Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu"

Goto down 
+2
Michaelas
Ludmila
6 posters
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty
PříspěvekPředmět: PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu"   PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty13/05/23, 03:48 pm

Protože už se objevují prosby o další soutěž (i když poslední ještě nemáme dokončenou), máme tu pravidla nové soutěže "Vášeň pro květinu" :
- postavíme si jednoduchý čtvercový nebo obdélníkový domek s dispozicí 3+1, velikost pozemku i domku není určena
- podstatné pravidlo - soutěžící si vybere svou oblíbenou květinu v nějaké barvě, což se bude v nějaké formě objevovat v exteriéru i v každé místnosti v interiéru (např. červená růže - záhon červených růží u domku, červená růže ve váze, ve vzoru na tapetě, na obraze, na povlečení apod.,  max. třikrát lze motiv květiny nahradit pouze použitím její barvy, avšak z toho nejvýše jednou v některé z hlavních místností (pokoje, kuchyň)
- koupelna, předsíň, šatna apod. se do počtu pokojů nezapočítávají, ale i zde musí být zvolený motiv zachován
- downloady povoleny, finance neomezeny
- vkládat fotky soutěžní díla možno od 14.5. do 14.6.2023, pokud se nedomluvíme jinak
- počet fotek max. 24, ať se to tu příliš nepřeplňuje, samozřejmě včetně půdorysu.

Zamlouvá se vám to takto ? Máte-li nějaké připomínky nebo dotazy, klidně sem s nimi Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu"   PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty14/05/23, 02:25 pm

Hned se do soutěže pouštím!  PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 1f60d
Jen se chci ještě zeptat, zda stačí v každé místnosti jeden předmět spojený s květinou? Např: ve třech místnostech stačí použití barvy květiny a v dalších pak třeba ve váze, na závěsu a hotovo?  PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 1f60a

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu"   PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty14/05/23, 08:49 pm

To už závisí na vkusu každého, aby to nebylo moc přeplácané a zároveň aby ta vášeň pro danou květinu tam byla jasně cítit.

(edit. - oprava chyby v textu)
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu"   PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty23/05/23, 05:41 pm

Jéé už se moc těším až se do toho pustím, vypadá to moc zajímavě Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu"   PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty12/06/23, 07:12 am

Pomaličku se blíží termín, ale já to určitě nestihnu za ty dva zbývající dny, mám totiž nějaký zapeklitý problém se hrou po updatu a bude mi chvilku trvat, než to dám dohromady Červenám se a teď přes týden na to možná nebudu mít dost času.  Stavěla bych v TS2, ale tam zrovna nemám modernější objekty, tak jsem chtěla raději v Sims 4.
Chtěla jsem poprosit, jestli můžeme prodloužit termín  Červenám se   asi se stejně bude prodlužovat, když tu prozatím nejsou žádné domečky. Už se na ně těším, i na to, až se dostanu ke stavění. Snad to brzo opravím a budu sem moct přidat domek co nejdřív Úsměv

P.S. v názvu tohohle tématu není „PRÁVĚ PROBÍHÁ" - já jen, ať to nezmate případné zájemce o soutěž, aby věděli, že tato je zrovna aktivní Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu"   PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty12/06/23, 07:59 pm

Termín se samozřejmě prodlouží, i v pravidlech je to ošetřeno pojmem "pokud se nedomluvíme jinak" Mrkající Takže buď v klidu, Hellohello, jen ještě popřemýšlím, jak tu uzávěrku posunout. Já v podstatě finišuji, ale stále se mi na tom mém výtvoru něco nezdá, však to znáte Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu"   PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty16/06/23, 08:54 pm

Já se přiznám, že jsem začala stavět v TS4, ale zatím jsem to také nezvládla dokončit včas Smutný takže jsem určitě taky za prodloužení Andílek
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu"   PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty22/06/23, 06:31 am

Ahojte, já se přiznám, že vůbec nestíhám ani fórum, natož zapnout hru. Aktuálně, kromě milionu dalších věcí, háčkuju berušky dcerce na rozloučenou z MŠ pro kamarády. Akorát těmi kamarády myslí celou třídu Sakra Takže do konce června mám o zábavu postaráno (ano, mohla bych říct ne, ale co by člověk pro ty její velké hnědé oči neudělal Chichichi Pardon )

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu"   PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty22/06/23, 09:03 pm

Já vás všechny plně chápu, taky ten čas horko těžko sbírám Mrkající A konkrétně v těchto vedrech se mi nechce už vůbec nic ... Sakra SOS Tak prostě až se tu začnou objevovat nějaké soutěžní příspěvky, domluvíme se na uzávěrce, ano ?
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu"   PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty20/08/23, 08:33 am

Přes dovolenou jsem se konečně dostala ke stavění. Hru se mi sice zatím nepodařilo úplně opravit, mám tam teď ještě nějaký bug s postelemi, tak budu muset všecko stahovat znovu. Ale naštěstí se to povedlo opravit natolik, abych mohla postavit ten dům. Jak TS4 moc nehraju a nemám ho prozkoumané, tak za pochodu zjišťuju nějaké „nově" (asi už před lety  Červenám se ) přidané prvky, ale moc s tím vším ještě neumím.

Hrozně dlouho jsem přemýšlela, jakou květinu si mám vybrat, líbí se mi většina květin a zbožňuju je. Taky hra je dost limitovaná, tak jsem se bála, že budu muset nahrazovat skoro všude jen barvou, ale pak jsem zjistila, že mám moje oblíbené pivoňky už ve hře  Láska  a když jsem narazila ještě na pár dalších downloadů, bylo jasné, že neodolám a pustím se do toho s nimi. Snad to teda mám podle pravidel.

Takže vybraná květina je:   růžová pivoňka

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Peony

Nejdřív exteriér:
- pivoňky jsou ve váze u svíček na stole (posezení u přední strany domu na té zakulacené platformě)

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 08-10-23-3-18-40-PM

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 08-10-23-3-20-10-PM

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 08-10-23-3-20-40-PM

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 08-10-23-3-21-38-PM

Zadní strana domu s malou zahrádkou na relaxaci (jezírko, lehátka, posezení, šachy, houpačka, podložka na cvičení)

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 08-10-23-3-22-57-PM

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 08-10-23-3-23-10-PM

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 08-10-23-3-24-02-PM

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 08-10-23-3-24-31-PM

Noční pohled

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 08-10-23-3-16-37-PM

Předsíň
- pivoňky jsou ve váze na stolku + mám pocit, že i ten stolek měl dekor pivoněk v nice

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 08-10-23-3-25-35-PM

Kuchyň spojená s jídelnou
- dveřmi se dá projít na zakulacenou terasu
- pivoňky:  na jídelním stole,  v tašce zavěšené na zdi mezi okny, na lavičce okraj té polstrované části má taky pivoňkový vzor

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 08-10-23-3-27-02-PM

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 08-10-23-3-27-21-PM

Obývací pokoj (s pracovním koutem)
- pivoňky:  ve váze u televize, ve váze u počítače, ve váze u křesla a opět dekor v nice stolku křesla (což nejde vidět na fotkách vložených tady, ale v mém tématu tento záběr můžete najít)

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 08-10-23-3-29-54-PM

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 08-10-23-3-30-17-PM

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 08-10-23-3-31-54-PM

Ložnice
- pivoňky: přehoz na posteli, ve váze, dekor v nice nočních stolků, dekor na psacím stole (není vidět z tohoto úhlu)

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 08-10-23-3-32-43-PM

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 08-10-23-3-33-12-PM

Dětský pokoj
- pivoňky:  vzor na polstrované lavičce pod oknem

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 08-10-23-3-33-33-PM

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 08-10-23-3-33-54-PM

Koupelna
- pivoňky:  v tašce a u svíček na zemi na fotce s umyvadlem

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 08-10-23-3-34-15-PM

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 08-10-23-3-35-13-PM

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 08-10-23-3-36-06-PM

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 08-10-23-3-36-32-PM

Půdorys (obdélníkový dům na pozemku Hallow Slough)

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 08-10-23-3-37-58-PM

A na závěr soupis všech místností a pivoněk  Úsměv
- exteriér -  pivoňky ve váze u svíček na stole
- předsíň -  pivoňky ve váze + mám pocit, že i ten stolek měl dekor pivoněk v nice (v tomto úhlu ale není vidět)
- kuchyň s jídelnou - na jídelním stole,  v tašce zavěšené na zdi mezi okny, na lavičce okraj té polstrované části má taky pivoňkový vzor
- obývák s pracovním koutem - ve váze u televize, ve váze u počítače, ve váze u křesla a opět dekor v nice stolku křesla
- ložnice - přehoz na posteli, ve váze, dekor v nice nočních stolků, dekor na psacím stole (není vidět z tohoto úhlu)
- dětský pokoj - vzor na polstrované lavičce pod oknem
- koupelna 1 - v tašce a u svíček na zemi na fotce s umyvadlem
- koupelna 2 - růžová barva

Tak snad jsem ty pravidla dodržela, v každé místnosti je i něco růžového, ať už stěny nebo nějaký objekt. Snažila jsem se měnit i ty vázy, případně odstíny pivoněk v nich. Kdyžtak se nějaká opakující se váza dá nahradit i nějakým jiným pivoňkovým objektem nebo barvou Úsměv

Více fotek u mě v tématu - zde
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu"   PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty20/08/23, 12:37 pm

Opravdu krásný první soutěžní počin ! *BRAVO* *BRAVO* Vybrala sis moc pěknou květinu, Hellohello *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu"   PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty26/09/23, 09:12 pm

Tak jsem se odhodlala a po cca 4 měsících od vyhlášení soutěže sem konečně dám svůj pokus. Původně jsem chtěla stvárnit něco ve smyslu "královna květin - růže", ale pak mě oslovil hit z filmu pro pamětníky "Hotel Modrá hvězda" - tedy - "Tak jako slunečnice každý den otáčí se za sluncem ..." V mém domku se tak snad bude líbit každému milovníkovi těchto vysokých žlutooranžových krasavic. Nuže dost keců a jdeme na to :
- exteriér -  nechybí záhony slunečnic a za garáží i pytel se semínky
PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 001

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 005

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 005a

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 005b

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 007

- a jdeme dovnitř -v předsíni rohožka se vzorem slunečnic
PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 007a
- v kuchyni můžeme slunečnice vidět na některých dózách, na dětské sedačce, na obraze i ve váze
PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 007b

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 008a1

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 008b

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 008c1

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 008c1a

- v obýváku je vidíme na ozdobných talířích na zdi i na zácloně
PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 009

- v dětském pokoji na tapetě i na medvídkovi
PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 010c

- v ložnici je taky obraz se slunečnicemi, dále pak slunečnice ve váze i na povlečení
PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 011b

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 011c1a

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 011d

- v koupelně máme "slunečnicové" zrcadlo i zajímavý vzor na kachlíčkách
PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 012a

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 012bb

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 012d

- a v garáži čeká auto v barvě slunečnice (aspoň doufám  Mrkající )
PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 013a

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 013b

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 013c

- a půdorysy
PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 014a

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" 014b

Více fotek bude časem v mém diskusním vláknu.
A když už jsem tedy našla odvahu já, přispěje sem ještě někdo ?
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu"   PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty27/09/23, 10:15 am

také jsem se do toho pustila, domek už mám, ale okolí mi vždy zabere hafo času, tak nevím, kdy se mi to povede dokončit. snad nevadí, že jsem vybrala také slunečnice Červenám se ale stavím ve trojkách, tak stejné to mít nebudeme  Úsměv

domky máte obě moc hezké *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu"   PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty27/09/23, 05:31 pm

Páni, souhlasím s Havranicí, oba domky jsou dokonalé Láska Láska taky bych už mohla svůj domek dokončit Červenám se začala jsem ve čtyřkách, ale myslím, že se vrátím se stavbou k dvojkám, protože čtyřka bez downů nemá moc věcí s dekorem jedné květiny Zmatený
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu"   PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty27/09/23, 09:22 pm

Díky, milé dámy, za pěkné komentáře a jsem moc zvědavá na vaše díla ! A vůbec nevadí, Havranice, že sis vybrala taky slunečnici, v pravidlech o tom přece nic není Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu"   PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty28/09/23, 04:15 am

Nádherný domek! Strašně mu sluší ta žlutá barva a slunečnice jsou krásné! Dobrý nápad, že sis vybrala právě slunečnice. *THUMBS UP* *BRAVO*

Díky moc - a mám radost, že taky stavíte a že se to tu nakonec zaplní více domkama Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu"   PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty26/12/23, 09:29 am

tak konečně sem přihodím svůj domek, po problémech se hrou nakonec bylo nejhorší dokopat se k protřízení fotek, protože jsem jich udělala bambilon a nemohla vybrat.. domek je v utopické budoucnosti, proto ty zvláštní barvy rostlin

asi jste poznali, že zvolená květina je slunečnice, jak jsem dříve psala. inspirovala jsem se na Jižní Moravě, kam často jezdíme a jsou tam přes léto velké lány slunečnic

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Screenshot-1826

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Screenshot-1827

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Screenshot-1828

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Screenshot-1800

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Screenshot-1809

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Screenshot-1807

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Screenshot-1808

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Screenshot-1817

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Screenshot-1818

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Screenshot-1810

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Screenshot-1836

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Screenshot-1812

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Screenshot-1814

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Screenshot-1794

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Screenshot-1795

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Screenshot-1797

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Screenshot-1832

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Screenshot-1842

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Screenshot-1858

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Screenshot-1859

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Screenshot-1861

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Screenshot-1863

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Screenshot-1881

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Screenshot-1912
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu"   PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty26/12/23, 04:17 pm

Jejda, to jsem ráda, že jsi tuto rubriku tak krásně oživila, milá Havranice ! *BRAVO* *THUMBS UP* Tvoje soutěžní dílo je převelice zajímavé a doufám, že inspiruje i někoho dalšího a že snad v novém roce vyhlásíme výsledky této soutěže Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu"   PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu" Empty

Návrat nahoru Goto down
 
PRÁVĚ PROBÍHÁ - Domek "Vášeň pro květinu"
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ
» Domek na pláži
» Domek pro hosty
» Domy, byty, pozemky od Salazaret
» Startovní domek

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: