Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Domek pro hosty

Goto down 
+3
Sarah666
Kolikokoli
Ludmila
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty20/01/20, 09:22 pm

Velice rychle jsme s Hellohello a Fidgety stihly probrat pravidla a tady je nová soutěž s malou stavbou :

- stavíme domek pro hosty podle tohoto jednoduchého půdorysu
Domek pro hosty  GUjqZs

- další informace lze čerpat z tohoto článku
https://www.novinky.cz/bydleni/tipy-a-trendy/clanek/mala-stodola-se-ze-skladiste-promenila-v-elegantni-zazemi-pro-hosty-40306216

- kromě rozmístění oken, dveří a vnitřního členění je dále ještě nutno dodržet barvu stěn a podlah a rozmístění nábytku (tedy kde je křeslo, musí být křeslo, kde jsou kamna, musí být kamna nebo krb atd.), styl ovšem nerozhoduje, ten si každý určí sám
- dekorace a exteriér závisí na vkusu soutěžících, tedy i dodržení drobností typu radiátor, krucifix na stěně, lavice pod oknem, ležící pes ... Mrkající
- finance a downloady samozřejmě neomezeny,
- počet fotek max. 25 včetně půdorysu pro kontrolu, zbytek možno předvést ve svém diskusním vlákně,
- termín pro zveřejnění soutěžních příspěvků 21.1 - 11.2.2020, pak se bude hodnotit.

Jsem moc zvědavá, kolik různých variant se tu objeví, takže hurá do toho a půl je hotovo Úsměv !

EDIT : Termín pro zveřejnění soutěžních příspěvků je prodloužen do krásného data 22.2.2020 !


Naposledy upravil Ludmila dne 13/02/20, 09:10 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty26/01/20, 05:29 pm

Super soutěž! Přišlo mi jako dobrý nápad, když už je to ten domek pro hosty, postavit tento domek na stejném pozemku jako dům ze Sám doma, takže je i ve stejném stylu :).

Domek pro hosty  26

Domek pro hosty  26

Domek pro hosty  26

Domek pro hosty  26

Domek pro hosty  26

Domek pro hosty  26

Domek pro hosty  26

Domek pro hosty  26

Domek pro hosty  26

Domek pro hosty  26
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty26/01/20, 08:44 pm

Moc pěkný první soutěžní počin ! *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty03/02/20, 09:02 pm

Podarený kúsok a nechala som sa inšpirovať aj ja a postavila som ho na rovnakom pozemku-aj tak mi zostalo veľa miesta vzadu.
Mám otázky- v TS2 mám problém spraviť funkčne dvere takto pri sebe- vstup, kuchyňa a WC, proste to ide iba cheatom a n´dvere sú tam len priložené, mám to striktne dodržať aj na úkor funkčnosti?
- teraz si nie som istá, ten kríž, radiátory treba dodržať či záleží od zvoleného dizajnu?
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty03/02/20, 09:31 pm

Sarah666, co se týče těch drobností typu kříž, radiátory atd., píšu v pravidlech, že to záleží na vkusu každého soutěžícího. A ty dveře - já osobně v TS2 dávám přednost funkčnosti (viz pokusy o více verzí v mém vlákně), ale jak to je v jiných verzích hry, to nevím.
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty09/02/20, 06:17 pm

Tak když už jsem u toho třídění fotek do soutěžních domků, tak sem přidám i tento Úsměv tentokrát jsem se rozhodla ho postavit v TS4 jako moji prvotinu, kterou vám ukážu Červenám se musím říct, že ještě nemám tolik zkušeností, například focení v úzkých prostorách je stejný oříšek jako v TS2, takže jsem to vyřešila vyfocením z ptačí perspektivy, jinak byste z toho nic neměli Červenám se

Domek pro hosty  001a

Domek pro hosty  002a

Domek pro hosty  003a

Domek pro hosty  004a

Domek pro hosty  005a

Domek pro hosty  007a

Domek pro hosty  009a

Domek pro hosty  012a

Malá koupelna + předsíň
Domek pro hosty  013a

Domek pro hosty  014a

Ložnice spojená s kuchyní a obývákem
Domek pro hosty  019a

Domek pro hosty  020a

Domek pro hosty  023a

Domek pro hosty  024a

Domek pro hosty  025a

Domek pro hosty  027a

Domek pro hosty  028a

Velká koupelna
Domek pro hosty  016a

Domek pro hosty  018a

Půdorys
Domek pro hosty  031a


Další foto zde:
https://thesims234.forumczech.com/t156-hokusy-pokusy-od-lucisab#7902
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty11/02/20, 09:13 pm

Tak si musím bohužel podobně jako Fidgety přiznat, že taky nestíhám. Udělala jsem už více verzí tohoto domku pro hosty (viz moje diskusní vlákno), ale ten pravý soutěžní ne a ne dokončit Sakra Ono tu ani moc soutěžních příspěvků není, takže chtěl by i někdo další prodloužit termín uzávěrky této soutěže ?
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty11/02/20, 10:07 pm

Rozmýšľala som, čo s prázdnou plochou, ktorá mi vznikla pri tvorbe domu z filmu Sám doma, keď prišla Kolikokoli so svojim príspevkom *THUMBS UP* . Tak som sa inšpirovala aj ja a zasadila som ho do prázdneho priestoru. Určite by som robila nový.
Musela som kvôli funkčnosti prispôsobiť dvere, pretože v TS2 nejdú bez toho, aby boli funkčné, dať tak blízko seba vchod, vstup do WC a kuchyne. Inak som sa snažila napasovať to do typu zariadenia, ako je použitý v príspevku z novinek. Tým, že bol prerobený zo starej nefunkčnej stavby-skladu, žiadalo sa mi ho vytvoriť trochu v staršom štýle (použité staré trámy) s prvkami moderny. WC je veľmi malé a polohou umývadla som ho spravila na 2 okienka, možno malo byť jedno, ale TS2 to má trošku inak ako v skutočnosti :)
- nešlo mi dať ani cez cheat (snapObject, moveobjects...) lepšie pod okno ten posed, chcela som dať aj dve, bližšie k sebe, ale vôbec to nešlo, tak len takto z boku (predstavte si, že pod ním niekto zametal a zabudol ho prisunúť naspäť  Vysmátý )
Domek pro hosty  Snapshot-0000000d-eb4e382f

Domek pro hosty  Snapshot-0000000d-0b4e3e67
WC sa veľmi nedalo fotiť, tak aspoň takéto fotky
Domek pro hosty  Snapshot-0000000d-6b4e3c24

Domek pro hosty  Snapshot-0000000d-2b4e3e78

Domek pro hosty  Snapshot-0000000d-ab4e3e6d

Domek pro hosty  Snapshot-0000000d-eb4e2f1e

Domek pro hosty  Snapshot-0000000d-6b4e3eae

Domek pro hosty  Snapshot-0000000d-eb4e3e89


Domek pro hosty  Snapshot-0000000d-6b4e3e7f

Domek pro hosty  Snapshot-0000000d-2b4e2f27

Domek pro hosty  Snapshot-0000000d-2b4e3f06

Domek pro hosty  Snapshot-0000000d-4b4e3e27
neviem, prečo mi tie svetlá tak žiaria neskutočne  Nevím
Domek pro hosty  Snapshot-0000000d-6b4e3e49

Domek pro hosty  Snapshot-0000000d-ab4e3e1f

Domek pro hosty  Snapshot-0000000d-4b4e3eff

Domek pro hosty  Snapshot-0000000d-0b4e3ef8
Doplnené zbierkou starobylých žehličiek
Domek pro hosty  Snapshot-0000000d-2b4e3c76
Pôdorys
Domek pro hosty  Snapshot-0000000d-cb4e3bcd
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty11/02/20, 10:17 pm

Ludmila napsal:
Tak si musím bohužel podobně jako Fidgety přiznat, že taky nestíhám. Udělala jsem už více verzí tohoto domku pro hosty (viz moje diskusní vlákno), ale ten pravý soutěžní ne a ne dokončit Sakra  Ono tu ani moc soutěžních příspěvků není, takže chtěl by i někdo další prodloužit termín uzávěrky této soutěže ?

Já bych se za prodloužení přimluvila taky Mrkající Ráda bych ho aspoň v rychlosti zkusila taky udělat, a pokud se k němu nedostanu já, třeba ještě někdo další ho postavit stihne Pardon

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty11/02/20, 10:24 pm

Já jsem se sice už přidala ale rozhodně jsem pro prodloužení, aspoň nás bude víc a objeví se tu ještě víc krásných dílek Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty12/02/20, 05:26 am

Já taky moc prosím o prodloužení. Myslela jsem, že to stihnu do toho data, ale bohužel se mi to nepodařilo. Červenám se
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty13/02/20, 09:09 pm

Děkuji Fidgety za rychlou domluvu a prodlužujeme tímto termín pro zveřejňování soutěžních příspěvků až do 22.2.2020 ! Třeba se zapojí víc lidí a bude o to složitější hodnocení Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty17/02/20, 09:38 pm

Konečně se dostávám ke zveřejnění svého soutěžního výtvoru. Pojala jsem ho tentokrát spíš jako loveckou chatičku :
Domek pro hosty  01

Domek pro hosty  02

Domek pro hosty  03

Domek pro hosty  04

Domek pro hosty  05

Domek pro hosty  06

Domek pro hosty  07

Domek pro hosty  08

Domek pro hosty  09

Domek pro hosty  10

Domek pro hosty  11

Domek pro hosty  12

Domek pro hosty  13

Domek pro hosty  14

Domek pro hosty  15

Domek pro hosty  16

Domek pro hosty  17

A půdorys na závěr :
Domek pro hosty  18

Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty18/02/20, 06:41 pm

Máte ty domky překrásné! Úsměv  Láska  
Musím říct, že už mám rozestavěno nějakou dobu. Začala jsem stavět v TS2, ale tak strašně mi to nešlo, nemohla jsem najít objekty, které běžně používám a vím, kde jsou, byla to hrůza. Asi mi to až tak nemyslelo po návratu z nemocnice. Tak jsem si ten dům rozestavěla v TS4, ale nebylo to ono. Nemohla jsem to udělat podle toho vzoru, pak by to chtělo předělat v úplně jiném stylu, ale taky to moc nešlo, nemám tu hru ještě natolik prozkoumanou a pořádně nevím, jaké všechny objekty jsou k dispozici. Dnes jsem zkusila zapnout TS2 znovu a najednou mi aspoň šlo stavět, hledat ty objekty, stavělo se mi jako po másle. Nechápu to Vysmátý ale moc a moc děkuju za prodloužení, bez toho bych to nedala vůbec.

Domek pro hosty  Guesthouse-01

Domek pro hosty  Guesthouse-02

Domek pro hosty  Guesthouse-03

Domek pro hosty  Guesthouse-05

Domek pro hosty  Guesthouse-06

Domek pro hosty  Guesthouse-07

Domek pro hosty  Guesthouse-08

Domek pro hosty  Guesthouse-09

Domek pro hosty  Guesthouse-10

Domek pro hosty  Guesthouse-11

Domek pro hosty  Guesthouse-13

Domek pro hosty  Guesthouse-14

Domek pro hosty  Guesthouse-15

Domek pro hosty  Guesthouse-16

Domek pro hosty  Guesthouse-17

Domek pro hosty  Guesthouse-18

Domek pro hosty  Guesthouse-19

Domek pro hosty  Guesthouse-20

Domek pro hosty  Guesthouse-21

Domek pro hosty  Guesthouse-22

Domek pro hosty  Guesthouse-23

Domek pro hosty  Guesthouse-24

Domek pro hosty  Guesthouse-25

Domek pro hosty  Guesthouse-26

Domek pro hosty  Guesthouse-27

Domek pro hosty  Guesthouse-pudorys

Když jsem fotila půdorys, velký strom vpředu na levé straně jsem musela smazat, aby šlo vidět rozložení místností.

EDIT: Ještě jsem chtěla dopsat, že v kuchyni chybí stropní trámy, zkoušela jsem je tam dát, ale vůbec to nevypadalo dobře a hrozně to tam rušilo, tak jsem je raději smazala, nechala jsem je jenom v ložnici... snad to nebude vadit.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty19/02/20, 09:10 pm

Tak už i jáááá Úsměv Postavila jsem ho sice hned ten večer, jak se soutěž prodloužila, ale dodělávky detailů a focení jsem pořád odkládala, až bych málem termín zase prošvihla Červenám se Naštěstí fotky z malého domku jsou rychlovka  Pohoda
Domek pro hosty stojí na jednom z herních pozemků ve Windenburgu, od čehož se odvíjí styl stavby. Pokud jde o interiér, učarovala mi předloha natolik, že jsem se pokusila její styl dodržet i ve hře, jen jsem přidala pár dekorací a domek jsem malinko víc zabydlela. Akorát ten strop jsem nenašla, jak jednoduše upravit (to mi v TS4 chybí Plačící )
Domek pro hosty  Domek-01

Domek pro hosty  Domek-02

Domek pro hosty  Domek-03

Domek pro hosty  Domek-04

Domek pro hosty  Domek-05

Domek pro hosty  Domek-06

Domek pro hosty  Domek-06a

Domek pro hosty  Domek-06b

Domek pro hosty  Domek-07

Domek pro hosty  Domek-08

Domek pro hosty  Domek-09

Domek pro hosty  Domek-10

Domek pro hosty  Domek-12

Domek pro hosty  Domek-13

Domek pro hosty  Domek-13b

Domek pro hosty  Domek-14

Domek pro hosty  Domek-15

Domek pro hosty  Domek-16

Domek pro hosty  Domek-17

Domek pro hosty  Domek-18

Domek pro hosty  Domek-25

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty23/02/20, 08:44 pm

I když se nás tu sešlo poměrně dost, chce se ještě někdo zapojit a přidat svůj soutěžní příspěvek ? Pokud se do zítřka nikdo neozve, začneme s hodnocením ! Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty26/02/20, 08:45 pm

Nikdo další se tedy už neozval, takže po dohodě s Fidgety tu máme obvyklá pravidla pro hodnocení :
- hodnotíme jako vždycky 15 body, rozdělenými na max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený - nutný je jen v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící pochopitelně nehodnotí své vlastní dílo,
- hodnotíme od 26.2. do 10.3.2020 do půlnoci, pak všechny body sečtu, zprůměruji a zveřejním výsledné pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.

Seznam soutěžících :
- Kolikokoli
- Lucisab
- Sarah666
- Ludmila
- Hellohello
- Fidgety
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty03/03/20, 09:38 pm

Ajajaj, to bylo složité rozhodování, vůbec se nedivím, že se do hodnocení nikomu moc nechce. Pokusím se tedy projevit svůj soukromý názor :
- Kolikokoli - 5 + 9 = 14 bodů - velmi pěkný "dodatek" k domu z filmu "Sám doma", jen na tom WC bych se cítila poněkud stísněně Nevím
- Lucisab - 5 + 9 = 14 bodů - tento domek u mě boduje hlavně svým exteriérem, ovšem místo těch dveří z předsíně do koupelny bych přece jen dala to okno, případně zrcadlo Aha
- Sarah666 - 5 + 8 = 13 bodů - také pěkné dílko, ale tady mi nesedí více detailů - sbírka žehliček je sice fajn, ale v domku pro hosty ?, koupelna by si asi zasloužila dveře ...
- Ludmila - -------
- Hellohello - 5 + 10 = 15 bodů - perfektní ztvárnění se všemi podrobnostmi (včetně toho psa Mrkající ) a ten propracovaný exteriér ! *THUMBS UP*
- Fidgety - 5 + 10 = 15 bodů - taky velmi zdařilé provedení, zajímavě oživené různými drobnostmi

Edit : Oprava bodů u Sarah666


Naposledy upravil Ludmila dne 15/03/20, 08:48 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty10/03/20, 09:30 pm

Tak už máme 10.3., hodnocení mělo správně skončit, ale vlastně ani nezačalo Smutný Prodloužíme tedy termín nebo to úplně stornujeme ?
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty10/03/20, 10:01 pm

Šmarjá, já už mám hlavu opravdu jako cedník Šokovaný Šokovaný asi za to můžou blížící zkoušky... Sakra Sakra jsem rozhodně pro prodloužení hodnocení, protože dnes už nic dohromady nedám Smutný
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty11/03/20, 02:36 am

To se mi snad zdá, úplně jsem na to zapomněla - pardon Smutný hodně mimosimských starostí... jestli je to možné, ráda bych poprosila o prodloužení hodnocení, určitě hodnotit budu. Červenám se
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty11/03/20, 07:11 am

Já mám hodnocení dokonce rozepsané v PC, ale asi jsem si to odškrtla jako splněné a nedodělala Červenám se No, myslím, že prodloužení třeba do pátku nebude od věci Mrkající Nebo déle?

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty11/03/20, 08:54 pm

Já bych to prodloužení raději viděla do neděle 15.3.2020 - co vy na to ?
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty11/03/20, 09:14 pm

Souhlasím Úsměv určitě to všichni zvládneme dát dohromady do neděle Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty14/03/20, 07:34 pm

Nechci nějak prudit, ale chtěla jsem se zeptat, zda platí to prodloužené hlasování do neděle Červenám se abych věděla jestli vám sem mohu to svoje okecávání přidat Červenám se
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sponsored content





Domek pro hosty  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Domek pro hosty    Domek pro hosty  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Domek pro hosty
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Domy, byty, pozemky od Salazaret
» Startovní domek
» Domek na pláži
» Domek na okraji džungle
» Soutěž "Podzimní dům - farma"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: