Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Co je nového ve světě The Sims 4

Goto down 
+9
Sarah666
visty
Shina
soarka
Janika31
Hellohello
Ludmila
Kolikokoli
Fidgety
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
AutorZpráva
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty20/10/22, 10:12 pm

Kdybyste chtěli si něco nového chtěli přečíst o TS (5). ;)

https://games.tiscali.cz/novinky/zakladni-the-sims-4-jsou-nove-zdarma-paty-dil-se-chysta-544308
https://www.vortex.cz/ea-predstavilo-pokracovani-serie-the-sims/
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty21/10/22, 06:05 pm

Mě osobně to teda dost zklamalo *SORRY* ...Nemluvně o tom, že toho zřejmě dost okopčili z Paralives. Vzteklý Jako nechci to ještě odsoudit hned v začátku, na to je opravdu brzy, ale uvidí se. Hlavně aby už konečně vydali něco, co nebude příšerně osekané...Ďáblík

Ale dost jsem zvědavá na ta miminka, která dostanou remake. Úsměv To by mohlo být fajn.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty21/10/22, 07:42 pm

Petře, díky moc za zajímavé odkazy. Já si dovolím novinky ještě shrnout:
- The Sims 4 základní hra je nově zdarma. Ale série zdaleka nekončí a chystají se další rozšíření.

- Jednou z nejzajímavějších novinek budou interaktivní mimina - nová životní fáze mezi novorozencem a batoletem. Do hry přibudou začátkem roku 2023 (a to je za rohem, že?)


- Byl představen tzv. "Project Rene", ze kterého by mohlo vzejít The Sims 5. Ukázka se hlavně zaměřila na stavební mód a úpravy nábytku, kde by hráči měli dostat výrazně více volnosti a možností. Hra by se pak měla dát propojit napříč platformami, vč. mobilních zařízení.
Nicméně žádné datum nepadlo, pouze se odhaduje, že by nová série mohla dorazit nejdříve ke konci roku 2024, spíše však v roce 2025.



Edit: Havranice, byla jsi rychlejší Úsměv Taky píšu příspěvek 3 hodiny, protože mě vyhnali od PC Sakra Tak ještě reakce na tvůj koment - Já si od TS5 taky moc neslibuji, hlavně nemyslím, že ve finále to bude tak líbivé. Tyhle první náhledy vždy vypadají tak nějak lépe, realističtěji, než pak ve finální hře.
A miminka mají být nová životní etapa navíc, aspoň podle posledních zpráv:
The Sims 4 Infants: Introducing a New Life Stage

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty21/10/22, 09:10 pm

Mi osobně nově představený editor TS 5 (Rene) hodně připomíná editor z Planet coaster či Planet Zoo, jestli znáte. Ono ve finále to vlastně nemusí fungovat špatně. Navíc je to opravdu předběžný teaser, já bych se asi nebál mluvit i o roku 2025... To čeho bych se ale bál, bude právě ta "osekanost" nového dílu. Navíc si myslím, že prostě už by se měli zkusit graficky posunout. já chápu, že to asi mají zmapováno, kdo je jejich zákazník (a že to asi není úplný hardcore hráč s "nabuchaným" herním PC), ale stejně - takto to přeci nemohou dojit donekonečna...

PS: Díky za souhrn, já byl moc líný Červenám se Přípitek
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty23/10/22, 08:42 am

Díky moc za nové informace a pěkné shrnutí Úsměv  nemám teď čas se podívat na celé video, tak to opravdu oceňuju Úsměv

No... já mám pocit, že to propojení s mobily apod. u TS5 nebude dobrý krok. Myslím, že tu hru budou muset dost osekat (už tak to hodně osekávají a přidávají po miničástech, aby lidi museli vysolit ještě víc peněz) a přizpůsobit těm různým platformám a aspoň podle mých zkušeností to málokdy vedlo k něčemu dobrému. Ale kdo ví, třeba mě to překvapí. Musela by to být opravdu bomba, aby mě to odtáhlo od TS2, případně TS4. Ale pustila jsem si kousíček videa s tím editorem nábytku - to zrovna vůbec není špatné! Bylo by to přesně to, co jsem si dlouho přála, aby se daly volně upravovat barvy/vzory nebo dokonce i tvary nábytku. Kolikrát mi ve hře chyběl nějaký rekolor a musela jsem pak vybrat úplně jiný typ nábytku - nebo ještě hůř, v TS4 třeba postele nemají zvlášť povlečení a dřevo, je to 1 rekolor celé postele, což mi připadá teda tragické, když v TS2 jsme měli širší možnosti konkrétně u tohoto. A to je to, čeho se bojím - protože vývoj nové verze neznamená bohužel automaticky posun dopředu. Tak budu doufat, že tu hru moc neosekají, že bude hlavně pořád dobře hratelná, s velkým množstvím možností. A když nebude, tak mě to mrzet až tolik nebude, dokud budu mít TS2 (můj absolutní favorit, nemůžu si pomoct, ale nějak jsem se zasekla v té době  Vysmátý ) a TS4 (taky super verze TS!). Určitě i TS3 by u mě konečně stála za prozkoumání, vždycky tady na fóru užasnu nad fotkami a možnostmi té hry.

No, tak na TS5 se budu těšit, ale radši do toho nebudu vkládat velké naděje. Uvidíme, co přinesou nějaké nové informace Úsměv   zatím je moc brzo to nějak komentovat, ještě uplyne moře času, než budeme mít bližší info nebo než uvidíme hru samotnou  Úsměv ale jsem ráda, že vyvíjejí novou verzi.

A update TS4 (miminka jako přechodná fáze) je super Úsměv  Proč ne - určitě to bude hodnotný přídavek do hry.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty23/10/22, 08:27 pm

Já jsem spíše skeptická, mě asi máloco vytrhne od klasiky TS2 - ale třeba se nechám mile překvapit, uvidíme, co nám vlastně TS5 nabídnou Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty23/10/22, 08:45 pm

No, musím se přiznat, že jsem z videa nevykoukala, co je vlastně Sims 5. Je tam mišmaš od jedničky do čtyřky 🤔 za sebe musím říct, že prostě nestíhám, ještě nemám komplet prozkoumanou trojku a o čtyřce ani nemluvím
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty26/10/22, 04:43 pm

Všechny vás tady zdravím zase po dlouhé době Červenám se jinak co se týká oznámení v podstatě vývoje TS5, jsem spíše taky skeptická Aha nějak si nedokážu představit, jak by ta hra musela vypadat, aby se dokázala hrát i na mobilu (upřímně technologie přeci jen ještě není tak úplně na vrcholu u her na mobil a na pc ty hry pořád vypadají líp Aha ) vůbec si to nedokážu představit. Asi se prostě necháme překvapit s čím přijdou Aha taky se docela obávám jak to osekají tentokrát Aha

Jinak z nové životní etapy mám celkem radost Láska lezoucí miminka jsou k sežrání Červenám se jsem zvědavá až to vyzkouším naživo Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty03/02/23, 07:30 am

Měla bych si dát informační embargo na novinky ze Sims 4 - aneb pořád jsem pořádně nezkusila střední školu, a mé předsevzetí neutrácet za sims, když na ně nemám čas, bere za své. Aneb včera byl představen nový dodatek:


Dobrá zpráva je, že nová životní etapa miminek, tzv. "infant" bude dostupná všem při aktualizaci 14.3.2023.

O dva dny později, tedy 16.3.2023 by měl vyjít nový dodatek Growing together, který se představuje na videu výše. Nebudu tady vše vypisovat, protože nový dodatek i aktualizaci popsala @Kajinka96 ve svém článku Miminka, zdravotní pomůcky a nový rodinný dodatek do The Sims 4.

A za mě - miminka působí roztomile. Ale moc se mi líbí o ostatní, jak se učí děti na kole, trhání zubů nebo stromové domečky  Láska  
Jo, a to mimčo na konci videa je boží  Válím se smíchy  O to víc, že v reálu jsou děti opravdu schopné se takto pohybovat  Chichichi

Škoda jen, že s dodatkem i aktualizací se dá čekat spousta chyb a bugů Smutný Takže možná tentokrát vydržím počkat na vychytání much a taky na slevu.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty03/02/23, 11:21 am

Fidgety, díky za info! Pro Tebe

Vypadá to slibně! Úsměv

Na tehle dodatek se popravdě těším. Konečně něco smysluplné do hry a ne jen samé nepodstatné věci. Láska .
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty04/02/23, 04:06 pm

Jé, díky moc za novinky! *THUMBS UP* Jinak bych neměla ani tušení, co se chystá. Tohle mě moc potěšilo, vypadá to perfektně! Přináší to tolik nových věcí do hry a přesně jak píšete, něco smysluplné, co se využije snad v každé rodině při běžném hraní. Trailer byl super *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty05/02/23, 04:13 pm

Konečně přijde nějaký smysluplný dodatek *BRAVO* mám z něj velkou radost a moc se na něj těším Láska popravdě mě vždycky dost mrzí, když vývojáři zase přijdou s dodatkem, který je jak se říká "skoro nanic" Zmatený například teď ve free updatu vyšlo několik věcí jako vypínač na světlo nebo třeba stahovací prádlo pro lgbt komunitu či různé jizvy mezi nimiž jsou třeba ty po odstranění prsou Aha jak často říkám, nemám problém s lidmi co milují stejné pohlaví nebo se identifikují po svém (ať si každý dělá co chce a co mu činí radost), ale přijde mi, že EA už pomalu nic jiného ani neřeší Smutný proto jsem hrozně moc ráda za nový datadisk, který je skvělý pro všechny naše simíky Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty22/06/23, 06:49 am

Vážně vážně chci mít na ty simáky čas Plačící Protože včera jsem na FB narazila na to co se chystá - a v co jsem už ani nedoufala Šokovaný  - The Sims 4 Horse Ranch Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 1f40e  Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 1f40e  Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 1f40e .
Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Header-1  
The Sims 4 Horse Ranch Expansion: Steam Cover

Informace k "oficiálnímu úniku" k novému balíčku najdete v AJ např. zde The Sims 4 Horse Ranch: First Features and Screens - kousek přeložen:
Pracujte tvrdě a hrajte si se zvířecími přáteli a vlastním pozemkem v rozšiřujícím balíčku The Sims 4 Horse Ranch. Vychovávejte, trénujte a vytvářejte mimořádná pouta s majestátními koňmi, kteří jsou přizpůsobitelnými členy vaší rodiny. Můžete se také starat o mini ovce a mini kozy nebo se živit prodejem domácího nektaru. Vytvořte si na ranči svůj vlastní jedinečný život. Při nákupu do 31. srpna získáte bonusové předměty (rezonanční kytara, dekorace z kola od vozu a rustikální houpací křeslo), které si vaši pracovití Simíci budou moci užívat.

A vyjít by měl 20.7.2023. Dnes večer by se měl objevit trailer, tak ho sem pak zkusím dodat.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty22/06/23, 08:09 pm

Díky moc za info, Fidgety! Šokovaný  Láska   Tak to je naprosto úžasné! O koních sním celou dobu od dob TS2  (TS3 mě minulo bohužel, ale v TS4 by to konečně pro mě mohlo klapnout!)  Jupííí

Tady jsem našla i trailer na YT:  


Už se na to moc těším! Možná budu muset s pořízením chviličku počkat, ale rozhodně s tím počítám do blízké budoucnosti, protože tenhle datáč potřebuju  Jupííí Úsměv  Původně jsem totiž doufala, že koně budou součástí dřívějšího datáče, který jsem si pořídila docela nedávno, ale nevadí - když už nebyli tam, jsem ráda, že takový datadisk s nimi vyjde! Navíc i mini ovečky a kozy, proč ne! Nádhera  Láska

Ještě si ten trailer prohlídnu několikrát, protože jsem určitě napoprvé nezaregistrovala všecko. Zmatený  ale tohle prostředí se mi zamlouvá *THUMBS UP*   nečekala jsem, že to bude takovýhle ranč Úsměv

Edit by Fidgety - upraven odkaz na video k přímému přehrávání.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty23/06/23, 06:50 am

Díky za ten trailer (dovolila jsem si upravit odkaz do náhledu). Já jsem včera dojela pozdě, a odpadla, tak si ho vychutnávám až teď ráno. Protože to vypadá fakt božově Láska Jupííí

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty23/06/23, 08:19 pm

Tak já zrovna koně nemusím - na mě jsou moc velcí. Já radši menší mazlíčky, takže mě spíš nadchly ty kozičky a ovečky, ty jsou nádherné, to je tvůrcům hodně povedlo ! *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty23/06/23, 08:39 pm

Ta poskakující kůzlata a jehňata jsou rozkošná. Ale co si budeme povídat, je to jedna z těch věcí, co se brzy okouká. Z koní mám v reálu také respekt (ano, jsou velcí a také nevyzpytatelní), musí se s nimi umět vycházet. Jsou to ale krásná zvířata a trojky jsem vlastně začala hrát kvůli koním, předtím jsem jim nemohla přijít na chuť, až když přišly Pets. Tady vypadají také zajímavě, ve trojkách se v ježdění i skákání musel učit jak koník, tak Simík, bylo zábavné sledovat ten vývoj. Budu ráda, když dáte vedetz, jak vám klušou koníci, já se ke ctyřkám hned tak medostanu
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty24/06/23, 11:30 am

Já se taky moc těším, i když si myslím, že měli být koně součástí Cottage living už, ale co už Nevím vypadá to každopádně moc dobře a asi si taky ten datáč pořídím Láska už se moc těším Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty07/07/23, 11:16 am

Horse Ranch gameplay trailer. Toto vás čeká a nemine :P


Edit by Fidgety - upraven odkaz na video na náhled
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty16/07/23, 07:14 pm

Nádhera, nemůžu se dočkat Úsměv Láska   díky za super trailer *THUMBS UP*


Vyšel livestream z hraní hry, sama jsem ho ještě neviděla (nejsem si jistá, jestli si to chci spoilnout, možná počkám až na datadisk, nebo to nakonec nevydržím a podívám se  Červenám se  Vysmátý ) -  kdyby měl někdo zájem, tady je  Mrkající :

Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty18/07/23, 07:27 pm

Taky pořád zvažuju jestli se na něj podívat Červenám se Červenám se mám v plánu si to koupit Červenám se a moc se na to těším Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty19/09/23, 06:57 pm

Musím říct, že se tedy z ea celkem rozjeli Úsměv dokonce vydali po několika letech stuff pack Úsměv



Popravdě ještě zvažuju jestli ho budu hned kupovat, ale vypadá to moc pěkně Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty20/09/23, 08:46 pm

Tento stuff pack se mi taky líbí, mít TS4, tak se dlouho nerozmýšlím ! *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty21/09/23, 06:06 am

Vypadá to dobře! Úsměv  *THUMBS UP*   super, že vyšel nový stuff pack. Já si počkám a v budoucnu si ho pořídím taky - teď stejně nestíhám hrát, tak bych to nevyužila. A díky za info, bez tohoto threadu bych vůbec neměla o ničem přehled Zmatený
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty26/10/23, 07:35 pm

Tak uniklo, že 7.12. by měl vyjít nový expansion pack - For Rent Úsměv

https://simscommunity.info/2023/10/26/official-leak-the-sims-4-for-rent-expansion-pack/

Upřímně jsem zvědavá co z toho bude Úsměv přijde mi ale zajímavá myšlenka stavění vlastních bytovek a možnost pronajímat Úsměv už jsem moc zvědavá co se dalšího časem dozvíme Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sponsored content





Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co je nového ve světě The Sims 4   Co je nového ve světě The Sims 4 - Stránka 16 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co je nového ve světě The Sims 4
Návrat nahoru 
Strana 16 z 17Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» SIMS 3 nefunkční
» Alternativy k The Sims
» Rodokmeny pro SIMS
» The Sims Movie
» Zajímavosti o The Sims 4 - co jste nevěděli / objevili

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Obecná diskuze k TS4-
Přejdi na: