Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Starťák pro Asiatku

Goto down 
+4
Hellohello
Lucisab
Fidgety
Ludmila
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty14/11/19, 09:57 pm

Po projednání s Fidgety tu máme pravidla nové soutěže :
- do Vašeho sousedství se přistěhovala Siminka z nějaké asijské země (Vietnam, Korea, Japonsko, Čína ...). Ráda by se nastěhovala do moderního domu v ceně do 20.000,-§ , ale zároveň by tam chtěla mít aspoň 3 věci, které by jí připomínaly zemi původu. Může to být tapeta, podlaha, nějaký objekt, strom ... A jako vždycky, aby to nebylo úplně jednoduché, zde je půdorys, který je nutno dodržet (děkuji tímto Kolikokoli za poskytnutí autorských práv Mrkající  ):

Starťák pro Asiatku Snapshot-00000029-ead7437f

- tento půdorys si může soutěžící otočit podle libosti
- POZOR ! všechny downloady zakázány !
- počet fotek jako vždycky max. 25, z toho 1 fotka musí obsahovat zadaný půdorys a hodnotu stavby!

Soutěžit by se mohlo od 14.11. do 30.11.2019 do půlnoci, pak se bude jako obvykle hodnotit.

EDIT. : Termín pro zveřejňování soutěžních příspěvků prodlužujeme do 24.12.2019, tedy do Štědrého dne !


Naposledy upravil Ludmila dne 04/01/20, 02:45 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty15/11/19, 12:38 pm

Děkuji Ludmile za vyhlášení, dovolila jsem si jen zvýraznit stěžejní body zadání a doplnit podmínky k fotkám, snad to nebude vadit Červenám se A ještě zopakuji, jako vždy u starťáku se zadanou hodnotou - Downloady jsou zakázány z toho důvodu, že stažené objekty jsou často podhodnocené či zdarma, tudíž by stavitele zvýhodňovaly.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty15/11/19, 03:35 pm

Pravidla vypadají moc zajímavě Úsměv už se těším až se do toho pustím Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty15/11/19, 04:50 pm

Moc pěkně členitý půdorys a zajímavé zadání Úsměv *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty16/11/19, 09:17 pm

Tak posílám svůj domeček :)

Domek v centru malého městečka si koupila Aisha, která kvůli škaredé válce musela uprchnout ze své rodné země na okraji Himalájí.
Přestože Aisha miluje modernu, přinesla si z domova několik předmětů, které jí, kdysi krásný stát žijící v míru, připomínají.

Starťák pro Asiatku 16

Starťák pro Asiatku 16

Starťák pro Asiatku 16

Starťák pro Asiatku 16

Starťák pro Asiatku 16

První z předmětů, které si Aisha ze své domoviny přivezla je zrcadlo po prababičce.

Starťák pro Asiatku 16

Další připomínkou je ručně tkaná tapiserie, kterou dostala její maminka jako svatební dar.

Starťák pro Asiatku 16

A kvůli třetímu předmětu se dokonce málem dostala do vězení. Aisha ve své domovině totiž před válkou dělala můzu jednomu prominentnímu umělci. Ten se při změně režimu znelíbil nové vládnoucí třídě. Prchl do Indie a za sebou nechal všechna plátna. Aisha věděla, že musí rychle pryč, ale jedno z pláten ještě stihla zachránit...

Starťák pro Asiatku 16

Starťák pro Asiatku 16

Cena pozemku je 19796 (při postavení na pozemku za 1500)

Starťák pro Asiatku Dddd

A nakonec Aisha

Starťák pro Asiatku 16
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty16/11/19, 09:36 pm

Velice zajímavé ztvárnění ! Díky moc za první soutěžní dílo *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty29/11/19, 05:14 pm

Tak se také přidávám Úsměv uznávám, že jsem měla pořídit menší pozemek, protože takhle je domek takový nedokončený, ale teď už s tím nic provádět nebudu Červenám se

Jinak si prosím nevšímejte toho podivného bílého pruhu na střeše Červenám se nenašla jsem způsob jak ho odstranit... zjevně za to může šikmá střecha Červenám se

Starťák pro Asiatku 001

Starťák pro Asiatku 002

Starťák pro Asiatku 003

Starťák pro Asiatku 004

Starťák pro Asiatku 005

Kuchyň propojená s obývacím pokojem, kde jsou vidět věci, které spojují majitelku s její původní domovinou. Jedná se o bonsaj na jídelním stole, speciální čajovou sadu ve výklenku a podivný starý hudební nástroj na stěně.

Starťák pro Asiatku 006

Starťák pro Asiatku 007

Starťák pro Asiatku 008

Starťák pro Asiatku 009

Starťák pro Asiatku 010

Starťák pro Asiatku 011

Starťák pro Asiatku 012

Ložnice, kde má majitelka na stolku asijskou lampu.

Starťák pro Asiatku 013

Starťák pro Asiatku 014

Koupelna

Starťák pro Asiatku 015

Starťák pro Asiatku 016

Půdorys a cena

Starťák pro Asiatku 020

Starťák pro Asiatku 021


Další foto zde:
https://thesims234.forumczech.com/t31p150-staveniste-od-lucisab#7328
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty01/12/19, 12:00 am

Uff, na poslednú chvíľu pridávam, robila som 1. krát v TS4, len základná hra, takže som mala obmedzené možnosti. A teda neviem, ale problém nafotiť tabuľku s rozpočtom a ešte mi aj nesedí, podľa mňa sa mi stratilo asi 1000, celková hodnota 17035+pozemok 1500=18535, ale podľa mňa som spravila za 19535....
Mladá Aisha Lin sa presťahovala z malej dedinky pri Laose do mesta, keď začala študovať vysokú školu. Teraz po jej skončení si zariaďuje prvý krát dom a hľadá si prvé zamestnanie a celkovo sa snaží o samostatný život. Zo svoje domoviny si priniesla sošku svine- podľa čínskeho zverokruhu sa narodila v tomto roku, v jej novom príbytku nájdeme aj mini zenovú záhradku a svoj talizman- malú hračku pandy pri TV. Z jej domoviny jej poslali aj priania k novému čínskemu roku, ktoré má vystavené pri posteli.
V dome jej pripomína domovinu aj oddelený priestor paravánom ako aj samolepka ryby (rok) na stene
Starťák pro Asiatku 30-11-2019-20-10-40
Starťák pro Asiatku 30-11-2019-19-42-06
Starťák pro Asiatku 30-11-2019-19-44-33
Starťák pro Asiatku 30-11-2019-19-44-26
Starťák pro Asiatku 30-11-2019-19-42-22
Starťák pro Asiatku 30-11-2019-19-43-21
Starťák pro Asiatku 30-11-2019-19-32-00
Starťák pro Asiatku 30-11-2019-19-41-33

Starťák pro Asiatku 30-11-2019-19-56-02

Starťák pro Asiatku 30-11-2019-22-44-45

Starťák pro Asiatku 30-11-2019-23-27-55


Mini kúpelňa
Starťák pro Asiatku 30-11-2019-19-47-52
Starťák pro Asiatku 30-11-2019-19-47-39
Spálňa
Starťák pro Asiatku 30-11-2019-19-33-14
Starťák pro Asiatku 30-11-2019-19-55-53

Kuchyňa
Starťák pro Asiatku 30-11-2019-19-41-53

Odfotený mobilom rozpočet (ale určite je tam chyba, ja som pred nasťahovaním mala menej ako 1000 simleonov +1500 pozemok
Starťák pro Asiatku 77024041-3756056584411842-2559217311986745344-n

P.S. Skúsim dať lepšie fotky do svojich domov, teraz som na to nemala čas a musím si založiť odkaz na domy v TS4
Edit: pridaný rozpočet


Naposledy upravil Sarah666 dne 24/12/19, 11:57 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty01/12/19, 10:43 am

Ahoj, ohledně focení v TS4 doporučuju video of Fidgety :) https://thesims234.forumczech.com/t70-foceni-nejen-domu-v-ts4
Vypadá to, že používáš TS4 kameru, s tou to jde fakt špatně.

Jinak finance zobrazíš tak, že jdeš do stavebního modu a vlevo nahoře bude tabulka (nebo ikonka domku, na kterou když klikneš, tak se otevře tabulka) a tam máš tu cenu.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty01/12/19, 02:26 pm

Kolikokoli-díky, pozriem sa na to, fotila som s TAB, ale video si rada pozriem, najprv som fotila klasicky a to bolo oničom.
Idem na oslavu, tak by som to potom ešte doplnila, ak nevadí, že je už 1.12. :)
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty01/12/19, 07:43 pm

@Sarah666 myslím, že nevadí, možná dáme možná prostor i ostatním, když necháme soutěž ještě chvilku běžet Mrkající Jen pokud budeš editovat svůj příspěvek, na závěr prosím nezapomeň dát poznámku, co jsi upravovala Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty01/12/19, 09:35 pm

Fidgety, zrovna jsem Ti chtěla napsat ohledně prodloužení této soutěže, ale můžeme to přece prodiskutovat i tady. Myslím, že příprava na vánoční svátky nám všem ubírá čas na hru, co tedy prodloužit termín uzávěrky o týden nebo rovnou do Štědrého dne ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty04/12/19, 08:26 pm

Po dohodě s Fidgety můžu radostně oznámit, že termín pro zveřejňování soutěžních příspěvků prodlužujeme do 24.12.2019, tedy do Štědrého dne ! Ještě to musím pro jistotu doplnit nahoru, do původních pravidel.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty17/12/19, 09:41 pm

Tak konečně trochu času na zveřejnění svého soutěžního pokusu :

- Mladá Harumi (v překladu Jarní krása) z dynastie Goto se rozhodla porušit rodovou tradici a začít žít jinak a jinde. Proč spoléhat na dědictví předků a nezkusit se uživit sama ? Do nového, celkem moderního domova si ale přece jen přinesla pár věcí, které jí připomínají vzdálenou vlast - třeba hned za dveřmi na botníku trůní oblíbená "vítací" kočička :
Starťák pro Asiatku 1

Starťák pro Asiatku 2

Starťák pro Asiatku 3

Starťák pro Asiatku 4

Starťák pro Asiatku 4a

Starťák pro Asiatku 5

Starťák pro Asiatku 5a

Starťák pro Asiatku 6

Vedle knihovny a v ložnici si Harumi pověsila malé tapiserie :
Starťák pro Asiatku 7

Starťák pro Asiatku 8

Starťák pro Asiatku 8a

Starťák pro Asiatku 9

Starťák pro Asiatku 91

Starťák pro Asiatku 92

Starťák pro Asiatku 93

V ložnici je dekorace s japonskými znaky pro štěstí, malá bonsaj, i ten lustr - lampion a tapeta můžou připomínat rodinu na opačné straně zeměkoule ...

Starťák pro Asiatku 94

Starťák pro Asiatku 94a

Starťák pro Asiatku 95

Starťák pro Asiatku 95a

Noční pohled :
Starťák pro Asiatku 96

Starťák pro Asiatku 97

Pro kontrolu půdorys :
Starťák pro Asiatku 97a

Zbývající částku se mi nedařilo vyfotit, a to ani podle návodů, tak jsem prostě a jednoduše použila normální foťák Mrkající - Harumi má do začátku 862 Simoleonů, s tím se dá chvíli vyžít, než si najde práci, případně se může živit malováním ...
Starťák pro Asiatku DSC2251

Jinak bohužel zjišťuji, že tato soutěž se asi neshledala s velkým ohlasem, zatím jsme tu jen čtyři Smutný Nebo se ještě někdo do Štědrého dne přidá ? Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty18/12/19, 03:26 pm

Já to zkusím, do štědrého dne bych to měl dát ;)

Aktuálně ale ještě nejsem doma, až v sobotu budu
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty23/12/19, 01:12 pm

Ludmi, mám spácháno, ale musím ještě nafotit. teď jdu na salát, pak s chotěm na rybu a strom, zítra budu celý den u našich. pokusím se to po večerech dotvořit, snad to klapne..
Návrat nahoru Goto down
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty24/12/19, 01:25 am

Tak já se musím omluvit, nestíhám to... Dneska jsem byl v práci daleko déle, než jsem čekal, a s dalšími zítřejšími povinnostmi to nedám. Pardon, příště ;)
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty24/12/19, 09:24 pm

Pokud by byl ještě zájem, zkusím opět projednat s Fidgety nějaké to prodloužení Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty25/12/19, 03:40 am

Kdyby se prodlužovalo, pokusila bych se taky o tenhle domek, ta soutěž mě láká už od začátku, jenže bylo na vše tak málo času. Teď už by to mohlo být lepší.
-----------------------------------------

EDIT:  Nedalo mi to a skočila jsem na to hned dnes ráno a tady je výsledek - tedy pokud to ještě uznáte, byla bych moc ráda.

Takže tady vám představuji starťák pro moji Číňanku jménem Lanfen (v překladu by to mělo znamenat „vůně orchideje"), která vlastní kočičku Lijuan („ladná, krásná, elegantní"). Dům samotný je pojmenován Chunhua („jarní květ"). Když jsem rodinu vytvořila, po návratu do sousedství měla ne 20 000, ale 20 500 (asi 500 navíc je příspěvek na kočku) - takže jsem pomocí family funds vrátila peníze na 20 000 simoleonů.

Počáteční finance: 20 000,-
Pozemek 2x2:  1600,-
Hodnota pozemku po postavení: 18 544,-
Simce zbylo do začátku: 296,-  


(nechápu tu nesrovnalost, jak ta hra počítá hodnotu pozemku, když na screenshotu v build mode bylo 18544, v live mode 296? Ale v každém případě simce zbylo 296 simoleonů do začátku, hned druhý den si sehnala práci v tanečním oboru a začala celkem dobře vydělávat)

Starťák pro Asiatku Chunhua-21

Starťák pro Asiatku Chunhua-23

Starťák pro Asiatku Chunhua-2

Starťák pro Asiatku Chunhua-3

Starťák pro Asiatku Chunhua-4

Starťák pro Asiatku Chunhua-5

Starťák pro Asiatku Chunhua-6

Starťák pro Asiatku Chunhua-7

Starťák pro Asiatku Chunhua-8

Starťák pro Asiatku Chunhua-9

Starťák pro Asiatku Chunhua-11

Starťák pro Asiatku Chunhua-12

Starťák pro Asiatku Chunhua-13

Starťák pro Asiatku Chunhua-14


Simka si přivezla celkem 5 objektů z domoviny:
1. Obraz „Eastern Blossoms by Li Qing"
2. Soška draka
3. Postel s orientálním vzorem „Zenu Meditation Sleeper"
4. Lampa s čínským květinovým motivem
5. Čínská operní maska

Starťák pro Asiatku Chunhua-27

Starťák pro Asiatku Chunhua-28

Starťák pro Asiatku Chunhua-29

Starťák pro Asiatku Chunhua-30

Starťák pro Asiatku Chunhua-31


Finance

Starťák pro Asiatku IMAG8000

Starťák pro Asiatku IMAG8001

Další nesrovnalost, podle hry je velikost pozemku prý 30x20, což ale není pravda. Je to 20x20 čtverečků a je to patrné i z půdorysu.
Vyfoceno mobilem, taky mi nefunguje printscreen ve Win10, a to žádnou metodou Smutný

Půdorys

Starťák pro Asiatku Chunhua-25
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty26/12/19, 01:48 pm

Včera večer jsem psala Fidgety ohledně prodloužení této soutěže, tak uvidíme Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty26/12/19, 07:58 pm

Díky moc Úsměv kdyby ne, vůbec nevadí, příspěvek smažu. Mrkající Bohužel se mi to nepodařilo stihnout v termínu
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty26/12/19, 09:53 pm

Dle návrhu Ludmily potvrzuji prodloužení do konce roku 😉

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty26/12/19, 10:22 pm

Děkuji mockrát, Fidgety, jsem moc ráda, že soutěž pokračuje a svůj příspěvek sem tím pádem může dát i Havranice Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty27/12/19, 09:17 am

jdu na to Mrkající

Do Bridgeportu se stěhují převážně simíci, kteří z jakéhokoli důvodu chtějí začít nový život, ať už se touží stát celebritou, či prostě jen utíkají před minulostí.. Ling Wu odešla od své rodiny poté, co odmítla rodinnými klany dávno domluvený sňatek s místním bohatým mafiánem, a nyní se snaží postavit na vlastní nohy. vybrala si malý domek na kraji města, kde se snoubí hory s jezerem a kde dominuje výhled na most, který dal městu jméno - most, který odděluje místní smetánku od obyčejných simíků. ale v Bridgeportu ve skutečnosti není nikdo obyčejný, Ling jistě potká spoustu zajímavých simíků a snad nebude litovat svého rozhodnutí.. z domova si přivezla oblíbené povlečení, orchidej od tajného ctitele a v domku nechala vystavět poloviční stěnu v asijském stylu.


Starťák pro Asiatku 01-Screenshot-16

Starťák pro Asiatku 02-Screenshot-21

Starťák pro Asiatku 03-Screenshot-19

Starťák pro Asiatku 04-Screenshot-17

Starťák pro Asiatku 05-Screenshot-23

Starťák pro Asiatku 06-Screenshot-38

Starťák pro Asiatku 07-Screenshot-24

Starťák pro Asiatku 08-Screenshot-25

Starťák pro Asiatku 09-Screenshot-52

Starťák pro Asiatku 10-Screenshot-43

Starťák pro Asiatku 11-Screenshot-29

Starťák pro Asiatku 12-Screenshot-39

Starťák pro Asiatku 13-Screenshot-42

Starťák pro Asiatku 14-Screenshot-50

Starťák pro Asiatku 15-Screenshot-27

Starťák pro Asiatku 16-Screenshot-45

Starťák pro Asiatku 17-Screenshot-46

Starťák pro Asiatku 18-Screenshot-47

Starťák pro Asiatku 19-Screenshot-34

Starťák pro Asiatku 20-Screenshot-40

Starťák pro Asiatku 21-Screenshot-55

Starťák pro Asiatku 22-TS3-W-2019-12-26-13-19-54-85

imageupload[/quote]
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty03/01/20, 03:47 pm

Jak to tak vypadá, nikdo další už se nepřihlásil ohledně prodloužení soutěže, proto dnes konečně projednám s Fidgety hodnocení.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Starťák pro Asiatku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Starťák pro Asiatku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Soutěž "Starťák v jarní zeleni"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: