Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Domečky od Fidgety

Goto down 
+7
soarka
Shina
Kolikokoli
Lucisab
Fidgety
Hellohello
Ludmila
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domečky od Fidgety   Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty15/05/21, 03:34 pm

Jak se říká - krása střídá nádheru ! *BRAVO* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domečky od Fidgety   Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty15/05/21, 06:57 pm

Souhlas s Ludmi *THUMBS UP*  to je úplně přesně řečeno.
Ten dům je prostě dokonalý - perfektně zvolené materiály, vzory i barvy k tomu prostředí, ve kteérm se nachází *BRAVO* A ty terasy s výhledem na moře mě úplně dostaly, to musí být posezení Úsměv Láska
Hrozně moc se mi líbí na tom domě úplně vše, včetně možnosti skočit hned do moře nebo na ten skútr Mrkající A už jsem moc zvědavá, co se bude v příběhu dít dál, těším se na další pokračování Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domečky od Fidgety   Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty16/05/21, 05:39 pm

Tak to je naprosto nádherný domek Láska líbí se mi jak sis poradila s barvami a se vším Láska je opravdu úžasný Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domečky od Fidgety   Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty16/05/21, 08:36 pm

Mám radost, že se domek líbí. Byl to první na Sulani, do kterého jsem se pustila, takže je tak trochu vzorníkem objektů, které dodatek přinesl. Ale ještě pár detailů mu chybělo,až teď, když v něm konečně začínám hrát, tak ještě dolaďuji. Např. konečně jsem vymyslela, jak zútulnit prázdný kout pod schody Úsměv

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domečky od Fidgety   Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty17/05/21, 10:36 am

No musím říct, že si holky nežijou špatně!  Láska JE to naprostá bomba. Všechno je nádherně stylově sladěno. Tehle sulanský styl se mi ohromně líbí. Sama bych se tam ráda nastěhovala!  Vysmátý

Úplně na mě dýchá ten mořský vzdoušek a teplíčko.  Láska

Nádherná práce!  Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domečky od Fidgety   Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty17/05/21, 12:42 pm

Děkuji, tak přece jen Kayla měla slušný startovní kapitál ze svých rolí v seriálu a filmu, tak si mohla dovolit domeček vyladit a pak ho jen udržovala Mrkající
Ještě doplňuji foto koutku pod schody, který byl zatím prázdný. Až během hraní dorazil konečně nápad, co s ním:
Domečky od Fidgety - Stránka 6 16_e5_10

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domečky od Fidgety   Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty17/05/21, 08:16 pm

Pěkná "zašívárna" pod schody, akorát tak na nějaké ty ruční práce, že, Fidgety ? Mrkající *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domečky od Fidgety   Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty19/03/22, 07:45 pm

I sem přidávám svůj středověký domek (aspoň tak, jak se mi ve hře podařilo přiblížit, co jsem k tomu našla). Bydlí v něm kovář Joachim Smith - drsný chlapík se svaly, které umí použít. Ve své kovárně si poradí nejen se zbraněmi, ale i věcmi běžné potřeby. Rád vyrábí i netradiční věci. Zrovna třeba dokončil sluneční hodiny. Navíc je to tak trochu inovátor a vynálezce, takže když v jeho domku najdete něco, co předběhlo dobu, bude to nejspíš tím Mrkající
Jeho bydlení je skromné - v zádveří především skladuje své hotové výrobky. Má jednu obytnou místnost s pecí, postelí a stolem, a malou komoru, kde skladuje zásoby jídla, hlavně na zimu.
Kromě své obživy má na svém pozemku pro svoji potřebu pár hospodářských zvířat, malé políčko a dva včelí úly. A jelikož žije sám, umí nejen podojit krávu, vytrhat plevel, ale když už je potřeba, klidně si sám i vypere. Takže dámy, až ho uvidíte plavat v nedaleké řece, nepoperte se o něj Mrkající


Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-1-01

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-1-02

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-1-03-A

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-1-03-B

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-1-03-C

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-1-03-D

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-1-03-E

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-1-04

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-1-05

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-1-07

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-1-08

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-1-09

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-1-10
(Pozn. Ta skříň je tu hlavně proto, aby neumřel hlady, než něco vypěstuje - je to totiž lednice, ale pssst.

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-1-11

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-1-12

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-1-13

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-1-14

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-1-15

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-1-16

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-1-17

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-1-18

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-1-19

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-1-20

Jen pro doplnění, plavání v řece bohužel moc jako koupání nefunguje (snižuje hygienu), takže má simík na pozemku káď (vanu). A na vykonávání potřeby má v rohu pozemku keříček

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domečky od Fidgety   Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty19/03/22, 07:46 pm

Pokračování soutěže "Cesta časem" - Za ty roky se toho hodně změnilo. Na kopci, kde stála Joachimova kovárna, vyrostlo menší sídlo obehnané vysokou zdí.
Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-2-01

Joachimova chaloupka se rozrostla, dostala nové patro. A hlavně už nebyla přímo Joachimova (i když ji stále vlastnil), ale sloužila čeládce, která na jeho panství vypomáhala.  
Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-2-02

Místnost v přízemí už sloužila čistě pro občerstvení. V patře pak přibyly dva pokojíky - útulnější pro děvečku a skromnější pro čeledína.
Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-2-03

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-2-04

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-2-05

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-2-06

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-2-07

Na sídle zůstával patrný odkaz zakladetele rodu - kováře Joachima. A tak i kovárna si našla své místo v koutku. Joachim se naučil řemeslu od svého otce, a i když byl nyní zemanem, často využíval její zázemí pro svého koníčka, vynalézaní. Praktickou kovařinu nechával pak na svém služebníkovi.
Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-2-08

Pro své potřeby, jakožto váženého zemana, využíval Joachim malou, ale vcelku reprezentativní věž.
Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-2-09

V přízemí se nachází hlavní sál, ve kterém Joachim hostí své přátele i významné partnery. Jsou tu dva krby - jeden na topení, a druhý pro ohřev jídla, které jinak děvečka připravuje ve vedlejším stavení.
Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-2-10

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-2-11

V prvním patře se nachází Joachimova ložnice - nechybí zde i malý prevét, orientovaný mezi věž a hradby.
Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-2-12

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-2-13

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-2-13b

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-2-14

Posezení v chodbě prvního patra.
Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-2-15

V druhém patře má Joachim svoji "pracovnu". Stejně jako jeho prapraděda miluje vynalézání nových věcí. K tomu si sestrojil podivný přístroj. Kromě toho se všude válí knihy s technickými nákresy a nápady k jeho vynálezům.
Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-2-16

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-2-17

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-2-18

Jak je vidět, kromě ošacení je Joachim věrnou kopií svého předka. A pokud zrovna řádí v kovárně, nikdo by je od sebe nerozeznal.
Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-2-19

Spolu s ním tvrz obývá čeledín Joshua a děvečka Eloine.
Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-2-20a

Ti dva k sobě mají celkem blízko, což se Joachimovi nelíbí. Ne, že by jim nepřál štěstí, ale ví, že čeledín prohání každou sukni ve vsi. A pro milou a vlídnou Eloine by si přál lepšího mládence. Nebo je v tom něco víc?
Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-2-20b

Jinak kromě užitného zvířectva (krávy a slepiček) se zde nachází už i dva koníci. Teď zrovna dojeli z města, ale brzy je Joshua odvede na pastvu za tvrzí.
Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-2-21
Zde prosím trochu představivosti - jakože jsou ti koníci uvázaní.

A ještě půdorysy.
Domečky od Fidgety - Stránka 6 Cesta-2-22

---------------------------------

Mimo soutěž - přemýšlím, jestli se mi toto už někdy stalo Aha
Domečky od Fidgety - Stránka 6 18_e3_10

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domečky od Fidgety   Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty21/03/22, 12:55 pm

Wow, to se ti strašně moc povedlo! Šokovaný *BRAVO* Láska vypadá to nádherně! Jak exteriér, tak interiér! Více se rozepíšu později v hodnocení. Jsem ráda, že přibyl další příspěvek do soutěže Mrkající

P.S. Eloine vypadá nádherně, rozhodně by si zasloužila někoho spolehlivějšího Mrkající Doufám, že se s ní setkáme v dalších historických etapách Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domečky od Fidgety   Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty21/07/22, 10:09 pm

Dlouho jsem nic nestavěla, až nouze mě donutila. Vyhlédla jsem si krásný svatební butik (Bridal Boutique by A.lenna ), leč při pokusech umístit pozemek do hry mi pokaždé hra sletěla (dnes už vím, že to je bug, a dělají to pozemky s manekýny). Takže byly dvě možnosti - vystřihnout scénu se zkoušením svatebních šatů nebo něco postavit. Tu první možnost jsem zavrhla, absence zkoušky šatů v salónu pro mě bylo zklamání ze svatebního balíčku. A tak jsem se pustila do stavění svého butiku, podle výše uvedené inspirace. Pozemek jsem ještě doplnila o kavárničku a malé náměstí.

Domečky od Fidgety - Stránka 6 8-5-2022-20-41-48

Svatební salon:
Domečky od Fidgety - Stránka 6 8-5-2022-20-51-21

Domečky od Fidgety - Stránka 6 8-5-2022-20-52-20

Domečky od Fidgety - Stránka 6 8-5-2022-20-58-41

Domečky od Fidgety - Stránka 6 8-5-2022-20-51-54

Domečky od Fidgety - Stránka 6 8-5-2022-20-57-42

Domečky od Fidgety - Stránka 6 8-5-2022-20-52-36

Domečky od Fidgety - Stránka 6 8-5-2022-20-57-51

Domečky od Fidgety - Stránka 6 8-5-2022-20-58-05

Kavárna (okénko pro dorty i stánek s květinami fungují)
Domečky od Fidgety - Stránka 6 8-5-2022-20-41-59

Domečky od Fidgety - Stránka 6 8-5-2022-20-42-31

Domečky od Fidgety - Stránka 6 8-5-2022-20-42-51

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domečky od Fidgety   Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty24/07/22, 07:46 am

Ten svatební salon jsem obdivovala už v příběhu. Jsem tak ráda, žes ten díl nevynechala a že i když tě to stálo práci navíc, žes necouvla a dala si na tom tolik záležet - protože pro mě je to snad nejkrásnější butik, jaký jsem viděla!! Láska *BRAVO*
Všechno je tak hezky sladěné, moc se mi líbí ty platformy s oblečením (vím, že ses nechala inspirovat, ale v tvém podání se mi to líbí ještě více - ty barvy, vybavení, všechno!!) + náměstí s kavárnou a cukrárnou je dokonalé! Však se mi sbíhaly sliny na ty dortíky už v příběhu.
Vše je propracované do nejmenšího detailu a všechno spolu krásně ladí. Je to kouzelné místo Láska Klobouk dolů! Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domečky od Fidgety   Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty24/07/22, 08:22 pm

I mně se ten salonv příběhu zalíbil, a to jsem ani netušila, že je to celé Tvoje práce, Fidgety ! *THUMBS UP* *BRAVO* A k tomu ještě i celá kavárnička, tam by se to v tomhle horku sedělo u ledového frappé ... Láska
Návrat nahoru Goto down
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domečky od Fidgety   Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty28/07/22, 08:09 pm

Práce s pódii a platformami zaujala i mě, pěkná práce. Ale asi bych radši trávil čas v té kavárně s tím frappé, co zmiňuje Ludmila :)
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domečky od Fidgety   Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty17/02/23, 02:40 pm

Po dlouhé době jeden soutěžní domek.
Tento domeček zdědila mladá, svobodná Olive po své babičce. Je maličký, ale jí bohatě stačí. Ze svých úspor se jí podařilo upravit interiér obrazu svému (tedy tak, aby seděl stylu mladé dívky). Na zahradu už simleony nezbyly, a tak zůstává v podobě, jak jí babička zanechala. Olive ale postupem času zjistila, že jí v této podobě vlastně vyhovuje. A milovanou babičku jí bude dál připomínat.

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Domek-01

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Domek-02

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Domek-03

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Domek-04

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Domek-05

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Domek-06

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Domek-07

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Domek-08

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Domek-09

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Domek-10

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Domek-11

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Domek-12

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Domek-13

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Domek-14

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Domek-15

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Domek-16

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Domek-17

P.S. Z 99 % je domeček Maxis only - ve hře mám aktuálně jen pár objektů pro pózy, a ty se tam myslím nikam nedostaly.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domečky od Fidgety   Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty17/02/23, 06:13 pm

Jak už jsem psala v soutěžním vláknu, je to paráda, a co věcí se Ti do toho mrňavého domečku vlastně vešlo ! *BRAVO* *THUMBS UP* I ta zahrádka se zvířátky je fajn - ta jsou živá nebo jen dekorace ?
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domečky od Fidgety   Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty17/02/23, 08:22 pm

Děkuji. Zvířátka jsou živá - tedy slepice s kohoutem a kuřaty, kteří se dají chovat a snáší vajíčka, a ten králík přihopkal z pařezu. Myslím, že se dá taky nějak ochočit, nebo minimálně se s ním můžeš skamarádit.
Dekorace je teda ten kohout u jezírka.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domečky od Fidgety   Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty18/02/23, 05:52 am

Tak to je něco, je to moc příjemné bydlení, krásný domeček! Úsměv *BRAVO* Je neuvěřitelné, kolik se ti tam toho vešlo. *THUMBS UP* moc se ti to povedlo!
P.S. Ten králík mě taky zaujal, to je perfektní přídavek do hry, samozřejmě i kohout a slípky, toto rozšíření ještě nemám.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domečky od Fidgety   Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty20/02/23, 12:05 pm

No pááni. Šokovaný Tolik mi toho ve tvém vláknu uteklo Červenám se .

Ať už ten překrásný salón, nebo stavba ze soutěže ''Cesta časem'' až po nový domeček do soutěže. Všechno je tak krásně sladěno. Láska Láska Úplná pastva po oči, popravdě nevím, co dřív obdivovat Láska Červenám se .

Líbí se mi i použité nápady! Třeba u toho malého domečku do soutěže Šokovaný . Je to tak malý prostor, ale ty sis s tím hravě poradila, vypadá to celkově větší než je. Úsměv Všechno se ti tam parádně vešlo a působí to tak krásně útulně. Láska

Krásná práce! *BRAVO* Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domečky od Fidgety   Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty27/02/23, 08:06 pm

To je nádhera Fidgety! Nevím kam dřív s očima Šokovaný Láska Láska skvěle ses s tím poprala Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sponsored content





Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domečky od Fidgety   Domečky od Fidgety - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Domečky od Fidgety
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Fidgety stavěla i v TS2
» Fidgety a její stavební archiv
» Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení
» Stavební výzva "Rodinný domek pro Fidgety"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Vaše domky - TS4-
Přejdi na: