Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint   Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty13/06/22, 07:17 pm


Ani nevíš, jak jsem se těšila na další díl Úsměv (stejně jako u tvého druhého příběhu) - je to dokonalé čtení! Úsměv Mám hroznou radost, že je tu nový díl! Díky moc za něj! Vysmátý Smála jsem se zase od začátku do konce Válím se smíchy zbožňuju tvůj styl psaní příběhů, ať už jsou o vážných událostech nebo takhle vtipně popsané Vysmátý pokaždé je to boží! *BRAVO*

A to nemluvím o tom, jak perfektně vždycky zachytíš každou situaci, pěkně do detailů - opravdu nádherně nafoceno, protože já si při hraní ani všech těch ksichtů kolikrát nevšimnu Vysmátý a tady si je můžu vychutnat! Úsměv Jako třeba ta zlodějka, jak se opatrně krade a jak se leká alarmu Vysmátý už si ani nepamatuju, kdy jsem naposledy měla ve hře zloděje, tak už bych si ani nevzpomněla, jak to má TS2 hezky propracované. Překvapila mě Hallie, čekala bych od ní víc odvahy, než se schovat do koupelny - ale dobře udělala *THUMBS UP* se zloději není radno si zahrávat, jak se přesvědčil pan policista (btw. je vtipné, jak ta zlodějka šla zrovna po židli, přitom v domečku má Hallie o dost cennější věci. Nebo je to nějaká extra drahá židle? Vysmátý ) Taky mě dostalo, jak se za zlodějka vítězoslavně smála, když tu židli vysála do toho vaku - hned nato ten šok z policajta Vysmátý (z toho ksichtu mě málem kleplo Vysmátý ) - a hned zase okamžitá změna, kde se zase vítězoslavně dívá na ten vak Vysmátý

Btw. při tvojí větě „Ta židle pro ni znamenala všechno" jsem málem spadla smíchy ze židle Válím se smíchy Válím se smíchy

Jen chudák ten policajt Smutný bylo mi ho líto, jak se s bolestí sbíral ze země a pak ten jeho smutný výraz, když pochodoval pryč (btw. nikdy předtím jsem si nevšimla té ikony, jak říká, že už není takový policajt, jako býval - na té se směje Vysmátý Jaký to kontrast proti tomu zničenému policajtovi o fotku níže Chichichi

Rekonstrukce se Hallie moc povedla! *THUMBS UP* Opravdu na jedničku, ta tapeta se mi tam moc líbí Láska hezký koutek s počítačem!

A pak jsem znova vyprskla smíchy při setkání Hallie a Noaha u záchoda Vysmátý Válím se smíchy Válím se smíchy To je teda večer! Vysmátý Tohle setkání to korunovalo, lepší místo si vybrat nemohli. A pusa za fanfáry splachujícího wc je opravdu originální Vysmátý

Btw. zdá se mi to, nebo Noah se na posledních 2 fotkách tak spokojeně nedívá na Hallie, ale na ten záchod? Šokovaný Válím se smíchy vypadá to, že se právě stali nejlepšími přáteli spíš s tím záchodem Válím se smíchy Ale Hallie si toho ve své zamilovanosti ani nevšimla Chichichi

Už zase se moc těším na další díl Úsměv ať už to bude tento nebo krasohlídkovský příběh (nebo ještě líp - oba Mrkající Pro Tebe Láska ) Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint   Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty18/06/22, 04:33 pm

Hello: Moc děkuju za krásný komentář Láska Pro Tebe . Jsem ráda, že ses u nového pokračování zasmála Vysmátý . S Hallie to ani snad jinak nejde. Přijde mi, že takové situace přitahuje, jako magnet. Každý její den je unikát Vysmátý , netuším, jak to dělá.

Zloděje jsem taky ve své hře už dlouho neviděla, ale musím říct, že jsem to na ni asi přivolala *SORRY* Vysmátý . Po takovém hrozném dni jsem si pro sebe říkala, že by byla bomba, kdyby se tu ještě ukázal zloděj, že by ten den pěkně uzavřel a ono se to opravdu stalo Vysmátý . Teď kvůli tomu skoro nespím, že jsem ji připravila o její milovanou židli Vysmátý . ( Ale takhle mimo, já už jí to židli koupila Chichichi )

Jinak žádná extrémně drahá židle to nebyla, taky mě překvapilo, že šel po židli, když tam bylo plno jiných, dražších věcí, ale asi náš zloděj nemá doma na čem sedět, tak to vzal z praktického hlediska Vysmátý Chichichi . ( Vím, že to byla spíš zlodějka, ale nějak jsem to nechal v mužském rodě Červenám se , jestli to nevadí )

Já si těch výrazů taky moc normálně nevšímám, ono při běžném hraní je to docela fuška, všechno postřehnout, ale jak fotím tak se na takové situace snažím soustředit a občas se mi podaří nějaký zajímavé záběry pořídit. Úsměv

A musím ti dát za pravdu, opravdu to vypadá, že se Noah kamarádí víc s toaletou než s Hallie Vysmátý Vysmátý . Takovej zamilovanej pohled na toaletu jsem snad ještě nikdy neviděla, ale není se čemu divit, před malou chvilkou mu přinesla úlevu Chichichi Vysmátý

Jinak přináším další pokračování Úsměv

10.den

Noah se s Hallie přesunuli do obývacích prostor, kde pokračovali v namlouvání Láska

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Namlouv-n-pokra-uje-mimo-zachod1

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Namlouv-n-pokra-uje-mimo-zachod2

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Namlouv-n-pokra-uje-mimo-zachod3

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Namlouv-n-pokra-uje-mimo-zachod4

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Namlouv-n-pokra-uje-mimo-zachod5

A touhou po tom druhém se netají Chichichi

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Muchlovani1

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Muchlovani2

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Muchlovani3

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Muchlovani4

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Muchlovani5

A Halliino srdce vyplulo na povrch. Bylo vymalováno Červenám se

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Zamilovan-Hallie

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Hallie-m-jasno2

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Hallie-m-jasno

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Ukazatel-l-sky-k-Noahovi

Ale ani Noahovi city nebyly jiné. Červenám se

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Srdicka

A tak se Hallie rozhodla svůj krok zoopakovat. Červenám se A tu zákeřnou otázku znovu vyřkla.

'' Nechtěl by ses nastěhovat?''

Nadšeně přitakal a tak ho konečně mohla přivítat ve své, vlastně jejich domácnosti.

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 P-ijmul-nastehovani

A přinesl i penízky! Chichichi Vysmátý

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Noah-se-nastehoval

Hallie neváhala a uvařila jejich první společné jídlo, které si pak v poklidu snědli.

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Hallie-uva-ila-prvn-spolecnou-veceri

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Hallie-uva-ila-prvn-spolecnou-veceri2

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Hallie-uva-ila-prvn-spolecnou-veceri3

Hodiny pokročily a bylo tu ráno a Hallie musela do práce. Snad nevyvede nějakou pohromu, když skoro nic nenaspala Pššt

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Hallie-odjizdi-do-prace

A Noah si mezitím našel práci! *BRAVO* Úsměv

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Noah-z-skal-pr-ci

Neváhal a dal se do studií. Aneb štěstí přeje připraveným. Chichichi

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Noah-studuje

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Noah-studuje2

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Noah-studuje4

Hlavně, že je z toho studování tak nadšený Chichichi . Já bych na tom asi nebyla podobně, jako on. Vysmátý

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Noah-studuje3

Taky přišlo Noaha přivítat pár podivných bytostí Chichichi . Jeden z nich byl voňavý mazlíček Prdík alias smradlavý skunk . Naštěstí se nezdržel dlouho a nezamořil tak životní prostředí v okolí baráku. Chichichi

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Objeivl-se-na-navsteve-skunk

( Ale roztomilost mu nechybí, viďte? Láska )

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Objeivl-se-na-navsteve-skunk2

Další z návštěvníků byl podivný blonďák s netradiční, uvítací nabídkou. Nevím Že by ukradl práci cikánce? Aha Vysmátý

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Objevil-se-podivny-muz-a-nabidl-Noahovi-rande2

No nabídku Noah samozřejmě odmítl, on už totiž svou lásku potkal. Láska Místo toho se šel trochu prospat. Ani on toho v noci moc nenaspal. Úsměv

Po malém odpočinku na něj přišel hlad.

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Prisla-nouze-a-tak-Noah-vari

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Prisla-nouze-a-tak-Noah-vari2

Pokusil se o něco základního, ale i to mražené jídlo na něj byl oříšek. Tydýt Vysmátý Možná by ty knihy měl znovu otevřít. Vysmátý Štěstí, že nepodpálil barák, to by tak ještě scházelo. Vysmátý

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Prisla-nouze-a-tak-Noah-vari3

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Prisla-nouze-a-tak-Noah-vari4

Venku bouchly dveře od vozidla. Hallie byla doma!

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Hallie-prijela-z-prace-a-byla-povysena

A copak si z práce přivezla?

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Hallie-prijela-z-prace-a-byla-povysena2

Anoooo. Povýšení!! A jak to oslavila? No jasně, chytáním motýlů. Vysmátý Chichichi

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Po-praci-se-snazila-chytit-motyli

A tím se znelíbila kolemjdoucímu kočičákovi. Vysmátý

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 A-mistni-kocicak-je-pripraven-na-utok

Po malé oslavě chytání motýlu se Hallie vydala dovnitř. Čekaly ji povinnosti.

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Halliiny-nove-povinnosti

V rychlosti se přivítala s Noahem a dala se do čtení odborných knih.

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Hallie-ziskava-bod-uklizeni-pilnym-ucivem

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Hallie-ziskava-bod-uklizeni-pilnym-ucivem2

Je to kulový blesk! Šokovaný Vysmátý

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Hallie-ziskava-bod-uklizeni-pilnym-ucivem3

Dohazovač se konečně odlepil od jejich televize a šel dělat něco více produktivního, zastřihnout Noahovi a Hallie keřík. Vysmátý

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Podivny-navstevnik-striha-kere

Hallie si ještě chvilku zasedla k volnému počítači a dala se do vyhledávání zajímavostí o vědě, jak jinak. Úsměv

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Hallie-opet-studuje-na-pocitaci

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Hallie-opet-studuje-na-pocitaci2

A opět zvyšuje své nadšení *BRAVO*

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Hallie-opet-studuje-na-pocitaci-zvysuje-vedu

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Hallie-opet-studuje-na-pocitaci-zvysuje-vedu2

Venku se setmělo a Bohouš alis dohazovač jde konečně domů. Přípitek

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Bohou-e-jde-kone-n-domu

A naše hrdličky už spokojeně oddychují.

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Spinkaji

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Spinkaji2

Jejich první, společná noc. Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint   Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty18/06/22, 04:59 pm

Jani, to bylo boží Láska Láska zasmála jsem se a zároveň jsem si užila každý odstavec Láska jsem moc za Hallie a Noah ráda, moc jim to spolu sluší Láska podobně jako Hello musím pochválit boží záběry Láska nestačím valit oči Láska

Těším se na další dílek Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint   Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty18/06/22, 06:16 pm

Jsem moc ráda, Janiko, že ve své výzvě pokračuješ a bavíš nás nejen pěknými záběry ! *BRAVO* *THUMBS UP* Vypadalo to sice, že by Noah mohl být fetišista, ale nakonec neodolal krásným očím Hallie Mrkající Jsem zvědavá na jejich potomky !
Mimochodem, na toho vlezlého dohazovače (či kdo to vlastně byl) bych asi neměla trpělivost, i když vlastně aspoň v něčem prospěl ...
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint   Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty20/06/22, 08:10 am

Jéé, tak to je super, že napodruhé to Hallie vyšlo a neinvestovala do nové postele zbytečně Vysmátý Jinak super výzva a super komentáře *THUMBS UP*

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint   Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty26/06/22, 07:29 am

Přesně, já si těch výrazů taky při hraní moc nevšímám, ale když se fotí příběh a ta hra se pauzuje, tak si toho spíš všimnu Vysmátý  A bývají boží.  
Btw. samozřejmě, že vůbec nevadí, že říkáš zloděj a ne zlodějka Úsměv  je to úplně jedno  Mrkající Úsměv oba stejně vypadají stejně v tom ohozu Vysmátý   já kolikrát vůbec ani nepředělávám slova do ženského rodu

Mám obrovskou radost, že je nový díl na světě! Úsměv  Tenhle vtipný příběh zbožňuju, líbí se mi, že dáváš tolik fotek, protože právě k tomuhle typu výzvy/příběhu se to hodí dokonale Úsměv  Díky tobě si všimnu tolika detailů, kterých jsem si nevšimla za celou dobu, co hraju simy Vysmátý A vždycky se díky tvým vtipným popískům u každého dílu nasměju Vysmátý pokaždé mi vylepšíš den Úsměv Pro Tebe

Tento díl se mi strašně moc líbil!
  • Konečně se Noah odpoutal od WC a všiml si, že Hallie za to stojí! Jsem moc ráda, že se přistěhoval, moc jim to spolu sluší  Láska  (i když mám podezření, že s tím stěhováním souhlasil kvůli tomu záchodu, do kterého je zabouchnutý  Chichichi ).
  • Na ty špagety jsem dostala chuť! Úsměv
  • Nová práce vypadá dobře, tuhle kariéru mám v Sims moc ráda. A oceňuju jeho zápal pro studium, já bych z toho taky takhle nadšená nebyla. Sice mě baví strašně moc číst a dozvídat se nové věci, ale ne když je to povinnost  Červenám se
  • Dostal mě záběr na toho skunka  Šokovaný  Wow, to se ti tak moc povedlo!  Láska  Jednoznačně nejkrásnější záběr na skunka, myslím, že jsem ho nikdy takto zblízka ani neviděla!  Šokovaný  Líbí se mi jeho výraz, čumáček a pacičky Úsměv  je nádherný - a taky se mi líbí celkově ta fotka s krajinou. Perfektní! Taky detailní záběr motýlů je krásný. Na ty jsem se už zblízka dívala, ale tyhle fotky mě nikdy neomrzí, je to krása!
  • Vůbec se mi nelíbí ten nezvaný host, co mu vnucuje rande. Naštěstí Noah se zachoval jako slušný kluk a odmítl to.
  • Chudák, jak se tváří zklamaně a smutně na ten spálený oběd Vysmátý  je mi ho úplně líto.
  • Hallie je šikovná, že byla povýšena v práci. Ale  s tím je spojené další učení...
  • No a ten blonďák si u mě napravil reputaci tím, že jim šel ostříhat keře, to by mohl chodit i častěji  Mrkající   a dokonce se na to i vyfikl.  Šokovaný
  • A na závěr moc pěkná fotka - vypadají roztomile a tolik jim to spolu sluší  Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint   Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty06/01/23, 12:28 am

Ahojte! Láska  Moc děkuji za tak super komentáře Červenám se . Strašně moc mě potěšily. Láska

Luci: Moc děkuji za milá slova Láska Máš pravdu, docela k sobě pasují. Láska Jsem ráda, že se vám nový člen zamlouvá.

Fidgety: To s tou postelí máš pravdu Vysmátý . Jsem taky ráda, že to nebyly vyhozené peníze Chichichi

Ludmila: Já už se taky hrozně těším na potomky Červenám se . Vždycky mě zajímá, jak se v nich odrazí genetika Červenám se . A ten dohazovač byl otrava, ještě, že byl ke konci alespoň k užitku. Vysmátý

Hello: Tvoje komentáře jsou boží! Moc se mi líbí, jak se vyjádříš téměř ke každému momentu Červenám se a za to moc děkuju Pro Tebe . Hrozně mě baví vaše reakce číst, protože já sama jsem z nějakých momentů nadšená a chci to nadšení sdílet i s vámi Červenám se . Jsem ráda, že se mi to snad daří. Červenám se

Co se týče skunka, říkala jsem si, že nemám snad žádnou jeho fotku, vyloženě takhle z blízka tak jsem si ji musela pořídit a při té příležitosti jsem ji dala i sem. Musím říct, že na tak starou hru jsou všechny tyhle věci tak promakané i co se samotných textur týče, třeba jen na tom skunkovi. Úsměv

Blonďák byl ke konci trochu užitečný a ohoz byl takový malý bonus k tomu Vysmátý Vysmátý . Na stříhání keřů musí mít člověk řádný dresscode Chichichi


A máme tu další pokračování, konečně jsem se dokopala upravit fotky Červenám se , pardon, že to trvalo zas tak dlouho *SORRY*

11. a 12.den

( Zjistila jsem, že se mi asi jeden totálně vypařil, možná jsem zapomněla fotit nebo jsem si to trochu blbě rozvrhla  Červenám se . To je tak, když už má člověk nafoceno půl roku, ale za půl roku není schopný fotky upravit a do té doby zapomene myšlenkové pochody. Zmatený  Zmatený )

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Hallie-a-Noah-se-mazli

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Hallie-a-Noah-se-mazli2

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Hallie-a-Noah-se-mazli3

Hallie a Noah se věnovali jeden druhému  Červenám se . Poznávali se po všech stránkách a proto jejich první, společná noc nebyla nic podivného.  Andílek

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Milov-n-1

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Milov-n-2

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Milov-n-3

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Milov-n-4

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Milov-n-5

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Milov-n-6

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Milov-n-7

Myslím, že tato série fotek nepotřebuje komentář.  Chichichi  Červenám se

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Po-milovan-sn-dan

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Po-milovan-sn-dan-2

Po '' náročné '' noci naší dvojici vyhládlo. Hallie se proto vydala do kuchyně připravit něco dobrého na zub.

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Romanticky-tanec-po-sn-dani

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Romanticky-tanec-po-sn-dani-2

A protože byl Noah docela romantik, vyzval Hallie po snídani k romantickému tanci ve spodním prádle  Vysmátý . Zdá se, že jsou oba dva duchem někde jinde, možná v minulé noci?  Andílek

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Mraveniste

Hallie měla zajímavé přání.  Vysmátý A Noah se rozhodl jí ho splnit.

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Mravenisto-koupeno

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Seznamov-n-s-novymi-cleny

Hallie její noví členové rodiny hned přirostli k srdci a to až tak, že se pokusila s nimi navázat kontakt, nebo se s nimi ztotožnit?  Chichichi

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 U-en-k-povyseni

A dost bylo lenošení. Pěkně zpátky k učení.  Úsměv

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Splneno

No to byla rychlost.  Vysmátý  Teď už jen držet palce k povýšení!  *BRAVO*

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Koupoit-si-dalekohled

A protože byla Hallie dnes tak šikovná, vysloužila si ještě jeden dárek, tentokrát ode mě.   Zmatený

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Objevov-n-planet-nov-dalekohledem

A proč ho hned nevyzkoušet, že?  Andílek

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Objevila-novou-planetu-a-zvysuje-zajem-o-vedu

Krásná práce!  Úsměv  Penízky se budou hodit!  Úsměv

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Mozna-prilet-i-mimozemstani

Když se budu pořádně soustředit, možná dorazí i mimozemšťani  Pššt . O jejich existenci už se přeci dávno ví.

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Tak-kde-jste-vy-potvory

Tak kde jste vy zelení protivové??  Ďáblík

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 A-uz-jsou-tu

No nazdar.... Zmatený

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Vid-m-dobre

Co to??  Šokovaný Vidím dobře? Musím se podívat znovu, jestli mi jen na čočce nepřistála nějaká havěť.

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Vid-m-dobre2

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Vid-m-dobre-a-jeje

O-ou...Game over?  Chichichi

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Mimozemstani-ji-unasi

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Mimozemstani-ji-unasi2

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Mimozemstani-ji-unasi3

Tak šťastnou cestu Chichichi a dovez nám něco pěkného z dovolené.  Pardon

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Leti-zpet

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Leti-zpet2

A heleme se  Vysmátý  Vysmátý  Koho nám to čerti, teda mimozemšťani nesou.  Chichichi

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Leti-zpet3

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Leti-zpet4

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Leti-zpet5

Kdyby jsi zavolala dřív, přichystala bych ti trampošku.  Vysmátý

Chudák, zdá se, že výlet do oblak nebyl zrovna zábava  Chichichi , ale k něčemu dobré to bylo. Zvedla si své nadšení pro vědu!! Takže, pro chytrost se musí trpět, moje milovaná.  Pohoda

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Muze-poucit-ostatni-o-vede

A to je pro dnešek vše.  Andílek  Snad se tohle drobné pokračování bude líbit.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint   Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty06/01/23, 09:10 pm

To je dobře, že pokračuješ v téhle zajímavé výzvě, Janiko ! *BRAVO* *BRAVO* Příběh Hallie se vyvíjí dost dobře, ať už vztah s Noahem, nebo postup v kariéře, jen ti mimozemšťani Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint   Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty08/01/23, 08:02 am

Krásné pokračování! Moc jim to spolu sluší a jsem ráda, že se dali dohromady Úsměv *THUMBS UP* Btw. ty ksichty jsou perfektní Vysmátý Málem mi smíchem zaskočilo Vysmátý Válím se smíchy
Prý „Koupit si předmět Mraveniště" Vysmátý to zní jako hodně potřebná věc do domácnosti Vysmátý Ale proti gustu... Úsměv dokud jsou zavření v tom svém domečku, tak to jde, horší kdyby se rozlezli po celém domě.
Nečekala jsem, že to nabere takový obrat Šokovaný Chudák Hallie! Ještě jak ji vyhodili z toho talíře Šokovaný Ale perfektně nafoceno a popsáno - ty tvoje popisky jsou dokonalé! *BRAVO* *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint   Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty23/01/23, 04:46 pm

Jééé tak to byla paráda Vysmátý skvělá noc s Noahem a jejich slibně vyvíjející vztah nebo i únos mimozemšťany Vysmátý kdybych netušila, že ve dvojkách otěhotní při únosu jen muži, tak bych čekala jestli si nedonesla i něco jiného než větší nadšení pro vědu Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint   Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty05/03/23, 02:34 pm

Moc děkuji za tak krásné komentáře! Láska Pro Tebe

@Hellohello : Taky mě to Hallieino přání zaskočilo... Vysmátý . Mraveniště bych si asi osobně nepřála Vysmátý . Přesně, docela bych se bála, že se mi rozlezou po celém baráku Vysmátý .

Moc děkuju, jsem ráda, že se ti popisky líbí. Červenám se Vysmátý

@Ludmila : Moc děkuji za komentář, Ludmi. Pro Tebe Láska  Taky jsem ráda, že si spolu padli do noty Andílek . Mimozemšťani byli taková třešnička na závěr.. Vysmátý .

@Lucisab : Moc děkuji i tobě, Luci Láska . Docela by mě zajímalo, proč nemohou otěhonět i ženy při únosu mimozemštany 🤔. Jistě by to byl velmi zajímavý dárek, ale nevím, jak by se na to tvářil Noah. Nevím Vysmátý .

A máme tu další pokračování

12., 13. a 14.den

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Vyrazime-do-prce

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Vyrazime-do-prce2

Po podivném, nočním výletu do oblak byla Hallie trochu nevyspalá, ale do práce musela. Omluva by stejně nezabrala, nikdo by jí jistě nevěřil, že se ocitla na mimozemské lodi, plné zelených mužíčků. Zmatený

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Otazka

Po práci došlo na nějakou tu aktivitu, ale Hallie se to moc nepozdávalo. Nakonec však svolila a.....

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Podarilo-se

byl z toho docela pěkný popracovní zážitek Úsměv

A co víc?? Šokovaný  Hallie konečně dosáhla stropu nadšení pro vědu, za které dostala i speciální ocenění. Jupííí Jupííí

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Maximalizovano-nadseni-pro-vedu

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Maximalizovano-nadseni-pro-vedu2

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Maximalizovano-nadseni-pro-vedu3

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Maximalizovano-nadseni-pro-vedu4

A aby těch radostných zpráv nebylo málo i Noah se tentokrát činil a přinesl si povýšení! Jupííí Láska  Akorát mám pocit, že se tím povýšením prospal Vysmátý ( Původně jsem si myslela, že je to jeho šofér, co usnul za volantem, ale ukázalo se, že je to Noah..možná byl celou dobu v práci náměsíčný  Šokovaný Válím se smíchy )

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Niah-dorazil-z-prace

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Niah-dorazil-z-prace2

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Noah-sp-c

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Noah-dostal-povyseni

Netrvalo dlouho a dorazila i Hallie  Úsměv Bohužel bez povýšení.  Plačící

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Hallie-se-vrac-domu

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Hallie-se-vrac-domu-povyseni-se-nekonalo

Ocenění za vědu si pověsila v ložnici na zeď, aby se jím mohla každou chvilku kochat.  Úsměv

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Ocenen-za-vedu-poveseno

Zasedla k počítači, aby se chvilku po náročném dni zrealaxovala, to ovšem netušila, že ji počítač uštědří kopanec. A Noah? Ten na to jen s hrůzou v očí přihlíží, než by zakročil... Šílený  Vysmátý

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Elektro-ok

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Elektro-ok2

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Elektro-ok3

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Elektro-ok4

Naštěstí to Hallie přežila bez úhony.  Vysmátý Další den se vyráželo opět do práce. A rovnou stejným autem a je jedno, že pro Hallie jezdí už daleko modernější vůz. Možná se jim porouchal, tak poslali starou, ale za to neporouchatelnou vejtřasku i pro ni. Vysmátý

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Oba-vyrazej-do-pr-ce-stejn-m-autem

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Oba-vyrazej-do-pr-ce-stejn-m-autem2

Nahlédla jsem do vzpomínek Hallie. Opravdu si cení toho, že se jí podařilo dosáhnout maximálního nadšení pro vědu.  Vysmátý

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Vzpominky

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Nad-en-pro-vedu-na-maximum-vzpominka

Navíc i to setkání s mimozemšťany se jí líbilo  Chichichi . Asi ji pozvali na dobrou večeři  Vysmátý . Není divu, že si s nima chce dát další, večerní projížďku.  Chichichi

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Nadsena-ze-ji-unesli-mimozem

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Hallie-si-preje-op-t-setkat-s-mimozemstany

V práci dali studenti Hallie zabrat, ale ona se s nima hravě vypořádala.  Vysmátý

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Nova-vyzva

A kdo se stává profesorkou roku?  Pššt  Vysmátý

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Vyzva-se-zdarila

A domů opět přijeli vejtřaskou.  Vysmátý A oba bez povýšení  Červenám se.

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Priejli-spolu-domu

To ale ničemu nevadilo, protože i tak se den vydařil!  *OK*

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Sice-bez-pov-eni-ale-za-to-se-den-povedl

Po pár náročných dnech si konečně našli i čas pro sebe..  Láska  Zamilovaní

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Noah-uz-nesmrdi-a-povidaji-si-v-posteli

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Povidaji-si-v-posteli

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Povidaji-si-v-posteli-2

A povídání se zvrhlo v něco jiného... Chichichi

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 A-pov-dani-se-zvrhlo-v-jinou-aktivitu

A někdo se z toho pořádně zapotil... Zmatený Ať už jsi ve sprše, smraďochu.. Vysmátý

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Asi-bych-se-mel-umyt

Hallie zachvátila panika.. Šokovaný  Copak se stalo?  Zmatený Že by se povedlo zadělat na novou generaci? 🤔😳

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Vyd-en-hallie

No a po jisté aktivitě došlo na hlad  Vysmátý . Nemilé překvapení, zjistit uprostřed noci, že je lednice prázdná.  SOS

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Po-aktivite-doslo-na-hlad

Nic s čím by si Noah neporadil. Zvedl telefon a objednal potraviny.

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Potraviny-objedn-ny

Netrvalo dlouho a donáška dorazila. Taky chodíte převzít donášku jen ve spodním prádle?  Vysmátý Hallie je to očividně jedno, co má momentálně na sobě.  Vysmátý

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Bezva-odev-na-prijeti-objedn-vky

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Bezva-odev-na-prijeti-objedn-vky-2

A z vesela si vykračuje s košíčkem k lednici...  Vysmátý  Vysmátý

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 A-jde-se-s-potravinama

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 A-jde-se-s-potravinama-2

Následující den se toho moc nestalo...vlastně jen jedna zásadní věc  Červenám se . Zdá se, že se Halliiny obavy přeci jen vyplnily... Červenám se ❤🥹

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 P-ijeli-z-pr-ce-a-Hallie-mysli-na-Noaha

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Ze-by-se-poveldo-zadelat-na-2generaci

Pokračování příště

Snad se bude tohle skromné pokračování líbit.  Úsměv Moc vtipných hlášek nečekejte, nějak mám dnes v hlavě vymleto.  Vysmátý  Červenám se
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint   Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty05/03/23, 08:24 pm

Náhodou, proč "skromné pokračování" ? Dozvěděli jsme se spoustu nových a zajímavých věcí - zvyšování zájmů, kariérní růst, a dokonce i očekávání další generace ! *BRAVO* *THUMBS UP* Hallie má taky moc pěkné spodní spodní prádlo, tak proč se nepochlubit i tomu poslíčkovi s jídlem, že (navíc je to stejně ženská) Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint   Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty06/03/23, 06:29 pm

Přesně jak píše Ludmila, jaképak skromné pokračování? Je to perfektní díl se vším všudy! *BRAVO* Láska Moc se mi líbil! Tvoje příběhy mě vždycky baví číst a jsou zárukou kvality! *THUMBS UP*

To je pravda, proč si po únosu nepřivezou nějaké to mimozemské mimino i simky? Jenom simové... Aha dobrý postřeh. Zato tady se o novou generaci postaral někdo jiný Chichichi vůbec jsem to nečekala! Šokovaný Myslela jsem, že něco takového přijde až po delší době. Ale už se moc těším, až se narodí. Úsměv
A dostala jsem záchvat smíchu u toho „smraďocha", taky jak byl povýšen a přitom nevypadal moc čile Vysmátý a jak Hallie šla otevřít ve spodním prádle Vysmátý Válím se smíchy to jsou tak vtipné situace! *BRAVO* *THUMBS UP*
Btw. je zajímavé, jak Hallie sežehla ta elektřina, její make-up zůstal netknutý! Šokovaný pořád září zeleně.

Strašně se mi líbí, jak dokumentuješ ty události screenshoty těch popisků. Já si je málokdy čtu úplně celé (nebo třeba ty tabulky se zálibami, na to vždycky jenom pohlédnu a hraju dál), ale tady v příběhu si to užívám a všimnu si tady díky tobě tolika detailů! *THUMBS UP* Taky je pro mě zajímavé vidět, jak přeložili tu hru do češtiny, já si totiž vždycky instaluju všechny hry v angličtině (kde to jde). Je to super! A Hallie je šikulka, ty pracovní události se jí povedly *BRAVO*

Teprve jsem dočetla a už se zase moc těším na pokračování! Mrkající

Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content





Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint   Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Random House Challenge - HODNOCENÍ
» Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ
» Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI
» Výzva - protivný šéf
» Výzva - nadpřirozená bytost z balady

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2, 3, 4 :: Ostatní výzvy-
Přejdi na: