Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Starťák pro Asiatku

Goto down 
+4
Hellohello
Lucisab
Fidgety
Ludmila
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2848
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty04/01/20, 02:44 pm

Po jednoduchém projednání s hlavní adminkou Fidgety tu máme obligátní pravidla pro hodnocení této soutěže :

- hodnotíme celkem 15 body, rozdělenými na max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený - nutný je jen v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící samozřejmě nehodnotí své vlastní dílo,
- hodnotíme od 4.1. do 16.1.2020, pak všechny body sečtu, zprůměruji a zveřejním výsledné pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.
Seznam soutěžících nakonec vypadá takto :
Kolikokoli
Lucisab
Sarah666
Ludmila
Hellohello
Havranice


Tak, prosím, hurá do toho ! Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2848
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty09/01/20, 08:50 pm

Máte-li v novém roce taky takové fofry jako já, pak se nedivím, že není čas na hodnocení Mrkající Já tedy s dovolením začnu :
- Kolikokoli - 5 + 10 = 15 bodů - krásný domek i příběh !
- Lucisab - 5 + 9 = 14 bodů - trošku prázdné
- Sarah666 - 5 + 8 = 13 bodů - na mě moc fialové a taky se mi tam nehodí ta průhledná střecha
- Ludmila - ------
- Hellohello - 5 + 10 = 15 bodů - oceňuji, že se Ti tam vešlo i místo pro kočičku !
- Havranice - 5 + 9 = 14 bodů - asi bych to velké okno v ložnici zvenku nějak zastínila - keř, strom ?

Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1615
Join date : 10. 10. 17

Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty15/01/20, 10:29 am

Z tohoto mého hodnocení asi někdo nabude dojmu, že jsem ujetá na střechy Válím se smíchy Ale pardon, ono zase moc věcí k hodnocení exteriéru u starťáku se zadaným půdorysem není Červenám se
Kolikokoli – 5+10 = 15 b. – Paráda, krásně zařízené, sladěné. A zvenku vypadá domek luxusně a zajímavě.
Lucisab – 5+9=14 b. - S rušivými efekty střech taky občas bojuji, takže chápu. Tady by mi ale líbil spíš celkově trochu jiný styl střechy. Perfektní je ale kombinace fasády, která domek oživí. Uvnitř moc pěkně zařízené, jen kuchyni by slušela nějaká barvička.  
Sarah666 – 5+9 = 14 b. - Prvně smekám za TS4 jen v základu (pamatuji si to stavitelské utrpení i bez zaměření na Asii). Domek je opět moc pěkný s dvojí barvou fasády, hodně ale ruší ta prosklená střecha do které zasahuje roh klasické střechy, bez nějaké podpory – pod tím bych teda spát nechtěla. Uvnitř krásně zařízené, jen postel by se mi líbila víc, kdyby byla také do fialova (ale nevím, zda v základu nějaká je). Jinak ale SUPER!
Ludmila – 5 + 8 = 13 b. - Je mi jasné, že dát střechu na takový půdorys je pěkný oříšek, ale nějaká by tomu domku jistě slušela, na mě takto působí nedodělaně. Interiér je ale moc příjemně zařízený.
Hellohello – 5+10 = 15 b. - Tvůj domek působí krásně, úplně roztomile. A je vidět, že ono to s tou střechou jde Vysmátý Interiér opět velmi příjemný, trochu mi k hlavnímu prostoru nepasuje ložnice, ale sama o sobě má také krásnou atmosféru.
Havranice – 5+ 9= 14 b. - Další moc povedená stavba, krásný moderní domek. Jediné mínus je za mě moc té hnědobéžové – jak je i na stěnách, všechno to krásné moderní, až luxusní zařízení, v ní tak nějak zaniká.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2736
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty16/01/20, 03:45 am

Kolikokoli - 5+10 = 15 bodů (Tvar domu a střechy je prostě nádherný, krásné nápadité členění střechy, pěkné rostlinstvo, odvážné barevné ladění (ta červená barva má šmrnc a všechno hezky k sobě sedí), zajímavý příběh, to vše sečteno a podtrženo = dokonalost sama)

Lucisab - 5+9 = 14 bodů (Tady na mě moc dobře zapůsobily použité barvy, všechno je tak pěkně sladěné a moc příjemné! Střecha by možná mohla být malinko vyšší)

Sarah666 - 5+9 = 14 bodů (Tady se mi taky moc líbí ta moderní střecha, interiér je moc krásný a příjemný, jen v obýváku mě ruší ta tapeta se čtverečky. Ještě ohledně té střechy - nápad s tou prosklenou střechou se mi strašně líbí, jen je opravdu škoda, jak do ní zasahuje roh té normální střechy, i když mě zatím nenapadá, jak jinak to seskládat, aby to líp navazovalo, chtělo by to si s tím pohrát přímo ve hře. Je to dům s velkým potenciálem! Pěkné barvy, líbí se mi kombinace fialové a světlého dřeva.)

Ludmila - 5+8 = 13 bodů (Líbí se mi přírodní barvy v interiéru, moc příjemné na oči. Použité objekty jsou hezké, líbí se mi nápad s malířským stojanem v tom výklenku. Sedačka v obýváku mi přijde v tom rohu taková zastrčená. V exteriéru mi na domě něco chybí na té střeše, možná kdyby byla vyvýšená nebo s nějakým zvláštním prvkem, popřípadě možná jiný typ střechy)

Hellohello - ---

Havranice - 5+10 = 15 bodů (Tohle je luxusní dům s překrásným výhledem, líbí se mi moc ty použité materiály, dodává to fakt takový nádech luxusu. Koupelnu bych asi od té hnědé a béžové trochu odlehčila, je to přece jen menší prostor, ale jinak na mě dům zapůsobil tolik, že je to za plný počet)



Uff, jsem ráda, že jsem to stihla, málem mi to hodnocení uniklo. Na téhle soutěži se mi strašně líbilo to, že jsme všichni dostali stejný interiér, ale když se podívám na půdorysy, každý si s tím vnitřním uspořádáním poradil úplně jinak! Vysmátý a moc dobře, všechny domy jsou super!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty16/01/20, 08:48 pm

Skoro som na to zabudla a nestihla napísať hodnotenie
Kolikokoli-5+9-14B pekný domček, trochu mi nesedí farba strechy, taká púdrová. Interiér sa mi páči, aj typ okien je super zvolený. Len mi v kuchyni nesedí osamotený pultík s drezom. Možno by som dala menej červenej (aj keď ju mám rada)

Lucisab-5+8-13B trochu sparťanský (ale to je problém TS2, tam sú drahšie veci), celkom dobre si ho zariadila, ale nesedí mi károvaná sedačka a zelená v spálni ťahá oči

Sarah666-X
Ludmila- 5+9-14B
celkovo príjemne zladené farby, len mi tam chýba strecha-zdá sa mi ten dom nedorobený, veľmi sa mi páči tapeta na stene so žeriavmi. Ešte sa mi zdá neprakticky vyriešená sprcha, ja by som naprskala aj na umývadlo a musela stále drhnúť zrkadlo (a áno, máme dosť tvrdú vodu)

Hellohello- 5+9-14B – príjemný domček niekde na anglickom vidieku... trošku sa mi zdá prázdny a tochu by som pridala na farebnosti, zdá sa mi príliš sterilný. Ale oceňujem tehlové tapety, aj keď v kuchyni to nie je to pravé orechové, ale je to zaujímavé

Havranice-5+8-13B trošku som sklamaná z farieb, tá farba stien mi pripadá temná, ako by som bola pod zemou, aj tá kuchyňa by viac vynikla, keby boli ostatné farby krajšie. Inak sa mi páči. Máš tam aj pekný výhľad- len je to ako vo výklade, všetko vidieť. Plus je moderné zariadenie. Neviem, ako je to v TS3 (podľa diamantu by to malo byť) s ázijskými vecami, ale skoro som ich prehliadla. Tento sa mi páči najmenej, zdá sa mi farebne depresívny. Keby si vsadila na obyčajnú bielu, asi by som dala plný počet
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2848
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty16/01/20, 09:52 pm

Dnes mělo končit hodnocení, ale moc názorů tu prozatím není, uvažuji tedy o prodloužení termínu Nevím
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2401
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty16/01/20, 10:39 pm

Ludmi už na tom pracuji, ale jde mi to nějak ztuha Vysmátý Vysmátý a to raději ani nechci přemýšlet, jak bude vypadat moje hodnocení u domků z budoucnosti... to bude teprve síla Zmatený

Kolikokoli 5 + 10 = 15b Opravdu krásné dílko! Domek vypadá zevnitř i zvenčí moc krásně. Líbí se mi i použité barvy Láska

Lucisab ---

Sarah666 5 + 9 = 14b Moc povedená prvotina v TS4! Láska Akorát podobně jako ostatním mi moc nesedí ta prosklená střecha.

Ludmila 5 + 8 = 13b Škoda té střechy, ta mi bohužel kazí dojem z domku Smutný  jinak je ale moc zajímavě vybavený Úsměv líbí se mi ta část s malířským stojanem a také koupelna, ta je můj velký favorit Láska moc povedené dílko Láska

Hellohello 5 + 10 = 15b Moc příjemný a krásný domek Láska Uvnitř pěkně prosvětlené Láska jen bych možná dala pod gauč nějaký pěkný kobereček, ale vím, že v základu MO v TS2 to není snadné, takže to je pro mě jen detail. Zkrátka krásná práce i s pěknou zahrádkou Láska

Havranice 5 + 9 = 14b Moc krásný domek s úžasným výhledem Láska líbí se mi zvolené vybavení, působí to opravdu skvěle *THUMBS UP* jediné co je pro mě rušivé je tolik hnědé.
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 289
Join date : 23. 06. 19

Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty16/01/20, 11:59 pm

celý večer se mi nechtěly načítat obrázky, teď už to šlape, takže jdu na to.. když jsem viděla půdorys, první myšlenka se týkala střechy, že to bude ořech, ne oříšek. a byla jsem fakt zvědavá,co s tím kdo provede (včetně mě..)

Kolikokoli 5+10=15 nemám ráda bílé stěny a červenou bych si do svého obydlí nikdy nepustila. přesto, kdybych přišla na návštěvu k Aishe, obdivovala bych její vkus a vytříbený styl domku.

Lucisab 5+9=14 tady se mi hodně líbilo, jak sis poradila s dispozicí domku. moc hezký interiér

Sarah 666 5+8=13 fialovou mám ráda, ale tady už je moc odstínů od vínové po švestkovou a trochu se to tluče. jinak se mi domek líbí

Ludmila 5+9=14 pěkný počin, jen škoda té střechy..

Hellohello 5+10=15 Mistryně downloadů ukázala, že to umí i bez nich, co dodat..

rozepsala bych se více, ale je za minutu..

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2848
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty17/01/20, 10:41 pm

Aby to bylo ještě zajímavější a napínavější, tak se po poradě s Fidgety termín pro hodnocení této soutěže prodlužuje do 21.1.2020 !
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2848
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty22/01/20, 09:25 pm

Více hodnotících příspěvků se tu už bohužel neobjevilo, takže jsem tedy všechny body sečetla, zprůměrovala, zaokrouhlila, a tady je výsledné pořadí :
1. Kolikokoli - 14,83 bodu
2. Hellohello - 14,8 bodu
3. Havranice - 14,0 bodu
4. Lucisab - 13,8 bodu
5. Sarah666 - 13,6 bodu
6. Ludmila - 13,4 bodu.


Moc gratuluji vítězkám a děkuji samozřejmě i všem zúčastněným, každý příspěvek byl něčím zajímavý a inspirativní ! *BRAVO* Pro Tebe Doufám, že další soutěž si taky užijeme ! Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2736
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty23/01/20, 05:54 am

Byla to překrásná soutěž! Úsměv
Moc gratuluji k výhře Kolikokoli Pro Tebe + taky všem zúčastněným chci pochválit domy - přesně souhlasím s Ludmilou, že každý příspěvek byl zajímavý a inspirativní. Mám moc ráda tenhle typ soutěží, kde všichni dostaneme jeden půdorys a každý si s tím poradí úplně jinak a vytvoří něco jedinečného.
Za sebe všem chci poděkovat za tak vysoké hodnocení a krásné komentáře Pro Tebe
Taky už se těším na další soutěž!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 289
Join date : 23. 06. 19

Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty23/01/20, 06:34 pm

gratuluji a díky všem za bezva soutěž Úsměv

ten půdorys byl zajímavý a také mě bavilo sledovat, jak to kdo pojal. a divila jsem se, kolik možností to mělo..
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2401
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty23/01/20, 07:13 pm

Velká gratulace pro všechny Pro Tebe souhlasím s ostatními, že to byla úžasná soutěž *BRAVO* vždycky je zajímavé vidět, jak se s tím ostatní poperou, i když všichni začínáme stejně Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty26/01/20, 10:25 am

Tyjo, strašně moc se omlouvám, že jsem nehodnotila, úplně jsem to přehlédla, jak nemám moc čas to tady projíždět Červenám se Plačící

Ale moc děkuju za bodíky, myslím, že všechny domky byly moc krásné! Snad bych i všem dala 15 bodů!
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Sponsored content





Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starťák pro Asiatku   Starťák pro Asiatku - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Starťák pro Asiatku
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Soutěž "Starťák v jarní zeleni"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: