fotce jim to tolik sluší Úsměv a Petrova radost, že je zas doma Vysmátý   Kdo by do Anežkou nesnášené tiché vody řekl, že se bude po Petrovi shánět okamžitě, jak přijde domů? Vysmátý Přý neviděli jsme se celou věčnost   Válím se smíchy  chudák, až si z toho zlomil ruku Vysmátý  
A Emílie a její ozubená brada  Šokovaný  z toho jde až strach Vysmátý  prý se nebude potloukat po nocích s Tonym, to by udělala dobře Vysmátý    A Tony narážející do jejich zídky  Šokovaný  škoda takového hezkého auta Vysmátý   Zajímalo by mě, kdo vymýšlel jména pro townies Vysmátý

A to jejich rande je přímo exploze  Vysmátý  každá jednotlivá fotka stojí za to  Válím se smíchy   DJem počínaje Vysmátý  asi mu hráblo, ne? Vysmátý    Ale že se tam objeví její prateta  Šokovaný   a jak to tam rozjela, wow!  Vysmátý  ta válí, umí si to fakt užít! Kam se na ni hrabou Emílie s Tonym Vysmátý   A ten její výraz, jak má pevně semknuté rty a pichlavý výraz v očích Vysmátý  Válím se smíchy  Válím se smíchy  Vysmátý

Té Anny jsem se tam normálně lekla  Šokovaný  to je fotka jak z hororu...   SOS   fakt tam stojí úplně jako socha! Že by se vydala pátrat po Petrovi? Vysmátý  má přímo kamenné odhodlání  Vysmátý  A teta Magdalena mě překvapila, jak se naštvala  Šokovaný  Vysmátý    třeba překazí jejich vztah  Pššt a díky ní zůstanou jenom kamarádi?  Pardon

Co se ti to tam schází za lidi? Vysmátý  Je ten klub prokletý? Socha Anny, Bella, Muchlzadková, mrtvá teta Vysmátý  nejchtěnější chlap široko daleko („Donesu Vám i hvězdy z nebe" - krásná hláška Vysmátý ),  zírající jedlíci v restauraci, kvůli kterým nemá Emílie ani chvilku klidu  SOS   na začátku měla správné tušení!  
Ale sama tomu ještě přidala, když se vysmála Tonymu  Šokovaný kdo by to řekl do psycholožky, že bude tak necitlivá  Vysmátý   Chudák Tony! Vypadá to opravdu bolestivě! Dobře mu tak za to, že tajně pustil Leoše Kádinku ven z kriminálu Šokovaný  co to je? Tajné spojenectví Muchlzadkové a Kádinky!  Z toho jde hrozný strach!  SOS  SOS  Šokovaný   snad si neumím představit zlověstnější duo!   Šokovaný Kampak asi spolu odešli? Aha Obávám se, že se Tomas má čeho obávat SOS


A poté ta párty, co pokračovala, byla pořádně divná - teta s Annou a postarší ženskou v kostýmku, na jedné fotce mi připadá, že Annu bouchá do žeber  Šokovaný  A co Bella a ten vedlejší chlápek a jejich výrazy! To je snad nejbizarnější párty, co jsem kdy viděla! Vysmátý  Už tam chybí snad jenom smrťák samotný Vysmátý     Pak mě dostalo, jak je Magdaléna pronásledovala až kdesi na bok, kde popíjeli  Šokovaný   asi si fakt nepřála, aby skončili spolu Vysmátý a vlastně vyhnala tebe i je  Šokovaný  Vysmátý  

A ten závěr s Tonym, Emílií a Tomasem Vysmátý  Šokovaný  Vysmátý   Vůbec by mě nenapadlo, že ti budou dělat takové problémy  Válím se smíchy   a pusa  Šokovaný ... nevypadá...moc...kamarádsky...  Šokovaný


Vše jsi zachytila tak perfektně  *BRAVO*   přitom v příběhu se ti to podařilo mistrovsky zamaskovat   *THUMBS UP*    není to vůbec snadné, ti simové umí být pěkně dotěrní, jak lezou přímo do záběru Vysmátý ale tohle byla snad největší zkouška nervů Vysmátý  Zmatený    díky moc za tuto dokonalou nadílku!!  *BRAVO*  Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content





Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 13 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Fotky s ksichty a vtipné situace
Návrat nahoru 
Strana 13 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-
» Fotky z hraní TS4
» Fotky z hraní TS2
» Fotky zvířat (TS2)
» Fotky z hraní TS3
» Hellohello: Kolekce příběhů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše fotky z TS2-
Přejdi na: